Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
.Grupa Biegową NDI | |||||||||
1 | SIKORSKA ALEKSANDRA | WEJHEROWO | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | .Grupa Biegową NDI | opłacono on-line | ||||
7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | |||||||||
2 | Wasylka Łukasz | Luzino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej | opłacono on-line | ||||
42.195 Wejherowo | |||||||||
3 | Kazimierczak Marian | Wejherowo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | 42.195 Wejherowo | opłacono on-line | ||||
4 | Skuza Mateusz | Wejherowo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | 42.195 Wejherowo | opłacono on-line | ||||
ADVA/Maja Team | |||||||||
5 | Lesisz Łukasz | Borkowo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | ADVA/Maja Team | opłacono on-line | ||||
Active Gym | |||||||||
6 | Hilla Paulina | Bożepole Wielkie | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | Active Gym | opłacono on-line | ||||
7 | Wegner Beata | Lębork | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | Active Gym | opłacono on-line | ||||
Adva | |||||||||
8 | Andrzejewski Aleksander | Gdańsk | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | Adva | opłacono on-line | ||||
Akademia Biegowa Kartuzy | |||||||||
9 | Hejka Władek | Kartuzy | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | Akademia Biegowa Kartuzy | |||||
BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | |||||||||
10 | Borzyszkowska Jolanta | Puck | Marsz Lusinii 5 km | BEZ KIJA NIE PODCHODŹ | opłacono on-line | ||||
Baltic Fighters | |||||||||
11 | Kulińska Justyna | Gdańsk | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | Baltic Fighters | opłacono on-line | ||||
Biegacze Z Pomorza | |||||||||
12 | Waldowski Roman | Gdańsk | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | Biegacze Z Pomorza | |||||
Biegnę bo żona kazała | |||||||||
13 | Elendt Mariusz | Strzebielino Morskie | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | Biegnę bo żona kazała | opłacono on-line | ||||
BigYellowFoot Adventure Team | |||||||||
14 | Gładkowski Grzegorz | Gowino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | BigYellowFoot Adventure Team | |||||
Błekitne Morsy Łebskie | |||||||||
15 | Sikorra Janina | Lędziechowo | Marsz Lusinii 5 km | Błekitne Morsy Łebskie | opłacono on-line | ||||
Dziobaki team | |||||||||
16 | Płotka-Wasylka Justyna | Luzino | Marsz Lusinii 5 km | Dziobaki team | opłacono on-line | ||||
ESJATeam | |||||||||
17 | Panek Aneta | Kosakowo | Marsz Lusinii 5 km | ESJATeam | |||||
Elektonicznezapisy.pl Team | |||||||||
18 | Sepetowska Kinga | Chwaszczyno | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | Elektonicznezapisy.pl Team | |||||
Elite Team | |||||||||
19 | Przybylska Aleksandra | Gdynia | Marsz Lusinii 5 km | Elite Team | opłacono on-line | ||||
GKS Luzino Kaszuby | |||||||||
20 | Zinkel Jacek | Luzino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | GKS Luzino Kaszuby | opłacono on-line | ||||
21 | Płotka Adam | Luzino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | GKS Luzino Kaszuby | opłacono on-line | ||||
GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA | |||||||||
22 | KRÓL BŁAŻEJ | KĘBŁOWO | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | GKS TĘCZA NOWA WIEŚ LĘBORSKA | opłacono on-line | ||||
GOSRiT Luzino | |||||||||
23 | Kotłowski Piotr | Luzino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | GOSRiT Luzino | opłacono on-line | ||||
JW 5718 | |||||||||
24 | Dycha Tomasz | Nowa Wieś Lęborska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | JW 5718 | opłacono on-line | ||||
Jak Zawsze | |||||||||
25 | Szachniuk Marzena | Łeba | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | Jak Zawsze | opłacono on-line | ||||
KB TKKF PROMYK Ciechanów | |||||||||
26 | Tarnowski Witold | Ciechanów | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | KB TKKF PROMYK Ciechanów | opłacono on-line | ||||
Kaszubi Luzino | |||||||||
27 | Ossowski Arkadiusz | Luzino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | Kaszubi Luzino | opłacono on-line | ||||
28 | ossowska Małgorzata | Luzino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | Kaszubi Luzino | opłacono on-line | ||||
29 | Dzienisz Roman | Robakowo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | Kaszubi Luzino | |||||
30 | Dzienisz Justyna | Robakowo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | Kaszubi Luzino | |||||
31 | Gilla Grzegorz Gilla | Wyszecino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | Kaszubi Luzino | |||||
