Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Koszałka Andrzej | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Start Główny - 24 km | ||
2 | Bindek Weronika | Bydgoszcz | Polska | Start Główny - 24 km | KS Jastrzębie Bydgoszcz | |
3 | Pawelec Mirosław | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | Jabra Roller Team | opłacono |
4 | Suchy Lipińska Wiktoria | Lipusz | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
5 | Adamczuk Amelia | szarów | Polska | Start Główny - 24 km | Niezrzeszona | |
6 | Drozdzewski Robert | Kolbudy | Polska | Start Główny - 24 km | ||
7 | Stankiewicz Anna | Giżycko | Polska | Start Główny - 24 km | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | |
8 | Śliwiński Henryk | Toruń | Polska | Start Główny - 24 km | Rolla Speed Team | opłacono |
9 | Kolińska Laura | Lipusz | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
10 | Bania Zygmunt | Przysiek | Polska | Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego | opłacono | |
11 | KLASA KACPER | LIPUSZ | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
12 | Matejek Dorota | Elbląg | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
13 | Glugla Mariusz | Świecie | Polska | Start Główny - 24 km | Runners Świecie | |
14 | Lipka Jakub | Gdynia | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | ||
15 | POTRZEBOWSKI MICHAŁ | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
16 | Kulas Szymon Kulas | Lipusz | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
17 | Chojnacki Bartłomiej | Kłaj | Polska | Start Główny - 24 km | KKSW-KRAK | opłacono |
18 | Zgrzywa Marek | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | Jabra Roller Team | opłacono |
19 | Flisikowski Radosław | Nowa Wieś Kościerska | Polska | Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego | Forrest Gump Kościerski Klub Morsa | opłacono |
20 | Kowalski Damian | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | ||
21 | Kwiatkowski Łukasz | Bydgoszcz | Polska | Start Główny - 24 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
22 | Kwiatkowski Radoslaw | Grudziadz | Polska | Start Główny - 24 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz /Grudziądz | opłacono |
23 | Piłeczka Adam Piłeczka | Warszawa | Polska | Start Główny - 24 km | Legia Warszawa Masters | |
24 | Paczuski Jarosław | Warszawa | Polska | Start Główny - 24 km | Legia Warszawa Masters | opłacono |
25 | Heidrich Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
26 | Lorkowski Jan | Bydgoszcz | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
27 | Kado Hubert | Rotmanka | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | |
28 | Kado Wiktor | Rotmanka | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | |
29 | Skrzypiec Kamil Skrzypiec | Pruszcz Gdański | Polska | Start Główny - 24 km | Niezrzeszony | |
30 | Budner Barbara | Gruszczyn | Polska | Start Główny - 24 km | ||
31 | Mazurek Rafał | Gdańsk | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
32 | Maciejewski Marian | Iława | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
33 | Kseniak Tomasz | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | Twister Trójmiasto | opłacono |
34 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Polska | Start Główny - 24 km | Jabra Roller Team | opłacono |
35 | Hypszer Piotr Jakub | Bydgoszcz | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | UKS ZWOLEŃ-TEAM | |
36 | Flejszer Łukasz | Gostynin | Polska | Start Główny - 24 km | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | |
37 | Solga Mateusz | Gostynin | Polska | Start Główny - 24 km | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | opłacono |
38 | Śpica Dariusz | Bydgoszcz | Polska | Start Główny - 24 km | KS Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
39 | Niewęgłowski Szymon | Gdańsk | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | ||
40 | Niewęgłowska Marcelina | Gdańsk | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
41 | Niewęgłowski Ryszard | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
42 | Tokarz Małgorzata | Gorlice | Polska | Start Główny - 24 km | KKSW-KRAK | opłacono |
43 | Ciezki Pawel | Krakow | Polska | Start Główny - 24 km | PlichWyscig.pl ROLLERBLADE | opłacono |
44 | Zoladek Jerzy Zoladek | Garliczka | Polska | Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego | Kksw krak rollerblade | opłacono |
45 | Browarczyk Wiesław | Rybki | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
46 | Knut Zuzanna | Lipusz | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
47 | Surma Balbina | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | Niezrzeszony | opłacono |
48 | Potrzebowski Paweł | Bojano | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
49 | Białoskórska Małgorzata | Gdynia | Polska | Start Główny - 24 km | 3City Roller Team | opłacono |
50 | Bukowski Maciej | Inowrocław | Polska | Start Główny - 24 km | Rolla Speed Team | opłacono |
51 | Koc Marcin | Toruń | Polska | Start Główny - 24 km | Rolla Speed Team Toruń | opłacono |
52 | Pakulski Milosz | Banino | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | ||
53 | Pakulska Jagna | Banino | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
54 | borcz jacek | gdansk | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
55 | Kiedrowicz Zofia | Papiernia | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
56 | Kraljevic Nikola | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | 3City Roller Team | opłacono |
57 | Kacperek Eliza Kacperek | Gościeradz | Polska | Start Główny - 24 km | Cortez sport | opłacono |
58 | Majewski Antoni | Juszkowo | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | ||
59 | Majewski Julian | Juszkowo | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
60 | Majewski Damian | Juszkowo | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
61 | Szelak Julia | Pruszcz Gdański | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
62 | Szelak Zuzanna | Pruszcz Gdański | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
63 | Szelak Mirosław | Nowa Wies Leborska | Polska | Start Główny - 24 km | ||
64 | Stachowski Antoni | Koronowo | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
65 | Stachowska Alicja | Koronowo | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
66 | Topoliński Patryk | Koronowo | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
67 | Frołowicz Tomasz | Mezowo | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
68 | Szymczyk Jarosław | Bydgoszcz | Polska | Start Główny - 24 km | Szybka Rolka Team | opłacono |
69 | Krasuska Anna | ELBLĄG | Polska | Start Główny - 24 km | KS ORZEŁ Ebląg | opłacono |
70 | Pietkiewicz Zuzanna | Poznań | Polska | Start Główny - 24 km | Plichwyścig | opłacono |
71 | Filarska Marika | Bydgoszcz | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
72 | Filarski Kornel | Bydgoszcz | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
73 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
74 | Sobczyński Bartosz | Tczew | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
75 | Milewska Dorota | Żory | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
76 | Jezierny Marek | Gdynia | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
77 | Mydlarski Jarosław | Gdynia | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
78 | Kusa Piotr | Bydgoszcz | Polska | Start Główny - 24 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
79 | Adamski Jan | Warszawa | Polska | Start Główny - 24 km | Legia Warszawa Masters | |
80 | Sikora Zuzanna | Łowcze | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
81 | Konkol Kaja | Rybki | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
82 | Wnuczko Alex | Pruszcz Gdański | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
83 | Wnuczko Alan | Pruszcz Gdański | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | ||
84 | Prondzińska Małgorzata | Miastko | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
85 | Konkel Mateusz | Chałupy | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
86 | Stachowska Monika | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | Kołami do góry | opłacono |
87 | Krajnik Jacek | Bydgoszcz | Polska | Start Główny - 24 km | Szybka Rolka Team | opłacono |
88 | Suprun Wiktoria | Pruszcz Gdański | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" | |
89 | Feliks Piotr | Gorzów Śląski | Polska | Start Główny - 24 km | Plichwyścig. Pl | opłacono |
90 | Zabawa Andrzej | Słupsk | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
91 | Warchoł Łukasz | Warszawa | Polska | Start Główny - 24 km | Legia Warszawa Masters | opłacono |
92 | Charubin Sławomir | Pisz | Polska | Start Główny - 24 km | Plichwyścig | opłacono |
93 | Topolińska Emilia | Koronowo | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
94 | Stankiewicz Jerzy | Wysokie Mazowieckie | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
95 | Szumlas Dorota | Mrzezino | Polska | Start Główny - 24 km | Prolube Masters | opłacono |
96 | Szumlas Jacek | Mrzezino | Polska | Start Główny - 24 km | Prolube Masters | opłacono |
97 | POZSADOWSKI KAZIMIERZ | Uckerland | Niemcy | Start Główny - 24 km | OBFST | opłacono |
98 | Szyszka Hubert | Środa Wielkopolska | Polska | Start Główny - 24 km | ZicoRacingSpeedTeam | opłacono |
99 | Jarkiewicz Marcin | Warszawa | Polska | Start Główny - 24 km | Legia Warszawa Masters | opłacono |
100 | Kusa Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz |
Wyświetleń: 9784