Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zapadka STANISŁAW | Mrągowo | start do Biegu Głównego - 21 096 m | KLUB BIEGACZA MRĄGOWO | ||
2 | Bojarczyk sandra | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
3 | Bojarczyk Barbara | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
4 | Szewczyk Magdalena | Milejewo | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
5 | Stefanowicz Radosław | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | |||
6 | Koszykowski Mirosław | Gronowo Elbląskie | start do Biegu Głównego - 21 096 m | SEKCJA BIEGOWA AŚ ELBLĄG | opłacono | |
7 | Rybak Alicja | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
8 | Dobosik Damian | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
9 | Bartnicka Anetta | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | El-aktywni | ||
10 | Bartnicki Wojciech | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | El-aktywni | ||
11 | Święcicki Mirosław | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
12 | Kwas Mariusz | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
13 | Pogorzelski Darek | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
14 | Banka Arkadiusz | Elblag | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
15 | Skwierawski Grzegorz | Pszczółki | start do Biegu Głównego - 21 096 m | |||
16 | WAŚNIEWSKI RAFAŁ | ELBLĄG | start do Biegu Głównego - 21 096 m | SEKCJA BIEGOWA ARESZT ŚLEDCZY W ELBLĄGU | opłacono | |
17 | Zapolska Katarzyna | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | KaHa Basket SP 15 | opłacono | |
18 | lisowski przemysław | Olsztyn | start do Biegu Głównego - 21 096 m | tri negu | ||
19 | BRZOZOWSKA AGNIESZKA | PRZEZMARK | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
20 | Winczewski Tomasz | Marzęcino | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
21 | Boris Aneta | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | El Aktywni | opłacono | |
22 | DEAKI Oktawiusz | Zabrze | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
23 | Bykowski Bogdan | Zielona Góra-Stary Kisielin | start do Biegu Głównego - 21 096 m | Bractwo Biegaczy Zielona Góra | opłacono | |
24 | Bebel Lidia | Gdynia | start do Biegu Głównego - 21 096 m | |||
25 | Matlewska Marzena | Elblag | start do Biegu Głównego - 21 096 m | |||
26 | Dutkowski Piotr | Królewo | start do Biegu Głównego - 21 096 m | JW 1248 / Finisz Morąg | ||
27 | Tuwalska Elżbieta | Gdańsk | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
28 | Mikulski Tomasz | elblag | start do Biegu Głównego - 21 096 m | stella green | opłacono | |
29 | Baranowski olaf | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
30 | Prokopiuk Jarosław | Gdynia | start do Biegu Głównego - 21 096 m | PROCAR Gdynia | ||
31 | mieczkowski tomasz | pasłęk | start do Biegu Głównego - 21 096 m | Team Mustang Pasłęk | ||
32 | Oreshko Vladimir | Gusiev/Rosja | start do Biegu Głównego - 21 096 m | "Bieganie i zdrowie" | ||
33 | Lavruk Roman | Gusiev/Rosja | start do Biegu Głównego - 21 096 m | "Bieganie i zdrowie" | ||
34 | Nowikowa Anna | Kaliningrad | start do Biegu Głównego - 21 096 m | "Bieganie i zdrowie" | ||
35 | Radnikov Aleksandr | Kaliningrad | start do Biegu Głównego - 21 096 m | "Bieganie i zdrowie" | ||
36 | Melzer Arkadiusz | Rumia | start do Biegu Głównego - 21 096 m | UKS SIÓDEMKA RUMIA | opłacono | |
37 | Huzar Ryszard | Malbork | start do Biegu Głównego - 21 096 m | Autyzm jest wśród nas | ||
38 | Sitnik Mikołaj | Ustka | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
39 | Gaj Monika | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | Czarodziejki z Księżyca | opłacono | |
40 | Barcikowska Wioletta | Elblag | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
41 | Jabłonka Grzegorz | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
42 | Bielski Adam | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | IKS ATAK Elbląg | opłacono | |
43 | Miłaszewski Adam | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | GE Power Team | opłacono | |
44 | Maksymowicz Marcin | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | GE Power Team | opłacono | |
45 | Maksymowicz Anna | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
46 | Kamińska Joanna | Aniołowo | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
47 | Brzozowska Katarzyna | Leszczyna | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
48 | Czarnogórski Dominik | Gdynia | start do Biegu Głównego - 21 096 m | biegamyrazem.pl | opłacono | |
49 | Dębkowski Marcin | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | |||
50 | Bielecki Tadeusz | Rumia | start do Biegu Głównego - 21 096 m | UKS Siódemka Rumia | opłacono | |
