Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pierończyk Zofia | Tychy | Polska | Bieg na 200 m. Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) | ||
2 | Michalska Ewa | Tychy | Polska | Bieg 6,5 km | ||
3 | Hadam Przemek | Tychy | Polska | Bieg 6,5 km | ||
4 | Kutyła Adam | Katowice | Polska | Bieg na 400 m. Dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) | ||
5 | Małka Irena | Gliwice | Polska | Marsz Nordic Walking 6,5 km | ||
6 | Małka Marian | Gliwice | Polska | Marsz Nordic Walking 6,5 km | ||
7 | KASPERCZYK KUBA | TYCHY | Polska | Bieg na 200 m. Dzieci do lat 6 (urodzone w roku 2015 lub później) | NOL-TYCHY | |
8 | KASPERCZYK NATALIA | TYCHY | Polska | Bieg na 400 m. Dzieci w wieku 7 – 10 lat (urodzone w latach 2011 – 2014) | NOL-TYCHY | |
9 | Kasperczyk Michał | Tychy | Polska | Bieg 6,5 km | NOL-TYCHY | |
10 | Mendyk Przemysław | Bobrek | Polska | Bieg 6,5 km | - | |
11 | Sowińska Katarzyna | Tychy | Polska | Bieg 6,5 km | ||
12 | Sozański Artur | Ruda Śląska | Polska | Bieg w parach 6,5 km | ||
13 | Riabko Andrii | Gliwice | Polska | Bieg 6,5 km | Imonia | |
14 | Redziak Iza | Sosnowiec | Polska | Bieg w parach 6,5 km | ||
15 | Madera Dawid | Katowice | Polska | Marsz Nordic Walking 6,5 km | Katowicki Nordic Walking | |
16 | Wasik Marcin | Poręba | Polska | Bieg 6,5 km | GRUPA JURA'PL | |
17 | Długosz Paweł | Siemianowice | Polska | Bieg 6,5 km | Golden Rent | |
18 | Majeran Mateusz | Bieruń | Polska | Bieg 6,5 km | ||
19 | Placzyński Patryk | Katowice | Polska | Bieg 6,5 km | ||
20 | Kościelnik Kacper | Tychy | Polska | Bieg w parach 6,5 km | SBL Runners | |
21 | Bomba Dorota | Trzebinia | Polska | Marsz Nordic Walking 6,5 km | ||
22 | Tołaj Andrzej | Sosnowiec | Polska | Marsz Nordic Walking 6,5 km | Katowicki Nordic Walking | |
23 | Niedźwiecka Izabela | Katowice | Polska | Bieg 6,5 km | ||
24 | Gaździcka-Wódka Ewa | Studzienice | Polska | Marsz Nordic Walking 6,5 km | ||
25 | Suszczyk Monika | Mysłowice | Polska | Bieg 6,5 km | ||
26 | Bernat Sylwia | Kozy | Polska | Bieg 6,5 km | ||
27 | Larisz Paweł | Bełk | Polska | Bieg 6,5 km | Bełk | |
28 | Sroka Marek | Olkusz | Polska | Bieg 6,5 km | OLKUSZBIEGA | |
29 | Januszyk Angelika | Tychy | Polska | Bieg 6,5 km | ||
30 | Łuszcz Konrad | Będzin | Polska | Bieg 6,5 km | #GrodziecRun | |
31 | TROJSZCZAK JOANNA | Rybnik | Polska | Marsz Nordic Walking 6,5 km | ||
32 | Maj Joanna | Siemianowice Śląskie | Polska | Bieg 6,5 km | Siemianowice i Przyjaciele Biegają | |
33 | Jakubowski Dariusz | Tychy | Polska | Bieg 6,5 km | Jakubs Team | |
34 | Szeliga Sylwia | Tychy | Polska | Bieg w parach 6,5 km | ||
35 | Karlik Daria | Kobiór | Polska | Bieg 6,5 km | ||
36 | KARLIK PAWEŁ | KOBIÓR | Polska | Bieg 6,5 km | Carbon Silesia Sport | |
37 | wisniowska izabela | TYCHY | Polska | Bieg 6,5 km | Press Glass Biegamy i wspieramy |
Wyświetleń: 10135