Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański "
Lp Numer Karta Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 254 Sobczyński Bartosz Tczew 11:00 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km opłacono BM
2 71 Modlińska Beata Rumia 10:10 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km prowadzący Tomasz Pelc "NexusTeam" średnia prędkość 29-31 km/h MAJBIKE TEAM opłacono BM
3 20 Donaj Krzysztof Słupsk 10:35 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Markos Sport Team opłacono BM
4 110 Szczepkowski Zenon Gdansk 10:05 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km prowadzący Bartek Glaas średnia prędkość 34-36 km/h opłacono BM
5 3 Arlukiewicz Damian Starogard Gdański 9:50 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Mieszkańcy Gminy Starogard Gdański GK STG opłacono BM
6 Szauksztel Krzysztof Gdańsk 10:20 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Cezary Mrozowicz "Cezaryfitbike" 32-34 km/h
7 120 WENTA Katarzyna GDAŃSK 10:15 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Spanish Team HutchisonPorts Gdynia Team opłacono BM
8 65 Matuszak Krzysztof Kiełpino 9:30 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Dominika @rowerowa_biegaczka średnia prędkość 24-26 km/h Rowerowe Kaszuby opłacono
9 Syldatk KATARZYNA TCZEW 9:30 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Dominika @rowerowa_biegaczka średnia prędkość 24-26 km/h
10 58 Laskowski Jakub Gdańsk 9:30 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Dominika @rowerowa_biegaczka średnia prędkość 24-26 km/h Sąsiedzi Cycling opłacono BM
11 48 kosznik stanislaw kartuzy 9:30 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Dominika @rowerowa_biegaczka średnia prędkość 24-26 km/h elkos opłacono BM
12 237 Gaczoł Halszka Gdańsk 11:15 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km prowadząca Sylwia Rogiewicz "Sylveska" Rowerowe Kaszuby opłacono BM
13 9 Brzeski Łukasz słupsk 10:35 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km MARKOS SPORT TEAM opłacono BM
14 43 Kitowski Rafał Gdańsk 10:15 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Spanish Team opłacono BM
15 256 Wałaszewski Kacper Sucumin 11:50 Rajd Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km Mieszkańcy Gminy Starogard Gdański OSP SUCUMIN opłacono BM
16 239 Gmer Janek Sucumin 11:50 Rajd Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km Mieszkańcy Gminy Starogard Gdański OSP SUCUMIN opłacono BM
17 238 Gmer Emilia Sucumin 11:50 Rajd Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km Mieszkańcy Gminy Starogard Gdański OSP SUCUMIN opłacono BM
18 249 MIKULSKI SŁAWOMIR SUCUMIN 11:50 Rajd Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km Mieszkańcy Gminy Starogard Gdański OSP SUCUMIN opłacono BM
19 231 Brzezicki Maciej Gdynia 11:00 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km TREC TEAM opłacono BM
20 121 Włoch Adam Włoch Dębnica Kaszubska 10:35 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km MARKOS SPORT TEAM opłacono BM
21 53 Kowalski Bartosz Słupsk 10:35 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km MARKOS SPORT TEAM opłacono BM
22 245 Kosznik Jerzy Koscierzyna 11:00 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km Costerina opłacono BM
23 251 Pykałów Kacper Gdynia 11:00 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km MASK opłacono BM
24 252 Pykałów Marek Gdynia 11:00 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km MASK opłacono BM
25 127 Zdunek Alicja Gdańsk 10:10 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km prowadzący Tomasz Pelc "NexusTeam" średnia prędkość 29-31 km/h opłacono BM
26 28 Goździewicz Paweł Gdynia 10:10 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km prowadzący Tomasz Pelc "NexusTeam" średnia prędkość 29-31 km/h opłacono BM
27 7 Binkiewicz Łukasz Warszawa 9:40 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Rowerowe Kaszuby Natalia Lewandowska średnia prędkość 30-33 km/h opłacono BM
28 75 Narkiewicz Damian Gdańsk 9:30 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Dominika @rowerowa_biegaczka średnia prędkość 24-26 km/h Team Aquacleaning24 opłacono BM
29 8 Borzęcki Ryszard Zielona Wies 9:35 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Kamil Skoneczny Pętla Reja średnia prędkość 29-31 km/h niezrzeszony opłacono BM
30 250 Orlikowski Hrnryk Sopot 11:15 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km prowadząca Sylwia Rogiewicz "Sylveska" opłacono BM
31 232 Bukowska Justyna Sumin 11:00 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km opłacono
32 260 Wróbel Sabina Sumin 11:00 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km opłacono
33 257 Went Magdalena Skarszewy 11:00 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km opłacono
