Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPUTO EMILIA | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono | |
2 | Majewska Kamila | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |
3 | Jończyk Michalina | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |
4 | Kluk Lea | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |
5 | Motyka Kajetan | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |
6 | Nierychło Szymon | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | Przedszkole | opłacono on-line |
7 | Ryska Laura | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | MP 78 Katowice | opłacono on-line |
8 | Bednarczyk Jakub | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |
9 | Bednarczyk Konrad | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |
10 | Komander Michał | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |
11 | Woźniak Adam | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono | |
12 | Sałacki - Lindmajer Wojciech | Bytom | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono | |
13 | Przesdzing Leon | Knurów | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |
14 | BARGIEŁA Kamil | CHRUSZCZOBRÓD | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | Przedszkole | opłacono on-line |
15 | Tomczok Jagoda | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |
16 | Jasińska Emilia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |
17 | Rzadkowska Zuzanna | Ruda Śląska | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |
18 | Oboz Stanisław | Katowice | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |
19 | CICHOŃ Paulina | Jaworzno | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
20 | Adamczyk Krzysztof | Czyżówka | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
21 | Giereś Natan | Mysłowice | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
22 | Morawa Rafał | Mysłowice | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
23 | Pawlik Francissek | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
24 | Suszczyk Kacper | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | MK team | opłacono on-line |
25 | Sozoniuk Agata | Bytom | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |
26 | Kozłowska Zuzanna | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |
27 | Mucha Adam | Mysłowice | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
28 | łazarek Julia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |
29 | Maliszewski Iwko | SIemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |
30 | Marek Aleksandra | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |
31 | Kuczyński Jan | Katowice | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
32 | Kuczyński Krzysztof | Katowice | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Łobuzy | opłacono on-line |
33 | Stasikowski Oliwier | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Przedszkole | opłacono on-line |
34 | Rygus Lidia | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
35 | Rymarczyk Magdalena | Jaworzno | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
36 | Myrcik Emilia | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Pędzący promyczek | opłacono on-line |
37 | Stopyra Piotr | Świętochłowice | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
38 | Kaczmarek Nikodem | Chruszczobród | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Przedszkole 39 Sosnowiec | opłacono on-line |
39 | Walczak Szymon | Mysłowice | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |
40 | Dróżdż Leon | Częstochowa | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Klub Biegaczy JYSK | opłacono on-line |
41 | Markocki Michał | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
42 | Karaś Tomasz | Katowice | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
43 | Ciężarkiewicz Oliwia | Mikołów | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Zaczarowany Ogród Mikołówlow | opłacono on-line |
44 | Markocka Malwina | Czeladź | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Whitebox | opłacono on-line |
45 | Łącki Dominik | Dąbrowa Górnicza | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
46 | Marcol Leon | Katowice | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
47 | Kęcik Oliwia | Pyskowice | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Szkoła Podstawowa nr 5 Pyskowice | opłacono |
48 | Borejszo Mikołaj | Jaworzno | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
49 | Czarnuch Michalina | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |
50 | Mularska Natalia | Zalas | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
51 | Ślepieńczuk Aleksander | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
52 | Jasiński Błażej | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
53 | Spyra Hanna | Szymocice | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Spyrowka | opłacono on-line |
54 | Peruń Rozalia | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |
55 | Tuleja Kajetan | Chorzów | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
56 | Legutki Ignacy | Siemianowice Ślaskie | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | MK team | opłacono |
57 | Gilner Łucja | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | TelegilixTeam | opłacono on-line |
58 | Kłosek Nela | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
59 | Bednarz Adam | Katowice | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
60 | Niski Adrian | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
61 | Płaczek Milena | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
62 | Sas Maja | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
63 | Strychalska Zuzanna | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Szkoła jak dom | opłacono on-line |
64 | Śmiłowski Igor | Świętochłowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
65 | Kandzia Mateusz | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Sp 20 Siemianowice Śląskie | opłacono |
66 | Jakubowska Weronika | Tychy | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Jakubs Team | opłacono on-line |
67 | Jakubowska Paulina | Tychy | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Jakubs Team | opłacono on-line |
68 | Łatacz Ksawery | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
69 | Cichoń Eryk | Świętochłowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | S.P.5 Świętochłowice | opłacono on-line |
70 | Mucha Karolina | Mysłowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
71 | Maliszewski Gniewko | SIemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono | |
72 | Marek Nikolas | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Sp 13 Siemianowice Śląskie | opłacono |
73 | Bujoczek Milena | Bytom | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono | |
74 | Banasiewicz Kuba | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Disco ponad wszystko | opłacono on-line |
75 | Piela Artur | Kurów | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
76 | Balcer Kamil | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
77 | Polasińska Julia | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
78 | Sprawa Borys | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono | |
79 | Grudniok Martyna | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | CarbonSilesiaSport | opłacono on-line |
80 | Piwowarczyk Maksymilian | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Szkoła podstawowa nr 4 | opłacono |
81 | Duda Julia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
82 | Rymarczyk Aleksandra | Jaworzno | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
83 | Kaczmarek Jakub | Chruszczobród | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Szkoła Podstawowa nr 9 w Sosnowcu | opłacono |
84 | Wanat Wiktoria | Woźniki | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
85 | Myrcik Bartosz | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Pędząca strzała | opłacono on-line |
86 | Stopyra Rafał | Świętochłowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
87 | Piotrowski Iwo | Jastrzębie Zdrój | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Klub koka judo | opłacono on-line |
88 | Ryska Diana | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | SP 27 Katowice | opłacono on-line |
89 | Markocka Zofia | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
90 | Wierzbicka Emilia | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
91 | Michałek Alicja | siemianowice śląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
92 | Ziebro Karina | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | SP nr 45 Sosnowiec | opłacono on-line |
93 | Skok Wojtek | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | - | opłacono on-line |
94 | Duda Dominik | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
95 | Skórski Przemek | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
96 | Wróblewski Jakub | Chorzów | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
97 | Cyrus Zosia | Rybnik | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono | |
98 | Ślosorz Łukasz | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Sp nr 1 Katowice | opłacono on-line |
99 | Bednarczyk Kacper | Katowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
100 | Kęcik Nikodem | Pyskowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Szkoła Podstawowa nr 5 Pyskowice | opłacono |
Wyświetleń: 9540