WAKACYJNE PODRÓŻE PO KULTURZE „Wokół legend Suwalszczyzny"

WOKÓŁ LEGEND SUWALSZCZYZNY

Suwalszczyzna to kraina wielu tajemnic i legendarnych postaci. Historie, które kryją suwalskie krajobrazy przybliżą instruktorzy podczas serii zajęć "Wokół legend Suwalszczyzny". W programie m.in.: wyprawa na Górę Zamkową w Suwalskim Parku Krajobrazowym, spotkanie z bohaterami lokalnych legend przy ognisku, warsztaty ceramiczne.

Zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Zajęcia w ramach półkolonii będą realizowane od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 - 16.00, w terminie od 19 do 23 lipca 2021. Zajęcia w ramach letniego cyklu „Wakacyjne podróże po kulturze” będą się odbywały się w Suwalskim Ośrodku Kultury przy ul. Teofila Noniewicza 71 oraz przestrzeni miejskiej.

Po elektronicznym zgłoszeniu dziecka na wybrany turnus, rodzice lub opiekunowie prawni są zobligowani do wypełnienia i dostarczenia do SOK przy ul. T. Noniewicza 71 nie później niż 3 dni od daty zgłoszenia prawidłowo i kompletnie wypełnionej karty kwalifikacyjnej wraz z dokumentacją uzupełniającą (oświadczenia, zaświadczenia, zgody i formularz zgloszeniowy). Podstawą do zakwalifikowania dziecka do udziału w półkoloniach są zgłoszenie elektroniczne i prawidłowo wypełniona karta kwalifikacyjna wraz z dokumentacją uzupełniającą.

Rodzice/ opiekunowie po otrzymaniu informacji o zakwalifikowaniu dziecka do udziału w półkoloniach organizowanych przez SOK wnoszą odpłatność obowiązkową w wysokości 250 zł za pobyt dziecka na półkoloniach. Kwotę powyższą  należy wpłacić bezpośrednio do kasy Suwalskiego Ośrodka Kultury, ul. Papieża Jana Pawła II 5  lub na konto SOK: 22 1240 5211 1111 0010 8508 6721, w nieprzekraczalnym terminie do dnia 15. 06. 2021 r. Brak wpłaty w wyznaczonym terminie będzie podstawa do anulowania zgłoszenia. 

Wyświetleń: 810

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