Kaszubi Luzino | |||||||||
32 | Kankowska Justyna | Luzino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | Kaszubi Luzino | |||||
33 | Kankowski Paweł | Luzino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | Kaszubi Luzino | |||||
Klub 42,2 | |||||||||
34 | Jabłonowski Wojciech | Lębork | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | Klub 42,2 | opłacono on-line | ||||
Kolarz-Pol | |||||||||
35 | Andryskowski Zdzislaw | Lębork | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | Kolarz-Pol | opłacono on-line | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
36 | Holk-Łebiński Mateusz | Sierakowice | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
Kujawscy Runners | |||||||||
37 | LANG PAWEŁ | GDAŃSK | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | Kujawscy Runners | opłacono on-line | ||||
LKB im,, BRACI PETK LĘBORK | |||||||||
38 | Rusin Leszek | Lębork | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | LKB im,, BRACI PETK LĘBORK | |||||
LKS ZANTYR SZTUM | |||||||||
39 | Grabowska Karolina | Sztum | Marsz Lusinii 5 km | LKS ZANTYR SZTUM | |||||
40 | Grabowski Jacek | Sztum | Marsz Lusinii 5 km | LKS ZANTYR SZTUM | |||||
41 | Grabowska Bożena | Sztum | Marsz Lusinii 5 km | LKS ZANTYR SZTUM | |||||
42 | Lewandowski Roman | Kwidzyn | Marsz Lusinii 5 km | LKS ZANTYR SZTUM | |||||
43 | Halik-Lewandowska Jadwiga | Kwidzyn | Marsz Lusinii 5 km | LKS ZANTYR SZTUM | |||||
44 | Langmesser Regina | Sztum | Marsz Lusinii 5 km | LKS ZANTYR SZTUM | |||||
45 | Malinowska Grażyna | Sztum | Marsz Lusinii 5 km | LKS ZANTYR SZTUM | |||||
46 | Malinowska Monika | Sztum | Marsz Lusinii 5 km | LKS ZANTYR SZTUM | |||||
47 | Kołpak Irena | Sztum | Marsz Lusinii 5 km | LKS ZANTYR SZTUM | |||||
48 | Olszewski Ryszard | Sztum | Marsz Lusinii 5 km | LKS ZANTYR SZTUM | |||||
49 | KOŁPAK JAN | Sztum | Marsz Lusinii 5 km | LKS ZANTYR SZTUM | |||||
LKS Zantyr Sztum | |||||||||
50 | Gruszka Barbara | Sztum | Marsz Lusinii 5 km | LKS Zantyr Sztum | |||||
51 | Krawczykowska Barbara | Czernin | Marsz Lusinii 5 km | LKS Zantyr Sztum | |||||
52 | Mazerski Ryszard | Sztum | Marsz Lusinii 5 km | LKS Zantyr Sztum | |||||
53 | Cebula Bogdan | Sztum | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line | ||||
Luk Connect Tri Team | |||||||||
54 | Majkowski Karol | Kębłowo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | Luk Connect Tri Team | opłacono on-line | ||||
Lębork Biegacze 42,2 | |||||||||
55 | Szymański Adam | Lębork | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | Lębork Biegacze 42,2 | |||||
MARDY BUM | |||||||||
56 | Skurtys Cezary | REDA | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | MARDY BUM | opłacono on-line | ||||
MTB - Małe Trójmiasto Biega | |||||||||
57 | Dobkowska Agnieszka | Wejherowo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line | ||||
58 | Jakubowski Zbigniew | Gościcino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line | ||||
59 | Formella Miroslaw | Wejherowo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line | ||||
60 | Mielewczyk Karol | Wejherowo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | MTB - Małe Trójmiasto Biega | opłacono on-line | ||||
Maja Team | |||||||||
61 | Kepka Ewa | Wejherowo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | Maja Team | opłacono on-line | ||||
62 | Krawczyk Andrzej | Wejherowo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | Maja Team | opłacono on-line | ||||
63 | Kepka Grzegorz | Wejherowo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | Maja Team | opłacono on-line | ||||
64 | Kołodziejczyk Lidia | Wejherowo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | Maja Team | opłacono on-line | ||||
65 | Konieczki Dariusz | Wejherowo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | Maja Team | opłacono on-line | ||||
66 | Maj-Roksz Maria | Wejherowo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | Maja Team | opłacono on-line | ||||
Morsy z Zawiatu | |||||||||
67 | Pierzchała Marek | Luzino | Marsz Lusinii 5 km | Morsy z Zawiatu | opłacono on-line | ||||
Młode Dziki | |||||||||
68 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | Młode Dziki | opłacono on-line | ||||
Nypel Reda | |||||||||
69 | Łyś Daniel | Reda | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | Nypel Reda | opłacono on-line | ||||
Polipack Team GWE | |||||||||
70 | Kwidzińska Dorota | Luzino | Marsz Lusinii 5 km | Polipack Team GWE | opłacono on-line | ||||
71 | Toporek Rafał | Przodkowo | Marsz Lusinii 5 km | Polipack Team GWE | opłacono on-line | ||||
