WAKACYJNE PODRÓŻE PO KULTURZE „Detektywi na tropie”

DETEKTYWI NA TROPIE

Spostrzegawczość, dociekliwość i zaangażowanie na najwyższym poziomie to cechy prawdziwego detektywa... a może przyszłego? Turnus "Detektywi na tropie" to idealna okazja, żeby się o tym przekonać. Będziemy łamać tajemnicze szyfry, sporządzać portrety pamięciowe, badać odciski palców i uczyć się alfabetu Morse’a. W programie także spotkania z suwalskimi policjantami!

Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Zajęcia w ramach półkolonii będą realizowane od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00, w terminie od 12 do 16 lipca 2021. Zajęcia w ramach letniego cyklu „Wakacyjne podróże po kulturze” będą się odbywały się w Suwalskim Ośrodku Kultury przy ul. Jana Pawła II 5 oraz w przestrzeni miejskiej Suwałk. 

Po elektronicznym zgłoszeniu dziecka na wybrany turnus, rodzice lub opiekunowie prawni są zobligowani do wypełnienia i dostarczenia do SOK przy ul. T. Noniewicza 71 nie później niż 3 dni od daty zgłoszenia prawidłowo i kompletnie wypełnionej karty kwalifikacyjnej wraz z dokumentacją uzupełniającą (oświadczenia, zaświadczenia, zgody i formularz zgłoszeniowy). Podstawą do zakwalifikowania dziecka do udziału w półkoloniach są zgłoszenie elektroniczne i prawidłowo wypełniona karta kwalifikacyjna wraz z dokumentacją uzupełniającą.

Rodzice/ opiekunowie po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu dziecka do udziału w półkoloniach organizowanych przez SOK wnoszą odpłatność obowiązkową w wysokości 250 zł za pobyt dziecka na półkoloniach. Kwotę powyższą  należy wpłacić bezpośrednio do kasy Suwalskiego Ośrodka Kultury, ul. Papieża Jana Pawła II 5  lub na konto SOK: 22 1240 5211 1111 0010 8508 6721, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15. 06. 2021 r. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie będzie podstawa do anulowania zgłoszenia. 

Wyświetleń: 769

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