34 253 ROGIEWICZ SYLWIA SOPOT 11:15 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km prowadząca Sylwia Rogiewicz "Sylveska" opłacono
35 236 Forsayeth Douglas Sopot 11:15 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km prowadząca Sylwia Rogiewicz "Sylveska" BCF opłacono BM
36 234 Cwiklinski Zbig Gdansk 11:15 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km prowadząca Sylwia Rogiewicz "Sylveska" BCF opłacono BM
37 243 Janeczko Krzysztof Gdańsk 11:20 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km Team Niedobrze opłacono BM
38 265 Żak Łukasz Gdańsk 11:20 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km Team Niedobrze opłacono BM
39 93 Rogalska Małgorzata Kolincz 9:50 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Mieszkańcy Gminy Starogard Gdański GK STG opłacono BM
40 94 Rogalski Tomasz Kolincz 9:50 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Mieszkańcy Gminy Starogard Gdański GK STG opłacono BM
41 35 Jarmakowski Jan Gdynia 10:15 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Spanish Team HutchisonPorts Gdynia Team opłacono BM
42 34 Jarmakowska Iwona Gdynia 10:15 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Spanish Team Hutchison Ports Gdynia Team opłacono BM
43 25 Gogola Dariusz Nowy Dwór Gdańsk 10:30 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km opłacono BM
44 235 Forc-Cherek Magdalena Starogard Gdański 11:15 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km prowadząca Sylwia Rogiewicz "Sylveska" opłacono BM
45 233 Cherek Krzysztof Starogard Gdański 11:15 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km prowadząca Sylwia Rogiewicz "Sylveska" opłacono BM
46 64 Mamcarz Jarosław Tczew 9:40 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Rowerowe Kaszuby Natalia Lewandowska średnia prędkość 30-33 km/h Tri Max opłacono BM
47 38 Jurewicz Marta gdansk 10:15 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Spanish Team opłacono BM
48 97 RYDECKI KAROL ELBLĄG 10:30 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km opłacono BM
49 46 Koerber Marcin Gdańsk 10:30 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km SPIE Sport Team opłacono BM
50 18 Dąbrowski Michał Banino 10:30 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km opłacono BM
51 99 Sawicz Michał Pępowo 10:30 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Bogdziewicz Team opłacono
52 122 Wunsch Piotr Luzino 9:35 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Kamil Skoneczny Pętla Reja średnia prędkość 29-31 km/h MAJBIKE TEAM opłacono BM
53 244 Kiedrowicz Jan Jaglie 11:45 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km opłacono BM
54 95 Rozenka Szymon Gdańsk 10:10 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km prowadzący Tomasz Pelc "NexusTeam" średnia prędkość 29-31 km/h HutchisonPorts Gdynia Team opłacono BM
55 13 Czernialis Daria Rumia 10:10 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km prowadzący Tomasz Pelc "NexusTeam" średnia prędkość 29-31 km/h opłacono BM
56 14 Czernialis Rimas Rumia 10:10 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km prowadzący Tomasz Pelc "NexusTeam" średnia prędkość 29-31 km/h HutchisonPorts Gdynia Team opłacono BM
57 119 Weber Bartłomiej Gdańsk 9:30 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Dominika @rowerowa_biegaczka średnia prędkość 24-26 km/h GetResponse Velo Club opłacono BM
58 51 Kowalczyk Jakub Warszawa 9:45 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km opłacono BM
59 57 Kwasnik Joanna Warszawa 9:45 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km opłacono BM
60 113 Telęga Jan Gdańsk 9:45 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km opłacono BM
61 2 Arabski Marcin Gdańsk 9:40 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Rowerowe Kaszuby Natalia Lewandowska średnia prędkość 30-33 km/h opłacono BM
62 246 Kwiatkowski Sławomir Gdynia 11:15 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km prowadząca Sylwia Rogiewicz "Sylveska" SOLO TEAM opłacono BM
63 62 Maczkowski Piotr Bobowo 10:30 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km opłacono BM
64 66 Mazurowski Bartosz Bobowo 10:30 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km opłacono BM
65 29 Górecka Magdalena Gdańsk 10:25 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km opłacono BM
66 5 Betliński Polinik Gdańsk 10:25 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km LPP opłacono BM
67 262 Zieliński Andrzej Linowiec 11:50 Rajd Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km Mieszkańcy Gminy Starogard Gdański opłacono BM
68 61 Lisiecki Tomasz Gdynia 10:10 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km prowadzący Tomasz Pelc "NexusTeam" średnia prędkość 29-31 km/h opłacono BM
69 4 Barcik Marta Gdańsk 10:15 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Spanish Team Trójmiejskie Kolarki opłacono BM
