Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 1 Angiel Władysław Bydgoszcz Start (osoby powyżej 70 roku życia) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
2 2 Awizen Antoni Bydgoszcz Start (osoby powyżej 70 roku życia) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
3 3 Bartosz Marek Kikół Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) GKS Fabianki opłacono
4 4 Bartosz Mariola Kikół Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) opłacono
5 5 Białek Dawid Naklo nad Notecią Start (bez zniżek) Trawers NAKŁO opłacono
6 6 Biernat Magdalena Inowrocław Start (osoby które ukończyły dwa etapy GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 i 2020) TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
7 7 Brac-Walczyk Małgorzata Dolna Grupa Start (osoby niepełnosprawne) Akademia Biegania Grudziądz
8 Brzozowska Iwona Unisław Start (bez zniżek) Przebiegli Unisław i Okolice
9 Brzozowski Szymon Włocławek Start (bez zniżek)
10 8 Budek Kacper Bysław Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo) SP BYSŁAW
11 Butowski Krzysztof Butowski Toruń Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) Studio Nieruchomości
12 9 Ciechanowski Karol Toruń Start (bez zniżek) Chmielarz Team opłacono
13 Dajnowski Mateusz Angowice Start (bez zniżek) MKS Chojniczanka Chojnice
14 Dzięgiel-Poślada Andżelika Toruń Start (bez zniżek) GKS Fabianki
15 10 Dłoniak Edmund Gniewkowo Start (osoby powyżej 70 roku życia) TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
16 Frąckowski Patryk Tuchola Start (bez zniżek) Biegające Śliwice
17 11 Frączyk Jarosław Toruń Start (osoby które ukończyły dwa etapy GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 i 2020) Parkrun Toruń opłacono
18 12 Fryca Karolina Klonowo Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
19 13 Fuminkowski Arkadiusz Aleksandrów Kujawski Start (bez zniżek) opłacono
20 14 Gniot Bożena Minikowo Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
21 15 Gniot Henryk Minikowo Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
22 16 Gola Grzegorz Markowo Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) TG SOKÓŁ Gniewkowo opłacono
23 17 Graczykowska Anna Inowroclaw Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) BBKTS opłacono
24 Grapatyn Piotr Bydgoszcz Start (osoby które ukończyły dwa etapy GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 i 2020) Bydgoszcz na Start
25 18 Hołda Jerzy Stolno Start (osoby powyżej 70 roku życia)
26 19 Hołtyn Patryk Bydgoszcz Start (osoby które ukończyły dwa etapy GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 i 2020) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono
27 Jabłoński Jarosław Ciechocinek Start (osoby które ukończyły dwa etapy GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 i 2020) GKS Fabianki
28 20 Janiszewski Dariusz Janiszewski Toruń Start (bez zniżek) Runcross Rozgarty opłacono
29 Janowski Adam Lisewo Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020)
30 21 Janowski Piotr Nowawieś Chełmińska Start (bez zniżek) TKKF Chełmno opłacono
31 Jaranowski Andrzej Brodnica Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) GKS Fabianki
32 22 Jasiński Sylwester Lipno Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) WKB Maratończyk Włocławek opłacono
33 23 Kamiński Stefan Toruń Start (osoby powyżej 70 roku życia) Rekreacja Toruń
34 24 Karnecki Rafał Świecie Start (bez zniżek) The Runners Świecie opłacono
35 25 Karwasz Paulina Lubiewo Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo) Chmielarz Team
36 26 Kasprzyk Piotr Toruń Start (bez zniżek) PODGÓRZ TORYŃ opłacono
37 Kata Marcin Kata Pruszcz Start (bez zniżek)
38 Klaybor Dawid Żagań Start (bez zniżek) GKS Fabianki
39 28 Kmieciak Krzysztof Krąplewice Start (bez zniżek) MCŚTeam opłacono
40 29 Kocząb Marta Kocząb Inowrocław Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) opłacono
41 30 Kolano Grzegorz Lubiewo Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
42 31 Kopacz Adrian Bysław Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
43 Kraiński Michał Śliwice Start (bez zniżek)
44 32 Kręc Aleksander Kręc Gniewkowo Start (bez zniżek) opłacono
45 33 Kruszyna Adam Bydgoszcz Start (bez zniżek) opłacono
46 34 KRYSKE BARTOSZ BIAŁE BŁOTA Start (bez zniżek) Spójnia Białe Blota opłacono
47 35 Kubiak Tomasz Inowrocław Start (osoby niepełnosprawne) TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
