Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Rybarz Krzysztof Chorzów Bieg na 10 km opłacono
2 Mrówka Marcin Bielsko-Biała Bieg na 5 km Miodowa Team
3 Szreiber Maciej Bytom Bieg na 5 km opłacono on-line
4 Zaja Bożena Bytom Marsz NW 5 km opłacono on-line
5 Bartoszuk Magdalena Bielsko-biala Bieg na 5 km Miodowa Team opłacono on-line
6 Szczeciński Mariusz Bielsko-biała Bieg na 5 km Miodowa Team opłacono on-line
7 Tuleja Blanka Świętochłowice Bieg na 10 km opłacono on-line
8 Golasiński Wojciech Siemianowice Śląskie Marsz NW 5 km opłacono on-line
9 Grzeszczyk Karolina Dąbrowa Górnicza Bieg na 10 km opłacono
10 Goławska Ewa Ornontowice Bieg na 10 km opłacono on-line
11 Kłosek Łukasz Siemianowice Śląskie Bieg na 10 km opłacono on-line
12 Górka Grzegorz Bytom Bieg na 10 km opłacono on-line
13 Zduńczyk Filip Siemianowice Śląskie Bieg na 5 km opłacono on-line
14 Kupijaj Nikola Bytom Bieg na 10 km opłacono
15 Budziosz Michał Siemianowice Śląskie Bieg na 5 km opłacono on-line
16 Larisz Paweł Bełk Bieg na 5 km opłacono on-line
17 Bober - Ogon Betina Siemianowice Śląskie Bieg na 5 km MK team opłacono
18 Puchała Rafał Siemianowice Śląskie Bieg na 5 km opłacono on-line
19 Puchała Julia Siemianowice Śląskie Bieg na 5 km opłacono on-line
20 Wolnik Mateusz Lyski Bieg na 5 km Aktywni Lyski opłacono
21 Bagińska Dorota Sławków Marsz NW 5 km Sławkowskie Włóczykije opłacono on-line
22 Wandzik Joanna Bytom Bieg na 5 km szturm opłacono on-line
23 Feluks Barbara Bytom Bieg na 5 km szturm opłacono
24 Cwienczek Piotr Orzech Bieg na 5 km opłacono on-line
25 Koczyba Karolina Orzech Bieg na 5 km opłacono on-line
26 Legutki Arkadiusz Siemianowice Slaskie Bieg na 10 km MK Team opłacono
27 Kozubek Katarzyna Bytom Bieg na 5 km szturm opłacono on-line
28 Tuleja Blanka Chorzów Bieg na 10 km Sayonara Chorzów
29 Tuleja Adam Chorzów Bieg na 10 km opłacono on-line
30 Fryc Łukasz Żory Bieg na 5 km opłacono on-line
31 Korzeniowska Magdalena Zabrze Marsz NW 5 km Opel Active Team opłacono on-line
32 KRETEK ŁUKASZ LYSKI Bieg na 5 km AKTYWNI LYSKI opłacono on-line
33 Bartoszuk Adrian Bielsko-Biała Bieg na 5 km Miodowa Team opłacono on-line
34 Peruń Damian Sosnowiec Bieg na 5 km opłacono
35 Pocentajło Beata Racibórz Bieg na 5 km opłacono
36 Pawlik Dariusz Bielsko-Biała Bieg na 5 km Miodowa Team opłacono on-line
37 Marekwica Jakub Katowice Bieg na 5 km MK Team opłacono
38 Blach Paulina Tychy Bieg na 10 km Namówili mnie opłacono
39 Pawlik Dagmara Bielsko-Biała Bieg na 5 km Miodowa Team opłacono on-line
40 Majkowska Teresa Tychy Marsz NW 5 km Kijowa Drużyna opłacono
41 Kopiec Małgorzata Katowice Marsz NW 5 km Kijowa Drużyna opłacono
42 Bąk Arkadiusz Tychy Bieg na 10 km opłacono on-line
43 Przybylska-Bak Katarzyna Tychy Bieg na 10 km Viking Training Center opłacono on-line
44 Sieczka Karolina Sosnowiec Marsz NW 5 km opłacono on-line
45 Sieczka Anna Sosnowiec Marsz NW 5 km opłacono on-line
46 Szreiber Marlena Bytom Bieg na 5 km opłacono on-line
47 Saliński Bartosz Katowice Bieg na 10 km wkurw_team opłacono on-line
48 Spyra Krystyna Katowice Marsz NW 5 km Kijowa Drużyna opłacono
49 Pędziwiatr Ewa Katowice Marsz NW 5 km Kijowa Drużyna opłacono
50 Stryjniak Krzysztof Katowice Marsz NW 5 km Kijowa Drużyna opłacono
51 Stryjniak Barbara Katowice Marsz NW 5 km Kijowa Drużyna opłacono
