GP Kokoszki - Kiełpino Górne
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 589 Zakowicz Paweł Gdańsk Bieg Główny 5 km Piechotą po Schodach - Łódź
2 605 Wiśniewska Kornelia Gdańsk Bieg Główny 5 km ZABIEGANE DWIE
3 Polaszek Tomasz Gdańsk Bieg Główny 5 km
4 426 Smołoński Ignacy Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2008 – 2005 NIECKO
5 Smołoński Marcel Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 NIECKO
6 546 Dalke Jowita Gdańsk Bieg Głowny 5 km (Mieszkaniec Dzielnicy) ZABIEGANE DWIE
7 567 Rudziński Szymon Gdańsk Bieg Główny 5 km opłacono
8 Kozłowska Karolina Gdańsk Bieg Główny 5 km
9 573 wikarjak tomasz wikarjak Gdańsk Bieg Główny 5 km opłacono
10 600 Czerepaniak Ewa Gdańsk Bieg Główny 5 km
11 590 Horbaczewski Grzegorz Horbaczewski Gdańsk Bieg Główny 5 km UKS Dwójka Morena Gdańsk
12 562 Polaszewska-Kosecka Anna Gdańsk Bieg Głowny 5 km (Mieszkaniec Dzielnicy)
13 Pietrzyk Nina Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015 Chrześcijańska Szkoła i Przedszkole Montessori nr 2
14 Kaźmierkiewicz Lena Rumia Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 RKS Rumia
15 549 Girszewski Krzysztof Gdańsk Bieg Głowny 5 km (Mieszkaniec Dzielnicy)
16 Girszewski Wojciech Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusza Arama Rybickiego
17 559 Nowakowska Edyta Morąg Bieg Główny 5 km Smocza Aura opłacono
18 569 Sipowicz Kamila Gdańsk Bieg Głowny 5 km (Mieszkaniec Dzielnicy)
19 552 Kempinski Wojciech Gdansk Bieg Głowny 5 km (Mieszkaniec Dzielnicy) UKS KEMPES
20 545 Czerwionka Jakub Charbrowski Bór Bieg Główny 5 km UKS Ekoludek Szczenurze opłacono
21 420 Baranowski Jakub Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2008 – 2005
22 558 Milewska Weronika Sąpolno Bieg Główny 5 km opłacono
23 Zwierzynski Tymon Gdansk, POLAND Bieg Malucha - 2016 -2015
24 587 Zwierzyński Wojciech Gdańsk Bieg Głowny 5 km (Mieszkaniec Dzielnicy)
25 Zwierzynska Nina Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
26 Seklecka Matylda Gdansk Bieg Malucha - 2016 -2015
27 560 Paszkowski Paweł Gdańsk Bieg Główny 5 km opłacono
28 Suchecki Mikołaj Gdańsk kokoszki Bieg Malucha - 2016 -2015
29 547 Dziemian Jakub gdańsk Bieg Główny 5 km opłacono
30 570 Suchecka Paulina Gdańsk kokoszki Bieg Głowny 5 km (Mieszkaniec Dzielnicy)
31 548 Gałka Grzegorz Gdańsk Bieg Główny 5 km opłacono
32 427 Zygmunt Tomasz Gdansk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2008 – 2005
33 555 Lewandowska Justyna Gdańsk Bieg Główny 5 km Fighting Runners opłacono
34 Kołc Pola Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015 Król Mórz Przedszkole Morskie
35 574 Zawisza Dariusz Gdańsk Bieg Główny 5 km BCT TEAM opłacono
36 572 Tuszyński Jarosław Gdańsk Bieg Główny 5 km Fighting Runners opłacono
37 556 Łatas Paweł Gdańsk Bieg Główny 5 km Fighting Runners opłacono
38 568 Rybacki Patryk Konrad Gdańsk Kokoszki Bieg Głowny 5 km (Mieszkaniec Dzielnicy)
39 Szlawski Patryk Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009
40 Dubert Filip Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 Sp 83 Gdańsk
41 Dubert Franciszek Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015 Publiczne Przedszkole Językowo Muzyczne START
42 542 Bachórz Agata Gdańsk Bieg Główny 5 km opłacono
43 425 Kaczmarek Paweł Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2008 – 2005 SP 84 Gdańsk
44 Kaczmarek Aleksandra Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 SP 84 Gdańsk
45 557 Mierska Elżbieta Żukowo Bieg Główny 5 km Kujawscy Runners opłacono
46 530 Raulin Izabella Gdańsk Bieg Głowny 5 km (Mieszkaniec Dzielnicy) Intel Runners
47 Witek Jakub Gdańsk Bieg Brzdąca -2021-2017 Przedszkole 62
48 503 Baranowski Przemek Gdańsk Bieg Głowny 5 km (Mieszkaniec Dzielnicy) Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusza Arama Rybickiego
49 553 Kowalski Waldemar Borkowo Bieg Główny 5 km LP Team opłacono
50 565 Rinc Małgorzata Gdynia Bieg Główny 5 km opłacono
