Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bednarz Adam Katowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
2 Kłosek Nela Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
3 Gilner Łucja Sosnowiec Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców TelegilixTeam opłacono on-line
4 Legutki Ignacy Siemianowice Ślaskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców MK team opłacono
5 Tuleja Kajetan Chorzów Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
6 Peruń Rozalia Sosnowiec Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono
7 Spyra Hanna Szymocice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Spyrowka opłacono on-line
8 Jasiński Błażej Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
9 Ślepieńczuk Aleksander Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
10 Mularska Natalia Zalas Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
11 Czarnuch Michalina Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono
12 Borejszo Mikołaj Jaworzno Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
13 Kęcik Oliwia Pyskowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Szkoła Podstawowa nr 5 Pyskowice opłacono
14 Marcol Leon Katowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
15 Łącki Dominik Dąbrowa Górnicza Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
16 Markocka Malwina Czeladź Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Whitebox opłacono on-line
17 Ciężarkiewicz Oliwia Mikołów Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Zaczarowany Ogród Mikołówlow opłacono on-line
18 Karaś Tomasz Katowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
19 Markocki Michał Sosnowiec Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
20 Dróżdż Leon Częstochowa Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Klub Biegaczy JYSK opłacono on-line
21 Walczak Szymon Mysłowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono
22 Kaczmarek Nikodem Chruszczobród Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Przedszkole 39 Sosnowiec opłacono on-line
23 Stopyra Piotr Świętochłowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
24 Myrcik Emilia ŚWIĘTOCHŁOWICE Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Pędzący promyczek opłacono on-line
25 Rymarczyk Magdalena Jaworzno Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
26 Rygus Lidia Sosnowiec Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
27 Stasikowski Oliwier Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Przedszkole opłacono on-line
28 Kuczyński Krzysztof Katowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Łobuzy opłacono on-line
29 Kuczyński Jan Katowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
30 Marek Aleksandra Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono
31 Maliszewski Iwko SIemianowice Śląskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono
32 łazarek Julia Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono
33 Mucha Adam Mysłowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
34 Kozłowska Zuzanna Sosnowiec Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono
35 Sozoniuk Agata Bytom Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono
36 Suszczyk Kacper Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców MK team opłacono on-line
37 Pawlik Francissek Sosnowiec Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
38 Morawa Rafał Mysłowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
39 Giereś Natan Mysłowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
40 Adamczyk Krzysztof Czyżówka Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
41 CICHOŃ Paulina Jaworzno Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line


Wyświetleń: 4701

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