48 36 Kulczyk Medard Sucha Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
49 38 Kunecki Dariusz Włocławek Start (bez zniżek) WKB Maratończyk Włocławek opłacono
50 Kuźma Anna Świecie Start (bez zniżek) The Runners Świecie
51 37 Kułakowski Krzysztof Bydgoszcz Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) Bydgoszcz Team opłacono
52 27 Kłosowski Marcin Bydgoszcz Start (bez zniżek) opłacono
53 39 Lenc Sebastian Laskowice Pomorskie Start (bez zniżek) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono
54 40 Lewandowski Radosław Lubicz Górny Start (bez zniżek) T.S. Opatrunki Toruń opłacono
55 41 LEWANDOWSKI Władysław Inowrocław Start (bez zniżek) TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
56 Lipiński Krzysztof Toruń Start (bez zniżek) Parkrun Toruń
57 Lubiszewski Robert Toruń Start (bez zniżek) Parkrun Toruń
58 Luzak Mirosław Bydgoszcz Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) MWiK Bydgoszcz
59 44 Malek Andrzej Koscierzyna Start (osoby powyżej 70 roku życia) Atlas Running Team
60 45 Malicka-Zacniewska Agata Toruń Start (bez zniżek) Runcross Rozgarty opłacono
61 46 Maliszewski Łukasz Adam Maksymilianowo Start (bez zniżek) Maksymilianowo be the best opłacono
62 47 Mandosik Michał Toruń Start (bez zniżek) TEAMOCHAL opłacono
63 48 Matwiej Mariusz Bydgoszcz Start (bez zniżek) Domowy Kościół opłacono
64 49 milkowski mariusz gdynia Start (osoby niepełnosprawne)
65 50 Miszke Kazimierz Czersk Start (osoby niepełnosprawne)
66 51 Modrzejewska-Iwicka Aneta Sucha Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
67 mokrzycki rafał inowrocław Start (bez zniżek) T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO
68 52 Nadrajkowska Joanna Inowrocław Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) opłacono
69 53 Nartowski Łukasz Nawra Start (bez zniżek) opłacono
70 54 NOJEK MICHAŁ Warszawa Start (bez zniżek) opłacono
71 55 Nowakowski Czeslaw Warszawa Start (osoby powyżej 70 roku życia) Ducla Academy Warszawa
72 Nowakowski Jerzy Toruń Start (osoby które ukończyły dwa etapy GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 i 2020) ANIRO RUN TEAM
73 56 OLSZEWSKA EWA GNIEWKOWO Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
74 57 Olszewski Rafał Gniewkowo Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
75 58 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice Start (osoby powyżej 70 roku życia)
76 59 Perlik Grzegorz Bydgoszcz Start (bez zniżek) opłacono
77 60 Pieczka Marcin Bysław Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
78 61 Piontek Elżbieta Bydgoszcz Start (bez zniżek) opłacono
79 62 Piwek Adrian Inowrocław Start (bez zniżek) opłacono
80 Poczwardowski Kamil Szczutowo Start (bez zniżek) GKS Fabianki
81 63 Polak Paweł Inowrocław Start (bez zniżek) opłacono
82 64 Potrzebowska Agata Bydgoszcz Start (osoby niepełnosprawne) DEAF i #B3K
83 65 Potrzebowski Marek Bydgoszcz Start (osoby niepełnosprawne) DEAF i #B3K
84 Ptashuk Katsiaryna Ptashuk Leszno Start (bez zniżek) Achilles - Leszno
85 66 Retecki Krzysztof Ostromecko Start (bez zniżek) LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto opłacono
86 67 Roszak Zbigniew Gniewkowo Start (osoby które ukończyły dwa etapy GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 i 2020) Biegam dla Zdrowia opłacono
87 68 Rydelska Maria Tuchola Start (bez zniżek) opłacono
88 Ślęzak Adam Elbląg Start (bez zniżek) OSP POGRODZIE
89 75 Ślósarek Piotr Leszek Toruń Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) Studio Nieruchomości Toruń opłacono
90 69 Solarz Jędrzej Toruń/Lębork Start (bez zniżek) opłacono
91 70 Stachyra Krzysztof Tuchola Start (bez zniżek) Biegające Śliwice opłacono
92 71 Stempniak Krzysztof Inowrocław Start (bez zniżek) opłacono
93 72 Suchomska Beata Świekatowo Start (bez zniżek) opłacono
94 Świtniewski Szymon Bydgoszcz Start (bez zniżek)
95 73 Szpeciński Przemek Rymań Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) Parkrun Toruń opłacono
96 74 Szwarc Waldemar Lniano Start (bez zniżek) Aktywne Lniano opłacono
97 76 Tarczyńska Marta Bydgoszcz Start (bez zniżek) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono
98 77 TKACZUK JOLANTA CHRZĄSTOWO Start (bez zniżek) TG SOKÓŁ Gniewkowo opłacono
99 78 Tobolska Grażyna Grudziądz Start (osoby niepełnosprawne) Wtorkowy Trening
100 79 TOMASZEWSKI MACIEJ TORUŃ Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) Runcross Rozgarty opłacono


Wyświetleń: 11092

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