Lp Nazwisko i imię Miejscowość Kraj Dystans Klub Do zapłaty
1 Brandenburger Piotr Sulnowo Polska Bieg opłacono on-line
2 Iwanowicz Magdalena Gdańsk Polska Bieg opłacono on-line
3 Arendt Michał Gdynia Polska Bieg opłacono on-line
4 Szweda Slawomir Tuchola Polska Bieg opłacono on-line
5 Kabacinski Michal Gdynia Polska Bieg Tri Kaba Team opłacono on-line
6 Ważyński Łukasz Bydgoszcz Polska Bieg opłacono on-line
7 Wiśniewski Arkadiusz Tuchola Polska Bieg Mlks tucholanka tuchola opłacono on-line
8 Reszczyński Filip Tuchola Polska Bieg opłacono on-line
9 Pulkowska Anna Szczutowo Polska Bieg opłacono
10 Pulkowski Łukasz Szczutowo Polska Bieg LKS Maków Mazowiecki opłacono
11 Łożyński Jacek Chojnice Polska Bieg FLORIAN CHOJNICE opłacono on-line
12 Kęskrawiec Piotr Koronowo Polska Bieg opłacono on-line
13 Stempniak Krzysztof Inowrocław Polska Bieg opłacono on-line
14 Sadowska-Choeążak Aneta Unisław Polska Bieg opłacono on-line
15 CHORĄŻAK Sławek UNISŁAW Polska Bieg opłacono on-line
16 Świderska Anna Świderska Chojnice Polska Bieg opłacono on-line
17 Malek Andrzej Koscierzyna Polska Bieg osoby powyżej 70 roku życia Atlas Running Team
18 Adamczyk Hubert Gdańsk Polska Bieg Adamczyk Team opłacono on-line
19 Mazerski Jarosław Toruń Polska Bieg opłacono
20 Wiśniewski Adam Chojnice Polska Bieg opłacono on-line
21 Wyrobek Monika Więcbork Polska Bieg opłacono on-line
22 Mania Roman Będźmierowice Polska Bieg PKP Cargo Gdynia opłacono on-line
23 Tandecki Grzegorz chojniczki Polska Bieg opłacono on-line
24 Łyczywek Jan Chojnice Polska Bieg Totalnie Biegnięci opłacono on-line
25 Gronkowski Sebastian Chojnice Polska Bieg opłacono
26 Afelt Julia Bydgoszcz Polska Bieg opłacono on-line
27 Jaworski Marcin solec kujawski Polska Bieg opłacono on-line
28 Piwowarski Jaroslaw Gdańsk Polska Bieg ciezkieslowa.pl opłacono on-line
29 Wojtowicz Marcin Gdynia Polska Bieg BBL BAŁTYK GDYNIA opłacono
30 Marach Radosław Osielsko Polska Bieg
31 Drewczyńska Joanna Legbąd Polska Bieg Dream Team opłacono
32 Tyma Katarzyna Bydgoszcz Polska Bieg CB163 opłacono on-line
33 Tyma Krzysztof Bydgoszcz Polska Bieg KŁ nr 13 SŁONKA opłacono on-line
34 Kujawski Grzegorz Puck Polska Bieg LKS Ziemi Puckiej Puck opłacono on-line
35 Olszewska Ewa Gniewkowo Polska Bieg opłacono on-line
36 OLSZEWSKI RAFAŁ OLSZEWSKI GNIEWKOWO Polska Bieg opłacono on-line
37 Ufnowski Sebastian Czersk Polska Bieg opłacono on-line
38 Szulc Tomasz Gdańsk Polska Bieg opłacono on-line
39 Łucki Mirosław Grudziądz Polska Bieg opłacono on-line
40 Łucka Anna Grudziądz Polska Bieg La rive Team opłacono on-line
41 Przewoska Anna Gdynia Polska Bieg opłacono on-line
42 Jeszka Dariusz Powałki Polska Bieg opłacono on-line
43 Jeszka Adrianna Chojnice Polska Bieg Totalnie Biegnięci opłacono on-line
44 Miszke Kazimierz Czersk Polska Bieg FLORIAN CHOJNICE opłacono on-line
45 Tuszkiewicz Stanisław Raciąż Polska Bieg opłacono on-line
46 Stucka Dorota Sulnowo Polska Bieg opłacono on-line
47 mokrzycki rafał inowrocław Polska Bieg T.G. Sokół Gniewkowo
48 Sztenderewicz Renata Sztenderewicz Włocławek Polska Bieg opłacono on-line
49 Cyron Bogumił Śliwice Polska Bieg opłacono on-line
50 Ochmański Piotr Gdańsk Polska Bieg opłacono on-line
51 Kemuś Jarosław Doręgowice Polska Bieg KBL opłacono on-line
