Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
-
1 Skok Wojtek Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców - opłacono on-line
2 Ryska Oskar Katowice Bieg na 50 m - bez rywalizacji - opłacono on-line
Biegamy z oszczepem
3 Pinocy Jan Mysłowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Biegamy z oszczepem opłacono
CarbonSilesiaSport
4 Grudniok Martyna Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców CarbonSilesiaSport opłacono on-line
5 Grudniok Mateusz Katowice Bieg na 50 m - bez rywalizacji CarbonSilesiaSport opłacono on-line
Disco ponad wszystko
6 Banasiewicz Kuba Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Disco ponad wszystko opłacono on-line
Jakubs Team
7 Jakubowska Paulina Tychy Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Jakubs Team opłacono on-line
8 Jakubowska Weronika Tychy Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Jakubs Team opłacono on-line
9 Jakubowska Klaudia Tychy Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców Jakubs Team opłacono on-line
KS Olkusz
10 Adamczyk Maja Czyżówka Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców KS Olkusz opłacono on-line
Klub Biegaczy JYSK
11 Dróżdż Leon Częstochowa Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Klub Biegaczy JYSK opłacono on-line
Klub koka judo
12 Piotrowski Kasjan Jastrzębie Zdrój Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców Klub koka judo opłacono on-line
13 Piotrowski Iwo Jastrzębie Zdrój Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Klub koka judo opłacono on-line
Lisy Pustyni
14 Rychlik Patryk klucze Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców Lisy Pustyni opłacono on-line
MK Team
15 Szyguła Barbara Katowice Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców MK Team opłacono
16 Grab Laura Siemianowice Śląskie Bieg na 50 m - bez rywalizacji MK Team opłacono
MK team
17 Ogon Marysia Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców MK team opłacono
18 Legutki Emilia Siemianowice Ślaskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców MK team opłacono
19 Legutki Ignacy Siemianowice Ślaskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców MK team opłacono
20 Białas Oliwia Siemianowice śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców MK team opłacono on-line
21 Suszczyk Kacper Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców MK team opłacono on-line
22 Mazur Julia Chorzów Bieg na 50 m - bez rywalizacji MK team opłacono
MP 78 Katowice
23 Ryska Laura Katowice Bieg na 200 m - bez rywalizacji MP 78 Katowice opłacono on-line
Przedszkole
24 BARGIEŁA Kamil CHRUSZCZOBRÓD Bieg na 200 m - bez rywalizacji Przedszkole opłacono on-line
25 Nierychło Szymon Chorzów Bieg na 200 m - bez rywalizacji Przedszkole opłacono on-line
26 Stasikowski Oliwier Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Przedszkole opłacono on-line
27 Strychalska Maja Katowice Bieg na 50 m - bez rywalizacji Przedszkole opłacono on-line
Przedszkole 39 Sosnowiec
28 Kaczmarek Nikodem Chruszczobród Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Przedszkole 39 Sosnowiec opłacono on-line
Pędząca strzała
29 Myrcik Bartosz ŚWIĘTOCHŁOWICE Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Pędząca strzała opłacono on-line
Pędzący promyczek
30 Myrcik Emilia ŚWIĘTOCHŁOWICE Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Pędzący promyczek opłacono on-line
Rodzic Sportowca
31 Sojka Natasza Siemianowice Śląskie Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców Rodzic Sportowca opłacono on-line
S.P.5 Świętochłowice
32 Cichoń Eryk Świętochłowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców S.P.5 Świętochłowice opłacono on-line
SP 2 Chorzów
33 Banasiuk Marta Chorzów Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców SP 2 Chorzów opłacono
SP 27 Katowice
34 Ryska Diana Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców SP 27 Katowice opłacono on-line
SP nr 45 Sosnowiec
35 Ziebro Karina Sosnowiec Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców SP nr 45 Sosnowiec opłacono on-line
Sagot
36 Marcok Nadia Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Sagot opłacono on-line
Siemianowice i Przyjaciele Biegają
37 Misztalska Hanna Czeladź Bieg na 50 m - bez rywalizacji Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono
Sp 13 Siemianowice Śląskie
38 Marek Nikolas Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Sp 13 Siemianowice Śląskie opłacono
Sp 20 Siemianowice Śląskie
39 Kandzia Kamil Siemianowice Śląskie Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców Sp 20 Siemianowice Śląskie opłacono
40 Kandzia Mateusz Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Sp 20 Siemianowice Śląskie opłacono
Sparta Katowice
41 Iwanecki Milan Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Sparta Katowice opłacono on-line
Sp nr 1 Katowice
42 Ślosorz Łukasz Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Sp nr 1 Katowice opłacono on-line
Sp nr 6 Siemianowice ŚLĄSKIE
43 Fundament Stanisław Siemianowice Sląskie Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców Sp nr 6 Siemianowice ŚLĄSKIE opłacono on-line
Spyrowka
44 Spyra Hanna Szymocice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Spyrowka opłacono on-line
45 Spyra Jakub Szymocice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Spyrowka opłacono on-line
Szkoła Podstawowa nr 5 Pyskowice
46 Kęcik Oliwia Pyskowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Szkoła Podstawowa nr 5 Pyskowice opłacono
47 Kęcik Nikodem Pyskowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Szkoła Podstawowa nr 5 Pyskowice opłacono
Szkoła Podstawowa nr 9 w Sosnowcu
48 Kaczmarek Jakub Chruszczobród Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Szkoła Podstawowa nr 9 w Sosnowcu opłacono
Szkoła jak dom
49 Strychalska Zuzanna Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Szkoła jak dom opłacono on-line
Szkoła podstawowa nr 4
50 Piwowarczyk Maksymilian Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców Szkoła podstawowa nr 4 opłacono
Team Pro
51 Janowski Tymek Katowice Bieg na 50 m - bez rywalizacji Team Pro opłacono on-line
TelegilixTeam
52 Gilner Łucja Sosnowiec Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców TelegilixTeam opłacono on-line
53 Gilner Dawid Sosnowiec Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców TelegilixTeam opłacono on-line
Whitebox
54 Markocka Malwina Czeladź Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Whitebox opłacono on-line
Zaczarowany Ogród Mikołówlow
55 Ciężarkiewicz Oliwia Mikołów Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Zaczarowany Ogród Mikołówlow opłacono on-line
_BRAK NAZWY_
56 Bednarz Filip Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
57 Bednarz Adam Katowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
58 Kłosek Maja Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
59 Kłosek Nela Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
60 Skowronek-Aleksy Antonina Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
61 Tuleja Kajetan Chorzów Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
62 Tuleja Małgorzata Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
63 Peruń Rozalia Sosnowiec Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono
64 Strękowski Grześ Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
65 Oboz Stanisław Katowice Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono on-line
66 Kozłowska Aleksandra Sosnowiec Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono
67 Rost Magdalena Świętochłowice Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców opłacono on-line
68 Malcharek Malwina Siemianowice Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców opłacono on-line
69 Rzadkowska Zuzanna Ruda Śląska Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono on-line
70 Rzadkowski Sebastian Ruda Śląska Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców opłacono on-line
71 Jasińska Emilia Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono on-line
72 Jasiński Błażej Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
73 Nowaczek Emilia Ruda Ślaska Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców opłacono on-line
74 Nowaczek Małgorzata Ruda Śląska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
75 Ślepieńczuk Aleksander Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
76 Mularska Natalia Zalas Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
77 Szafarczyk Adam Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
78 Skalski Przemysław Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
79 Tomczok Jagoda Katowice Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono on-line
80 Tomczok Marcin Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
81 Danowska Zofia Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
82 Łazarek Emilia Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
83 Przesdzing Leon Knurów Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono on-line
84 Żurek Rozalia Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
85 Sałacki - Lindmajer Wojciech Bytom Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono
86 Czarnuch Michalina Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono
87 GABRYŚ ANIA Ruda Śląska Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
88 GABRYŚ Paulina RUDA ŚLĄSKA Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców opłacono on-line
89 Borejszo Mikołaj Jaworzno Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
90 Borejszo Dorota Jaworzno Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
91 Woźniak Wojciech Chorzów Bieg na 50 m - bez rywalizacji opłacono
92 Woźniak Adam Chorzów Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono
93 Woźniak Mariusz Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono
94 Komander Michał Chorzów Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono on-line
95 Komander Julia Chorzów Bieg na 50 m - bez rywalizacji opłacono on-line
96 Bednarczyk Konrad Katowice Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono on-line
97 Bednarczyk Jakub Katowice Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono on-line
98 Bednarczyk Kacper Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
99 Cyrus Ula Rybnik Bieg na 50 m - bez rywalizacji opłacono
100 Cyrus Zosia Rybnik Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono
101 Wróblewski Jakub Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
102 Skórski Przemek Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
103 Marcol Leon Katowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
104 Duda Dominik Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
105 Borsuk Mateusz Chorzów Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców opłacono on-line
106 Łącki Dominik Dąbrowa Górnicza Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
107 Łącka Marcelina Dąbrowa Górnicza Bieg na 50 m - bez rywalizacji opłacono on-line
108 Michałek Alicja siemianowice śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
109 Wierzbicka Emilia Sosnowiec Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
110 Karaś Tomasz Katowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
111 Markocka Zofia Sosnowiec Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
112 Markocki Michał Sosnowiec Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
113 Gralikowska Hanna Siemianowice Śląskie Bieg na 50 m - bez rywalizacji opłacono on-line
114 Porębski Szymon Chorzów Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców opłacono on-line
115 Walczak Szymon Mysłowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono
116 Gawliczek Maria Chorzów Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców opłacono on-line
117 Stopyra Piotr Świętochłowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
118 Stopyra Rafał Świętochłowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
119 Wanat Wiktoria Woźniki Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
120 Rymarczyk Magdalena Jaworzno Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
121 Rymarczyk Aleksandra Jaworzno Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
122 Duda Julia Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
123 Motyka Kajetan Sosnowiec Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono on-line
124 Sprawa Borys Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono
125 Polasińska Zuzia Katowice Bieg na 50 m - bez rywalizacji opłacono on-line
126 Polasińska Julia Katowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
127 Wilczok Wojciech Siemianowice Śląskie Bieg na 50 m - bez rywalizacji opłacono on-line
128 Rygus Lidia Sosnowiec Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
129 Balcer Kamil Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
130 Piela Artur Kurów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
131 Smaga Gabriel Ruda Śląska Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców opłacono on-line
132 Kluk Lea Dąbrowa Górnicza Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono on-line
133 Kuczyński Jan Katowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
134 Bujoczek Milena Bytom Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono
135 Marek Aleksandra Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono
136 Maliszewski Iwko SIemianowice Śląskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono
137 Maliszewski Gniewko SIemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono
138 łazarek Julia Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono
139 Jończyk Michalina Siemianowice Śląskie Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono on-line
140 Sozoniuk Karolina Bytom Bieg na 50 m - bez rywalizacji opłacono
141 Mucha Karolina Mysłowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
142 Mucha Adam Mysłowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
143 Łatacz Ksawery Siemianowice Śląskie Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
144 Kozłowska Zuzanna Sosnowiec Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono
145 Sozoniuk Agata Bytom Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono
146 Pawlik Francissek Sosnowiec Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
147 Morawa Rafał Mysłowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
148 Majewska Kamila Dąbrowa Górnicza Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono on-line
149 Giereś Natan Mysłowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
150 Giereś Leon Mysłowice Bieg na 50 m - bez rywalizacji opłacono on-line
151 Adamczyk Krzysztof Czyżówka Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
152 CICHOŃ Paulina Jaworzno Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców opłacono on-line
153 Koenig Kinga Katowice Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców opłacono on-line
154 Śmiłowski Igor Świętochłowice Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
155 Sas Maja Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
156 Płaczek Milena Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
157 Niski Adrian Chorzów Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców opłacono on-line
158 SPUTO EMILIA SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE Bieg na 200 m - bez rywalizacji opłacono
Łobuzy
159 Kuczyński Krzysztof Katowice Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców Łobuzy opłacono on-line


Wyświetleń: 3862

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