Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Aktywni Ludwin/Wolność Endorfinom | |||||||||
1 | Foltyn Andrzej | Ludwin-Kolonia | 6 km | Aktywni Ludwin/Wolność Endorfinom | opłacono | ||||
Aktywni Ludwin/Łęczna Biega | |||||||||
2 | Kowalewska Justyna | Łęczna | 12 km | Aktywni Ludwin/Łęczna Biega | opłacono | ||||
3 | Demczuk Lilianna | Łęczna | 6 km | Aktywni Ludwin/Łęczna Biega | opłacono | ||||
4 | Foltyn Ula | Ludwin-Kolonia | 6 km | Aktywni Ludwin/Łęczna Biega | opłacono | ||||
Aktywni z Pasją Łuków | |||||||||
5 | Kozarska Anna | Łuków | 6 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
6 | Ładziak Elżbieta | Łuków | 6 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
7 | Cieślińska Wiesława | Łuków | 6 km | Aktywni z Pasją Łuków | |||||
8 | Buraczyński Marcin | Łuków | 6 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
9 | Majak Mirosław | Otwock | 6 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
10 | Wilczyńska Barbara | Łuków | 6 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
Aktywni z Pasją Łuków | |||||||||
11 | Wysokiński Jerzy | ŁUKÓW | 6 km | Aktywni z Pasją Łuków | opłacono | ||||
Aktywni z pasją | |||||||||
12 | Lesiuk Mirosława | ŁUKÓW | 6 km | Aktywni z pasją | opłacono | ||||
CBL Kozienice | |||||||||
13 | Wesoławska Anna | KOZIENICE | 6 km | CBL Kozienice | opłacono | ||||
14 | Leszczyk Justyna | KOZIENICE | 6 km | CBL Kozienice | opłacono | ||||
15 | Karaś Halina | KOZIENICE | 6 km | CBL Kozienice | opłacono | ||||
16 | Łukasińska Urszula | KOZIENICE | 6 km | CBL Kozienice | opłacono | ||||
17 | Szylińska Wiesława | Kozienice | 6 km | CBL Kozienice | opłacono | ||||
18 | Dziuba Barbara | Kozienice | 6 km | CBL Kozienice | opłacono | ||||
19 | Talaga Urszula | Kozienice | 6 km | CBL Kozienice | opłacono | ||||
20 | Bogdanowicz Iwona | Kozienice | 6 km | CBL Kozienice | opłacono | ||||
21 | Skobodzińska Grażyna | Zwoleń | 6 km | CBL Kozienice | opłacono | ||||
22 | KALBARCZYK REGINA | KOZIENICE | 6 km | CBL Kozienice | opłacono | ||||
CBL Kozienice | |||||||||
23 | Domańska Agnieszka | Kozienice | 6 km | CBL Kozienice | opłacono | ||||
CHODZĘ Z SERcEM | |||||||||
24 | Kwaśny Tomasz | Borki | 12 km | CHODZĘ Z SERcEM | opłacono | ||||
CHODZĘ z SERcEM | |||||||||
25 | Cieślakowska Agnieszka | Kozienice | 6 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
26 | Kwaśna Małgorzata | Borki | 12 km | CHODZĘ z SERcEM | opłacono | ||||
CUS Świdnik | |||||||||
27 | Gajos Elżbieta | Świdnik | 6 km | CUS Świdnik | opłacono | ||||
28 | Czarnecka Małgorzata | Świdnik | 6 km | CUS Świdnik | opłacono | ||||
29 | Kozłowska Małgorzata | Świdnik | 6 km | CUS Świdnik | opłacono | ||||
30 | Łukawska Małgorzata | Świdnik | 12 km | CUS Świdnik | opłacono | ||||
31 | Portka Beata | Świdnik | 6 km | CUS Świdnik | opłacono | ||||
32 | Sokołowski Józef | Świdnik | 6 km | CUS Świdnik | opłacono | ||||
33 | Tynecka Alicja | Świdnik | 6 km | CUS Świdnik | opłacono | ||||
34 | Madejska Regina | Świdnik | 6 km | CUS Świdnik | opłacono | ||||
35 | Kowalczyk Bogusława | Świdnik | 6 km | CUS Świdnik | opłacono | ||||
36 | Nowosad Adam | Świdnik | 12 km | CUS Świdnik | opłacono | ||||
37 | Nowosad Teresa | Świdnik | 12 km | CUS Świdnik | opłacono | ||||
38 | Łukasiewicz Elżbieta | Świdnik | 6 km | CUS Świdnik | opłacono | ||||
