Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Wenzerski Mateusz Żukowo Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) opłacono on-line
2 Padias Paweł Gdynia Marsz Lusinii 5 km opłacono on-line
3 Kąkol Sławomir Gdynia Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) opłacono on-line
4 Formela Sebastian Luzino Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino RUNNING TRICITY TEAM opłacono on-line
5 Kożyczkowski Edward Bolszewo Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) opłacono on-line
6 Gładkowski Grzegorz Gowino Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) BigYellowFoot Adventure Team
7 Walczak Mariusz Wejherowo Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) opłacono on-line
8 Kwidzińska Dorota Luzino Marsz Lusinii 5 km Polipack Team GWE opłacono on-line
9 Kazimierczak Marian Wejherowo Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) 42.195 Wejherowo opłacono on-line
10 Maciejewski Rafał Strzepcz Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) Wikęd Luzino opłacono on-line
11 Hewelt Łukasz Łebno Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) opłacono on-line
12 Dycha Tomasz Nowa Wieś Lęborska Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) JW 5718 opłacono on-line
13 Jankowski Sebastian Kębłowo Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino Wikęd Luzino opłacono on-line
14 Łyś Daniel Reda Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) Nypel Reda opłacono on-line
15 Lademann Artur Bolszewo Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) Run Babys opłacono on-line
16 Lademann Gabriela Bolszewo Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) Run Babys opłacono on-line
17 Bronikowska Berenike Luzino Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino opłacono on-line
18 Browarczyk Tomasz Łebieńska Huta Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) opłacono on-line
19 Miler Adam Luzino Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino opłacono on-line
20 Skuza Mateusz Wejherowo Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) 42.195 Wejherowo opłacono on-line
21 Fularczyk Wojciech Luzino Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino opłacono on-line
22 Bulczak Karol Aleksander Strzepcz Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) opłacono on-line
23 Waldowski Roman Gdańsk Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) Biegacze Z Pomorza
24 Dobkowska Agnieszka Wejherowo Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
25 SIKORSKA ALEKSANDRA WEJHEROWO Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) .Grupa Biegową NDI opłacono on-line
26 Rusin Leszek Lębork Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) LKB im,, BRACI PETK LĘBORK
27 Płotek Dorota Gowino Marsz Lusinii 5 km opłacono on-line
28 Majkowski Karol Kębłowo Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino Luk Connect Tri Team opłacono on-line
29 Bladowska Katarzyna Reda Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) Runeda opłacono on-line
30 Grabowska Karolina Sztum Marsz Lusinii 5 km LKS ZANTYR SZTUM
31 Grabowski Jacek Sztum Marsz Lusinii 5 km LKS ZANTYR SZTUM
32 Grabowska Bożena Sztum Marsz Lusinii 5 km LKS ZANTYR SZTUM
33 Chwil Przemysław Luzino Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino opłacono on-line
34 Andrzejewski Aleksander Gdańsk Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) Adva opłacono on-line
35 Hoog Wioleta Miłoradz Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) opłacono on-line
36 Hoog Wioleta Miłoradz Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) opłacono on-line
37 LANG PAWEŁ GDAŃSK Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) Kujawscy Runners opłacono on-line
38 Sikorra Janina Lędziechowo Marsz Lusinii 5 km Błekitne Morsy Łebskie opłacono on-line
39 Kepka Ewa Wejherowo Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) Maja Team opłacono on-line
40 Krawczyk Andrzej Wejherowo Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) Maja Team opłacono on-line
41 Kamerke Justyna Luzino Marsz Lusinii 5 km opłacono on-line
42 Paprocka Ewelina Luzino Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino opłacono on-line
43 Dydymski Krzysztof RUMIA Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) opłacono on-line
44 Dydymska Monika Rumia Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) opłacono on-line
45 Woźny Krystian Lewino Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) opłacono on-line
46 Hewelt Krzysztof Wejherowo Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) Wejherowska Akademia Biegania opłacono on-line
47 Lewandowski Roman Kwidzyn Marsz Lusinii 5 km LKS ZANTYR SZTUM
48 Szpyra Edward Gdynia Marsz Lusinii 5 km opłacono on-line
49 Halik-Lewandowska Jadwiga Kwidzyn Marsz Lusinii 5 km LKS ZANTYR SZTUM
