Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
ANIRO RUN TEAM
1 Nowakowski Jerzy Toruń Start (osoby które ukończyły dwa etapy GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 i 2020) ANIRO RUN TEAM
Achilles - Leszno
2 Ptashuk Katsiaryna Ptashuk Leszno Start (bez zniżek) Achilles - Leszno
Akademia Biegania Grudziądz
3 7 Brac-Walczyk Małgorzata Dolna Grupa Start (osoby niepełnosprawne) Akademia Biegania Grudziądz
Aktywne Lniano
4 74 Szwarc Waldemar Lniano Start (bez zniżek) Aktywne Lniano opłacono
Atlas Running Team
5 44 Malek Andrzej Koscierzyna Start (osoby powyżej 70 roku życia) Atlas Running Team
BBKTS
6 17 Graczykowska Anna Inowroclaw Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) BBKTS opłacono
Biegające Śliwice
7 Frąckowski Patryk Tuchola Start (bez zniżek) Biegające Śliwice
8 70 Stachyra Krzysztof Tuchola Start (bez zniżek) Biegające Śliwice opłacono
Biegam dla Zdrowia
9 67 Roszak Zbigniew Gniewkowo Start (osoby które ukończyły dwa etapy GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 i 2020) Biegam dla Zdrowia opłacono
Borowiacka Kuna
10 88 Żukowska Joanna Lubiewo Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo) Borowiacka Kuna
Brothers Team
11 Waszak Sebastian Włocławek Start (bez zniżek) Brothers Team
Bydgoszcz Team
12 37 Kułakowski Krzysztof Bydgoszcz Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) Bydgoszcz Team opłacono
Bydgoszcz na Start
13 Grapatyn Piotr Bydgoszcz Start (osoby które ukończyły dwa etapy GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 i 2020) Bydgoszcz na Start
Chmielarz Team
14 9 Ciechanowski Karol Toruń Start (bez zniżek) Chmielarz Team opłacono
15 25 Karwasz Paulina Lubiewo Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo) Chmielarz Team
DEAF i #B3K
16 64 Potrzebowska Agata Bydgoszcz Start (osoby niepełnosprawne) DEAF i #B3K
17 65 Potrzebowski Marek Bydgoszcz Start (osoby niepełnosprawne) DEAF i #B3K
Diabelskie pioruny
18 Węsiora Mariusz Drzycim Start (bez zniżek) Diabelskie pioruny
Domowy Kościół
19 48 Matwiej Mariusz Bydgoszcz Start (bez zniżek) Domowy Kościół opłacono
Ducla Academy Warszawa
20 55 Nowakowski Czeslaw Warszawa Start (osoby powyżej 70 roku życia) Ducla Academy Warszawa
GKS Fabianki
21 Poczwardowski Kamil Szczutowo Start (bez zniżek) GKS Fabianki
22 Dzięgiel-Poślada Andżelika Toruń Start (bez zniżek) GKS Fabianki
23 Klaybor Dawid Żagań Start (bez zniżek) GKS Fabianki
24 Jaranowski Andrzej Brodnica Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) GKS Fabianki
25 3 Bartosz Marek Kikół Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) GKS Fabianki opłacono
26 Jabłoński Jarosław Ciechocinek Start (osoby które ukończyły dwa etapy GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 i 2020) GKS Fabianki
LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto
27 66 Retecki Krzysztof Ostromecko Start (bez zniżek) LKS Bogmar / GINTER-ekotechnika / Presto opłacono
MCŚTeam
28 28 Kmieciak Krzysztof Krąplewice Start (bez zniżek) MCŚTeam opłacono
MKS Chojniczanka Chojnice
29 Dajnowski Mateusz Angowice Start (bez zniżek) MKS Chojniczanka Chojnice
MWiK Bydgoszcz
30 Luzak Mirosław Bydgoszcz Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) MWiK Bydgoszcz
Maksymilianowo be the best
31 46 Maliszewski Łukasz Adam Maksymilianowo Start (bez zniżek) Maksymilianowo be the best opłacono
OSP POGRODZIE
32 Ślęzak Adam Elbląg Start (bez zniżek) OSP POGRODZIE
PODGÓRZ TORYŃ
33 26 Kasprzyk Piotr Toruń Start (bez zniżek) PODGÓRZ TORYŃ opłacono
Parkrun Toruń
34 Lubiszewski Robert Toruń Start (bez zniżek) Parkrun Toruń
35 Lipiński Krzysztof Toruń Start (bez zniżek) Parkrun Toruń
36 73 Szpeciński Przemek Rymań Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) Parkrun Toruń opłacono
