Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
101 GABRYŚ ANIA Ruda Śląska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
102 Walczak Szymon Mysłowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono
103 Borsuk Mateusz Chorzów Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców opłacono on-line
104 Skok Wojtek Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców - opłacono on-line
105 Ryska Oskar Katowice Bieg na 50 m - bez rywalizacji - opłacono on-line
106 Pinocy Jan Mysłowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Biegamy z oszczepem opłacono
107 Grudniok Mateusz Katowice Bieg na 50 m - bez rywalizacji CarbonSilesiaSport opłacono on-line
108 Grudniok Martyna Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców CarbonSilesiaSport opłacono on-line
109 Banasiewicz Kuba Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Disco ponad wszystko opłacono on-line
110 Jakubowska Klaudia Tychy Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców Jakubs Team opłacono on-line
111 Jakubowska Weronika Tychy Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Jakubs Team opłacono on-line
112 Jakubowska Paulina Tychy Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Jakubs Team opłacono on-line
113 Dróżdż Leon Częstochowa Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Klub Biegaczy JYSK opłacono on-line
114 Piotrowski Iwo Jastrzębie Zdrój Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Klub koka judo opłacono on-line
115 Piotrowski Kasjan Jastrzębie Zdrój Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców Klub koka judo opłacono on-line
116 Adamczyk Maja Czyżówka Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców KS Olkusz opłacono on-line
117 Rychlik Patryk klucze Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców Lisy Pustyni opłacono on-line
118 Kuczyński Krzysztof Katowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Łobuzy opłacono on-line
119 Mazur Julia Chorzów Bieg na 50 m - bez rywalizacji MK team opłacono
120 Białas Oliwia Siemianowice śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców MK team opłacono on-line
121 Suszczyk Kacper Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców MK team opłacono on-line
122 Szyguła Barbara Katowice Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców MK Team opłacono
123 Legutki Ignacy Siemianowice Ślaskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców MK team opłacono
124 Legutki Emilia Siemianowice Ślaskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców MK team opłacono
125 Grab Laura Siemianowice Śląskie Bieg na 50 m - bez rywalizacji MK Team opłacono
126 Ogon Marysia Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców MK team opłacono
127 Ryska Laura Katowice Bieg na 200 m - bez rywalizacji MP 78 Katowice opłacono on-line
128 Myrcik Bartosz ŚWIĘTOCHŁOWICE Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Pędząca strzała opłacono on-line
129 Myrcik Emilia ŚWIĘTOCHŁOWICE Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Pędzący promyczek opłacono on-line
130 Strychalska Maja Katowice Bieg na 50 m - bez rywalizacji Przedszkole opłacono on-line
131 BARGIEŁA Kamil CHRUSZCZOBRÓD Bieg na 200 m - bez rywalizacji Przedszkole opłacono on-line
132 Stasikowski Oliwier Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Przedszkole opłacono on-line
133 Nierychło Szymon Chorzów Bieg na 200 m - bez rywalizacji Przedszkole opłacono on-line
134 Kaczmarek Nikodem Chruszczobród Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Przedszkole 39 Sosnowiec opłacono on-line
135 Sojka Natasza Siemianowice Śląskie Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców Rodzic Sportowca opłacono on-line
136 Cichoń Eryk Świętochłowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców S.P.5 Świętochłowice opłacono on-line
137 Marcok Nadia Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Sagot opłacono on-line
138 Misztalska Hanna Czeladź Bieg na 50 m - bez rywalizacji Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
139 Marek Nikolas Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Sp 13 Siemianowice Śląskie opłacono
140 Banasiuk Marta Chorzów Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców SP 2 Chorzów opłacono
141 Kandzia Mateusz Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Sp 20 Siemianowice Śląskie opłacono
142 Kandzia Kamil Siemianowice Śląskie Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców Sp 20 Siemianowice Śląskie opłacono
143 Ryska Diana Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców SP 27 Katowice opłacono on-line
144 Ślosorz Łukasz Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Sp nr 1 Katowice opłacono on-line
145 Ziebro Karina Sosnowiec Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców SP nr 45 Sosnowiec opłacono on-line
146 Fundament Stanisław Siemianowice Sląskie Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców Sp nr 6 Siemianowice ŚLĄSKIE opłacono on-line
147 Iwanecki Milan Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Sparta Katowice opłacono on-line
148 Spyra Jakub Szymocice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Spyrowka opłacono on-line
149 Spyra Hanna Szymocice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Spyrowka opłacono on-line
150 Strychalska Zuzanna Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Szkoła jak dom opłacono on-line
151 Piwowarczyk Maksymilian Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Szkoła podstawowa nr 4 opłacono
152 Kęcik Nikodem Pyskowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Szkoła Podstawowa nr 5 Pyskowice opłacono
153 Kęcik Oliwia Pyskowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Szkoła Podstawowa nr 5 Pyskowice opłacono
154 Kaczmarek Jakub Chruszczobród Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Szkoła Podstawowa nr 9 w Sosnowcu opłacono
155 Janowski Tymek Katowice Bieg na 50 m - bez rywalizacji Team Pro opłacono on-line
156 Gilner Dawid Sosnowiec Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców TelegilixTeam opłacono on-line
157 Gilner Łucja Sosnowiec Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców TelegilixTeam opłacono on-line
158 Markocka Malwina Czeladź Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Whitebox opłacono on-line
159 Ciężarkiewicz Oliwia Mikołów Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Zaczarowany Ogród Mikołówlow opłacono on-line


Wyświetleń: 4056

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