Przyjaciele w biegu | |||||||||
72 | Jaffke Jarosław | Łebcz | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | Przyjaciele w biegu | opłacono on-line | ||||
RUNNING TRICITY TEAM | |||||||||
73 | Formela Sebastian | Luzino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | RUNNING TRICITY TEAM | opłacono on-line | ||||
Republika FC Łeba | |||||||||
74 | Sosnowski Grzegorz | Łeba | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | Republika FC Łeba | opłacono on-line | ||||
Run Babys | |||||||||
75 | Lademann Artur | Bolszewo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | Run Babys | opłacono on-line | ||||
76 | Lademann Gabriela | Bolszewo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | Run Babys | opłacono on-line | ||||
77 | Krauza Jerzy | Bolszewo | Marsz Lusinii 5 km | Run Babys | opłacono on-line | ||||
78 | Krauza Grażyna | Bolszewo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | Run Babys | opłacono on-line | ||||
79 | Dąbrowska Aleksandra | Bolszewo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | Run Babys | opłacono on-line | ||||
Runeda | |||||||||
80 | Bladowska Katarzyna | Reda | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | Runeda | opłacono on-line | ||||
Runpassion.pl TEAM | |||||||||
81 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | Runpassion.pl TEAM | opłacono on-line | ||||
STEP BY STEP TRÓJMIASTO | |||||||||
82 | KUSIAK Włodzimierz | GDAŃSK | Marsz Lusinii 5 km | STEP BY STEP TRÓJMIASTO | opłacono on-line | ||||
Stowarzyszenie 42,2 Lębork | |||||||||
83 | Andryskowski Marek | Lębork | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | Stowarzyszenie 42,2 Lębork | opłacono on-line | ||||
Tawerna wejherowo | |||||||||
84 | Schmidtke Monika | Gościcino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | Tawerna wejherowo | |||||
Team Deaf | |||||||||
85 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Marsz Lusinii 5 km | Team Deaf | opłacono on-line | ||||
Team deaf | |||||||||
86 | Miłkowska Jolanta | Gdynia | Marsz Lusinii 5 km | Team deaf | opłacono on-line | ||||
Wejherowska Akademia Biegania | |||||||||
87 | Hewelt Krzysztof | Wejherowo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | Wejherowska Akademia Biegania | opłacono on-line | ||||
Wikęd Luzino | |||||||||
88 | Maciejewski Rafał | Strzepcz | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | Wikęd Luzino | opłacono on-line | ||||
89 | Jankowski Sebastian | Kębłowo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | Wikęd Luzino | opłacono on-line | ||||
Zmotywowani | |||||||||
90 | Mielewczyk Justyna | Reda | Marsz Lusinii 5 km | Zmotywowani | opłacono on-line | ||||
91 | Bury Liliana | Reda | Marsz Lusinii 5 km | Zmotywowani | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
92 | Wenzerski Mateusz | Żukowo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
93 | Padias Paweł | Gdynia | Marsz Lusinii 5 km | opłacono on-line | |||||
94 | Kąkol Sławomir | Gdynia | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
95 | Kożyczkowski Edward | Bolszewo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
96 | Walczak Mariusz | Wejherowo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
97 | Hewelt Łukasz | Łebno | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
98 | Bronikowska Berenike | Luzino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |||||
99 | Browarczyk Tomasz | Łebieńska Huta | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
100 | Miler Adam | Luzino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |||||
101 | Fularczyk Wojciech | Luzino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |||||
102 | Bulczak Karol Aleksander | Strzepcz | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
103 | Płotek Dorota | Gowino | Marsz Lusinii 5 km | opłacono on-line | |||||
104 | Chwil Przemysław | Luzino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |||||
105 | Hoog Wioleta | Miłoradz | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
106 | Hoog Wioleta | Miłoradz | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
107 | Kamerke Justyna | Luzino | Marsz Lusinii 5 km | opłacono on-line | |||||
108 | Paprocka Ewelina | Luzino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |||||
109 | Dydymski Krzysztof | RUMIA | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
110 | Dydymska Monika | Rumia | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
111 | Woźny Krystian | Lewino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
