Lp | Numer | Karta | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 13 | Fuminkowski Arkadiusz | Aleksandrów Kujawski | Polska | Start (bez zniżek) | opłacono | ||
2 | 85 | Wysocki Patryk | Tuchola | Polska | Start (bez zniżek) | opłacono | ||
3 | 69 | Solarz Jędrzej | Toruń/Lębork | Polska | Start (bez zniżek) | opłacono | ||
4 | 12 | Fryca Karolina | Klonowo | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo) | |||
5 | 49 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | Start (osoby niepełnosprawne) | |||
6 | 14 | Gniot Bożena | Minikowo | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo) | |||
7 | 15 | Gniot Henryk | Minikowo | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo) | |||
8 | 31 | Kopacz Adrian | Bysław | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo) | |||
9 | 51 | Modrzejewska-Iwicka Aneta | Sucha | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo) | |||
10 | 32 | Kręc Aleksander Kręc | Gniewkowo | Polska | Start (bez zniżek) | opłacono | ||
11 | 63 | Polak Paweł | Inowrocław | Polska | Start (bez zniżek) | opłacono | ||
12 | 50 | Miszke Kazimierz | Czersk | Polska | Start (osoby niepełnosprawne) | |||
13 | 62 | Piwek Adrian | Inowrocław | Polska | Start (bez zniżek) | opłacono | ||
14 | 27 | Kłosowski Marcin | Bydgoszcz | Polska | Start (bez zniżek) | opłacono | ||
15 | 71 | Stempniak Krzysztof | Inowrocław | Polska | Start (bez zniżek) | opłacono | ||
16 | 53 | Nartowski Łukasz | Nawra | Polska | Start (bez zniżek) | opłacono | ||
17 | 61 | Piontek Elżbieta | Bydgoszcz | Polska | Start (bez zniżek) | opłacono | ||
18 | 54 | NOJEK MICHAŁ | Warszawa | Polska | Start (bez zniżek) | opłacono | ||
19 | 87 | ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW | Janikowo | Polska | Start (osoby niepełnosprawne) | |||
20 | Kraiński Michał | Śliwice | Polska | Start (bez zniżek) | ||||
21 | Zbielska Agnieszka | PIŁA | Polska | Start (bez zniżek) | ||||
22 | TOWSTOKORY Marek | Złotów | Polska | Start (bez zniżek) | ||||
23 | Brzozowski Szymon | Włocławek | Polska | Start (bez zniżek) | ||||
24 | 36 | Kulczyk Medard | Sucha | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo) | |||
25 | 4 | Bartosz Mariola | Kikół | Polska | Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) | opłacono | ||
26 | 82 | Weiland Emila | Unisław | Polska | Start (bez zniżek) | opłacono | ||
27 | 18 | Hołda Jerzy | Stolno | Polska | Start (osoby powyżej 70 roku życia) | |||
28 | 59 | Perlik Grzegorz | Bydgoszcz | Polska | Start (bez zniżek) | opłacono | ||
29 | 68 | Rydelska Maria | Tuchola | Polska | Start (bez zniżek) | opłacono | ||
30 | Kata Marcin Kata | Pruszcz | Polska | Start (bez zniżek) | ||||
31 | 29 | Kocząb Marta Kocząb | Inowrocław | Polska | Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) | opłacono | ||
32 | Winowiecki Paweł | Pruszcz | Polska | Start (bez zniżek) | ||||
33 | 72 | Suchomska Beata | Świekatowo | Polska | Start (bez zniżek) | opłacono | ||
34 | 52 | Nadrajkowska Joanna | Inowrocław | Polska | Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) | opłacono | ||
35 | 33 | Kruszyna Adam | Bydgoszcz | Polska | Start (bez zniżek) | opłacono | ||
36 | 83 | Wojas Aneta | GRUDZIADZ | Polska | Start (bez zniżek) | opłacono | ||
37 | 60 | Pieczka Marcin | Bysław | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo) | |||
38 | 58 | Osiecki Grzegorz | 14-220 Kisielice | Polska | Start (osoby powyżej 70 roku życia) | |||
39 | 30 | Kolano Grzegorz | Lubiewo | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo) | |||