51 | RUCIŃSKI MAREK | GDYNIA | start do Biegu Głównego - 21 096 m | VEL-DĄBRÓWNO | opłacono | |
52 | Łukaczyk Marek | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
53 | Szewczyk Mirosław | Milejewo | start do Biegu Głównego - 21 096 m | SEKCJA BIEGOWA AŚ ELBLĄG | opłacono | |
54 | Liber Paweł | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | JW 4260 | opłacono | |
55 | Łach Dawid | Olsztyn | start do Biegu Głównego - 21 096 m | Akademia Pływania Karolina Kasprzak | opłacono | |
56 | Podhorodecki Arkadiusz | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | ACTIVE-IT KomputeryMarkowe.pl | opłacono | |
57 | Hypś Waldemar | Olsztyn | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
58 | RYDECKI KAROL | ELBLĄG | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
59 | Parys Andrzej | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
60 | Grabowski Marek | Olsztyn | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
61 | Piotrowski Dariusz | Olsztyn | start do Biegu Głównego - 21 096 m | NKS Aby Dobiec | opłacono | |
62 | Tołwińska Agnieszka | Gronowo Górne | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
63 | Wdowiak Wojciech | Olsztyn | start do Biegu Głównego - 21 096 m | Wdowiak&Friends | opłacono | |
64 | Zientara Przemysław | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
65 | Kroll Damian | Stare Pole | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
66 | Andrearczyk Wojciech | Braniewo | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
67 | Pogorzelski Wojciech | Nowinka | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
68 | Prokop Mariusz | elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
69 | Nisztuk Zbigniew | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | Sekcja Biegowa. Areszt śledczy w Elblągu | opłacono | |
70 | Kulesza Maciej | Elblag | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
71 | Grocki Artur | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | El-Aktywni | opłacono | |
72 | siwakowski michal | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | Siemens Elblag running team | opłacono | |
73 | Sanecki Patryk | Pasłęk | start do Biegu Głównego - 21 096 m | KB Biegam Bo Lubię Pasłęk | ||
74 | Sowa Sylwester | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | IKS ATAK ELBLĄG | opłacono | |
75 | Łowiec Grzegorz | Gdańsk | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
76 | KUN ROBERT | ELBLAG | start do Biegu Głównego - 21 096 m | Team Zalewo | opłacono | |
77 | Rokicki Leszek | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
78 | Brzuszczyński Tomasz | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | Biegające zające | opłacono | |
79 | Forc Tomasz | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
80 | Minda Piotr | Elblag | start do Biegu Głównego - 21 096 m | |||
81 | Tomiałojć Andrzej | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
82 | Durkiewicz Aleksander | Braniewo | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
83 | Znarowska Bożena | Elblag | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
84 | Serocki Adam | Elblag | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
85 | Jaworski Tomasz | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
86 | Tołwiński Bogusław | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | MKS"TRUSO" Elblag | opłacono | |
87 | Dordzik Katarzyna | Gdynia | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
88 | Krzeszewski Grzegorz | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | ECM EL-HURT | opłacono | |
89 | JABŁONOWSKI WOJCIECH | ELBLĄG | start do Biegu Głównego - 21 096 m | GIT TEAM TRIATHLON ELBLĄG | opłacono | |
90 | Zając Bartosz | Kierzliny | start do Biegu Głównego - 21 096 m | AKB LIZAK/ Instytut Olsztyn | opłacono | |
91 | Sznaza Tadeusz | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | SKS EL Aktywni | opłacono | |
92 | Lompert Andrzej | Elblag | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
93 | Zajdel Jarek | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
94 | MAZUR JAROSŁAW | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
95 | Lenkiewicz Tomasz | Mątowy Wielkie | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
96 | Lenart Miłosz | Kętrzyn | start do Biegu Głównego - 21 096 m | Runners Team Kętrzyn | ||
97 | Krasowski Janusz | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | Zespół Szkół nr 1 w Elblągu | opłacono | |
98 | Dreszler Wiesław | Skowarcz | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
99 | Jeziorski Mateusz | Łukta | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono | ||
100 | Różalski Piotr | Elbląg | start do Biegu Głównego - 21 096 m | opłacono |
Wyświetleń: 17853