51 Wegrzyn Marcin Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 Pozytywna Szkoła Podstawowa
52 Dobrowolska Dalia Sopot Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 Active Flow
53 554 Kuźmiński Maciej Gdańsk Bieg Główny 5 km opłacono
54 561 Polański Marcin Sztutowo Bieg Główny 5 km Mały Biegacz opłacono
55 Chojnacka Oliwia Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009
56 Chojnacka Amelia Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012
57 Landowska Izabela Gdańsk Bieg Główny 5 km
58 Stalka Jakub Kościerzyna Bieg Brzdąca -2021-2017 STALSPEED SPEDYCJA
59 571 Szumacher Marta Gdańsk Bieg Główny 5 km opłacono
60 585 Rogalski Radosław Elbląg Bieg Główny 5 km
61 502 Baranowski Krzysztof Gdańsk Bieg Głowny 5 km (Mieszkaniec Dzielnicy)
62 Łuczko Emilia Gdańsk Bieg Brzdąca -2021-2017
63 Wójciga Kinga Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 Jaguar Gdańsk
64 Zwierzchowski Jeremi Jan Gdansk Bieg Brzdąca -2021-2017 Przedszkole Marchewka
65 Wiloch Jakub Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 Konrad Nosarzewski - Badania Dieta Trening
66 Wiloch Jagoda Gdańsk Bieg Brzdąca -2021-2017 Konrad Nosarzewski - Badania Dieta Trening
67 401 Baranowska Nina Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2008 – 2005 Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusza Arama Rybickiego
68 Krzeszowiec Maria Gdańsk Bieg Brzdąca -2021-2017
69 Kołodziej Tymon Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012
70 Krzeszowiec Alicja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012
71 Kołodziej Nina Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012
72 518 Krzeszowiec Katarzyna Gdańsk Bieg Głowny 5 km (Mieszkaniec Dzielnicy)
73 519 Krzeszowiec Paweł Gdańsk Bieg Głowny 5 km (Mieszkaniec Dzielnicy)
74 513 Kołodziej Paweł Gdańsk Bieg Głowny 5 km (Mieszkaniec Dzielnicy)
75 Iwanow Aleksander Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
76 564 Riabukha Oleksandr Kremieńćzuk Ukraina Bieg Główny 5 km AIC TEAM opłacono
77 Winiarek Wojciech Gdańsk Bieg Brzdąca -2021-2017 Przedszkole nr 8
78 Winiarek Szymon Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015 Przedszkole nr 8
79 Bącela Hanna Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015 Anwil Włocławek
80 543 Bącela Igor Gdańsk Bieg Główny 5 km Anwil Włocławek opłacono
81 533 Rojek Agnieszka Gdańsk Bieg Głowny 5 km (Mieszkaniec Dzielnicy)
82 Wróblewska Pola Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 SKLA Sopot
83 418 Wroblewski Jan Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2008 – 2005 SKLA Sopot
84 Banasik Gabriela Gdansk Bieg Malucha - 2016 -2015
85 Banasik Filip Gdansk Bieg Brzdąca -2021-2017
86 563 Popów-Szczypiorowska Monika Gdańsk Bieg Główny 5 km BBL AWF Danfoss opłacono
87 Krajewska Anna Gdansk Bieg Malucha - 2016 -2015
88 Łosiński Piotr Gdańsk Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009
89 Łosińska Lena Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
90 Łosińska Agata Gdańsk Bieg Brzdąca -2021-2017
91 Piotrowski Jan Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012
92 Piotrowski Adam Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012
93 Dambek Barbara Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 Sp 19
94 Nowicka Maja Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 ZSSiMS Gdańsk - Żabianka
95 Lasecki Alexander Jankowo Gdańskie Bieg Malucha - 2016 -2015
96 Zwolińska Amelia Kowale Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 Szkoła Podstawowa w Kowalach
97 Zwolińska Alicja Kowale Bieg Brzdąca -2021-2017
98 Bąk Anna Gdańsk Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012
99 566 Rozenkiewicz Waldemar Gdynia Bieg Główny 5 km opłacono
100 417 Wójciga Jakub Gdańsk Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2008 – 2005 Jaguar Gdańsk


Wyświetleń: 3414

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