52 Socha Robert Socha Siedliszcze Polska Bieg Nadleśnictwo Chełm opłacono on-line
53 Wawrzyn Tomasz Olsztyn Polska Bieg WKŁ nr 105 " ŁOŚ " w Olsztynie opłacono
54 Oleksy Damian Olsztyn Polska Bieg WKŁ nr 105 " ŁOŚ " w Olsztynie opłacono
55 Adamczyk Bożena Pasłęk Polska Bieg Adamczyk Team opłacono on-line
56 Adamczyk Zbigniew Pasłęk Polska Bieg Adamczyk Team opłacono on-line
57 Ligmanowski Mateusz Świecie Polska Bieg KP PSP ŚWIECIE opłacono on-line
58 Rydelska Maria Tuchola Polska Bieg Biegam bo kocham ten stan :-) opłacono on-line
59 Kłosowski Marcin Bydgoszcz Polska Bieg CSM Polska opłacono on-line
60 Gwizdala Roman Osowek Polska Bieg Drzewiarz Szlachta opłacono on-line
61 Nowak Marcin Chojnice Polska Bieg opłacono on-line
62 Zieliński Tomasz Tuchola Polska Bieg opłacono on-line
63 Kałaczyński Ryszard Witunia Polska Bieg witunia 366 opłacono on-line
64 Janowski Adam Lisewo Polska Bieg TKKF Chełmno opłacono on-line
65 Godziuk Roman Toruń Polska Bieg opłacono on-line
66 Janowski Piotr Nowawieś Chełmińska Polska Bieg TKKF Chełmno opłacono on-line
67 Lis Janusz Grudziądz Polska Bieg TKKF Chełmno opłacono on-line
68 Bąk Oskar Mąkowarsko Polska Bieg
69 Lasota Irena Wałcz Polska Bieg osoby powyżej 70 roku życia
70 Lasota Mirek Wałcz Polska Bieg opłacono on-line
71 Siess Jarosław Pabianice Polska Bieg opłacono on-line
72 Woźniecka Karolina Bydgoszcz Polska Bieg opłacono on-line
73 Filasek Grzegorz Powałki Polska Bieg opłacono on-line
74 Dyliński Bartosz Strzelce Krajeńskie Polska Bieg opłacono on-line
75 Fułat Karol Cekcyn Polska Bieg TKKF Kolejarz Bydgoszcz opłacono on-line
76 Zielinski Przemyslaw Chojnice Polska Bieg opłacono on-line
77 Kapusta Maciej Bydgoszcz Polska Bieg opłacono on-line
78 Rożyk Krzysztof Gdynia Polska Bieg OKNOBUR-biegamyrazem.pl
79 Śliwa Marek Krąplewice Polska Bieg Myśliwy opłacono on-line
80 Gardyza Lidia Nakło nad Notecią Polska Bieg opłacono on-line
81 Gardyza Jacek Nakło nad Notecią Polska Bieg opłacono on-line
82 Kraiński Michał Śliwice Polska Bieg opłacono on-line
83 Stachyra Krzysztof Tuchola Polska Bieg Biegające Śliwice
84 Zglińska Anna Unisław Polska Bieg Diana/ Niezrzeszona opłacono
85 Serocka Danuta Grudziądz Polska Bieg Jagiellończycy Łasin opłacono on-line
86 Tokarski Krzysztof Gdańsk Polska Bieg S...K...S...
87 Paliga Mateusz Sępólno Krajeńskie Polska Bieg Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
88 Paliga Antoni Sępólno Krajeńskie Polska Bieg Run Team Sępólno Krajeńskie opłacono on-line
89 Kruszyna Adam Bydgoszcz Polska Bieg opłacono
90 Walterski Sławomir Toruń Polska Bieg Walterscy Team
91 Nowakowski Czeslaw Warszawa Polska Bieg osoby powyżej 70 roku życia Ducla Academy Warszawa
92 Sikora Artur Bydgoszcz Polska Bieg opłacono on-line
93 Lipiński Sławomir Rumia Polska Bieg opłacono on-line
94 Osowski Michał Chojnice Polska Bieg Florian Chojnice opłacono on-line
95 Kopacz Adrian Bysław Polska Bieg opłacono on-line
96 Czarnecki Mirosław Złotów Polska Bieg opłacono on-line
97 Stasiak Marcin Łęczyca Polska Bieg MAJAteam opłacono on-line
98 Ignaczak Żaneta Głębokie Polska Bieg MAJAteam opłacono on-line
99 Wyrzykowska Magdalena Plebanka Polska Bieg opłacono on-line
100 Krygowski Tomasz Tuchola Polska Bieg opłacono on-line


Wyświetleń: 14693

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