112 | Szpyra Edward | Gdynia | Marsz Lusinii 5 km | opłacono on-line | |||||
113 | Wroński Jarosław | Nowa Wieś Lęborska | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
114 | Sobczak Sylwester | Robakowo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |||||
115 | Kamerke Renata | Keblowo | Marsz Lusinii 5 km | opłacono on-line | |||||
116 | Schmidt Mateusz | Wejherowo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
117 | wydrowski sławomir wydrowski | orle | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
118 | Dancewicz Balbina | GDYNIA | Marsz Lusinii 5 km | opłacono on-line | |||||
119 | Gawrylczyk Nina | Wejherowo | Marsz Lusinii 5 km | ||||||
120 | Gawrylczyk Jadwiga | Wejherowo | Marsz Lusinii 5 km | opłacono on-line | |||||
121 | Gawrylczyk Maciej | Wejherowo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
122 | BUJAKIEWICZ ANDRZEJ | BOLSZEWO | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
123 | Nikrant Agnieszka | Wejherowo | Marsz Lusinii 5 km | opłacono on-line | |||||
124 | Nikrant Tomasz | Wejherowo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
125 | Roszman Henryk | Orle | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
126 | Tyszer Paweł | Luzino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |||||
127 | Richert Jarosław | Luzino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |||||
128 | Rychert Anna | Gowino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
129 | KOZERSKA- BULCZAK MAŁGORZATA | STRZEPCZ | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
130 | Labun Zenon | Mrzezino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
131 | Śmigaj Mirosław | Gdynia | Marsz Lusinii 5 km | ||||||
132 | Derkowski Piotr | Reda | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
133 | Radka Michał | Luzino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | ||||||
134 | Syldatk Stanisław | Luzino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |||||
135 | Grobelniak Rafał | ŻUKOWO | Marsz Lusinii 5 km | opłacono on-line | |||||
136 | Pankiewicz Bartosz | Gowino | Marsz Lusinii 5 km | opłacono on-line | |||||
137 | Pankiewicz Anna | Gowino | Marsz Lusinii 5 km | opłacono on-line | |||||
138 | Rompca Dariusz | Luzino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | ||||||
139 | Urbanowicz Bartosz | Kębłowo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |||||
140 | Miotk Beata | Strzepcz | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
141 | Śmigalski Szymon Śmigalski | Luzino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |||||
142 | Pankiewicz-Dmowska Cecylia | Gowino | Marsz Lusinii 5 km | opłacono on-line | |||||
143 | Kulczycki Jan | GDAŃSK | Marsz Lusinii 5 km | opłacono on-line | |||||
144 | Kotłowska Anna | Luzino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |||||
145 | Miszka Gracjana | Gościcino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
146 | Kowalik Adam Kowalik | Jastarnia | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
147 | Adamowski Andrzej | Elbląg | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
148 | Bober Michał | Luzino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |||||
149 | Szczepkowska Paulina | Krokowa | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
150 | Kanczkowska Monika | Luzino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |||||
151 | Filip Ania | Gdynia | Marsz Lusinii 5 km | opłacono on-line | |||||
152 | Niedbała Ireneusz | Wejherowo | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | ||||||
153 | Halman Mirosława | Luzino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |||||
154 | Skurtys DAGMARA | REDA | Marsz Lusinii 5 km | opłacono on-line | |||||
155 | Szczepkowski Sebastian | Krokowa | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
156 | Ciskowska Aleksandra | Minkowice | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
157 | Wendt Karol | Luzino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - powyżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |||||
158 | Urbański Dariusz | Gdańsk | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) | opłacono on-line | |||||
159 | Kamerke Łukasz | Luzino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | opłacono on-line | |||||
homerunner | |||||||||
160 | Kanczkowski Michał | Luzino | Bieg 10 km (orientacyjny czas przebiegnięcia - poniżej 48 min) - mieszkańcy Gminy Luzino | homerunner | opłacono on-line | ||||
morsik weteran | |||||||||
161 | Wójcik Piotr | Gdynia | Marsz Lusinii 5 km | morsik weteran | opłacono on-line |
Wyświetleń: 14247