Lp | Numer | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|---|
201 | Jasiński Karol | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | Kowale | ||
202 | MĄCZKOWSKI Nikodem | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | Kowale | ||
203 | MĄCZKOWSKA Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | Przedszkole nr 1 | ||
204 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | |||
205 | Godlewska Antonina | Malbork | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | |||
206 | Zasada Nadia | GDAŃSK | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | Olimpijczyk | ||
207 | Przeździecka Julia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | ZSP6 | ||
208 | 405 | Kwietniewski Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2008 – 2005 | ||
209 | Kwietniewski Patryk | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||
210 | 522 | Kwietniewska Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg Głowny 5 km (Mieszkaniec Dzielnicy) | ||
211 | Okoński Grzegorz | Borkowo | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | |||
212 | Okoński Dominik | Borkowo | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | |||
213 | Lenartowski Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||
214 | Ignatiuk Jakub | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | |||
215 | Ignatiuk Dominic | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | Sp12 | ||
216 | Kowalik Oliwia | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | Sp nr 4 Pruszcz Gdański | ||
217 | Kowalik Marcel | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||
218 | Kowalik Kacper | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | |||
219 | 536 | Szyca Dariusz | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
220 | Zeszutek Zawisza | GDYNIA | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | |||
221 | Zeszutek Ziemowit | GDYNIA | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||
222 | Wietrzykowska Zofia | GDAŃSK | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | |||
223 | Rogalski Aleksander | Elbląg | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | |||
224 | Rogalska Liliana | Elbląg | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||
225 | 584 | Rogalska Paula | Elbląg | Polska | Bieg Główny 5 km | ||
226 | Januszkiewicz Tymon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | Sp 27 | ||
227 | Januszkiewicz Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | SP 27 | ||
228 | Łapińska Barbara | GDAŃSK, POLAND | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | SP 27 | ||
229 | Łapiński Jan | GDAŃSK, POLAND | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | SP 27 | ||
230 | 550 | Grynis Kamila | Elbląg | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
231 | 551 | Grynis Paweł | Elbląg | Polska | Bieg Główny 5 km | Sp 14 Elbląg | opłacono |
232 | Grynis Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Akademia Krasnoludków Przedszkole | ||
233 | Grynis Piotr | Elbląg | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | SP 11 Elbląg | ||
234 | Szewczyk Magdalena | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | |||
235 | Biernacka Iga | GDAŃSK | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | Fregata Ujeścisko | ||
236 | Kamińska Wiktoria | Gdynia | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | Active Flow | ||
237 | Bielecka Barbara | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | Sp 48 Gdynia | ||
238 | Plavinskaya Leya | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | SGA Gdynia | ||
239 | Plavinskaya Aliya | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | |||
240 | Cieślik Tomasz | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | Belta Team Gdańsk | ||
241 | Cieślik Adam | Gdansk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | Jaguar Gdańsk | ||
242 | 508 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Polska | Bieg Główny 5 km | Kujawscy Runners | opłacono |
243 | Pacholska Iga | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||
244 | Pacholska Kinga | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | Pozytywna Szkoła Podstawowa im. Arkadiusza Arama Rybickiego | ||
245 | Radawiec Bartosz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | SP 76 Gdańsk | ||
246 | 529 | Radawiec Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | Przymorze 76ers | opłacono |
247 | Kuchta Maria | Sopot | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | |||
248 | Kuchta Antoni | Sopot | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | Sp 75 Gdańsk | ||
249 | Markowski Maksymilian | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | |||
250 | Markowska Blanka | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||
251 | Krasiński Bartek | Pruszcz Gdański | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | |||
252 | Potaszkin Jan | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | Szkoła podstawowa nr 24 | ||
253 | 419 | Żółkiewicz Patrycja | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2008 – 2005 | ||
254 | Żółkiewicz Joanna | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | |||
255 | 414 | Tokarska Laura | Gdynia | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2008 – 2005 | ||
256 | Olejniczak Julian | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||
257 | Olejniczak Maria | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | |||
258 | 515 | Kostuch Adam | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
259 | Machutt Paulina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | |||
260 | Machutt Szymon | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | |||
261 | Machutt Marta | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | |||
262 | Machutt Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | |||
263 | Bojarski Dorian | Rumia | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | |||
264 | Budziński Kajetan | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | |||
265 | 532 | Riegel Mateusz | Gdańsk | Polska | Bieg Głowny 5 km (Mieszkaniec Dzielnicy) | ST RUNNERS | |
266 | Kugaudo Leon | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | Gedania Gdańsk | ||
267 | Kugaudo Alicja | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | Szkoła Podstawowa nr 5 / AP Lotos Gdańsk | ||
268 | Shtonda Denys | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | |||
269 | Kustra Franciszek | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | Sp 1 Gdańsk | ||
270 | Lewandowski Miłosz | Sopot | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | |||
271 | Lewandowska Lena | Sopot | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||
272 | Szarkowski Nataniel | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||
273 | Szarkowski Aleksander | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | |||
274 | Kosińska Celina | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | |||
275 | Kosiński Marcin | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | |||
276 | Zduńczyk Bruno | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||
277 | Ambroziak Bartosz | Trąbki Wielkie | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | |||
278 | Ambroziak Karol | Trąbki Wielkie | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||
279 | 501 | Ambroziak Grzegorz | Trąbki Wielkie | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
280 | Skuza Janusz | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | |||
281 | Skuza Natalia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||
282 | Kowalska Amelia | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Starszych - 2011 -2009 | |||
283 | Miotke Kornelia | Gdynia | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | Active Flow | ||
284 | Miotke Marcelina | Gdynia | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | Active Flow | ||
285 | 404 | Korolkiewicz Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg Młodzieżowej Rady Miasta Gdańska - 2008 – 2005 | ||
286 | Korolkiewicz Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | Szkoła Podstawowa nr 75 | ||
287 | Bakhovskyi Pavlo | GDANSK | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | |||
288 | Janicki Maciej | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||
289 | Janicki Michał | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | |||
290 | Jabłoński Nikodem | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||
291 | Tywusik Ryszard | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | |||
292 | Tywusik Stanisław | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||
293 | 520 | Kuczykowska-Tywusik Katarzyna | Gdańsk | Polska | Bieg Główny 5 km | opłacono | |
294 | Bierut Hania | GDAŃSK | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | |||
295 | Klockowski Filip | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | |||
296 | Klockowski Igor | Gdańsk | Polska | Bieg Dzieci Młodszych - 2014-2012 | Szkoła podstawowa nr 48 | ||
297 | SZYCA BARBARA | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||
298 | Sinicki Ksawery | Gdańsk | Polska | Bieg Brzdąca -2021-2017 | |||
299 | Sinicka KLARA | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 | |||
300 | Żelazińska Kornelia | Gdańsk | Polska | Bieg Malucha - 2016 -2015 |
Wyświetleń: 12157