40 | 86 | Zbanuszek Krzysztof | Bysław | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo) | |||
41 | Świtniewski Szymon | Bydgoszcz | Polska | Start (bez zniżek) | ||||
42 | Janowski Adam | Lisewo | Polska | Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) | ||||
43 | Ptashuk Katsiaryna Ptashuk | Leszno | Polska | Start (bez zniżek) | Achilles - Leszno | |||
44 | 7 | Brac-Walczyk Małgorzata | Dolna Grupa | Polska | Start (osoby niepełnosprawne) | Akademia Biegania Grudziądz | ||
45 | 74 | Szwarc Waldemar | Lniano | Polska | Start (bez zniżek) | Aktywne Lniano | opłacono | |
46 | Nowakowski Jerzy | Toruń | Polska | Start (osoby które ukończyły dwa etapy GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 i 2020) | ANIRO RUN TEAM | |||
47 | 44 | Malek Andrzej | Koscierzyna | Polska | Start (osoby powyżej 70 roku życia) | Atlas Running Team | ||
48 | 17 | Graczykowska Anna | Inowroclaw | Polska | Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) | BBKTS | opłacono | |
49 | Frąckowski Patryk | Tuchola | Polska | Start (bez zniżek) | Biegające Śliwice | |||
50 | 70 | Stachyra Krzysztof | Tuchola | Polska | Start (bez zniżek) | Biegające Śliwice | opłacono | |
51 | 67 | Roszak Zbigniew | Gniewkowo | Polska | Start (osoby które ukończyły dwa etapy GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 i 2020) | Biegam dla Zdrowia | opłacono | |
52 | 88 | Żukowska Joanna | Lubiewo | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo) | Borowiacka Kuna | ||
53 | Waszak Sebastian | Włocławek | Polska | Start (bez zniżek) | Brothers Team | |||
54 | Grapatyn Piotr | Bydgoszcz | Polska | Start (osoby które ukończyły dwa etapy GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 i 2020) | Bydgoszcz na Start | |||
55 | 37 | Kułakowski Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) | Bydgoszcz Team | opłacono | |
56 | 25 | Karwasz Paulina | Lubiewo | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo) | Chmielarz Team | ||
57 | 9 | Ciechanowski Karol | Toruń | Polska | Start (bez zniżek) | Chmielarz Team | opłacono | |
58 | 64 | Potrzebowska Agata | Bydgoszcz | Polska | Start (osoby niepełnosprawne) | DEAF i #B3K | ||
59 | 65 | Potrzebowski Marek | Bydgoszcz | Polska | Start (osoby niepełnosprawne) | DEAF i #B3K | ||
60 | Węsiora Mariusz | Drzycim | Polska | Start (bez zniżek) | Diabelskie pioruny | |||
61 | 48 | Matwiej Mariusz | Bydgoszcz | Polska | Start (bez zniżek) | Domowy Kościół | opłacono | |
62 | 55 | Nowakowski Czeslaw | Warszawa | Polska | Start (osoby powyżej 70 roku życia) | Ducla Academy Warszawa | ||
63 | Jaranowski Andrzej | Brodnica | Polska | Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) | GKS Fabianki | |||
64 | 3 | Bartosz Marek | Kikół | Polska | Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) | GKS Fabianki | opłacono | |
65 | Jabłoński Jarosław | Ciechocinek | Polska | Start (osoby które ukończyły dwa etapy GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 i 2020) | GKS Fabianki | |||
66 | Poczwardowski Kamil | Szczutowo | Polska | Start (bez zniżek) | GKS Fabianki | |||
67 | Dzięgiel-Poślada Andżelika | Toruń | Polska | Start (bez zniżek) | GKS Fabianki | |||
68 | Klaybor Dawid | Żagań | Polska | Start (bez zniżek) | GKS Fabianki | |||
69 | 66 | Retecki Krzysztof | Ostromecko | Polska | Start (bez zniżek) | LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto | opłacono | |
70 | 46 | Maliszewski Łukasz Adam | Maksymilianowo | Polska | Start (bez zniżek) | Maksymilianowo be the best | opłacono | |
