Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 86 Zbanuszek Krzysztof Bysław Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
2 8 Budek Kacper Bysław Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo) SP BYSŁAW
3 30 Kolano Grzegorz Lubiewo Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
4 35 Kubiak Tomasz Inowrocław Start (osoby niepełnosprawne) TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
5 58 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice Start (osoby powyżej 70 roku życia)
6 60 Pieczka Marcin Bysław Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
7 55 Nowakowski Czeslaw Warszawa Start (osoby powyżej 70 roku życia) Ducla Academy Warszawa
8 83 Wojas Aneta GRUDZIADZ Start (bez zniżek) opłacono
9 33 Kruszyna Adam Bydgoszcz Start (bez zniżek) opłacono
10 52 Nadrajkowska Joanna Inowrocław Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) opłacono
11 5 Białek Dawid Naklo nad Notecią Start (bez zniżek) Trawers NAKŁO opłacono
12 73 Szpeciński Przemek Rymań Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) Parkrun Toruń opłacono
13 40 Lewandowski Radosław Lubicz Górny Start (bez zniżek) T.S. Opatrunki Toruń opłacono
14 72 Suchomska Beata Świekatowo Start (bez zniżek) opłacono
15 26 Kasprzyk Piotr Toruń Start (bez zniżek) PODGÓRZ TORYŃ opłacono
16 1 Angiel Władysław Bydgoszcz Start (osoby powyżej 70 roku życia) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
17 80 TOMASZEWSKI MIŁOSZ TORUŃ Start (bez zniżek) Runcross Rozgarty opłacono
18 79 TOMASZEWSKI MACIEJ TORUŃ Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) Runcross Rozgarty opłacono
19 37 Kułakowski Krzysztof Bydgoszcz Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) Bydgoszcz Team opłacono
20 24 Karnecki Rafał Świecie Start (bez zniżek) The Runners Świecie opłacono
21 29 Kocząb Marta Kocząb Inowrocław Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) opłacono
22 46 Maliszewski Łukasz Adam Maksymilianowo Start (bez zniżek) Maksymilianowo be the best opłacono
23 76 Tarczyńska Marta Bydgoszcz Start (bez zniżek) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono
24 34 KRYSKE BARTOSZ BIAŁE BŁOTA Start (bez zniżek) Spójnia Białe Blota opłacono
25 21 Janowski Piotr Nowawieś Chełmińska Start (bez zniżek) TKKF Chełmno opłacono
26 45 Malicka-Zacniewska Agata Toruń Start (bez zniżek) Runcross Rozgarty opłacono
27 68 Rydelska Maria Tuchola Start (bez zniżek) opłacono
28 48 Matwiej Mariusz Bydgoszcz Start (bez zniżek) Domowy Kościół opłacono
29 59 Perlik Grzegorz Bydgoszcz Start (bez zniżek) opłacono
30 18 Hołda Jerzy Stolno Start (osoby powyżej 70 roku życia)
31 75 Ślósarek Piotr Leszek Toruń Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) Studio Nieruchomości Toruń opłacono
32 44 Malek Andrzej Koscierzyna Start (osoby powyżej 70 roku życia) Atlas Running Team
33 82 Weiland Emila Unisław Start (bez zniżek) opłacono
34 4 Bartosz Mariola Kikół Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) opłacono
35 3 Bartosz Marek Kikół Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) GKS Fabianki opłacono
36 36 Kulczyk Medard Sucha Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
37 42 Łuczak Anna Bydgoszcz Start (bez zniżek) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono
38 43 Łuczak Paweł Bydgoszcz Start (bez zniżek) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono
39 70 Stachyra Krzysztof Tuchola Start (bez zniżek) Biegające Śliwice opłacono
40 20 Janiszewski Dariusz Janiszewski Toruń Start (bez zniżek) Runcross Rozgarty opłacono
41 87 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW Janikowo Start (osoby niepełnosprawne)
42 39 Lenc Sebastian Laskowice Pomorskie Start (bez zniżek) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono
43 41 LEWANDOWSKI Władysław Inowrocław Start (bez zniżek) TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
44 84 Wojtas Marek Tuchola Start (bez zniżek) Tucholanka Tuchola opłacono
