Miło mi zaprosić Was do udziału w VII Edycji BIEGU do MIODU. Jak zawsze ideą tego wydarzenia jest uznanie dla rodzinnej profesji pszczelarskiej, której efektem jest wytwarzany MIÓD PSZCZÓŁKOWSKI - priofll na FB, wpisany w 2007 roku na Listę Produktów Tradycyjnych Ministerstwa Rolnictwa. Było to zasługą mojego wujka Henryka Kamińskiego, wieloletniego prezesa Rejonowego Koła Pszczelarzy w Pszczółkach,  a teraz spuścizna ta jest pieczołowicie pielęgnowana przez jego następców. Więcej informacji na temat pszczelarstwa znajdziecie na www.miodpszczolkowski.info.
 
 W poprzednich edycjach trasa prowadziła z Gdańska-Przymorza do Pszczółek,  w stylu "prawie–Maratonu" i liczyła 32,125 km, pokonywana głównie biegiem. Od zeszłego roku impreza ma charakter WIRTUALNY. Można zapisać się i zadeklarować pokonanie od 5 km do owych 32,125 km (lub  więcej), ale teraz rozszerzamy paletę aktywności i dlatego w dowolnym momencie można przejść, pobiec, pojechać rowerem lub przejechać na rolkach, a potwierdzenie (zrzut ekranu telefonu lub zegarka przesłać na mail Stowarzyszenia najpóżniej do dnia 20.07.2021 r. Ważne, aby poza zapisami, potwierdzić udział w wydarzeniu na FB: VII Edycja BIEG do MIODU i kliknąć "Wezmę udział".
W Pakiecie podstawowym jest MEDAL i numer startowy do samodzielnego wydruku a dla chętnych w płatnym Pakiecie rozszerzonym biegowa koszulka techniczna DAMSKA i MĘSKA z logo Biegu. Jest także bardzo fajna buffka w promocyjnej cenie.  Szczegóły w regulaminie imprezy.
Patronat biegowy nad wydarzeniem objęła Grupa Biegowa 65 - profil na FB.
Głównym sponsorem jest Arkadiusz Kamiński - profil na FB - więcej na www.ubezpieczenia-gda.pl
Autorką logotypu tegorocznego biegu jest p. Daria Weisbrodt - dziękujemy.
Partnerami wydarzenia są także:
Rejonowe Koło Pszczelarzy w Pszczółkach www.miodpszczolkowski.info
Tymczasem, zamawiajcie dobrą pogodę i dołączajcie do ekipy.
 
 
Stowarzyszenie Edukacyjne
"PSZCZÓŁKA"
 
Arkadiusz Kamiński

Wyświetleń: 4542

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