Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Marsz Lusinii 5 km | Team Deaf | opłacono on-line |
102 | Szachniuk Marzena | Łeba | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | Jak Zawsze | opłacono on-line |
103 | Sosnowski Grzegorz | Łeba | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | Republika FC Łeba | opłacono on-line |
104 | Malinowska Grażyna | Sztum | Polska | Marsz Lusinii 5 km | LKS ZANTYR SZTUM | |
105 | Malinowska Monika | Sztum | Polska | Marsz Lusinii 5 km | LKS ZANTYR SZTUM | |
106 | Śmigalski Szymon Śmigalski | Luzino | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |
107 | Płotka-Wasylka Justyna | Luzino | Polska | Marsz Lusinii 5 km | Dziobaki team | opłacono on-line |
108 | Pankiewicz-Dmowska Cecylia | Gowino | Polska | Marsz Lusinii 5 km | opłacono on-line | |
109 | Panek Aneta | Kosakowo | Polska | Marsz Lusinii 5 km | ESJATeam | |
110 | Kołpak Irena | Sztum | Polska | Marsz Lusinii 5 km | LKS ZANTYR SZTUM | |
111 | Olszewski Ryszard | Sztum | Polska | Marsz Lusinii 5 km | LKS ZANTYR SZTUM | |
112 | KOŁPAK JAN | Sztum | Polska | Marsz Lusinii 5 km | LKS ZANTYR SZTUM | |
113 | Dzienisz Roman | Robakowo | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | Kaszubi Luzino | |
114 | Dzienisz Justyna | Robakowo | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | Kaszubi Luzino | |
115 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Polska | Marsz Lusinii 5 km | opłacono on-line | |
116 | Kotłowska Anna | Luzino | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |
117 | Maj-Roksz Maria | Wejherowo | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | Maja Team | opłacono on-line |
118 | Szymański Adam | Lębork | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | Lębork Biegacze 42,2 | |
119 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Polska | Marsz Lusinii 5 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line |
120 | Miszka Gracjana | Gościcino | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | opłacono on-line | |
121 | Hilla Paulina | Bożepole Wielkie | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | Active Gym | opłacono on-line |
122 | Andryskowski Marek | Lębork | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | Stowarzyszenie 42,2 Lębork | opłacono on-line |
123 | Kowalik Adam Kowalik | Jastarnia | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | opłacono on-line | |
124 | Płotka Adam | Luzino | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | GKS Luzino Kaszuby | opłacono on-line |
125 | KRÓL BŁAŻEJ | KĘBŁOWO | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA | opłacono on-line |
126 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | Młode Dziki | opłacono on-line |
127 | Adamowski Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | opłacono on-line | |
128 | Krauza Jerzy | Bolszewo | Polska | Marsz Lusinii 5 km | Run Babys | opłacono on-line |
129 | Krauza Grażyna | Bolszewo | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | Run Babys | opłacono on-line |
130 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | Run Babys | opłacono on-line |
131 | Bober Michał | Luzino | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |
132 | Mielewczyk Karol | Wejherowo | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line |
133 | Szczepkowska Paulina | Krokowa | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | opłacono on-line | |
134 | Holk-Łebiński Mateusz | Sierakowice | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | Kujawscy Runners | opłacono on-line |
135 | Kanczkowski Michał | Luzino | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | homerunner | opłacono on-line |
136 | Kanczkowska Monika | Luzino | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |
137 | Jaffke Jarosław | Łebcz | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | Przyjaciele w biegu | opłacono on-line |
138 | Toporek Rafał | Przodkowo | Polska | Marsz Lusinii 5 km | Polipack Team GWE | opłacono on-line |
139 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Polska | Marsz Lusinii 5 km | Elite Team | opłacono on-line |
140 | Mazerski Ryszard | Sztum | Polska | Marsz Lusinii 5 km | LKS Zantyr Sztum | |
141 | Filip Ania | Gdynia | Polska | Marsz Lusinii 5 km | opłacono on-line | |
142 | Niedbała Ireneusz | Wejherowo | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | ||
143 | Halman Mirosława | Luzino | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |
144 | Skurtys DAGMARA | REDA | Polska | Marsz Lusinii 5 km | opłacono on-line | |
145 | Skurtys Cezary | REDA | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | MARDY BUM | opłacono on-line |
146 | Szczepkowski Sebastian | Krokowa | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | opłacono on-line | |
147 | Ciskowska Aleksandra | Minkowice | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | opłacono on-line | |
148 | Wendt Karol | Luzino | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |
149 | Wegner Beata | Lębork | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | Active Gym | opłacono on-line |
150 | Wasylka Łukasz | Luzino | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line |
151 | Urbański Dariusz | Gdańsk | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | opłacono on-line | |
152 | Cebula Bogdan | Sztum | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
153 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | Runpassion.pl TEAM | opłacono on-line |
154 | Elendt Mariusz | Strzebielino Morskie | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | Biegnę bo żona kazała | opłacono on-line |
155 | Kotłowski Piotr | Luzino | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | GOSRiT Luzino | opłacono on-line |
156 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Polska | Marsz Lusinii 5 km | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono on-line |
157 | Gilla Grzegorz Gilla | Wyszecino | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | Kaszubi Luzino | |
158 | Jabłonowski Wojciech | Lębork | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | Klub 42,2 | opłacono on-line |
159 | Kamerke Łukasz | Luzino | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |
160 | Wójcik Piotr | Gdynia | Polska | Marsz Lusinii 5 km | morsik weteran | opłacono on-line |
161 | Sepetowska Kinga | Chwaszczyno | Polska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | Elektonicznezapisy.pl Team |
Wyświetleń: 14268