39 | Krupiński Waldemar | Świdnik | 12 km | CUS Świdnik | opłacono | ||||
40 | Krupińska Wanda | Świdnik | 6 km | CUS Świdnik | opłacono | ||||
41 | Kielar Magdalena | Świdnik | 12 km | CUS Świdnik | opłacono | ||||
Chodzimy z SZANSĄ | |||||||||
42 | Rudziejewski-Rudziewicz Wojciech | Annopol | 12 km | Chodzimy z SZANSĄ | opłacono | ||||
43 | Ufniarz Marzena | Annopol | 25 km | Chodzimy z SZANSĄ | opłacono | ||||
Czar BezMiaru | |||||||||
44 | Cieślak Grażyna | Łuszczów - Kolonia | 12 km | Czar BezMiaru | opłacono | ||||
45 | Klimkowicz-Niedziółka Dorota | PUŁAWY | 12 km | Czar BezMiaru | opłacono | ||||
Czar BezMiaru | |||||||||
46 | Pniak Magdalena | Puławy | 12 km | Czar BezMiaru | opłacono | ||||
47 | Szeląg Anna | Puławy | 12 km | Czar BezMiaru | opłacono | ||||
48 | Tomczak Beata Tomczak | Puławy | 6 km | Czar BezMiaru | opłacono | ||||
49 | Goleniewicz Magdalena | Puławy | 12 km | Czar BezMiaru | opłacono | ||||
50 | Rodak ANNA | Puławy | 25 km | Czar BezMiaru | opłacono | ||||
51 | Lasota Katarzyna | Puławy | 12 km | Czar BezMiaru | opłacono | ||||
52 | Osetkowski Zbigniew | Puławy | 12 km | Czar BezMiaru | opłacono | ||||
53 | Osetkowska Ania | Puławy | 12 km | Czar BezMiaru | opłacono | ||||
54 | Pyszczak Joanna | Puławy | 12 km | Czar BezMiaru | opłacono | ||||
55 | Mordak Barbara | Puławy | 25 km | Czar BezMiaru | opłacono | ||||
56 | Solecka Anna | Puławy | 12 km | Czar BezMiaru | opłacono | ||||
Czar Bezmiaru | |||||||||
57 | Bojarszczuk Jolanta | Puławy | 12 km | Czar Bezmiaru | opłacono | ||||
GKS JASTKÓW | |||||||||
58 | Okoń Monika | Jastków | 12 km | GKS JASTKÓW | opłacono | ||||
GKS Jastków | |||||||||
59 | Smolińska Agnieszka | Snopków | 12 km | GKS Jastków | opłacono | ||||
60 | Siemionek Ewa | Snopków | 25 km | GKS Jastków | opłacono | ||||
61 | Gdula Ewa | Jastków | 25 km | GKS Jastków | opłacono | ||||
KApS | |||||||||
62 | Wysocka Magdalena | Skórzec | 6 km | KApS | |||||
KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach | |||||||||
63 | Kołazińska-Bieleń Magdalena | Kraśnik | 25 km | KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach | opłacono | ||||
64 | Bieleń Paweł | Kraśnik | 25 km | KSS Bebek Jedynka - Kraśnik na Kijach | opłacono | ||||
Krasnobród | |||||||||
65 | Sokołowska-Piskor Agnieszka | Krasnobród | 12 km | Krasnobród | opłacono | ||||
66 | Pawelec Danuta | Krasnobród | 12 km | Krasnobród | opłacono | ||||
LGT | |||||||||
67 | Hiller Jerzy | Lublin | 12 km | LGT | opłacono | ||||
Lubelski Bank Spółdzielczy | |||||||||
68 | Guzek Małgorzata | Puławy | 12 km | Lubelski Bank Spółdzielczy | opłacono | ||||
69 | Król Przemysław | Końskowola | 25 km | Lubelski Bank Spółdzielczy | opłacono | ||||
70 | Król Natalia | Końskowola | 25 km | Lubelski Bank Spółdzielczy | opłacono | ||||
Lublin | |||||||||
71 | Legwant Joanna | Lublin | 6 km | Lublin | opłacono | ||||
Lublin chodzi z kijkami | |||||||||
72 | Chudzik Ewa | Lublin | 12 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
73 | Żuk Karolina | Lublin | 12 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
74 | Bucior Mariola Bucior | Lublin | 12 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
75 | Kędziera Iwona | Lublin | 12 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
76 | Pieprzowska Kamila | Lublin | 12 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
