Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 113 Skoneczny Kamil Gdynia Mała Pętla 46 km Bogdziewicz Team opłacono on-line
2 71 Markuszewski Maksymilian Gdynia Mała Pętla 46 km opłacono on-line
3 35 GROCHOWSKA KATARZYNA KOŚCIELNA JANIA Mała Pętla 46 km TEAM MX Skórcz opłacono on-line
4 237 Wolak Leszek Gdańsk Duża Pętla 92 km opłacono on-line
5 143 Wszołek Artur Chełmno Mała Pętla 46 km Skoda Bieranowski opłacono on-line
6 27 Filipowski Arkadiusz Slawno Mała Pętla 46 km opłacono on-line
7 102 Przyborkiewicz Kriss Toruń Mała Pętla 46 km opłacono on-line
8 206 Modrzyński Jacek Piła Duża Pętla 92 km KOLARZ.PL opłacono on-line
9 134 Wajs Anna Gdynia Mała Pętla 46 km opłacono on-line
10 48 Karpiński Krzysztof Gdańsk Mała Pętla 46 km opłacono on-line
11 22 Dopke Sławomir Reda Mała Pętla 46 km opłacono on-line
12 49 Karpiński Mateusz Gdańsk Mała Pętla 46 km Wysepka Team opłacono on-line
13 231 Szczepkowski Zenon Gdansk Duża Pętla 92 km opłacono on-line
14 244 Zubiel Kacper Gdańsk Duża Pętla 92 km Bike U Up opłacono on-line
15 178 Gierszewski Sławomir Kąpino Duża Pętla 92 km opłacono on-line
16 148 Znajmiecki Piotr Gdańsk Mała Pętla 46 km opłacono on-line
17 41 Jach Piotr Łódź Mała Pętla 46 km opłacono on-line
18 58 Kowalski Wojtek Gdańsk Mała Pętla 46 km Nowy Port opłacono on-line
19 226 Standarski Karol Gdańsk Duża Pętla 92 km opłacono on-line
20 131 Trzciński Kamil Gdańsk Mała Pętla 46 km opłacono on-line
21 254 Sawicz Michał Pępowo Duża Pętla 92 km Bogdziewicz Team
22 116 Socha Adam Sztum Mała Pętla 46 km Lider Sztum opłacono on-line
23 16 Czerwiński Wiktor Malbork Mała Pętla 46 km Lider Sztum opłacono
24 19 Derdej Michał Czernin Mała Pętla 46 km Lider Sztum opłacono
25 34 Gresik Joanna Sztum Mała Pętla 46 km Lider Sztum opłacono
26 57 Kotasiński Filip Gdynia Mała Pętla 46 km plywanietrojmiasto.pl opłacono on-line
27 117 Socha Piotr Zajezierze Mała Pętla 46 km Lider Sztum opłacono on-line
28 55 Kościowska Agnieszka Gdańsk Mała Pętla 46 km Ifon opłacono on-line
29 121 Strzyżewski Tomasz Wejherowo Mała Pętla 46 km KLIF Team opłacono
30 222 Salzer Jacek Minkowice Duża Pętla 92 km KLIF TEAM CHŁAPOWO opłacono
31 72 Marzejon Maksymilian Władysławowo Mała Pętla 46 km KLIF TEAM Chłapowo opłacono
32 198 Lipski Marcin Jastrzębia Góra Duża Pętla 92 km KLIF TEAM Chłapowo opłacono
33 180 Goyke Krzysztof Lubkowo Duża Pętla 92 km KLIF TEAM Chłapowo opłacono
34 238 Wolanin Jakub Malbork Duża Pętla 92 km GK Malbork opłacono on-line
35 50 Kołodziejczyk-Kotasińska Milena Gdynia Mała Pętla 46 km plywanietrojmiasto.pl opłacono on-line
36 209 Mróz Kamila Gdańsk Duża Pętla 92 km opłacono on-line
37 96 Pleczyński Marcin Gdynia Mała Pętla 46 km Czarny Specjal Team opłacono on-line
38 220 Romanowski Mateusz Stare Pole Duża Pętla 92 km opłacono on-line
39 Chmielewski Maciej Stargard Mała Pętla 46 km STC Stargard
40 5 Biegański Krzysztof Gdynia Mała Pętla 46 km AdamBikeSerwis - Prawie.Pro opłacono on-line
41 60 Krekoteń Lech Sztum Mała Pętla 46 km Lider Sztum opłacono on-line
42 150 Zubowicz Piotr Tuchom Mała Pętla 46 km opłacono on-line
43 138 Wierzbicki Tomasz Zławieś Mała Mała Pętla 46 km opłacono on-line
44 146 Zakrzewski Bartosz Kaliska Mała Pętla 46 km opłacono on-line
45 187 Karpiński Marcin Bytów Duża Pętla 92 km MLKS Baszta Bytów opłacono on-line
46 149 zubowicz marek Tuchom Mała Pętla 46 km opłacono on-line
47 84 Nadolski Jacek Włocławek Mała Pętla 46 km LUMAC WTR Włocławek opłacono on-line
48 92 Petk Grzegorz Gdańsk Mała Pętla 46 km opłacono on-line
49 235 Tomaszewski Dariusz Gowino Duża Pętla 92 km BALANCE TRENER TEAM opłacono
50 234 Tomaszewska Kinga Gowino Duża Pętla 92 km BALANCE TRENER TEAM opłacono
51 9 Borzęcki Ryszard Zielona Wies Mała Pętla 46 km niezrzeszony opłacono on-line
