Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
- | |||||||||
1 | Ryska Oskar | Katowice | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | - | opłacono on-line | ||||
2 | Skok Wojtek | Chorzów | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | - | opłacono on-line | ||||
Biegamy z oszczepem | |||||||||
3 | Pinocy Jan | Mysłowice | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Biegamy z oszczepem | opłacono | ||||
CarbonSilesiaSport | |||||||||
4 | Grudniok Mateusz | Katowice | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | CarbonSilesiaSport | opłacono on-line | ||||
5 | Grudniok Martyna | Katowice | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | CarbonSilesiaSport | opłacono on-line | ||||
Disco ponad wszystko | |||||||||
6 | Banasiewicz Kuba | Katowice | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Disco ponad wszystko | opłacono on-line | ||||
Jakubs Team | |||||||||
7 | Jakubowska Klaudia | Tychy | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | Jakubs Team | opłacono on-line | ||||
8 | Jakubowska Weronika | Tychy | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Jakubs Team | opłacono on-line | ||||
9 | Jakubowska Paulina | Tychy | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Jakubs Team | opłacono on-line | ||||
KS Olkusz | |||||||||
10 | Adamczyk Maja | Czyżówka | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | KS Olkusz | opłacono on-line | ||||
Klub Biegaczy JYSK | |||||||||
11 | Dróżdż Leon | Częstochowa | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Klub Biegaczy JYSK | opłacono on-line | ||||
Klub koka judo | |||||||||
12 | Piotrowski Iwo | Jastrzębie Zdrój | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Klub koka judo | opłacono on-line | ||||
13 | Piotrowski Kasjan | Jastrzębie Zdrój | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | Klub koka judo | opłacono on-line | ||||
Lisy Pustyni | |||||||||
14 | Rychlik Patryk | klucze | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | Lisy Pustyni | opłacono on-line | ||||
MK Team | |||||||||
15 | Grab Laura | Siemianowice Śląskie | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | MK Team | opłacono | ||||
16 | Szyguła Barbara | Katowice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | MK Team | opłacono | ||||
MK team | |||||||||
17 | Mazur Julia | Chorzów | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | MK team | opłacono | ||||
18 | Suszczyk Kacper | Siemianowice Śląskie | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | MK team | opłacono on-line | ||||
19 | Białas Oliwia | Siemianowice śląskie | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | MK team | opłacono on-line | ||||
20 | Legutki Ignacy | Siemianowice Ślaskie | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | MK team | opłacono | ||||
21 | Legutki Emilia | Siemianowice Ślaskie | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | MK team | opłacono | ||||
22 | Ogon Marysia | Siemianowice Śląskie | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | MK team | opłacono | ||||
MP 78 Katowice | |||||||||
23 | Ryska Laura | Katowice | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | MP 78 Katowice | opłacono on-line | ||||
Przedszkole | |||||||||
24 | Strychalska Maja | Katowice | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | Przedszkole | opłacono on-line | ||||
25 | Stasikowski Oliwier | Siemianowice Śląskie | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Przedszkole | opłacono on-line | ||||
26 | Nierychło Szymon | Chorzów | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | Przedszkole | opłacono on-line | ||||
27 | BARGIEŁA Kamil | CHRUSZCZOBRÓD | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | Przedszkole | opłacono on-line | ||||
Przedszkole 39 Sosnowiec | |||||||||
28 | Kaczmarek Nikodem | Chruszczobród | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Przedszkole 39 Sosnowiec | opłacono on-line | ||||
Pędząca strzała | |||||||||
29 | Myrcik Bartosz | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Pędząca strzała | opłacono on-line | ||||
Pędzący promyczek | |||||||||
30 | Myrcik Emilia | ŚWIĘTOCHŁOWICE | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Pędzący promyczek | opłacono on-line | ||||
Rodzic Sportowca | |||||||||
31 | Sojka Natasza | Siemianowice Śląskie | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | Rodzic Sportowca | opłacono on-line | ||||
S.P.5 Świętochłowice | |||||||||
32 | Cichoń Eryk | Świętochłowice | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | S.P.5 Świętochłowice | opłacono on-line | ||||
SP 2 Chorzów | |||||||||
33 | Banasiuk Marta | Chorzów | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | SP 2 Chorzów | opłacono | ||||
SP 27 Katowice | |||||||||
34 | Ryska Diana | Katowice | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | SP 27 Katowice | opłacono on-line | ||||
SP nr 45 Sosnowiec | |||||||||
35 | Ziebro Karina | Sosnowiec | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | SP nr 45 Sosnowiec | opłacono on-line | ||||
Sagot | |||||||||
36 | Marcok Nadia | Chorzów | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Sagot | opłacono on-line | ||||
Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |||||||||
37 | Misztalska Hanna | Czeladź | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | opłacono | ||||
Sp 13 Siemianowice Śląskie | |||||||||
38 | Marek Nikolas | Siemianowice Śląskie | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Sp 13 Siemianowice Śląskie | opłacono | ||||
Sp 20 Siemianowice Śląskie | |||||||||
39 | Kandzia Mateusz | Siemianowice Śląskie | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Sp 20 Siemianowice Śląskie | opłacono | ||||
40 | Kandzia Kamil | Siemianowice Śląskie | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | Sp 20 Siemianowice Śląskie | opłacono | ||||
Sparta Katowice | |||||||||
41 | Iwanecki Milan | Siemianowice Śląskie | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Sparta Katowice | opłacono on-line | ||||
Sp nr 1 Katowice | |||||||||
42 | Ślosorz Łukasz | Katowice | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Sp nr 1 Katowice | opłacono on-line | ||||
Sp nr 6 Siemianowice ŚLĄSKIE | |||||||||
43 | Fundament Stanisław | Siemianowice Sląskie | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | Sp nr 6 Siemianowice ŚLĄSKIE | opłacono on-line | ||||
Spyrowka | |||||||||
44 | Spyra Jakub | Szymocice | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Spyrowka | opłacono on-line | ||||
45 | Spyra Hanna | Szymocice | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Spyrowka | opłacono on-line | ||||
Szkoła Podstawowa nr 5 Pyskowice | |||||||||
46 | Kęcik Nikodem | Pyskowice | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Szkoła Podstawowa nr 5 Pyskowice | opłacono | ||||
47 | Kęcik Oliwia | Pyskowice | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Szkoła Podstawowa nr 5 Pyskowice | opłacono | ||||
Szkoła Podstawowa nr 9 w Sosnowcu | |||||||||
48 | Kaczmarek Jakub | Chruszczobród | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Szkoła Podstawowa nr 9 w Sosnowcu | opłacono | ||||
Szkoła jak dom | |||||||||
49 | Strychalska Zuzanna | Katowice | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Szkoła jak dom | opłacono on-line | ||||
Szkoła podstawowa nr 4 | |||||||||
50 | Piwowarczyk Maksymilian | Siemianowice Śląskie | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | Szkoła podstawowa nr 4 | opłacono | ||||
Team Pro | |||||||||
51 | Janowski Tymek | Katowice | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | Team Pro | opłacono on-line | ||||
TelegilixTeam | |||||||||
52 | Gilner Dawid | Sosnowiec | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | TelegilixTeam | opłacono on-line | ||||
53 | Gilner Łucja | Sosnowiec | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | TelegilixTeam | opłacono on-line | ||||
Whitebox | |||||||||
54 | Markocka Malwina | Czeladź | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Whitebox | opłacono on-line | ||||
Zaczarowany Ogród Mikołówlow | |||||||||
55 | Ciężarkiewicz Oliwia | Mikołów | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Zaczarowany Ogród Mikołówlow | opłacono on-line | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
56 | SPUTO EMILIA | SIEMIANOWICE ŚLĄSKIE | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono | |||||
57 | Niski Adrian | Chorzów | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
58 | Płaczek Milena | Chorzów | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
59 | Sas Maja | Chorzów | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
60 | Śmiłowski Igor | Świętochłowice | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
61 | Koenig Kinga | Katowice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
62 | CICHOŃ Paulina | Jaworzno | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
63 | Adamczyk Krzysztof | Czyżówka | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
64 | Giereś Leon | Mysłowice | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
65 | Giereś Natan | Mysłowice | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
66 | Majewska Kamila | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
67 | Morawa Rafał | Mysłowice | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
68 | Pawlik Francissek | Sosnowiec | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
69 | Sozoniuk Agata | Bytom | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
70 | Kozłowska Zuzanna | Sosnowiec | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
71 | Łatacz Ksawery | Siemianowice Śląskie | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
72 | Mucha Adam | Mysłowice | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
73 | Mucha Karolina | Mysłowice | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
74 | Sozoniuk Karolina | Bytom | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono | |||||
75 | Jończyk Michalina | Siemianowice Śląskie | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
76 | łazarek Julia | Siemianowice Śląskie | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
77 | Maliszewski Gniewko | SIemianowice Śląskie | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
78 | Maliszewski Iwko | SIemianowice Śląskie | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
79 | Marek Aleksandra | Siemianowice Śląskie | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
80 | Bujoczek Milena | Bytom | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
81 | Kuczyński Jan | Katowice | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
82 | Kluk Lea | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
83 | Smaga Gabriel | Ruda Śląska | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
84 | Piela Artur | Kurów | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
85 | Balcer Kamil | Chorzów | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
86 | Rygus Lidia | Sosnowiec | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
87 | Wilczok Wojciech | Siemianowice Śląskie | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
88 | Polasińska Julia | Katowice | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
89 | Polasińska Zuzia | Katowice | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
90 | Sprawa Borys | Siemianowice Śląskie | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
91 | Motyka Kajetan | Sosnowiec | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
92 | Duda Julia | Siemianowice Śląskie | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
93 | Rymarczyk Aleksandra | Jaworzno | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
94 | Rymarczyk Magdalena | Jaworzno | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
95 | Wanat Wiktoria | Woźniki | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
96 | Stopyra Rafał | Świętochłowice | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
97 | Stopyra Piotr | Świętochłowice | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
98 | Gawliczek Maria | Chorzów | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
99 | Walczak Szymon | Mysłowice | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
100 | Porębski Szymon | Chorzów | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
101 | Gralikowska Hanna | Siemianowice Śląskie | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
102 | Markocki Michał | Sosnowiec | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
103 | Markocka Zofia | Sosnowiec | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
104 | Karaś Tomasz | Katowice | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
105 | Wierzbicka Emilia | Sosnowiec | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
106 | Michałek Alicja | siemianowice śląskie | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
107 | Łącka Marcelina | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
108 | Łącki Dominik | Dąbrowa Górnicza | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
109 | Borsuk Mateusz | Chorzów | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
110 | Duda Dominik | Chorzów | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
111 | Marcol Leon | Katowice | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
112 | Skórski Przemek | Chorzów | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
113 | Wróblewski Jakub | Chorzów | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
114 | Cyrus Zosia | Rybnik | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
115 | Cyrus Ula | Rybnik | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono | |||||
116 | Bednarczyk Kacper | Katowice | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
117 | Bednarczyk Jakub | Katowice | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
118 | Bednarczyk Konrad | Katowice | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
119 | Komander Julia | Chorzów | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
120 | Komander Michał | Chorzów | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
121 | Woźniak Mariusz | Chorzów | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
122 | Woźniak Adam | Chorzów | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono | |||||
123 | Woźniak Wojciech | Chorzów | Bieg na 50 m - bez rywalizacji | opłacono | |||||
124 | Borejszo Dorota | Jaworzno | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
125 | Borejszo Mikołaj | Jaworzno | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
126 | GABRYŚ Paulina | RUDA ŚLĄSKA | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
127 | GABRYŚ ANIA | Ruda Śląska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
128 | Czarnuch Michalina | Siemianowice Śląskie | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
129 | Sałacki - Lindmajer Wojciech | Bytom | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono | |||||
130 | Żurek Rozalia | Chorzów | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
131 | Przesdzing Leon | Knurów | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
132 | Łazarek Emilia | Siemianowice Śląskie | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
133 | Danowska Zofia | Katowice | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
134 | Tomczok Marcin | Katowice | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
135 | Tomczok Jagoda | Katowice | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
136 | Skalski Przemysław | Siemianowice Śląskie | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
137 | Szafarczyk Adam | Siemianowice Śląskie | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
138 | Mularska Natalia | Zalas | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
139 | Ślepieńczuk Aleksander | Siemianowice Śląskie | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
140 | Nowaczek Małgorzata | Ruda Śląska | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
141 | Nowaczek Emilia | Ruda Ślaska | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
142 | Jasiński Błażej | Siemianowice Śląskie | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
143 | Jasińska Emilia | Siemianowice Śląskie | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
144 | Rzadkowski Sebastian | Ruda Śląska | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
145 | Rzadkowska Zuzanna | Ruda Śląska | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
146 | Malcharek Malwina | Siemianowice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
147 | Rost Magdalena | Świętochłowice | Bieg na 800 m – dzieci w wieku 11 – 14 lat (urodzone w latach 2007 – 2010) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
148 | Kozłowska Aleksandra | Sosnowiec | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
149 | Oboz Stanisław | Katowice | Bieg na 200 m - bez rywalizacji | opłacono on-line | |||||
150 | Strękowski Grześ | Katowice | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
151 | Peruń Rozalia | Sosnowiec | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono | |||||
152 | Tuleja Małgorzata | Chorzów | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
153 | Tuleja Kajetan | Chorzów | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
154 | Skowronek-Aleksy Antonina | Siemianowice Śląskie | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
155 | Kłosek Nela | Siemianowice Śląskie | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
156 | Kłosek Maja | Siemianowice Śląskie | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
157 | Bednarz Adam | Katowice | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
158 | Bednarz Filip | Katowice | Bieg na 400 m – dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) bez asysty rodziców | opłacono on-line | |||||
Łobuzy | |||||||||
159 | Kuczyński Krzysztof | Katowice | Bieg na 200 m – dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) bez asysty rodziców | Łobuzy | opłacono on-line |
Wyświetleń: 9636