77 | Sobczak Józej | Lublin | 12 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
78 | Łysiak Monika | Lublin | 6 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
79 | Świrszcz Tomasz | Świdnik | 12 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
80 | Piętka Krzysztof | Lublin | 25 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
81 | Mazurek Danuta | Świdnik | 12 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
82 | Pomarańska Małgorzata | Lublin | 25 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
Lublin chodzi z kijkami | |||||||||
83 | Szot Krystyna | Lublin | 6 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
84 | Kuba-Marcewicz Agnieszka | Lublin | 12 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
85 | Birska Bozena | Lublin | 12 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
86 | Janik-Tymińska Elżbieta | Lublin | 6 km | Lublin chodzi z kijkami | opłacono | ||||
Marecki Klub Kobiet z Pasją | |||||||||
87 | Sawoń Beata | Marki | 12 km | Marecki Klub Kobiet z Pasją | opłacono | ||||
Marki na Kijach | |||||||||
88 | RUZIK-PIERWOŁA BARBARA | MARKI | 12 km | Marki na Kijach | opłacono | ||||
89 | Gawkowska Agnieszka | Marki | 12 km | Marki na Kijach | opłacono | ||||
90 | Stepniewska Barbara | Marki | 12 km | Marki na Kijach | opłacono | ||||
91 | Maciejak Aleksandra Maciejak | Marki | 12 km | Marki na Kijach | opłacono | ||||
92 | Misiura Justyna | Marki | 12 km | Marki na Kijach | opłacono | ||||
93 | Kornacka Marta | Marki | 12 km | Marki na Kijach | opłacono | ||||
94 | Szafrańska Dagmara | MARKI | 12 km | Marki na Kijach | opłacono | ||||
95 | Kaczmarczyk Emilia | Marki | 12 km | Marki na Kijach | opłacono | ||||
Marki na kijach | |||||||||
96 | Branczewska Agnieszka | Warszawa | 12 km | Marki na kijach | opłacono | ||||
97 | Krysińska-Kudlak Marta Krysińska-Kudlak | MARKI | 12 km | Marki na kijach | opłacono | ||||
Nordic Walkers Dęblin | |||||||||
98 | Świderska Kamila | Dęblin | 12 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
99 | Świderski Wojciech | Dęblin | 12 km | Nordic Walkers Dęblin | opłacono | ||||
Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | |||||||||
100 | Madej Monika | Ryki | 6 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
101 | BLIŹNIAK HELENA | Ryki | 12 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
102 | Żaczek Teresa | Ryki | 6 km | Nordicowo-Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
Nordicowo Rowerowa Grupa RYKI | |||||||||
103 | KAWA SŁAWOMIR | RYKI | 12 km | Nordicowo Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
104 | Żelazna Beata | Ryki | 12 km | Nordicowo Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
105 | SZLACHCIC MONIKA | RYKI | 12 km | Nordicowo Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
106 | WÓJCIK MARIUSZ PAWEŁ | RYKI | 12 km | Nordicowo Rowerowa Grupa RYKI | opłacono | ||||
Nordicowy Janowiec | |||||||||
107 | Dybalska Teresa | Janowiec | 12 km | Nordicowy Janowiec | opłacono | ||||
108 | Gędek Joanna | Janowiec | 12 km | Nordicowy Janowiec | opłacono | ||||
109 | Zaborowska Alicja | Janowiec | 6 km | Nordicowy Janowiec | opłacono | ||||
110 | Chechelska-Kowalczyk Justyna | Janowiec | 12 km | Nordicowy Janowiec | opłacono | ||||
Nordic walking w Lublinie | |||||||||
111 | Jacniacka Krystyna | Lublin | 12 km | Nordic walking w Lublinie | opłacono | ||||