45 54 NOJEK MICHAŁ Warszawa Start (bez zniżek) opłacono
46 74 Szwarc Waldemar Lniano Start (bez zniżek) Aktywne Lniano opłacono
47 61 Piontek Elżbieta Bydgoszcz Start (bez zniżek) opłacono
48 9 Ciechanowski Karol Toruń Start (bez zniżek) Chmielarz Team opłacono
49 53 Nartowski Łukasz Nawra Start (bez zniżek) opłacono
50 71 Stempniak Krzysztof Inowrocław Start (bez zniżek) opłacono
51 38 Kunecki Dariusz Włocławek Start (bez zniżek) WKB Maratończyk Włocławek opłacono
52 88 Żukowska Joanna Lubiewo Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo) Borowiacka Kuna
53 27 Kłosowski Marcin Bydgoszcz Start (bez zniżek) opłacono
54 19 Hołtyn Patryk Bydgoszcz Start (osoby które ukończyły dwa etapy GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 i 2020) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono
55 62 Piwek Adrian Inowrocław Start (bez zniżek) opłacono
56 50 Miszke Kazimierz Czersk Start (osoby niepełnosprawne)
57 63 Polak Paweł Inowrocław Start (bez zniżek) opłacono
58 32 Kręc Aleksander Kręc Gniewkowo Start (bez zniżek) opłacono
59 17 Graczykowska Anna Inowroclaw Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) BBKTS opłacono
60 67 Roszak Zbigniew Gniewkowo Start (osoby które ukończyły dwa etapy GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 i 2020) Biegam dla Zdrowia opłacono
61 10 Dłoniak Edmund Gniewkowo Start (osoby powyżej 70 roku życia) TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
62 51 Modrzejewska-Iwicka Aneta Sucha Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
63 31 Kopacz Adrian Bysław Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
64 7 Brac-Walczyk Małgorzata Dolna Grupa Start (osoby niepełnosprawne) Akademia Biegania Grudziądz
65 77 TKACZUK JOLANTA CHRZĄSTOWO Start (bez zniżek) TG SOKÓŁ Gniewkowo opłacono
66 16 Gola Grzegorz Markowo Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) TG SOKÓŁ Gniewkowo opłacono
67 15 Gniot Henryk Minikowo Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
68 14 Gniot Bożena Minikowo Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
69 65 Potrzebowski Marek Bydgoszcz Start (osoby niepełnosprawne) DEAF i #B3K
70 64 Potrzebowska Agata Bydgoszcz Start (osoby niepełnosprawne) DEAF i #B3K
71 47 Mandosik Michał Toruń Start (bez zniżek) TEAMOCHAL opłacono
72 25 Karwasz Paulina Lubiewo Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo) Chmielarz Team
73 49 milkowski mariusz gdynia Start (osoby niepełnosprawne)
74 28 Kmieciak Krzysztof Krąplewice Start (bez zniżek) MCŚTeam opłacono
75 66 Retecki Krzysztof Ostromecko Start (bez zniżek) LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto opłacono
76 12 Fryca Karolina Klonowo Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
77 78 Tobolska Grażyna Grudziądz Start (osoby niepełnosprawne) Wtorkowy Trening
78 2 Awizen Antoni Bydgoszcz Start (osoby powyżej 70 roku życia) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
79 81 Wąż Sławomir Grębocin Start (bez zniżek) Runcross Rozgarty opłacono
80 23 Kamiński Stefan Toruń Start (osoby powyżej 70 roku życia) Rekreacja Toruń
81 69 Solarz Jędrzej Toruń/Lębork Start (bez zniżek) opłacono
82 11 Frączyk Jarosław Toruń Start (osoby które ukończyły dwa etapy GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 i 2020) Parkrun Toruń opłacono
83 22 Jasiński Sylwester Lipno Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) WKB Maratończyk Włocławek opłacono
84 85 Wysocki Patryk Tuchola Start (bez zniżek) opłacono
85 13 Fuminkowski Arkadiusz Aleksandrów Kujawski Start (bez zniżek) opłacono
86 57 Olszewski Rafał Gniewkowo Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
87 56 OLSZEWSKA EWA GNIEWKOWO Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
88 6 Biernat Magdalena Inowrocław Start (osoby które ukończyły dwa etapy GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 i 2020) TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono


Wyświetleń: 11228

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