Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Liżewska Anna Gdynia Start dorośli Powiatowy Zespół Szkół w Redzie
2 Michno Anna Gdańsk Start dorośli
3 Grubba Justyna Wejherowo Start dorośli
4 Moska Dawid Wejherowo Start dorośli UNIQUE HAIR TEAM WEJHEROWO
5 Grzenkowicz Piotr Wejherowo Start dzieci Szkoła Podstawowa Nr 11
6 Grzenkowicz Iwona Gościcino Start dorośli
7 Marciniak Izabela Banino Start dorośli ULTRA WAY TEAM
8 Kamiński Patryk Rumia Start dorośli
9 Nowicka-Klimowicz Dorota Reda Start dorośli Powiatowy Zespół Szkół w Redzie
10 Szczepańska Karolina Wejherowo Start dorośli
11 Baczyńska Jagoda Rumia Start dorośli PZS Reda
12 Sypniewska Hanna Gdynia Start dorośli Spartanie Dzieciom/ Ultra Way
13 Kankowska Dominika Luzino Start dorośli Kaszubi Luzino
14 Kankowski Jakub Luzino Start dzieci
15 Kankowski Kordian Luzino Start dzieci
16 Kankowski Paweł Luzino Start dorośli Kaszubi Luzino
17 Kankowska Justyna Luzino Start dorośli Kaszubi Luzino
18 Stańczyk Krystian Arkadiusz Stańczyk Reda Start dorośli PZS Reda
19 Jacuńska Marzena Rumia Start dorośli
20 Jakubiec Aleksandra Gdynia Start dorośli Navimart Run
21 Ekmann Sylwia Wejherowo Start dorośli
22 Główczewska Karolina Wejherowo Start dorośli
23 Ostojska Ewa Reda Start dorośli Kundy Portowe/Biegamy Razem Władysławowo
24 Kupis Marta Olsztyn Start dorośli Są wolniejsi
25 Żydkiewicz-Dopka Magdalena Rumia Start dorośli ULTRA WAY TEAM
26 Rewers Dariusz Gdynia Start dorośli ULTRA WAY TEAM
27 Wojdylak Katarzyna Gdynia Start dorośli ULTRA WAY TEAM
28 Kosiński Przemysław Gdańsk Start dorośli Powiatowy Zespół Szkół w Redzie
29 Gajda Kinga Kraków Start dorośli
30 Król Katarzyna Wejherowo Start dorośli
31 Zegzula Ludwik Wejherowo Start dorośli Powiatowy Zespół Szkół w Redzie
32 Rumkowski Piotr Gdynia Start dorośli
33 Halmann Mirek Wejherowo Start dorośli PGB sportowa paczka
34 Siniecka Justyna Siniecka Reda Start dorośli Powiatowy Zespół Szkół w Redzie
35 Paliwoda Justyna Reda Start dorośli Powiatowy Zespół Szkół w Redzie
36 Zalewska Marzena Reda Start dorośli Powiatowy Zespół Szkół w Redzie
37 Nawacki Jakub Gdynia Start dorośli
38 Bartyzel Wioleta Bolszewo Start dorośli
39 Kwidziński Marek Wejherowo Start dorośli Marco run :-)
40 Gaweł Ireneusz Rumia Start dorośli Projekt1000up
41 SUŁEK Aldona WEJHEROWO Start dorośli
42 Siewert Andrzej Wejherowo Start dorośli
43 Kuźniar Wojciech Rumia Start dorośli ULTRA WAY TEAM
44 Szmidt Piotr Wejherowo Start dorośli
45 Kolasa Hanna Wejherowo Start dorośli Młode Dziki
46 Bieszke Aleksandra Bolszewo Start dorośli
47 Smółkowski Marcin Rumia Start dorośli Projekt1000up
48 Banaczyk Sabina Gdynia Start dorośli
49 Roman Marek Bolszewo Start dzieci Przecinak77
50 Lepa-Roman Magdalena Bolszewo Start dzieci Przecinak77
51 Kollek Anna Władysławowo Start dorośli Biegamy Razem Władysławowo
52 Słomska Zuzanna Wejherowo Start dzieci Szkoła podstawowa nr 11
53 Zakrzewski Maciej Rumia Start dorośli ULTRA WAY TEAM
54 Kempczyński Piotr Reda Start dorośli Runeda/Sklep Biegacza Gdańsk
55 Żabiełowicz ADAM REDA Start dorośli
56 ŻABIEŁOWICZ ANNA REDA Start dorośli Kundy Portowe
57 Dziechciowska Aneta Wejherowo Start dorośli Szkoła podstawowa nr 11
58 Bojke Paweł Wejherowo Start dzieci Szkoła podstawowa nr 11
59 Wasilka Sławomir Wejherowo Start dorośli Hermes
60 Grubba Dariusz Wejherowo Start dorośli
61 GRABOWSKA Agnieszka Reda Start dorośli RUNEDA
62 Stachowska Basia Stachowska Miejska Górka Start dorośli
63 Nalepka Celina Wejherowo Start dorośli
64 Łaszewska Honorata Żelazno Start dorośli
65 Wielgos Joanna Gdynia Start dorośli
66 BRZEZIK ILONA WEJHEROWO Start dorośli
67 Szopa Marek Gdynia Start dorośli Runeda
68 Szopa Małgorzata Gdynia Start dorośli Runeda
69 Dobkowska Agnieszka Wejherowo Start dorośli
70 Bladowska Katarzyna Reda Start dorośli Runeda
71 Kunat Laura Gdynia Start dzieci
72 Kunat Dawid Gdynia Start dzieci
73 Kunat Łukasz Gdynia Start dorośli
74 Kunat Anna Gdynia Start dorośli
75 Halman NIKOLA Luzino Start dzieci
76 Halman Mirosława Luzino Start dorośli
77 Sadowski Piotr Rumia Start dorośli
78 milkowski mariusz gdynia Start dorośli
79 Wiola Ka Rumia Start dorośli Projekt1000up
80 DAWIDOWSKI ŁUKASZ GDYNIA Start dorośli Enzo Team Kołomański Rowery
81 Adrianowicz Bożena Bolszewo Start dorośli BKR Cyklista
82 Janus Lucyna Wejherowo Start dorośli
83 Roman Krzysztof Bolszewo Start dorośli Przecinak77/Sfora BMK
84 Lepa-Roman Magdalena Bolszewo Start dorośli Przecinak77
85 Wilczyńska Agnieszka Piekary Śląskie Start dorośli
86 Miszka Gracjana Gościcino Start dorośli
87 Cwilik Anna Bolszewo Start dorośli
88 Dąbkowska Aleksandra Gdańsk Start dorośli Taka Ryba
89 KRUCZEK ANITA SOPOT Start dorośli
90 mardzińska sylwia WEJHEROWO Start dorośli MŁODE DZIKI
91 Kowalik Adam Kowalik Jastarnia Start dorośli


Wyświetleń: 1200

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