112 | Kałaska Marta | Garwolin | 12 km | Nordic walking w Lublinie | opłacono | ||||
Państwowa Straż Pożarna w Puławach | |||||||||
113 | Ryciak Michał | PUŁAWY | 25 km | Państwowa Straż Pożarna w Puławach | opłacono | ||||
114 | Ryciak Monika | PUŁAWY | 25 km | Państwowa Straż Pożarna w Puławach | opłacono | ||||
115 | Bańka Marzena | PUŁAWY | 25 km | Państwowa Straż Pożarna w Puławach | |||||
116 | Podhajny Grzegorz | PUŁAWY | 25 km | Państwowa Straż Pożarna w Puławach | opłacono | ||||
117 | Jeżak Grzegorz | PUŁAWY | 25 km | Państwowa Straż Pożarna w Puławach | |||||
118 | Helfojer Sławomir | PUŁAWY | 25 km | Państwowa Straż Pożarna w Puławach | opłacono | ||||
119 | Kowal Dorota | PUŁAWY | 25 km | Państwowa Straż Pożarna w Puławach | opłacono | ||||
120 | Woźniak Daniel | PUŁAWY | 25 km | Państwowa Straż Pożarna w Puławach | opłacono | ||||
121 | Chomiuk Patrycja | PUŁAWY | 25 km | Państwowa Straż Pożarna w Puławach | opłacono | ||||
Sam - Smak Wytwórnia Dobrych Smaków | |||||||||
122 | Socha Małgorzata | Puławy | 6 km | Sam - Smak Wytwórnia Dobrych Smaków | opłacono | ||||
123 | Socha Piotr | Puławy | 6 km | Sam - Smak Wytwórnia Dobrych Smaków | opłacono | ||||
TKKF Krzna Biała Podlaska | |||||||||
124 | Dorosz Agnieszka | Biała Podlaska | 12 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
125 | Potapiuk Dorota | Biała Podlaska | 6 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
126 | Osielska-Fąfara Justyna | Biała Podlaska | 6 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
127 | Guz Aleksandra | Biała Podlaska | 12 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
128 | Sierakowski Krzysztof | Biała Podlaska | 12 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
129 | Hryciuk Teresa | Biała Podlaska | 25 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
130 | Hryciuk Waldemar | Biała Podlaska | 25 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
131 | Mandziuk Marta | Biała Podlaska | 25 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
132 | Mandziuk Marek | Biała Podlaska | 25 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
133 | Zając Danuta | Biała Podlaska | 12 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
134 | Samsoniuk Edyta | Biała Podlaska | 12 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
135 | Ulasiewicz Kajetan | Biała Podlaska | 25 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
136 | Ulasiewicz Jerzy | Biała Podlaska | 6 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
137 | Ułasiewicz Barbara | Biała Podlaska | 25 km | TKKF Krzna Biała Podlaska | opłacono | ||||
UTW | |||||||||
138 | Struski Marian | Puławy | 6 km | UTW | opłacono | ||||
UTW Puławy | |||||||||
139 | Popek Lonia | Puławy | 6 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
140 | Seń Janina | Puławy | 6 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
141 | Tomaszewska Alicja | Puławy | 6 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
142 | Tomaszewski Marian | Puławy | 6 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
143 | Piskorska Małgorzata | Puławy | 6 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
144 | Turowska Wiesława | Puławy | 6 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
145 | Włodarczyk Maria | Puławy | 6 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
