Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
101 | SPUTO EMILIA | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono | |
102 | Suszczyk Kacper | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | MK team | opłacono on-line |
103 | Kandzia Mateusz | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Sp 20 Siemianowice Śląskie | opłacono |
104 | Kandzia Kamil | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | Sp 20 Siemianowice Śląskie | opłacono |
105 | Łatacz Ksawery | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
106 | Jończyk Michalina | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |
107 | Grab Laura | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | MK Team | opłacono |
108 | łazarek Julia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |
109 | Maliszewski Gniewko | SIemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono | |
110 | Maliszewski Iwko | SIemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |
111 | Marek Nikolas | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Sp 13 Siemianowice Śląskie | opłacono |
112 | Marek Aleksandra | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |
113 | Stasikowski Oliwier | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Przedszkole | opłacono on-line |
114 | Wilczok Wojciech | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |
115 | Sprawa Borys | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono | |
116 | Piwowarczyk Maksymilian | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Szkoła podstawowa nr 4 | opłacono |
117 | Duda Julia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
118 | Sojka Natasza | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | Rodzic Sportowca | opłacono on-line |
119 | Gralikowska Hanna | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |
120 | Michałek Alicja | siemianowice śląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
121 | Białas Oliwia | Siemianowice śląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | MK team | opłacono on-line |
122 | Czarnuch Michalina | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |
123 | Łazarek Emilia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
124 | Skalski Przemysław | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
125 | Szafarczyk Adam | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
126 | Ślepieńczuk Aleksander | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
127 | Jasiński Błażej | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
128 | Jasińska Emilia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |
129 | Iwanecki Milan | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Sparta Katowice | opłacono on-line |
130 | Skowronek-Aleksy Antonina | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
131 | Ogon Marysia | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | MK team | opłacono |
132 | Kłosek Nela | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
133 | Kłosek Maja | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
134 | Pawlik Francissek | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
135 | Kozłowska Zuzanna | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |
136 | Rygus Lidia | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
137 | Motyka Kajetan | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |
138 | Markocki Michał | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
139 | Markocka Zofia | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
140 | Wierzbicka Emilia | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
141 | Ziebro Karina | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | SP nr 45 Sosnowiec | opłacono on-line |
142 | Kozłowska Aleksandra | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono | |
143 | Peruń Rozalia | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |
144 | Gilner Dawid | Sosnowiec | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | TelegilixTeam | opłacono on-line |
145 | Gilner Łucja | Sosnowiec | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | TelegilixTeam | opłacono on-line |
146 | Spyra Jakub | Szymocice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Spyrowka | opłacono on-line |
147 | Spyra Hanna | Szymocice | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Spyrowka | opłacono on-line |
148 | Śmiłowski Igor | Świętochłowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
149 | Cichoń Eryk | Świętochłowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | S.P.5 Świętochłowice | opłacono on-line |
150 | Myrcik Bartosz | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Pędząca strzała | opłacono on-line |
151 | Myrcik Emilia | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Pędzący promyczek | opłacono on-line |
152 | Stopyra Rafał | Świętochłowice | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
153 | Stopyra Piotr | Świętochłowice | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
154 | Rost Magdalena | Świętochłowice | Polska | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
155 | Jakubowska Klaudia | Tychy | Polska | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | Jakubs Team | opłacono on-line |
156 | Jakubowska Weronika | Tychy | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Jakubs Team | opłacono on-line |
157 | Jakubowska Paulina | Tychy | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Jakubs Team | opłacono on-line |
158 | Wanat Wiktoria | Woźniki | Polska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |
159 | Mularska Natalia | Zalas | Polska | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line |
Wyświetleń: 9553