Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Satiński Natan Satiński | NOWY DWÓR GDAŃSKI | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | Przedszkole niepubliczne nr. 1 | |
2 | Olejarz Tymon | Łódź | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
3 | Nostitz-Jackowski Marceli | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | Żłobek nr 12 "Żagielek" | |
4 | Olszewska Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
5 | Szczęsny Konrad | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
6 | Wietrzykowska Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
7 | Hawryluk Mieszko | Gdansk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
8 | Braun Emilia | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
9 | Hawryluk Jerzy | Gdansk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
10 | Białozierska Kornelia | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
11 | Frankowska Pola | Banino | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
12 | Frankowski Michał | Banino | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
13 | Łangowska Zuzanna | Gdansk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | UKS Kempes Gdansk | |
14 | Lipka Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
15 | Grzywacz Jakub | Wocławy | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
16 | Langa Marika | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | Żłobek Radosna Iskierka | |
17 | Szwedowska Julia | Kulice | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
18 | Kożuchowska Maria | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
19 | Sośniak Tymoteusz | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
20 | Przeździecka Pola | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
21 | Szlom Jaś | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
22 | Korduła Iwona | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
23 | Maślanko Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | Przedszkole nr 88 | |
24 | Szubartowicz Natalia | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
25 | Kowalik Kacper | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
26 | Hoffmann Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
27 | Słowik Marcel | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
28 | Klockowski Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
29 | BIERNACKA Iga | GDAŃSK | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
30 | Ambroziak Bartosz | Trąbki Wielkie | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
31 | Stachowiak Marianna | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | Przedszkole 62 | |
32 | Durajczyk Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | P88 Misie | |
33 | Mikielska Patrycja | Wocławy | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | Okienko w Koszwałach | |
34 | Miotke Marcelina | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
35 | Miotk Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
36 | Krzemińska Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
37 | Godlewska Antonina | Malbork | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
38 | Rumkowska Nikola | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
39 | Kuźmiński Eugeniusz | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
40 | Zaj Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | Przedszkole nr 44 | |
41 | Rombel Igor | Braniewo | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
42 | Teska Robert | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
43 | Kowalczyk Tymek | Gdansk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
44 | Gliniecka Blanka | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
45 | Wendykowski Leon | Sopot | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
46 | Tomaszewski Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
47 | Trymbulak Cyprian | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
48 | Rumkowska Natalka | pruszcz gdanski | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
49 | Pytel Katarzyna | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
50 | Chałkowska Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
51 | Kempinski CEZARY | Gdansk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | UKS Kempes Gdansk | |
52 | Kmieciak Maja | Sopot | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
53 | Wiktor Niemoczynski | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
54 | MĄCZKOWSKA Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | Przedszkole nr 1 | |
55 | Gabała Laura | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
56 | Szudzik Laura | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
57 | Fordońska Łucja | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ||
58 | Marquardt Karolina | Gdansk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | ZSP 5 | |
59 | Jasiński Karol | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | Portowiec Gdańsk | |
60 | Wysokiński Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | ||
61 | Rumkowska Julka | pruszcz gdanski | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | ||
62 | Kugaudo Leon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | ||
63 | Majewski Krzysztof | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | ||
64 | Grzywacz Rafał | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | ||
65 | Miotke Kornelia | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | Active Flow | |
66 | Gościcka Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | Arabeska | |
67 | Pawłowska Aleksandra | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | ||
68 | PACZKOWSKI WOJCIECH | WEJHEROWO | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | ||
69 | Zielonka-Wyczlińska Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | ZSSiMS Żabianka | |
70 | Kwieczyński Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | Szkoła Podstawowa nr. 15 | |
71 | Skotniewska Karolina | Gdynia | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | Active Flow | ||
72 | Skotniewska Aleksandra | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | Active Flow | |
73 | Olejarz Jan | Lodz | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | ||
74 | Krawczyk Nikola | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | ||
75 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | Active Flow | |
76 | Mazurkiewicz Katarzyna | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | SP 92 | |
77 | Pytel Julia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | ||
78 | Marquardt Piotr | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | ZSP 5 | |
79 | Głowacki Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | SP 92 | |
80 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | SP nr 80 Gdańsk | |
81 | DĘBNO-ARTWIŃSKA Pola | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | SP 33 | |
82 | Gitner Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | ||
83 | DĘBNO-ARTWIŃSKA Lena | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | Przedszkole Wielka Przygoda | |
84 | Gałuszyńska Nina | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | Active Flow /Sp17 Gdynia | |
85 | Czerniak Julia | Elbląg | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | Szkoła 25 w Elblągu | |
86 | Zawadzińska Maja | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | ||
87 | Burzyński Michał | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | SPMS nr 94 | |
88 | Nowicka Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | ZSSiMS Żabianka | |
89 | Wojda Maksymilian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | ||
90 | Przeździecka Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | Zsp 6 | |
91 | Gabała Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | ||
92 | Zasada Nadia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | Olimpijczyk | |
93 | Wiktorska Oliwia | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | Zespół szkolny przedszkolny nr 5 | |
94 | Wit Filip | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | LKS Zorza Gdynia | |
95 | Kozłowska Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | SP 18 | |
96 | Sedlaczek Ewelina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | Szkoła Podstawowa w Kowalach | |
97 | Majewska Konstancja | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | Active Flow /Sp17 Gdynia | |
98 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | Godlewski Runners | |
99 | Kosińska Celina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | ||
100 | Zaj Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych -2014-2012 | SP 18 |
Wyświetleń: 15918