146 | Gębala Jan | Puławy | 6 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
147 | Rodak Marek | Puławy | 6 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
148 | Szymanek Teresa | Puławy | 6 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
149 | Sysa Wiesława | Puławy | 6 km | UTW Puławy | opłacono | ||||
Witalny Żoliborz Warszawa | |||||||||
150 | Święcicki Wawrzyniec | Warszawa | 12 km | Witalny Żoliborz Warszawa | opłacono | ||||
151 | Welman Małgorzata | Warszawa | 12 km | Witalny Żoliborz Warszawa | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
152 | Kullas Magdalena | Puławy | 12 km | ||||||
153 | Stachyra Piotr Stachyra | Bełżyce | 12 km | opłacono | |||||
154 | Stachyra Irmina | Nałęczów | 12 km | opłacono | |||||
155 | Ziółkowska Małgorzata | Lublin | 6 km | ||||||
156 | Szczygieł Adriana | Bielsko-Biała | 25 km | opłacono | |||||
157 | K J | PL | 6 km | opłacono | |||||
158 | K S | PL | 6 km | opłacono | |||||
159 | Kotowska Anna | Opole Lubelskie | 6 km | opłacono | |||||
160 | Stępień Maria | Kozienice | 6 km | opłacono | |||||
161 | graniczek marek | puławy | 25 km | opłacono | |||||
162 | Zamojska Agnieszka | Puławy | 6 km | opłacono | |||||
163 | Oleszkiewicz Grzegorz | Puławy | 25 km | opłacono | |||||
164 | Dymkowska Beata | Mława | 12 km | opłacono | |||||
165 | Goral Dominika | Lublin | 6 km | opłacono | |||||
166 | Babik Cezary | Dęblin | 12 km | opłacono | |||||
167 | Babik Justyna | Dęblin | 12 km | opłacono | |||||
168 | Goldsztejn Magdalena | Puławy | 6 km | opłacono | |||||
169 | Kozieł Ewa | Puławy | 6 km | opłacono | |||||
170 | Strzelecka Paulina | Warszawa | 6 km | opłacono | |||||
171 | Młynarska Małgorzata Młynarska | Warszawa | 6 km | opłacono | |||||
172 | Żurowska Małgorzata | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
173 | Szwaja Katarzyna | Zawiercie | 6 km | opłacono | |||||
174 | Szwaja Sławomir | Zawiercie | 6 km | opłacono | |||||
175 | Zwierz Małgorzata | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
176 | Stołecka Alicja | Puławy | 6 km | opłacono | |||||
177 | Kowalska Barbara | Ludwin | 12 km | opłacono | |||||
178 | Kurzak-Brzozowiec Jadwiga | Ludwin | 12 km | opłacono | |||||
179 | Bodzak Lidia | Ludwin | 12 km | opłacono | |||||
180 | Kałaska Iwona | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
181 | Biniaś Pastusiak Anna | Nasutów | 12 km | opłacono | |||||
182 | Królikowska Katarzyna | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
183 | Królikowski Andrzej | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
184 | Pochwatka Andrzej | Puławy | 6 km | opłacono | |||||
185 | Nawrocki Rafał | Łęczna | 12 km | opłacono | |||||
186 | Głowa Irena | Lublin | 6 km | opłacono | |||||
187 | Pawelec Tomasz | Krasnobród | 25 km | opłacono | |||||
188 | Stachera Emilia Stachera | Lublin | 12 km | ||||||
189 | Kołkowska Anna | Lublin | 6 km | opłacono | |||||
190 | Przedniczek Agnieszka | Kozienice | 6 km | opłacono | |||||
191 | Romaszko Lidia | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
192 | Orzechowska Dominika | Gołąb | 12 km | opłacono | |||||
193 | ŻEBROWSKA Maria | Dęblin | 12 km | opłacono | |||||
194 | Woźniak Barbara | Lublin | 12 km | opłacono | |||||
195 | Kozak Mariola | Gołąb | 12 km | opłacono | |||||
196 | Rudziejewska Magdalena | Annopol | 25 km | opłacono |
Wyświetleń: 9137