Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Active Flow | |||||||||
1 | 121 | Kamińska Wiktoria | Gdynia | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Active Flow | ||||
2 | 109 | Gałuszyńska Maja | Gdynia | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Active Flow | ||||
Anwil Włocławek | |||||||||
3 | 102 | Bącela Hanna | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Anwil Włocławek | ||||
KidsLab Gdańsk | |||||||||
4 | 149 | Osadowski Leonard | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | KidsLab Gdańsk | ||||
Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku | |||||||||
5 | 158 | Rychter Marta | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku | ||||
P84 | |||||||||
6 | 118 | Janicki Maciej | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | P84 | ||||
Pogoń Tczew | |||||||||
7 | 115 | Hering Nina | Tczew | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Pogoń Tczew | ||||
Portowiec Gdańsk | |||||||||
8 | 119 | Jasiński Artur | GDAŃSK | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Portowiec Gdańsk | ||||
Pozytywne Przedszkole nr 6 w Gdańsku | |||||||||
9 | 127 | Kołodziński Krzysztof | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Pozytywne Przedszkole nr 6 w Gdańsku | ||||
Przedszkole 6 | |||||||||
10 | 165 | Szubarczyk Dorota | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Przedszkole 6 | ||||
Przedszkole 62 | |||||||||
11 | 162 | Stachowiak Konstanty | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Przedszkole 62 | ||||
Przedszkole 88 | |||||||||
12 | 148 | Olszewski Staś | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Przedszkole 88 | ||||
13 | 136 | Lipka Antoni | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Przedszkole 88 | ||||
Przedszkole Akademia Krasnoludków | |||||||||
14 | 112 | Grynis Krzysztof | Elbląg | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Przedszkole Akademia Krasnoludków | ||||
Przedszkole Marchewka | |||||||||
15 | 157 | Remiger Oliwier | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Przedszkole Marchewka | ||||
16 | 178 | Zwierzchowski Ignacy | Gdansk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Przedszkole Marchewka | ||||
17 | 105 | Dambek Tomasz | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Przedszkole Marchewka | ||||
Przedszkole Promyczek | |||||||||
18 | 155 | Ptach Mateusz | Pruszcz Gdański | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Przedszkole Promyczek | ||||
Przedszkole nr 64 | |||||||||
19 | 179 | Żak-Gardiol Gabriel | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Przedszkole nr 64 | ||||
Przedszkole nr 80 | |||||||||
20 | 169 | Tomaszewski Krzysztof | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Przedszkole nr 80 | ||||
21 | 114 | Haluk Hubert | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Przedszkole nr 80 | ||||
Przedszkole nr 80 | |||||||||
22 | 163 | Syroka Adam | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Przedszkole nr 80 | ||||
Sp 19 | |||||||||
23 | 133 | Leszczyński Nikodem | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Sp 19 | ||||
Szkoła podstawowa nr 60 | |||||||||
24 | 173 | Wysocka Łucja | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Szkoła podstawowa nr 60 | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
25 | 174 | Wysokińska Natalia | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
26 | 160 | Seklecka Matylda | Gdansk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
27 | 111 | Grobelny Bartosz | Juszkowo | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
28 | 104 | ciebura Kalina | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
29 | 129 | Kowalik Marcel | Pruszcz Gdański | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
30 | 124 | Klonowska Ania | Gdansk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
31 | 159 | Sautycz Piotr | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
32 | 113 | Hallmann Lena | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
33 | 156 | Reluga Wojtek | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
34 | 144 | Miksa Emilia | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
35 | 103 | Brożnowicz Matylda | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
36 | 140 | Marciniak Zuzanna | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
37 | 150 | Pacholska Iga | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
38 | 106 | Dutkiewicz Maksymilian | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
39 | 141 | Markowska Blanka | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
40 | 146 | Niedośpiał Stanisław | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
41 | 126 | Kołak Hubert | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
42 | 147 | Olejniczak Julian | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
43 | 110 | Gozdalik Nina | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
44 | 177 | Zeszutek Ziemowit | GDYNIA | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
45 | 130 | Krupa Maja | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
46 | 172 | Worotnicki Wojciech | Marki | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
47 | 134 | Lewandowska Lena | Sopot | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
48 | 137 | Majcherkiewicz Henryk | Gdansk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
49 | 164 | Szarkowski Nataniel | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
50 | 176 | Zduńczyk Bruno | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
51 | 101 | Ambroziak Karol | Trąbki Wielkie | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
52 | 116 | Ilczuk Wiktoria | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
53 | 138 | Malczewski Maximilian | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
54 | 161 | Skuza Natalia | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
55 | 117 | Jabłoński Nikodem | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
56 | 170 | Tywusik Stanisław | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
57 | 128 | Kot Stanisław | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
58 | 166 | SZYCA BARBARA | GDAŃSK | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
59 | 180 | Żelazińska Kornelia | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
60 | 154 | Przybyszewski Kuba | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
61 | 142 | Miączyński Olaf | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
62 | 151 | Piernicki Błażej | Gdansk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
63 | 152 | Piernicki Sebastian | Gdansk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
64 | 168 | Tomaszewska Natalia | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
65 | 120 | Juchniewicz Lena | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
66 | 125 | Klos Basia | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
67 | 145 | Modzelewski Jerzy | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
68 | 171 | Wit Kuba | Gdynia | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
69 | 153 | Pietruszka Jakub | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
70 | 132 | Kwiatkowski Jakub | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
71 | 143 | Mikielska Natalia | Wocławy | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
72 | 131 | Kucharczyk Tymon | Pruszcz Gdański | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
73 | 108 | Gabała Kacper | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
74 | 139 | Malinowska Sara | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
75 | 175 | Zawadziński Oliwier | Pruszcz Gdański | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
76 | 107 | Fordoński Staś | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
77 | 135 | Lewandowska Tatiana | Juszkowo | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
78 | 123 | Karwat Lena | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
79 | 167 | Terebun Aleksandra | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||||
80 | 122 | Karwat Jakub | Gdańsk | Bieg Malucha - 2016 -2015 |
Wyświetleń: 13294