52 145 Zadroga Piotr Gdańsk Mała Pętla 46 km opłacono on-line
53 230 Szczepański Karol Bytów Duża Pętla 92 km ED-CARBON skład opału Bytów opłacono on-line
54 76 Merda Zuzanna Miastko Mała Pętla 46 km MLKS Baszta Bytów opłacono on-line
55 75 Merda Piotr Miastko Mała Pętla 46 km opłacono on-line
56 7 Bońkowski Jarosław Gdańsk Mała Pętla 46 km MH Automatyka opłacono on-line
57 204 Mlynski Sebastian Bytów Duża Pętla 92 km DRUTEX opłacono on-line
58 185 Jaszczura Michał Przysucha Duża Pętla 92 km TrenujRower.pl opłacono on-line
59 85 Nowak Adam Starogard Gdański Mała Pętla 46 km GK STG opłacono
60 243 Ziemlewski Zbigniew Nowawieś chełmińska Duża Pętla 92 km Bike U UP-TKJ Matuszewski opłacono on-line
61 241 Zieliński Artur Starogard Gdański Duża Pętla 92 km GK STG opłacono on-line
62 228 Styn Mateusz Karwieńskie Błoto Duża Pętla 92 km KLIF TEAM Chłapowo opłacono
63 127 Szymczak Miłosz Lidzbark Warmiński Mała Pętla 46 km opłacono on-line
64 119 Stelmach Cezary Kępice Mała Pętla 46 km opłacono on-line
65 11 Brzezicki Maciej Bolszewo Mała Pętla 46 km TREC opłacono on-line
66 25 Ejsmont Piotr Gdańsk Mała Pętla 46 km Pro-Cycling.org opłacono on-line
67 39 Hercke Michał Starogard Gdański Mała Pętla 46 km GK STG opłacono
68 70 Majewski Sławek Nowe Mała Pętla 46 km opłacono on-line
69 174 Błażejewski Michał Gdynia Duża Pętla 92 km ASE Trek Gdynia opłacono on-line
70 74 Meller Ewa Janowice Mała Pętla 46 km opłacono on-line
71 128 Tengowski Mateusz Kwidzyn Mała Pętla 46 km Lider Sztum opłacono on-line
72 130 TROCHOWSKA Anna TCZEW Mała Pętla 46 km FLEX RUNNERS opłacono
73 227 Stelmach Karol Kępice Duża Pętla 92 km MLKS Baszta Bytów opłacono on-line
74 177 Gąsiorowski Michał Bydgoszcz Duża Pętla 92 km Polonia Bydgoszcz opłacono on-line
75 217 Piotrowski Grzegorz Gdańsk Duża Pętla 92 km opłacono on-line
76 114 Skweres Mariusz Pelplin Mała Pętla 46 km Klub Kolarski Pelplin opłacono
77 105 Rozkocha Michał Starogard Gdański Mała Pętla 46 km GK STG opłacono
78 4 Banach Ryszard Gdańsk Mała Pętla 46 km BST - banach sport team opłacono on-line
79 195 Lewandowski Paweł Gdynia Duża Pętla 92 km Bogdziewicz Team opłacono on-line
80 225 Specjał Andrzej Bydgoszcz Duża Pętla 92 km Bydgoska Grupa Kolarska opłacono on-line
81 78 Mikołajczyk Agata Gdańsk Mała Pętla 46 km Bogdziewicz Team opłacono on-line
82 247 radny dariusz gowino Duża Pętla 92 km SISU-OWB rowertour.com
83 89 Palacz Marcin Słupsk Mała Pętla 46 km opłacono
84 54 Kosznik Stanisław Kartuzy Mała Pętla 46 km ELKOS KARTUZY opłacono on-line
85 Rekowski Kazimierz Tczew Mała Pętla 46 km Eaton Running Team/Biegajacy Tczew
86 232 Taciak Marek Piła Duża Pętla 92 km opłacono on-line
87 62 Kula Tomasz Rakowiec Mała Pętla 46 km opłacono on-line
88 73 Matuszewski Krzysztof Grudziądz Mała Pętla 46 km Bike U UP-TKJ Matuszewski opłacono on-line
89 194 Kusiowski Leszek Mały Rudnik Duża Pętla 92 km Bike U UP-TKJ Matuszewski opłacono on-line
90 86 Oleksy Maciej Gdańsk Mała Pętla 46 km opłacono on-line
91 190 Koper Mateusz Tczew Duża Pętla 92 km GK Gryf Tczew opłacono
92 175 Dobke Jan Gdynia Duża Pętla 92 km Bogdziewicz Team opłacono on-line
93 210 Mydło Kazimierz Olsztyn Duża Pętla 92 km Michelin Team opłacono on-line
94 36 Grochowski Mateusz Wejherowo Mała Pętla 46 km opłacono on-line
95 218 Przybysz Piotr Rumia Duża Pętla 92 km MajBIKE Team opłacono on-line
96 13 Byczyński Janusz Starogard Gdański Mała Pętla 46 km GK STG opłacono
97 47 Kaniecki Dawid Grudziądz Mała Pętla 46 km LTM MASTERS TEAM opłacono on-line
98 103 Pyszora Ireneusz Grudziądz Mała Pętla 46 km LTM MASTERS TEAM opłacono on-line
99 212 Pajer Artur Grudziądz Duża Pętla 92 km LTM MASTERS TEAM opłacono on-line
100 88 Pajer Tomasz Gdynia Mała Pętla 46 km LTM MASTERS TEAM opłacono on-line


Wyświetleń: 10185

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