52 Burczyk Marcin Siemianowice Śląskie Bieg na 10 km Siemianowice i Przyjaciele Biegają opłacono on-line
53 Chmielorz Józef Lędziny Bieg na 10 km Carbon Silesia Sport opłacono on-line
54 Tyczyński Łukasz Bytom Bieg na 5 km opłacono on-line
55 Tyczyńska Justyna Bytom Bieg na 5 km opłacono on-line
56 Lepszy Magdalena Piekary Śląskie Bieg na 5 km opłacono on-line
57 Frąckowiak Mateusz Piekary Śląskie Bieg na 5 km opłacono on-line
58 Biela Rafał Żory Bieg na 10 km opłacono on-line
59 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry Marsz NW 5 km opłacono on-line
60 Płachta Sylwia Chorzów Bieg na 5 km opłacono on-line
61 Fatalska Monika Częstochowa Bieg na 5 km Jest Lepiej opłacono
62 Janeczek Jarosław Częstochowa Marsz NW 5 km Nordic Team Częstochowa opłacono on-line
63 Rusek Maria Chorzów Marsz NW 5 km opłacono on-line
64 Czekaj Kinga Zborów Marsz NW 5 km opłacono on-line
65 Rusek Szymon Chorzów Bieg na 5 km opłacono on-line
66 Langer Magdalena Gliwice Marsz NW 5 km opłacono on-line
67 Kowalczyk Patrycja Gliwice Marsz NW 5 km opłacono on-line
68 Janowska Magda Katowice Bieg na 10 km opłacono on-line
69 Martowski Przemysław Zabrze Bieg na 10 km PO ROBOCIE opłacono on-line
70 May-Majewski Michał Gliwice Bieg na 10 km opłacono on-line
71 Krysztafkiewicz Katarzyna Żory Bieg na 10 km opłacono on-line
72 Tlołka Michał Żory Bieg na 10 km opłacono on-line
73 Kania Katarzyna Katowice Marsz NW 5 km opłacono on-line
74 Nowakowska Gabriela Łaziska Górne Marsz NW 5 km opłacono on-line
75 Pasieczny Jan Kraków Bieg na 10 km opłacono on-line
76 Rychlik Sebastian Klucze Bieg na 10 km Lisy Pustyni opłacono on-line
77 Mandrysz Grzegorz Lyski Bieg na 10 km Aktywni Lyski opłacono on-line
78 Mandrysz Aleksandra Lyski Marsz NW 5 km Nordic Walking Lyski opłacono on-line
79 Miś Aneta Żory Bieg na 5 km opłacono on-line
80 Sładek Sebastian Świerklany Bieg na 5 km opłacono
81 Kolodziej Daryousz Sosnowiec Bieg na 10 km opłacono on-line
82 Szpernalowski Grzegorz Bytom Bieg na 10 km opłacono on-line
83 Wiśniewski Mikołaj Racibórz Bieg na 5 km opłacono
84 Romanowski Daniel Rybnik Marsz NW 5 km Katowicki Nordic Walking opłacono on-line
85 Iskra Joanna Racibórz Bieg na 5 km opłacono
86 Witor Jerzy Siemianowice Śląskie Marsz NW 5 km MK Team opłacono
87 Mularski Paweł Zalas Bieg na 10 km Eskadra Kraków opłacono on-line
88 Kubik Dariusz Siewierz Bieg na 5 km SAINT- GOBAIN SQUAD opłacono on-line
89 Nowalinski Grzegorz Nowalinski Knurów Bieg na 10 km opłacono on-line
90 Kubik Aleksandra Siewierz Bieg na 5 km opłacono on-line
91 Chamluk Kinga Katowice Bieg na 10 km opłacono on-line
92 Smolarczyk Grzegorz Siemianowice Śląskie Bieg na 10 km opłacono on-line
93 Stiller Karol Kusięta Marsz NW 5 km KABEX Podkowa Janów opłacono on-line
94 Powroźnik Paulina Katowice Bieg na 10 km opłacono on-line
95 Szczerba Krzysztof Katowice Bieg na 10 km opłacono on-line
96 Szczerba Anna Świętochłowice Bieg na 10 km opłacono on-line
97 Ulman Marcin Jaworzno Bieg na 10 km opłacono
98 Wróbel Joanna Łany Bieg na 10 km opłacono on-line
99 Horzela Małgorzata Mikołów Marsz NW 5 km opłacono on-line
100 SŁUPIANEK PAWEŁ KATOWICE Marsz NW 5 km KATOWICKI NORDIC WALKING opłacono


Wyświetleń: 5418

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