70 247 Lewandowski p Robert Kartuzy 11:15 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km prowadząca Sylwia Rogiewicz "Sylveska" opłacono BM
71 17 Dąbrowski Krzysztof Gdańsk 9:40 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Rowerowe Kaszuby Natalia Lewandowska średnia prędkość 30-33 km/h opłacono BM
72 74 Mrozowicz Cezary Gdynia 10:20 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Cezary Mrozowicz "Cezaryfitbike" 32-34 km/h CezaryFitBike / Nexus Team opłacono
73 258 Wika Wacław Dąbrówka 11:50 Rajd Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km Mieszkańcy Gminy Starogard Gdański opłacono BM
74 100 Siekierzyńska Dorota Skarszewy 10:30 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km opłacono BM
75 32 Jachowicz Dariusz Gdańsk 10:15 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Spanish Team ASE opłacono BM
76 Zakrzewski Mariusz Starogard Gdański 11:50 Rajd Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km Mieszkańcy Gminy Starogard Gdański DAMA
77 50 Kowalczyk Jacek Rotmanka 9:40 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Rowerowe Kaszuby Natalia Lewandowska średnia prędkość 30-33 km/h opłacono BM
78 86 Płotka Witold Straszyn 9:40 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Rowerowe Kaszuby Natalia Lewandowska średnia prędkość 30-33 km/h Rowerowy Straszyn opłacono BM
79 Gorzoch Mariusz Gdansk 9:40 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Rowerowe Kaszuby Natalia Lewandowska średnia prędkość 30-33 km/h
80 261 Zielińska Ela Starogard 11:50 Rajd Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km Mieszkańcy Gminy Starogard Gdański GK STG opłacono BM
81 263 Zieliński Artur Starogard Gdański 11:50 Rajd Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km Mieszkańcy Gminy Starogard Gdański GK STG opłacono BM
82 78 Okon Michal Gdynia 10:10 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km prowadzący Tomasz Pelc "NexusTeam" średnia prędkość 29-31 km/h Parkrun Gdynia opłacono BM
83 19 Dejneka Przemysław Gdańsk 10:05 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km prowadzący Bartek Glaas średnia prędkość 34-36 km/h opłacono
84 240 Grycner Paweł Warszawa 11:00 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km ShakalakaBoomBoom opłacono BM
85 241 Grycner Piotr Starogard Gdański 11:00 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km ROCOCO opłacono BM
86 6 Białowąs Maciej Gdynia 9:45 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km KS ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej opłacono
87 24 Głowacki Tomasz Gdynia 9:45 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km KS ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej opłacono
88 47 Konkel Szymon Gdynia 9:45 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km KS ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej opłacono
89 106 Sobieraj Arkadiusz Gdynia 9:45 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km KS ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej opłacono
90 118 Wawrzyniak Marcin Gdynia 9:45 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km KS ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej opłacono
91 40 Kamiński Ireneusz Gdynia 9:45 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km KS ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej opłacono
92 248 Lityński Wincenty Puck 11:05 Rajd CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km opłacono BM
93 55 Krupa Katarzyna Tczew 9:30 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Dominika @rowerowa_biegaczka średnia prędkość 24-26 km/h Gryf Tczew opłacono BM
94 37 Jurczyński Krystian Tczew 9:30 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km Dominika @rowerowa_biegaczka średnia prędkość 24-26 km/h Gryf Tczew opłacono BM
95 87 Pniewski Jaroslaw Rumia 10:30 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km opłacono BM
96 63 Majkowski Zbigniew Gdynia 10:10 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km prowadzący Tomasz Pelc "NexusTeam" średnia prędkość 29-31 km/h Enzo Team Kołomański Rowery opłacono BM
97 92 Rejmer Sławomir Gdynia 10:10 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km prowadzący Tomasz Pelc "NexusTeam" średnia prędkość 29-31 km/h Enzo Team Kołomański Rowery opłacono BM
98 115 Wanat Kazimierz Gdynia 10:10 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km prowadzący Tomasz Pelc "NexusTeam" średnia prędkość 29-31 km/h Żuchliński Rowery opłacono BM
99 264 Ziemiński Paweł Bielkówko 11:00 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 50 km Solwit S.A. opłacono
100 101 Siekierzyński Rafał Skarszewy 10:30 Rajd "CYKLO Gmina Starogard Gdański" 100 km PZU Sport Team opłacono BM


Wyświetleń: 10416

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