Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
#GrodziecRun
1 Łuszcz Konrad Będzin Bieg 10km #GrodziecRun
AGA Wysoka
2 Brzeziński Waldemar Wysoka Bieg 10km AGA Wysoka opłacono
Alpin Sport HOKA One OneTeam
3 Sokołowski Marek Mysłowice-Wesoła Bieg 10km Alpin Sport HOKA One OneTeam opłacono
Biegaj z Irem
4 Gajewska Isabela SOSNOWIEC Bieg 10km Biegaj z Irem opłacono
Biegaj z Isą
5 GAJEWSKI IRENEUSZ SOSNOWIEC Bieg 10km Biegaj z Isą opłacono
Biegam Bo Lubię
6 Kaniowski Piotr Rokitno Szlachceckie Bieg 10km Biegam Bo Lubię
Biegowa kuźnia
7 Woźniak Marek Wojkowice Bieg 10km Biegowa kuźnia
Domfit
8 Domanska Jolanta Krzykawka Bieg 10km Domfit opłacono
FAST FOOD TEAM
9 Brzeziński Damian Wysoka Bieg 10km FAST FOOD TEAM opłacono
HDR Wataha Dąbrowa Górnicza
10 Kępa Kamil Dąbrowa Górnicza Bieg 10km HDR Wataha Dąbrowa Górnicza opłacono
Harpagan Sosnowiec
11 Dąbrowiak Marcin Sosnowiec Bieg 10km Harpagan Sosnowiec opłacono
KS Siemce
12 Ziuziański Krzysztof Siemianowice Śląskie Bieg 10km KS Siemce opłacono
Kusy Bukowno
13 Labisko Paweł Bukowno Bieg 10km Kusy Bukowno opłacono
14 Mucha-Labisko Monika Bukowno Bieg 10km Kusy Bukowno opłacono
KĘCKIE HARPAGANY
15 KOWALCZYK PAWEŁ Kęty Bieg 10km KĘCKIE HARPAGANY opłacono
Lake Runners Tychy
16 Pietrzyk Aleksandra Tychy Bieg 10km Lake Runners Tychy opłacono
Lisy Pustyni
17 Mosór Mariusz Klucze Bieg 10km Lisy Pustyni opłacono
18 Rychlik Sebastian Klucze Bieg 10km Lisy Pustyni opłacono
19 Szeląg Dariusz Klucze Bieg 10km Lisy Pustyni opłacono
Lubię Burpees'y
20 Korzus Paweł Sosnowiec Bieg 10km Lubię Burpees'y opłacono
M2M Badania Kliniczne
21 Żuchowicz Elzbieta Dąbrowa Gornicza Bieg 10km M2M Badania Kliniczne
Nowa Huta Team
22 Gąszczyk Grzegorz Kraków Bieg 10km Nowa Huta Team opłacono
Nowak-Team
23 Nabiałek Aleksandra Dąbrowa Górnicza Bieg 10km Nowak-Team opłacono
Olkuszbiega
24 Jureczko Rafal Olkusz Bieg 10km Olkuszbiega opłacono
25 Sobczak Dorota Klucze Bieg 10km Olkuszbiega
PAPESY
26 Kubas Grzegorz Psary Bieg 10km PAPESY
Ruszamy Dąbrowę
27 Iwan Pawel Dąbrowa Górnicza Bieg 10km Ruszamy Dąbrowę opłacono
Siemianowice i Przyjaciele Biegają
28 Maj Joanna Siemianowice Śląskie Bieg 10km Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
Szlachta Mydlice
29 Sokulski Daniel Dąbrowa Górnicza Bieg 10km Szlachta Mydlice
TKKF Czeladź
30 Glanowski Zenon Sosnowiec Bieg 10km TKKF Czeladź opłacono
TRUCHTACZ MYSŁOWICE
31 Legomiński Werner Mysłowice Bieg 10km TRUCHTACZ MYSŁOWICE opłacono
32 MICUDA JAN MYSŁOWICE Bieg 10km TRUCHTACZ MYSŁOWICE opłacono
W Pogoni Za Duchem
33 Czerwiński Radosław Dąbrowa Górnicza Bieg 10km W Pogoni Za Duchem opłacono
34 Sikora Marek Dąbrowa Górnicza Bieg 10km W Pogoni Za Duchem opłacono
W pogoni za duchem
35 Bień Mariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km W pogoni za duchem opłacono
36 Kołodziej Dariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km W pogoni za duchem opłacono
37 Kułakowska Monika Dąbrowa Górnicza Bieg 10km W pogoni za duchem
38 Olesińska Martyna Dąbrowa Górnicza Bieg 10km W pogoni za duchem opłacono
39 Piskorz Agnieszka Sosnowiec Bieg 10km W pogoni za duchem opłacono
40 Struk Agnieszka Będzin Bieg 10km W pogoni za duchem opłacono
Zdzieraj kapcie
41 Chrzanowska Barbara Będzin Bieg 10km Zdzieraj kapcie opłacono
_BRAK NAZWY_
42 Bagnowski Łukasz Bagnowski Sosnowiec Bieg 10km opłacono
43 Bierwiaczonek Krzysztof Tychy Bieg 10km opłacono
44 Brodacki Wieslaw Tychy Bieg 10km opłacono
45 Caban Jakub Moskorzew Bieg 10km opłacono
46 Dudziak Ryszard Sosnowiec Bieg 10km opłacono
47 Giner Marcin Sosnowiec Bieg 10km opłacono
48 GUZY ANDRZEJ GUZY Dąbrowa Górnicza Bieg 10km
49 Hasik Zbigniew Sosnowiec Bieg 10km
50 Hrabia Łukasz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
51 IZDEBSKA ANNA DĄBROWA GÓRNICZA Bieg 10km
52 Kot Robert Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
53 Kowalski Oskar Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
54 Lipnicki Grzegorz Lipnicki Kraków Bieg 10km opłacono
55 Lotko Jeremiasz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km
56 Matuszczyk Jan Sławków Bieg 10km opłacono
57 Potęga Grzegorz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
58 Pozlewicz Radosław Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
59 Pozlewicz Sławomir Dąbrowa Górnicza Bieg 10km opłacono
60 Rudawska Karolina Olkusz Bieg 10km opłacono
61 Sawecki Grzegorz Będzin Bieg 10km opłacono
62 Skalski Rafał Będzin Bieg 10km opłacono
63 STRUK Rafał BĘDZIN Bieg 10km opłacono
64 Szymonek Piotr dąbrowa górnicza Bieg 10km opłacono
65 Widawski Paweł Sosnowiec Bieg 10km
66 Woźniak Olga Dąbrowa Górnicza Bieg 10km
67 Zemła Krzysztof Malinowice Bieg 10km opłacono
www.pawelkosek.pl
68 Kosek Pawel Tychy Bieg 10km www.pawelkosek.pl opłacono


Wyświetleń: 3342

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