50 Wroński Jarosław Nowa Wieś Lęborska Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) opłacono on-line
51 Tarnowski Witold Ciechanów Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) KB TKKF PROMYK Ciechanów opłacono on-line
52 Sobczak Sylwester Robakowo Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino opłacono on-line
53 Gruszka Barbara Sztum Marsz Lusinii 5 km LKS Zantyr Sztum
54 Mielewczyk Justyna Reda Marsz Lusinii 5 km Zmotywowani opłacono on-line
55 Bury Liliana Reda Marsz Lusinii 5 km Zmotywowani opłacono on-line
56 Kamerke Renata Keblowo Marsz Lusinii 5 km opłacono on-line
57 Langmesser Regina Sztum Marsz Lusinii 5 km LKS ZANTYR SZTUM
58 Schmidt Mateusz Wejherowo Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) opłacono on-line
59 Kepka Grzegorz Wejherowo Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) Maja Team opłacono on-line
60 Lesisz Łukasz Borkowo Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) ADVA/Maja Team opłacono on-line
61 Kankowska Justyna Luzino Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino Kaszubi Luzino
62 Kankowski Paweł Luzino Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino Kaszubi Luzino
63 Ossowski Arkadiusz Luzino Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino Kaszubi Luzino opłacono on-line
64 wydrowski sławomir wydrowski orle Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) opłacono on-line
65 ossowska Małgorzata Luzino Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino Kaszubi Luzino opłacono on-line
66 Dancewicz Balbina GDYNIA Marsz Lusinii 5 km opłacono on-line
67 Gawrylczyk Nina Wejherowo Marsz Lusinii 5 km
68 Gawrylczyk Jadwiga Wejherowo Marsz Lusinii 5 km opłacono on-line
69 Gawrylczyk Maciej Wejherowo Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) opłacono on-line
70 BUJAKIEWICZ ANDRZEJ BOLSZEWO Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) opłacono on-line
71 Nikrant Agnieszka Wejherowo Marsz Lusinii 5 km opłacono on-line
72 Nikrant Tomasz Wejherowo Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) opłacono on-line
73 Jakubowski Zbigniew Gościcino Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
74 Kołodziejczyk Lidia Wejherowo Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) Maja Team opłacono on-line
75 Roszman Henryk Orle Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) opłacono on-line
76 Tyszer Paweł Luzino Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino opłacono on-line
77 Richert Jarosław Luzino Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino opłacono on-line
78 Formella Miroslaw Wejherowo Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) MTB - Małe Trójmiasto Biega opłacono on-line
79 Kulińska Justyna Gdańsk Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) Baltic Fighters opłacono on-line
80 Zinkel Jacek Luzino Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino GKS Luzino Kaszuby opłacono on-line
81 Rychert Anna Gowino Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) opłacono on-line
82 Konieczki Dariusz Wejherowo Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) Maja Team opłacono on-line
83 KOZERSKA- BULCZAK MAŁGORZATA STRZEPCZ Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) opłacono on-line
84 Labun Zenon Mrzezino Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) opłacono on-line
85 Śmigaj Mirosław Gdynia Marsz Lusinii 5 km
86 Schmidtke Monika Gościcino Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) Tawerna wejherowo
87 Derkowski Piotr Reda Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) opłacono on-line
88 Andryskowski Zdzislaw Lębork Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) Kolarz-Pol opłacono on-line
89 Miłkowska Jolanta Gdynia Marsz Lusinii 5 km Team deaf opłacono on-line
90 Radka Michał Luzino Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino
91 Pierzchała Marek Luzino Marsz Lusinii 5 km Morsy z Zawiatu opłacono on-line
92 Syldatk Stanisław Luzino Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino opłacono on-line
93 Grobelniak Rafał ŻUKOWO Marsz Lusinii 5 km opłacono on-line
94 Hejka Władek Kartuzy Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) Akademia Biegowa Kartuzy
95 Pankiewicz Bartosz Gowino Marsz Lusinii 5 km opłacono on-line
96 Pankiewicz Anna Gowino Marsz Lusinii 5 km opłacono on-line
97 Rompca Dariusz Luzino Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino
98 Urbanowicz Bartosz Kębłowo Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino opłacono on-line
99 Miotk Beata Strzepcz Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) opłacono on-line
100 Krawczykowska Barbara Czernin Marsz Lusinii 5 km LKS Zantyr Sztum


Wyświetleń: 7301

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