71 | 28 | Kmieciak Krzysztof | Krąplewice | Polska | Start (bez zniżek) | MCŚTeam | opłacono | |
72 | Dajnowski Mateusz | Angowice | Polska | Start (bez zniżek) | MKS Chojniczanka Chojnice | |||
73 | Luzak Mirosław | Bydgoszcz | Polska | Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) | MWiK Bydgoszcz | |||
74 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Start (bez zniżek) | OSP POGRODZIE | |||
75 | 11 | Frączyk Jarosław | Toruń | Polska | Start (osoby które ukończyły dwa etapy GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 i 2020) | Parkrun Toruń | opłacono | |
76 | 73 | Szpeciński Przemek | Rymań | Polska | Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) | Parkrun Toruń | opłacono | |
77 | Lubiszewski Robert | Toruń | Polska | Start (bez zniżek) | Parkrun Toruń | |||
78 | Lipiński Krzysztof | Toruń | Polska | Start (bez zniżek) | Parkrun Toruń | |||
79 | 26 | Kasprzyk Piotr | Toruń | Polska | Start (bez zniżek) | PODGÓRZ TORYŃ | opłacono | |
80 | Brzozowska Iwona | Unisław | Polska | Start (bez zniżek) | Przebiegli Unisław i Okolice | |||
81 | 23 | Kamiński Stefan | Toruń | Polska | Start (osoby powyżej 70 roku życia) | Rekreacja Toruń | ||
82 | 81 | Wąż Sławomir | Grębocin | Polska | Start (bez zniżek) | Runcross Rozgarty | opłacono | |
83 | 20 | Janiszewski Dariusz Janiszewski | Toruń | Polska | Start (bez zniżek) | Runcross Rozgarty | opłacono | |
84 | 45 | Malicka-Zacniewska Agata | Toruń | Polska | Start (bez zniżek) | Runcross Rozgarty | opłacono | |
85 | 79 | TOMASZEWSKI MACIEJ | TORUŃ | Polska | Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) | Runcross Rozgarty | opłacono | |
86 | 80 | TOMASZEWSKI MIŁOSZ | TORUŃ | Start (bez zniżek) | Runcross Rozgarty | opłacono | ||
87 | 8 | Budek Kacper | Bysław | Polska | Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo) | SP BYSŁAW | ||
88 | 34 | KRYSKE BARTOSZ | BIAŁE BŁOTA | Polska | Start (bez zniżek) | Spójnia Białe Blota | opłacono | |
89 | Łazarski Marian | Działowo | Polska | Start (bez zniżek) | Start Team Wąbrzeźno | |||
90 | Butowski Krzysztof Butowski | Toruń | Polska | Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) | Studio Nieruchomości | |||
91 | 75 | Ślósarek Piotr Leszek | Toruń | Polska | Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) | Studio Nieruchomości Toruń | opłacono | |
92 | 56 | OLSZEWSKA EWA | GNIEWKOWO | Polska | Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) | T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono | |
93 | 57 | Olszewski Rafał | Gniewkowo | Polska | Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) | T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono | |
94 | mokrzycki rafał | inowrocław | Polska | Start (bez zniżek) | T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO | |||
95 | 40 | Lewandowski Radosław | Lubicz Górny | Polska | Start (bez zniżek) | T.S. Opatrunki Toruń | opłacono | |
96 | Wierzbowski Piotr | Brzozówka | Polska | Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) | TEAM KOPEĆ | |||
97 | 47 | Mandosik Michał | Toruń | Polska | Start (bez zniżek) | TEAMOCHAL | opłacono | |
98 | 16 | Gola Grzegorz | Markowo | Polska | Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) | TG SOKÓŁ Gniewkowo | opłacono | |
99 | 77 | TKACZUK JOLANTA | CHRZĄSTOWO | Polska | Start (bez zniżek) | TG SOKÓŁ Gniewkowo | opłacono | |
100 | 6 | Biernat Magdalena | Inowrocław | Polska | Start (osoby które ukończyły dwa etapy GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 i 2020) | TG SOKÓŁ GNIEWKOWO | opłacono |
Wyświetleń: 15472