GP Kokoszki - Kiełpino Górne
Lp Numer Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pietrzyk Nina Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015 Chrześcijańska Szkoła i Przedszkole Montessori nr 2
2 Zwierzynski Tymon Gdansk, POLAND Bieg Malucha - 2016 -2015
3 Zwierzynska Nina Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
4 Seklecka Matylda Gdansk Bieg Malucha - 2016 -2015
5 Suchecki Mikołaj Gdańsk kokoszki Bieg Malucha - 2016 -2015
6 Kołc Pola Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015 Król Mórz Przedszkole Morskie
7 Dubert Franciszek Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015 Publiczne Przedszkole Językowo Muzyczne START
8 Iwanow Aleksander Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
9 Winiarek Szymon Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015 Przedszkole nr 8
10 Bącela Hanna Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015 Anwil Włocławek
11 Banasik Gabriela Gdansk Bieg Malucha - 2016 -2015
12 Krajewska Anna Gdansk Bieg Malucha - 2016 -2015
13 Łosińska Lena Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
14 Lasecki Alexander Jankowo Gdańskie Bieg Malucha - 2016 -2015
15 Halman Lena GDAŃSK Bieg Malucha - 2016 -2015
16 Zwierzchowski Ignacy Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015 Przedszkole Marchewka
17 Kołakowski Tymon Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
18 Sondej Rita Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015 SP42
19 Sondej Ritka Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
20 Brzozowski Mateusz Gdańsk Kiełpino Górne Bieg Malucha - 2016 -2015
21 Maron Szymon Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015 Legendarni Gdańsk
22 Kempinski LEON Gdansk Bieg Malucha - 2016 -2015 UKS KEMPES
23 Dambek Tomasz Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015 Przedszkole Marchewka
24 Kwiatkowski Jakub Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
25 Remiger Oliwier Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015 Przedszkole Marchewka
26 Kaleta Antoni Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015 Sp 19
27 Langa Mikołaj Pruszcz Gdański Bieg Malucha - 2016 -2015 Przedszkole Czwóreczka Pruszcz Gdański
28 Durajczyk Zofia Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015 P88 Lisy
29 Tyl Zuzanna Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
30 Wysokińska Natalia Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
31 Dalidowski Miłosz Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
32 Wilczkowiak Michał Gdynia Bieg Malucha - 2016 -2015
33 Łukwińska Lidia Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015 Przedszkole 75
34 Kacik Olaf Banino Bieg Malucha - 2016 -2015
35 Burdeńska Hanna Gdynia Bieg Malucha - 2016 -2015
36 Hering Nina Tczew Bieg Malucha - 2016 -2015 Pogoń Tczew
37 Suszek Julia Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015 PPP 7
38 Jasiński Artur Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015 Przedszkole nr 1
39 Kwietniewski Patryk Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
40 Lenartowski Maciej Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
41 Kowalik Marcel Pruszcz Gdański Bieg Malucha - 2016 -2015
42 Zeszutek Ziemowit GDYNIA Bieg Malucha - 2016 -2015
43 Rogalska Liliana Elbląg Bieg Malucha - 2016 -2015
44 Grynis Krzysztof Elbląg Bieg Malucha - 2016 -2015 Akademia Krasnoludków Przedszkole
45 Kamińska Wiktoria Gdynia Bieg Malucha - 2016 -2015 Active Flow
46 Pacholska Iga Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
47 Markowska Blanka Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
48 Olejniczak Julian Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
49 Lewandowska Lena Sopot Bieg Malucha - 2016 -2015
50 Szarkowski Nataniel Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
51 Zduńczyk Bruno Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
52 Ambroziak Karol Trąbki Wielkie Bieg Malucha - 2016 -2015
53 Skuza Natalia Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
54 Janicki Maciej Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
55 Jabłoński Nikodem Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
56 Tywusik Stanisław Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
57 SZYCA BARBARA Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
58 Sinicka KLARA Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
59 Żelazińska Kornelia Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
60 Stachowiak Konstanty Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015 Przedszkole 62
61 Tomczak Teodor Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015 Pozytywna Szkoła Podstawowa
62 Przybyszewski Kuba Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
63 Tomaszewska Natalia Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
64 Juchniewicz Lena Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
65 Ptach Mateusz Pruszcz Gdański Bieg Malucha - 2016 -2015 Przedszkole Promyczek
66 Klos Basia Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
67 Modzelewski Jerzy Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
68 Wit Kuba Gdynia Bieg Malucha - 2016 -2015
69 Pietruszka Jakub Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
70 Mikielska Natalia Wocławy Bieg Malucha - 2016 -2015
71 Wysocka Łucja Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015 Szkoła Podstawowa nr 60
72 Kucharczyk Tymon Pruszcz Gdański Bieg Malucha - 2016 -2015
73 Malinowska Sara Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
74 Gabała Kacper Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
75 Gałuszyńska Maja Gdynia Bieg Malucha - 2016 -2015 Active Flow
76 Lewandowska Tatiana Juszkowo Bieg Malucha - 2016 -2015
77 Fordoński Staś Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
78 Karwat Lena Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
79 Karwat Jakub Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015
80 Osadowski Leonard Gdańsk Bieg Malucha - 2016 -2015 KidsLab Gdańsk


Wyświetleń: 7761

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