Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Akademia Techniczno-Humanistyczna | |||||||||
1 | Waksmańska Wioletta | Bystra | 5 km | Akademia Techniczno-Humanistyczna | opłacono | ||||
Aktywni z Pasją Łuków | |||||||||
2 | Kozarska Anna | Łuków | 5 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
3 | Kuć Miłosz | Łuków | 5 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
4 | Lesiuk Julia | Łuków | 5 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
5 | Rychlik Krzyztof | Łuków | 5 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
6 | Rychlik Julia | Łuków | 5 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
7 | Kuć Amelia | Łuków | 5 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
8 | Dmowka Jagoda | Łuków | 5 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
9 | Lesiuk Bartosz | Łuków | 5 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
10 | Lesiuk Maria | Łuków | 5 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
11 | Tomaszewska Gabriela | Łuków | 5 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
12 | Wysokiński Jerzy | Łuków | 5 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
13 | Buraczyński Marcin | Łuków | 5 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
14 | Majak Mirosław | Otwock | 5 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
15 | Siemionek Jolanta | Łuków | 5 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
16 | Ładziak Elżbieta | Łuków | 5 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
17 | Cieślińska Wiesława | Łuków | 5 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
18 | Lesiuk Mirosława | Łuków | 5 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
19 | Wilczyńska Barbara | Łuków | 5 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
CHODZĘ Z SERcEM | |||||||||
20 | Kwaśny Tomasz | Borki | 10 km | CHODZĘ Z SERcEM | opłacono | ||||
CHODZĘ z SERcEM | |||||||||
21 | Kwaśna Małgorzata | Borki | 10 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
Chodzimy z SZANSĄ | |||||||||
22 | Ufniarz Marzena | Annopol | 10 km | Chodzimy z SZANSĄ | opłacono | ||||
Chodzę z Sercem Radzń Podlaski | |||||||||
23 | Wysokiński Stanisław | Radzyń Podlaski | 5 km | Chodzę z Sercem Radzń Podlaski | |||||
Czar BezMiaru | |||||||||
24 | Szeląg Anna | Puławy | 10 km | Czar BezMiaru | opłacono | ||||
Czar Bezmiaru | |||||||||
25 | Osiak Katarzyna | Puławy | 5 km | Czar Bezmiaru | opłacono | ||||
26 | Bojarszczuk Jolanta | Puławy | 10 km | Czar Bezmiaru | opłacono | ||||
27 | Solecka Anna | Puławy | 10 km | Czar Bezmiaru | opłacono | ||||
28 | Socha Krzysztof | Wojciechów | 10 km | Czar Bezmiaru | opłacono | ||||
29 | Lasota Katarzyna | Puławy | 10 km | Czar Bezmiaru | opłacono | ||||
30 | Goleniewicz Magdalena | Puławy | 10 km | Czar Bezmiaru | opłacono | ||||
GKS JASTKÓW | |||||||||
31 | Siemionek Ewa | JASTKÓW | 10 km | GKS JASTKÓW | opłacono | ||||
KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach | |||||||||
32 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | Kraśnik | 10 km | KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach | opłacono | ||||
33 | Bieleń Paweł | Kraśnik | 10 km | KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach | opłacono | ||||
LGT | |||||||||
34 | Hiller Jerzy | Lublin | 5 km | LGT | opłacono | ||||
Lubelski Bank Spòłdzielczy | |||||||||
35 | Guzek Małgorzata | Puławy | 10 km | Lubelski Bank Spòłdzielczy | opłacono | ||||
36 | Grochal Norbert | Puławy | 10 km | Lubelski Bank Spòłdzielczy | opłacono | ||||
Lublin chodzi z kijkami | |||||||||
37 | Mazurek Danuta | Świdnik | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
38 | Chudzik Ewa | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
39 | Sobczak Józef | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
40 | Pomarańska Małgorzata | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
41 | Łysiak Monika | Lublin | 5 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
Lublin chodzi z kijkami | |||||||||
42 | Birska Bozena | Lublin | 10 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
Magia Kroku - Wojciechów | |||||||||
43 | Kowalczyk Małgorzata | Wojciechów | 10 km | Magia Kroku - Wojciechów | opłacono | ||||
Nordic Walkers Dęblin | |||||||||
44 | Świderska Kamila | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
45 | Świderski Wojciech | Dęblin | 10 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | |||||||||
46 | Żaczek Teresa | Ryki | 10 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
47 | BLIŹNIAK HELENA | Ryki | 10 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
Nordicowo Rowerowa Grupa RYKI | |||||||||
48 | Żelazna Beata | Ryki | 10 km | Nordicowo Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
49 | KAWA SŁAWOMIR | RYKI | 10 km | Nordicowo Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
