Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Bednarz Filip Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
2 Bednarz Adam Katowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
3 Kłosek Maja Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
4 Kłosek Nela Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
5 Ogon Marysia Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców MK team opłacono
6 Gilner Łucja Sosnowiec Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców TelegilixTeam opłacono on-line
7 Gilner Dawid Sosnowiec Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców TelegilixTeam opłacono on-line
8 Legutki Emilia Siemianowice Ślaskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców MK team opłacono
9 Legutki Ignacy Siemianowice Ślaskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców MK team opłacono
10 Skowronek-Aleksy Antonina Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
11 Tuleja Kajetan Chorzów Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
12 Tuleja Małgorzata Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
13 Peruń Rozalia Sosnowiec Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono
14 Strękowski Grześ Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
15 Oboz Stanisław Katowice Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono on-line
16 Kozłowska Aleksandra Sosnowiec Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono
17 Spyra Hanna Szymocice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Spyrowka opłacono on-line
18 Spyra Jakub Szymocice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Spyrowka opłacono on-line
19 Rost Magdalena Świętochłowice Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców opłacono on-line
20 Malcharek Malwina Siemianowice Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców opłacono on-line
21 Iwanecki Milan Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Sparta Katowice opłacono on-line
22 Rzadkowska Zuzanna Ruda Śląska Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono on-line
23 Rzadkowski Sebastian Ruda Śląska Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców opłacono on-line
24 Janowski Tymek Katowice Bieg na 50 m - bez rywalizacji Team Pro opłacono on-line
25 Rychlik Patryk klucze Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców Lisy Pustyni opłacono on-line
26 Jasińska Emilia Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono on-line
27 Jasiński Błażej Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
28 Nowaczek Emilia Ruda Ślaska Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców opłacono on-line
29 Nowaczek Małgorzata Ruda Śląska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
30 Marcok Nadia Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Sagot opłacono on-line
31 Pinocy Jan Mysłowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Biegamy z oszczepem opłacono
32 Ślepieńczuk Aleksander Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
33 Mularska Natalia Zalas Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
34 Szafarczyk Adam Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
35 Skalski Przemysław Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
36 Tomczok Jagoda Katowice Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono on-line
37 Tomczok Marcin Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
38 Danowska Zofia Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
39 BARGIEŁA Kamil CHRUSZCZOBRÓD Bieg na 200 m - bez rywalizacji Przedszkole opłacono on-line
40 Łazarek Emilia Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
41 Przesdzing Leon Knurów Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono on-line
42 Żurek Rozalia Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
43 Sałacki - Lindmajer Wojciech Bytom Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono
44 Czarnuch Michalina Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono
45 GABRYŚ ANIA Ruda Śląska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
46 GABRYŚ Paulina RUDA ŚLĄSKA Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców opłacono on-line
47 Borejszo Mikołaj Jaworzno Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
48 Borejszo Dorota Jaworzno Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
49 Woźniak Wojciech Chorzów Bieg na 50 m - bez rywalizacji opłacono
50 Woźniak Adam Chorzów Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono
51 Woźniak Mariusz Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono
52 Komander Michał Chorzów Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono on-line
53 Komander Julia Chorzów Bieg na 50 m - bez rywalizacji opłacono on-line
54 Białas Oliwia Siemianowice śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców MK team opłacono on-line
55 Kęcik Oliwia Pyskowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Szkoła Podstawowa nr 5 Pyskowice opłacono
56 Kęcik Nikodem Pyskowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Szkoła Podstawowa nr 5 Pyskowice opłacono
57 Bednarczyk Konrad Katowice Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono on-line
58 Bednarczyk Jakub Katowice Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono on-line
59 Banasiuk Marta Chorzów Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców SP 2 Chorzów opłacono
60 Bednarczyk Kacper Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
61 Ślosorz Łukasz Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Sp nr 1 Katowice opłacono on-line
62 Cyrus Ula Rybnik Bieg na 50 m - bez rywalizacji opłacono
63 Cyrus Zosia Rybnik Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono
64 Wróblewski Jakub Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
65 Skórski Przemek Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
66 Marcol Leon Katowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
67 Duda Dominik Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
68 Borsuk Mateusz Chorzów Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców opłacono on-line
69 Misztalska Hanna Czeladź Bieg na 50 m - bez rywalizacji Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
70 Łącki Dominik Dąbrowa Górnicza Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
71 Łącka Marcelina Dąbrowa Górnicza Bieg na 50 m - bez rywalizacji opłacono on-line
72 Skok Wojtek Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców - opłacono on-line
73 Ziebro Karina Sosnowiec Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców SP nr 45 Sosnowiec opłacono on-line
74 Michałek Alicja siemianowice śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
75 Wierzbicka Emilia Sosnowiec Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
76 Markocka Malwina Czeladź Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Whitebox opłacono on-line
77 Ciężarkiewicz Oliwia Mikołów Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Zaczarowany Ogród Mikołówlow opłacono on-line
78 Karaś Tomasz Katowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
79 Markocka Zofia Sosnowiec Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
80 Markocki Michał Sosnowiec Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
81 Gralikowska Hanna Siemianowice Śląskie Bieg na 50 m - bez rywalizacji opłacono on-line
82 Porębski Szymon Chorzów Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców opłacono on-line
83 Dróżdż Leon Częstochowa Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Klub Biegaczy JYSK opłacono on-line
84 Ryska Oskar Katowice Bieg na 50 m - bez rywalizacji - opłacono on-line
85 Ryska Diana Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców SP 27 Katowice opłacono on-line
86 Ryska Laura Katowice Bieg na 200 m - bez rywalizacji MP 78 Katowice opłacono on-line
87 Sojka Natasza Siemianowice Śląskie Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców Rodzic Sportowca opłacono on-line
88 Walczak Szymon Mysłowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono
89 Piotrowski Kasjan Jastrzębie Zdrój Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców Klub koka judo opłacono on-line
90 Piotrowski Iwo Jastrzębie Zdrój Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Klub koka judo opłacono on-line
91 Gawliczek Maria Chorzów Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców opłacono on-line
92 Kaczmarek Nikodem Chruszczobród Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Przedszkole 39 Sosnowiec opłacono on-line
93 Stopyra Piotr Świętochłowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
94 Stopyra Rafał Świętochłowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
95 Myrcik Emilia ŚWIĘTOCHŁOWICE Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Pędzący promyczek opłacono on-line
96 Myrcik Bartosz ŚWIĘTOCHŁOWICE Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Pędząca strzała opłacono on-line
97 Wanat Wiktoria Woźniki Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
98 Kaczmarek Jakub Chruszczobród Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Szkoła Podstawowa nr 9 w Sosnowcu opłacono
99 Nierychło Szymon Chorzów Bieg na 200 m - bez rywalizacji Przedszkole opłacono on-line
100 Rymarczyk Magdalena Jaworzno Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line


Wyświetleń: 3858

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