Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM | |||||||||
1 | TROCHIMOWICZ ARTUR | SZCZYTNO | Bieg 5 km | AKB SP2 SZCZYTNO TROHIM TEAM | opłacono | ||||
Aikido Yudokan Dojo | |||||||||
2 | Cegielski Marcin | Szczytno | Bieg 5 km | Aikido Yudokan Dojo | opłacono | ||||
Grupa ratownicza Autrimpus | |||||||||
3 | bałazy marcin | Szczytno | Bieg 5 km | Grupa ratownicza Autrimpus | |||||
JADĄ! | |||||||||
4 | Gajek Szymon | Nowe Kiejkuty | Bieg 5 km | JADĄ! | opłacono | ||||
5 | Janikowska Aleksandra | Nowe Kiejkuty | Bieg 5 km | JADĄ! | opłacono | ||||
Klon | |||||||||
6 | Zapadka Stanisław | Klon | Bieg 5 km | Klon | opłacono | ||||
Klub Biegacza Jurund Szczytno | |||||||||
7 | Zdunek Józef | Szczytno | Bieg 5 km | Klub Biegacza Jurund Szczytno | opłacono | ||||
8 | Gontarz Wiktor Gontarz | Szczytno | Bieg 5 km | Klub Biegacza Jurund Szczytno | opłacono | ||||
Klub Honorowych Dawców Krwi # KLON | |||||||||
9 | Pac Kamil | Zawojki | Bieg 5 km | Klub Honorowych Dawców Krwi # KLON | opłacono | ||||
10 | Trzciński Jakub | Rozogi | Bieg 5 km | Klub Honorowych Dawców Krwi # KLON | opłacono | ||||
11 | Trzciński Krzysztof | Rozogi | Bieg 5 km | Klub Honorowych Dawców Krwi # KLON | opłacono | ||||
Klub Morsów w Piszu | |||||||||
12 | Lejman Teresa | Pisz | Bieg 5 km | Klub Morsów w Piszu | opłacono | ||||
13 | Kurpiewska Dorota | Pisz | Bieg 5 km | Klub Morsów w Piszu | opłacono | ||||
MORSY SZCZYTNO#RESET | |||||||||
14 | Kordek Bogumiła | Szczytno | Bieg 5 km | MORSY SZCZYTNO#RESET | |||||
15 | Kordek Jarosław | SZCZYTNO | Bieg 5 km | MORSY SZCZYTNO#RESET | |||||
Mazurska Wataha | |||||||||
16 | Mirota Rafał | Lipowa góra wschodnia 24H | Bieg 5 km | Mazurska Wataha | |||||
17 | Mikita Piotr | Szczytno | Bieg 5 km | Mazurska Wataha | |||||
Morsy Szczytno #Reset | |||||||||
18 | Orłowska Katarzyna | Szczytno | Bieg 5 km | Morsy Szczytno #Reset | opłacono | ||||
19 | Rogalski Grzegorz | Szczytno | Bieg 5 km | Morsy Szczytno #Reset | opłacono | ||||
20 | Kowalczyk Justyna | Pasym | Bieg 5 km | Morsy Szczytno #Reset | |||||
21 | Siwek Milena | Pasym | Bieg 5 km | Morsy Szczytno #Reset | |||||
22 | Lewandowska Elżbieta | Szczytno | Bieg 5 km | Morsy Szczytno #Reset | |||||
OSP FARYNY | |||||||||
23 | Bors Dariusz | Kokoszki | Bieg 5 km | OSP FARYNY | opłacono | ||||
OSP KRUTYŃ | |||||||||
24 | Kulas Mirosław | Krutyń | Bieg 5 km | OSP KRUTYŃ | opłacono | ||||
25 | Kulas Piotr | Krutyń | Bieg 5 km | OSP KRUTYŃ | opłacono | ||||
OSP Krutyń | |||||||||
26 | Kaczanowski Feliks | Krutyń | Bieg 5 km | OSP Krutyń | |||||
27 | Wittbrodt Krzysztof | Ruciane-Nida | Bieg 5 km | OSP Krutyń | opłacono | ||||
Run&Fun | |||||||||
28 | Kosińska Monika | Wielbark | Bieg 5 km | Run&Fun | opłacono | ||||
29 | Kosiński Michał | Wielbark | Bieg 5 km | Run&Fun | opłacono | ||||
Tryn Tryn Team | |||||||||
30 | Kołodziej Sebastian | Szczytno | Bieg 5 km | Tryn Tryn Team | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
31 | Zaborowska Beata | Wejsuny | Bieg 5 km | ||||||
32 | Januszczyk Stefan | Lipowa Góra Zachodnia | Bieg 5 km | ||||||
33 | Bogdański Marcin | Olsztyn | Bieg 5 km | opłacono | |||||
34 | Lach Paulina | Gajewo | Bieg 5 km | opłacono | |||||
35 | Macioszewski Karol | Kowalik | Bieg 5 km | opłacono | |||||
36 | Trzcińska Agnieszka | Rozogi | Bieg 5 km | opłacono | |||||
37 | Kalicka Anna | Szczytno | Bieg 5 km | opłacono | |||||
38 | Kaczmarczyk Wojciech | Dąbrowy | Bieg 5 km | opłacono | |||||
39 | Kaczmarczyk Ewelina | Dąbrowy | Bieg 5 km | opłacono | |||||
40 | Kordek Agata | Rozogi | Bieg 5 km | opłacono | |||||
41 | Kaczmarczyk Łukasz Kaczmarczyk | Wilamowo | Bieg 5 km | opłacono | |||||
42 | Matłoch Justyna | Wielbark | Bieg 5 km | opłacono | |||||
43 | SABAŁA Andrzej | SZCZYTNO | Bieg 5 km | opłacono | |||||
44 | Dudziec Marcin | Szczytno | Bieg 5 km | opłacono | |||||
45 | Pawłowska Beata | Rozogi | Bieg 5 km | opłacono | |||||
46 | Osowiecka Ewelina | Rozogi | Bieg 5 km | opłacono | |||||
47 | Ejzak Wioleta | Szczytno | Bieg 5 km | opłacono | |||||
48 | Sypiański Seweryn | Wilamowo | Bieg 5 km | opłacono | |||||
49 | JABŁONKA WALDEMAR | WYSTĘP | Bieg 5 km | opłacono | |||||
50 | Mikołajczyk Cezary | Rozogi | Bieg 5 km | ||||||
51 | Mikołajczyk Aleksandra | Rozogi | Bieg 5 km | opłacono | |||||
52 | Sochalski Marek | Rozogi | Bieg 5 km | opłacono | |||||
53 | Jóźwiak Dominik | Klon | Bieg 5 km | ||||||
54 | Dąbkowska Małgorzata | Wilamowo | Bieg 5 km | opłacono | |||||
55 | Kuchnik Michał | Klon | Bieg 5 km | opłacono |
Wyświetleń: 3864