50 | SZLACHCIC MONIKA | RYKI | 10 km | Nordicowo Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
51 | WÓJCIK MARIUSZ PAWEŁ | RYKI | 10 km | Nordicowo Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
Nordicowy Janowiec | |||||||||
52 | Dybalska Teresa | Janowiec | 5 km | Nordicowy Janowiec | opłacono | ||||
53 | Chechelska-Kowalczyk Justyna | Janowiec | 10 km | Nordicowy Janowiec | opłacono | ||||
Nordic walking w Lublinie | |||||||||
54 | Jacniacka Krystyna | Lublin | 10 km | Nordic walking w Lublinie | opłacono | ||||
Państwowa Straż Pożarna w Puławach | |||||||||
55 | Głogowski Emil | Puławy | 10 km | Państwowa Straż Pożarna w Puławach | opłacono | ||||
56 | Ryciak Michał | Puławy | 10 km | Państwowa Straż Pożarna w Puławach | opłacono | ||||
57 | Ryciak Monika | Puławy | 10 km | Państwowa Straż Pożarna w Puławach | opłacono | ||||
58 | Bańka Marzena | Puławy | 10 km | Państwowa Straż Pożarna w Puławach | opłacono | ||||
59 | Podhajny Grzegorz | Puławy | 10 km | Państwowa Straż Pożarna w Puławach | opłacono | ||||
60 | Jeżak Grzegorz | Puławy | 10 km | Państwowa Straż Pożarna w Puławach | opłacono | ||||
61 | Helfojer Sławomir | Puławy | 10 km | Państwowa Straż Pożarna w Puławach | opłacono | ||||
62 | Kowal Dorota | Puławy | 10 km | Państwowa Straż Pożarna w Puławach | opłacono | ||||
Państwowa Straż Pożarna w Puławach | |||||||||
63 | Chomiuk Patrycja | PUŁAWY | 10 km | Państwowa Straż Pożarna w Puławach | opłacono | ||||
Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking | |||||||||
64 | Waksmański Bogdan | Bystra | 5 km | Polskie Stowarzyszenie Nordic Walking | opłacono | ||||
TKKF Krzna Biała Podlaska | |||||||||
65 | Zając Danuta | Biała Podlaska | 10 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
66 | Osielska-Fąfara Justyna | Biała Podlaska | 5 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
67 | Potapiuk Dorota Potapiuk | Biała Podlaska | 10 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
68 | Mandziuk Marta | Biała Podlaska | 10 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
69 | Mandziuk Marek | Biała Podlaska | 10 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
70 | Sierakowski Krzysztof | Biała Podlaska | 10 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
71 | Ułasiewicz Kajetan | Biała Podlaska | 5 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
72 | Samsoniuk Edyta | Biała Podlaska | 10 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
73 | Ułasiewicz Jerzy | Biała Podlaska | 5 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
74 | Ułasiewicz Barbara | Biała Podlaska | 10 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
UTW Puławy | |||||||||
75 | Gębala Jan | Puławy | 5 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
76 | Cięszczyk Andrzej | Puławy | 5 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
77 | Włodarczyk Maria | Puławy | 5 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
78 | Siedlaczek Renata | Puławy | 5 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
79 | Rodak Marek | Puławy | 5 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
80 | Sysa Wiesława | Puławy | 5 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
81 | Szymanek Teresa | Puławy | 5 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
82 | Stachera Emilia Stachera | Lublin | 5 km | opłacono | |||||
83 | Studnicki Ryszard | Turka | 5 km | opłacono | |||||
84 | Walęciuk-Warchocka Emilia | Lublin | 5 km | opłacono | |||||
85 | Dębicka Beata | Warszawa | 5 km | opłacono | |||||
86 | Dębicka izabela | radom | 5 km | opłacono | |||||
87 | STANEK PAWEŁ | PUŁAWY | 10 km | opłacono | |||||
88 | Grzanka ANNA | Motycz | 10 km | opłacono | |||||
89 | Woźniak Barbara | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
90 | Kalinowska-Kłos Dorota | Lublin | 10 km | ||||||
91 | Wolska Karolina | Wojszyn | 10 km | opłacono | |||||
92 | Świrszcz Tomasz | Świdnik | 10 km | opłacono | |||||
93 | Posikata Joanna | Kalinowice | 10 km | ||||||
94 | Kozak Mariola | Gołąb | 10 km | opłacono | |||||
95 | Gdula Ewa | Jastkow | 10 km | opłacono | |||||
96 | Matlakowska Beata | Puławy | 10 km | ||||||
97 | Iwaniak Izabela | Puławy | 5 km | opłacono | |||||
98 | Samuła Iwona | Puławy | 5 km | opłacono | |||||
99 | Stołecka Alicja | Puławy | 5 km | opłacono | |||||
100 | Goral Dominika | Lublin | 5 km | opłacono | |||||
101 | Nawrocki Rafał | Łęczna | 5 km | opłacono | |||||
102 | Nawrocka Adriana | Łęczna | 5 km | opłacono | |||||
103 | Kalinowska Karolina | Lublin | 10 km | ||||||
104 | Romaszko Lidia | Lublin | 5 km | opłacono | |||||
105 | Kowalczyk Alicja | Garbów | 5 km | opłacono | |||||
106 | Żurowska Małgorzata | Lublin | 10 km | opłacono | |||||
niezrzeszona | |||||||||
107 | Jacniacka Elżbieta | Lublin | 5 km | niezrzeszona | opłacono | ||||
niezrzeszony | |||||||||
108 | Kulik Adam | Łukow | 10 km | niezrzeszony | opłacono |
Wyświetleń: 4830