37 11 Frączyk Jarosław Toruń Start (osoby które ukończyły dwa etapy GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 i 2020) Parkrun Toruń opłacono
Przebiegli Unisław i Okolice
38 Brzozowska Iwona Unisław Start (bez zniżek) Przebiegli Unisław i Okolice
Rekreacja Toruń
39 23 Kamiński Stefan Toruń Start (osoby powyżej 70 roku życia) Rekreacja Toruń
Runcross Rozgarty
40 81 Wąż Sławomir Grębocin Start (bez zniżek) Runcross Rozgarty opłacono
41 20 Janiszewski Dariusz Janiszewski Toruń Start (bez zniżek) Runcross Rozgarty opłacono
42 45 Malicka-Zacniewska Agata Toruń Start (bez zniżek) Runcross Rozgarty opłacono
43 80 TOMASZEWSKI MIŁOSZ TORUŃ Start (bez zniżek) Runcross Rozgarty opłacono
44 79 TOMASZEWSKI MACIEJ TORUŃ Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) Runcross Rozgarty opłacono
SP BYSŁAW
45 8 Budek Kacper Bysław Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo) SP BYSŁAW
Spójnia Białe Blota
46 34 KRYSKE BARTOSZ BIAŁE BŁOTA Start (bez zniżek) Spójnia Białe Blota opłacono
Start Team Wąbrzeźno
47 Łazarski Marian Działowo Start (bez zniżek) Start Team Wąbrzeźno
Studio Nieruchomości
48 Butowski Krzysztof Butowski Toruń Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) Studio Nieruchomości
Studio Nieruchomości Toruń
49 75 Ślósarek Piotr Leszek Toruń Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) Studio Nieruchomości Toruń opłacono
T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO
50 mokrzycki rafał inowrocław Start (bez zniżek) T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO
51 56 OLSZEWSKA EWA GNIEWKOWO Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
52 57 Olszewski Rafał Gniewkowo Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) T. G. SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
T.S. Opatrunki Toruń
53 40 Lewandowski Radosław Lubicz Górny Start (bez zniżek) T.S. Opatrunki Toruń opłacono
TEAM KOPEĆ
54 Wierzbowski Piotr Brzozówka Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) TEAM KOPEĆ
TEAMOCHAL
55 47 Mandosik Michał Toruń Start (bez zniżek) TEAMOCHAL opłacono
TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
56 35 Kubiak Tomasz Inowrocław Start (osoby niepełnosprawne) TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
57 41 LEWANDOWSKI Władysław Inowrocław Start (bez zniżek) TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
58 6 Biernat Magdalena Inowrocław Start (osoby które ukończyły dwa etapy GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 i 2020) TG SOKÓŁ GNIEWKOWO opłacono
59 10 Dłoniak Edmund Gniewkowo Start (osoby powyżej 70 roku życia) TG SOKÓŁ GNIEWKOWO
TG SOKÓŁ Gniewkowo
60 77 TKACZUK JOLANTA CHRZĄSTOWO Start (bez zniżek) TG SOKÓŁ Gniewkowo opłacono
61 16 Gola Grzegorz Markowo Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) TG SOKÓŁ Gniewkowo opłacono
TKKF Chełmno
62 21 Janowski Piotr Nowawieś Chełmińska Start (bez zniżek) TKKF Chełmno opłacono
TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
63 39 Lenc Sebastian Laskowice Pomorskie Start (bez zniżek) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono
64 43 Łuczak Paweł Bydgoszcz Start (bez zniżek) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono
65 42 Łuczak Anna Bydgoszcz Start (bez zniżek) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono
66 76 Tarczyńska Marta Bydgoszcz Start (bez zniżek) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono
67 19 Hołtyn Patryk Bydgoszcz Start (osoby które ukończyły dwa etapy GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 i 2020) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ opłacono
68 2 Awizen Antoni Bydgoszcz Start (osoby powyżej 70 roku życia) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
69 1 Angiel Władysław Bydgoszcz Start (osoby powyżej 70 roku życia) TKKF KOLEJARZ BYDGOSZCZ
The Runners Świecie
70 Kuźma Anna Świecie Start (bez zniżek) The Runners Świecie
71 24 Karnecki Rafał Świecie Start (bez zniżek) The Runners Świecie opłacono
Trawers NAKŁO
72 5 Białek Dawid Naklo nad Notecią Start (bez zniżek) Trawers NAKŁO opłacono
Tucholanka Tuchola
73 84 Wojtas Marek Tuchola Start (bez zniżek) Tucholanka Tuchola opłacono
WKB Maratończyk Włocławek
74 38 Kunecki Dariusz Włocławek Start (bez zniżek) WKB Maratończyk Włocławek opłacono
75 22 Jasiński Sylwester Lipno Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) WKB Maratończyk Włocławek opłacono
Wtorkowy Trening
76 78 Tobolska Grażyna Grudziądz Start (osoby niepełnosprawne) Wtorkowy Trening
_BRAK NAZWY_
77 13 Fuminkowski Arkadiusz Aleksandrów Kujawski Start (bez zniżek) opłacono
78 85 Wysocki Patryk Tuchola Start (bez zniżek) opłacono
79 69 Solarz Jędrzej Toruń/Lębork Start (bez zniżek) opłacono
80 32 Kręc Aleksander Kręc Gniewkowo Start (bez zniżek) opłacono
81 63 Polak Paweł Inowrocław Start (bez zniżek) opłacono
82 62 Piwek Adrian Inowrocław Start (bez zniżek) opłacono
83 27 Kłosowski Marcin Bydgoszcz Start (bez zniżek) opłacono
84 71 Stempniak Krzysztof Inowrocław Start (bez zniżek) opłacono
85 53 Nartowski Łukasz Nawra Start (bez zniżek) opłacono
86 61 Piontek Elżbieta Bydgoszcz Start (bez zniżek) opłacono
87 54 NOJEK MICHAŁ Warszawa Start (bez zniżek) opłacono
88 Kraiński Michał Śliwice Start (bez zniżek)
89 Zbielska Agnieszka PIŁA Start (bez zniżek)
90 TOWSTOKORY Marek Złotów Start (bez zniżek)
91 Brzozowski Szymon Włocławek Start (bez zniżek)
92 82 Weiland Emila Unisław Start (bez zniżek) opłacono
93 59 Perlik Grzegorz Bydgoszcz Start (bez zniżek) opłacono
94 68 Rydelska Maria Tuchola Start (bez zniżek) opłacono
95 Kata Marcin Kata Pruszcz Start (bez zniżek)
96 Winowiecki Paweł Pruszcz Start (bez zniżek)
97 72 Suchomska Beata Świekatowo Start (bez zniżek) opłacono
98 33 Kruszyna Adam Bydgoszcz Start (bez zniżek) opłacono
99 83 Wojas Aneta GRUDZIADZ Start (bez zniżek) opłacono
100 Świtniewski Szymon Bydgoszcz Start (bez zniżek)
101 12 Fryca Karolina Klonowo Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
102 14 Gniot Bożena Minikowo Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
103 15 Gniot Henryk Minikowo Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
104 31 Kopacz Adrian Bysław Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
105 51 Modrzejewska-Iwicka Aneta Sucha Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
106 36 Kulczyk Medard Sucha Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
107 60 Pieczka Marcin Bysław Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
108 30 Kolano Grzegorz Lubiewo Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
109 86 Zbanuszek Krzysztof Bysław Start (mieszkańcy Gminy Lubiewo)
110 4 Bartosz Mariola Kikół Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) opłacono
111 29 Kocząb Marta Kocząb Inowrocław Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) opłacono
112 52 Nadrajkowska Joanna Inowrocław Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020) opłacono
113 Janowski Adam Lisewo Start (osoby które ukończyły GP Województwa Kuj-Pom w roku 2019 lub 2020)
114 49 milkowski mariusz gdynia Start (osoby niepełnosprawne)
115 50 Miszke Kazimierz Czersk Start (osoby niepełnosprawne)
116 87 ZIÓŁKOWSKI MIECZYSŁAW Janikowo Start (osoby niepełnosprawne)
117 18 Hołda Jerzy Stolno Start (osoby powyżej 70 roku życia)
118 58 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice Start (osoby powyżej 70 roku życia)


Wyświetleń: 11336

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