Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
101 | 511 | Karpenko Lilia | Gdansk | Ukraina | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
102 | Halman Lena | GDAŃSK | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||
103 | 403 | Halman Agata | GDAŃSK | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2008 – 2005 | ||
104 | Halman Robert | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | |||
105 | Machnik Nina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | SP 24 | ||
106 | Zwierzchowski Ignacy | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Przedszkole Marchewka | ||
107 | Kołakowska Hanna | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | |||
108 | Kołakowski Fabian | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | |||
109 | Kołakowski Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||
110 | Sondej Rita | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | SP42 | ||
111 | Sondej Ritka | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||
112 | Brzozowski Mateusz | Gdańsk Kiełpino Górne | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||
113 | 526 | MIĄCZYŃSKA JUSTYNA | GDAŃSK | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
114 | 523 | Ladziński Zbigniew | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | L - RUN | opłacono |
115 | Bąk Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | SP 56 Gdańsk | ||
116 | Maron Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Legendarni Gdańsk | ||
117 | Kempinski LEON | Gdansk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | UKS KEMPES | ||
118 | Dambek Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Przedszkole Marchewka | ||
119 | Kwiatkowski Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||
120 | Niekludow Szymon | Gdansk (Gdansk) (Gdansk) (Wojewodztwo Pomorskie) | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | |||
121 | 540 | Zdolski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
122 | Zdolska Michalina | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | |||
123 | Żulewska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | MKS Gdańsk | ||
124 | kłosak szymon | gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | SP 3 | ||
125 | Remiger Oliwier | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Przedszkole Marchewka | ||
126 | 576 | Roczyński Krzysztof | Gdansk | Polska | Bieg Główny 5 km | ||
127 | 604 | Węglarek Rafał | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | ||
128 | Januszko Emilia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | SP1 Gdańsk | ||
129 | 408 | Owczarczyk Jerzy | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2008 – 2005 | ||
130 | Samulska Wiktoria | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | Szkoła Podstawowa nr 20 | ||
131 | Poński Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku | ||
132 | Pońska Ksenia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | Morska Szkoła Podstawowa w Gdańsku | ||
133 | 506 | Grabowski Kacper Grabowski | Gdańsk | Polska | Bieg Głowny 5 km (Mieszkaniec Dzielnicy) | ||
134 | Zarach Lena | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | |||
135 | Zarach Oliwia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | Szkoła podstawowa nr 84 | ||
136 | 505 | Cirocka Bogumiła | Banino | Polska | Bieg Główny 5 km | Cassubia Forever | opłacono |
137 | Wronka Estera | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | |||
138 | 517 | Kozłowski Łukasz | GDAŃSK | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
139 | Kozłowska Olga | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | |||
140 | KOZŁOWSKA Nina | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | |||
141 | 416 | Winiecka Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2008 – 2005 | ||
142 | 602 | Szymborska Agnieszka | Niestępowo | Polska | Bieg Główny 5 km | Tri Freak | |
143 | 601 | Szybmorski Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | Tri Freak | |
144 | Piotrowski Tomasz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | UKS Neptun Gdańsk | ||
145 | 521 | Kulik-Czerwiec Ksenia | Rumia | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
146 | Czerwiec Jaśmina | Rumia | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | RKS Rumia | ||
147 | Czerwiec Liliana | Rumia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | RKS Rumia | ||
148 | Hering Wojciech | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | SP 33 | ||
149 | Lepek Weronika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | SP 27 | ||
150 | 510 | Kamola Mirosław | Gdańsk | Polska | Bieg Głowny 5 km (Mieszkaniec Dzielnicy) | ||
151 | Kaleta Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Sp 19 | ||
152 | Kaleta Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | Sp 19 | ||
153 | Kleindienst Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | SP nr 80 | ||
154 | 507 | Hejka-Krzyżanowska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Głowny 5 km (Mieszkaniec Dzielnicy) | ||
155 | Langa Marika | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | Radosna Iskierka | ||
156 | Langa Mikołaj | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Przedszkole Czwóreczka Pruszcz Gdański | ||
157 | Durajczyk Zofia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | P88 Lisy | ||
158 | Durajczyk Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | P88 Misie | ||
159 | Gitner Wiktor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | |||
160 | 538 | Tyl Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg Głowny 5 km (Mieszkaniec Dzielnicy) | ||
161 | Tyl Zuzanna | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||
162 | Tyl Robert | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | |||
163 | 539 | Tyl Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Głowny 5 km (Mieszkaniec Dzielnicy) | ||
164 | Wysokińska Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||
165 | Wysokiński Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | |||
166 | Szerszyński Emanuel | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | |||
167 | 531 | Riegel Dominika | Gdańsk | Polska | Bieg Głowny 5 km (Mieszkaniec Dzielnicy) | ||
168 | Wodzikowski Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | |||
169 | Wodzikowski Antoni | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | |||
170 | Kuźmiński Eugeniusz | Gdańsk, pow. Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | |||
171 | Dalidowski Mikołaj | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | |||
172 | Dalidowski Miłosz | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||
173 | Dalidowski Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | |||
174 | Dalidowski Łukasz | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | |||
175 | Wilczkowiak Michał | Gdynia | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||
176 | Łukwińska Lidia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Przedszkole 75 | ||
177 | Łukwiński Grzegorz | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | żłobek dzwoneczek | ||
178 | Łukwiński Krzysztof | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | Przedszkole 75 | ||
179 | Kacik Olaf | Banino | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||
180 | 412 | Szwedowski Kacper | Kulice | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2008 – 2005 | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | |
181 | Szwedowska Laura | Kulice | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | ||
182 | Szwedowska Martyna | Kulice | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | ||
183 | Szwedowska Julia | Kulice | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | Klub Sportowy Gminy Pelplin Sprint Kulice | ||
184 | 524 | Łuczko Karol | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
185 | Łuczko Maja | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | |||
186 | 537 | Szyca Elżbieta | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
187 | Burdeńska Alicja | Gdynia | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | ACTIVE FLOW / SP 17 Gdynia | |||
188 | Burdeńska Hanna | Gdynia | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||
189 | Kołakowski Tymoteusz | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | |||
190 | Kołakowski Hubert | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | |||
191 | Hering Nina | Tczew | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Pogoń Tczew | ||
192 | 504 | Bednarz Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
193 | Litwin Marcelina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | |||
194 | 411 | Szwed Dominik | Gdańsk | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2008 – 2005 | MMKS GDAŃSK | ||
195 | 535 | Szwed Paweł | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | biegowyswiat.pl | opłacono |
196 | 534 | Suszek Paweł | Gańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
197 | Suszek Dominika | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | SP 12 | ||
198 | Suszek Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | PPP 7 | ||
199 | 406 | MĄCZKOWSKI Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2008 – 2005 | Kowale | |
200 | Jasiński Artur | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Przedszkole nr 1 |
Wyświetleń: 12156