Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Świerczyński Arkadiusz | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
2 | Świerczyńska Sylwia | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
3 | Łupiński Tymoteusz | RYPIN | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
4 | Płusa Michalina | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
5 | Płusa Barbara | Rypin | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
6 | Suska Zuzanna | Rypin | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
7 | Suski Jakub | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
8 | Chmielewski Bartosz | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
9 | Szałek Marcelina | Polska, Kujawsko-Pomorskie, Włocławek m(Włocławek), miasto. W | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
10 | Szałek Nikodem | Polska, Kujawsko-Pomorskie, Włocławek m(Włocławek), miasto. W | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
11 | Kaliszewski Arkadiusz Kaliszewski | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
12 | Wiśniewska Zuzanna | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
13 | Wiśniewski Filip | Rypin | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
14 | Wiśniewski Andrzej | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
15 | Sobierajski Bartosz | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
16 | Sobierajska Marcelina | Rypin | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
17 | Sobierajska Antonina | Rypin | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
18 | Bartoszyński Jan | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
19 | Wysocka Nikola | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
20 | Wysocki Artur | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
21 | Bartoszyński Tomasz | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
22 | Żytowiecki Dawid | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
23 | Żytowiecka Pola | Rypin | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
24 | Żytowiecka Otylia | Rypin | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
25 | Kusiński Adam | Rypin | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
26 | Leszczyńska Wiktoria | Rusinowo | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
27 | Leszczyńska Emilia | Rusinowo | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
28 | Wiśniewski Bartosz | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
29 | Bagiński Mariusz | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
30 | Szałkiewicz Michalina | Rypin | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
31 | Bieńkowski Wojtek | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
32 | Turalska Liliana | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
33 | Turalska Klara | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
34 | Brokos Maria | Kowalki | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
35 | Brokos Hanna | Kowalki | Polska | 12-14 lat (400 m) | ||
36 | Brokos Wiesia | Kowalki | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
37 | Golał Kinga | Łączonek | Polska | 12-14 lat (400 m) | ||
38 | Golał Wiktor | Łączonek | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
39 | Golał Krzysztof | Łączonek | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
40 | Golał Monika | Łączonek | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
41 | Stokfisz Bożena | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
42 | Leżyńska Wiktoria | Rypin | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
43 | Chmielewska Liwia | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
44 | Chmielewski Tymon | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
45 | Suski Marcin | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
46 | Grzybowski Paweł | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
47 | Zduńczyk Bruno | Gdańsk | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
48 | Sitkowski Andrzej | rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
49 | Wiśniewski Dawid | Wąpielsk | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
50 | Rempuszewska Anna | Brodnica | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
51 | Szewczyk Joanna | Wilczęta | Polska | 12-14 lat (400 m) | ||
52 | Weinert Kamil | Wilczęta | Polska | 12-14 lat (400 m) | ||
53 | Kozłowska Oliwia | Wilczęta | Polska | 12-14 lat (400 m) | ||
54 | Kozłowski Szymon | Wilczęta | Polska | 15-17 lat (1600 m) | ||
55 | Ardanowska Antosia | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
56 | Kuczmarski Stanisław | Rusinowo | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
57 | Wiśniewski Wiktor | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
58 | Wiśniewska Estera | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
59 | Liszewski Łukasz | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
60 | Wiśniewska Kalina | Gdańsk | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
61 | Chełmicki Nikodem | Rypin | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
62 | Chełmicka Julia | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
63 | Chełmicki Nikodem | Rypin | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
64 | Fiałkowski Adrian | Rypin | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
65 | Mączyńska Karolina | Wrzeszewo | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
66 | Mączyński Maciej | Wrzeszewo | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
67 | Rudzińska Ilona | Brodnica | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
68 | Rudziński Julian | Brodnica | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
69 | Sobierajska Natalia | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
70 | Sobierajski Emil | Rypin | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
71 | Baraniecka Nel | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
72 | Baraniecki Stanisław | Rypin | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
73 | Wilczyński Michał | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
74 | ZARZYCKA Antonina | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
75 | ZARZYCKA EMILIA | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
76 | Jaroń Wiktor | Rypin | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
77 | Świtalska Julia | Wąpielsk | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
78 | Żulewski Adam | Brodnica | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
79 | Arentowicz Kamil | Rusinowo | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
80 | Rogacki Filip | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
81 | Rogacka Michalina | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
82 | Arentowicz Natalia | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
83 | Ciecierska Patrycja | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
84 | Renkiewicz Kacper | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
85 | Hołtyn Patryk | Bydgoszcz | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
86 | Hołtyn Leon | Bydgoszcz | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
87 | Taczyński Marek | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
88 | Taczyńska Zofia | Rypin | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
89 | Taczyński Tymoteusz | Rypin | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
90 | Taczyńska Ida | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
91 | Jędrzejewski Adam | Borowo | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
92 | Kłosowski Dawid | Włocławek | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
93 | Daczko Adam | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
94 | Daczko Zosia | Rypin | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
95 | Kawalec Konrad Hubert | Księte | Polska | 3-6 lat (60 m) | ||
96 | Krajnik Krystian | Rypin | Polska | 18+ lat (1600 m) | ||
97 | Kusiński Jan | Golub-Dobrzyń | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
98 | Kusińska Laura | Golub-Dobrzyń | 12-14 lat (400 m) | |||
99 | Żołnowska Ewa | Rogowo | Polska | 7-11 lat (200 m) | ||
100 | Rempuszewska Marcin | Wąpielsk | Polska | 18+ lat (1600 m) |
Wyświetleń: 9199