Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pawelec Mirosław | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | Jabra Roller Team | opłacono |
2 | Suchy Lipińska Wiktoria | Lipusz | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
3 | Śliwiński Henryk | Toruń | Polska | Start Główny - 24 km | Rolla Speed Team | opłacono |
4 | Kolińska Laura | Lipusz | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
5 | Bania Zygmunt | Przysiek | Polska | Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego | opłacono | |
6 | KLASA KACPER | LIPUSZ | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
7 | Matejek Dorota | Elbląg | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
8 | Lipka Jakub | Gdynia | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | ||
9 | POTRZEBOWSKI MICHAŁ | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
10 | Kulas Szymon Kulas | Lipusz | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
11 | Chojnacki Bartłomiej | Kłaj | Polska | Start Główny - 24 km | KKSW-KRAK | opłacono |
12 | Zgrzywa Marek | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | Jabra Roller Team | opłacono |
13 | Flisikowski Radosław | Nowa Wieś Kościerska | Polska | Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego | Forrest Gump Kościerski Klub Morsa | opłacono |
14 | Kwiatkowski Łukasz | Bydgoszcz | Polska | Start Główny - 24 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
15 | Kwiatkowski Radoslaw | Grudziadz | Polska | Start Główny - 24 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz /Grudziądz | opłacono |
16 | Paczuski Jarosław | Warszawa | Polska | Start Główny - 24 km | Legia Warszawa Masters | opłacono |
17 | Heidrich Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
18 | Lorkowski Jan | Bydgoszcz | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
19 | Kado Hubert | Rotmanka | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | |
20 | Kado Wiktor | Rotmanka | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | |
21 | Mazurek Rafał | Gdańsk | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
22 | Maciejewski Marian | Iława | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
23 | Kseniak Tomasz | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | Twister Trójmiasto | opłacono |
24 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Polska | Start Główny - 24 km | Jabra Roller Team | opłacono |
25 | Hypszer Piotr Jakub | Bydgoszcz | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | UKS ZWOLEŃ-TEAM | |
26 | Solga Mateusz | Gostynin | Polska | Start Główny - 24 km | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | opłacono |
27 | Śpica Dariusz | Bydgoszcz | Polska | Start Główny - 24 km | KS Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
28 | Niewęgłowski Szymon | Gdańsk | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | ||
29 | Niewęgłowska Marcelina | Gdańsk | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
30 | Niewęgłowski Ryszard | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
31 | Tokarz Małgorzata | Gorlice | Polska | Start Główny - 24 km | KKSW-KRAK | opłacono |
32 | Ciezki Pawel | Krakow | Polska | Start Główny - 24 km | PlichWyscig.pl ROLLERBLADE | opłacono |
33 | Zoladek Jerzy Zoladek | Garliczka | Polska | Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego | Kksw krak rollerblade | opłacono |
34 | Browarczyk Wiesław | Rybki | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
35 | Knut Zuzanna | Lipusz | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
36 | Surma Balbina | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | Niezrzeszony | opłacono |
37 | Potrzebowski Paweł | Bojano | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
38 | Białoskórska Małgorzata | Gdynia | Polska | Start Główny - 24 km | 3City Roller Team | opłacono |
39 | Bukowski Maciej | Inowrocław | Polska | Start Główny - 24 km | Rolla Speed Team | opłacono |
40 | Koc Marcin | Toruń | Polska | Start Główny - 24 km | Rolla Speed Team Toruń | opłacono |
41 | Pakulski Milosz | Banino | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | ||
42 | Pakulska Jagna | Banino | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
43 | borcz jacek | gdansk | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
44 | Kiedrowicz Zofia | Papiernia | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
45 | Kraljevic Nikola | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | 3City Roller Team | opłacono |
46 | Kacperek Eliza Kacperek | Gościeradz | Polska | Start Główny - 24 km | Cortez sport | opłacono |
47 | Majewski Antoni | Juszkowo | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | ||
48 | Majewski Julian | Juszkowo | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
49 | Majewski Damian | Juszkowo | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
50 | Szelak Julia | Pruszcz Gdański | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
51 | Szelak Zuzanna | Pruszcz Gdański | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
52 | Stachowski Antoni | Koronowo | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
53 | Stachowska Alicja | Koronowo | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
54 | Topoliński Patryk | Koronowo | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
55 | Frołowicz Tomasz | Mezowo | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
56 | Szymczyk Jarosław | Bydgoszcz | Polska | Start Główny - 24 km | Szybka Rolka Team | opłacono |
57 | Krasuska Anna | ELBLĄG | Polska | Start Główny - 24 km | KS ORZEŁ Ebląg | opłacono |
58 | Pietkiewicz Zuzanna | Poznań | Polska | Start Główny - 24 km | Plichwyścig | opłacono |
59 | Filarska Marika | Bydgoszcz | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
60 | Filarski Kornel | Bydgoszcz | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
61 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
62 | Sobczyński Bartosz | Tczew | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
63 | Milewska Dorota | Żory | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
64 | Jezierny Marek | Gdynia | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
65 | Mydlarski Jarosław | Gdynia | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
66 | Sikora Zuzanna | Łowcze | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
67 | Konkol Kaja | Rybki | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
68 | Wnuczko Alex | Pruszcz Gdański | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
69 | Wnuczko Alan | Pruszcz Gdański | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | ||
70 | Prondzińska Małgorzata | Miastko | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
71 | Konkel Mateusz | Chałupy | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
72 | Stachowska Monika | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | Kołami do góry | opłacono |
73 | Krajnik Jacek | Bydgoszcz | Polska | Start Główny - 24 km | Szybka Rolka Team | opłacono |
74 | Suprun Wiktoria | Pruszcz Gdański | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" | |
75 | Feliks Piotr | Gorzów Śląski | Polska | Start Główny - 24 km | Plichwyścig. Pl | opłacono |
76 | Zabawa Andrzej | Słupsk | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
77 | Warchoł Łukasz | Warszawa | Polska | Start Główny - 24 km | Legia Warszawa Masters | opłacono |
78 | Charubin Sławomir | Pisz | Polska | Start Główny - 24 km | Plichwyścig | opłacono |
79 | Topolińska Emilia | Koronowo | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
80 | Stankiewicz Jerzy | Wysokie Mazowieckie | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
81 | Szumlas Dorota | Mrzezino | Polska | Start Główny - 24 km | Prolube Masters | opłacono |
82 | Szumlas Jacek | Mrzezino | Polska | Start Główny - 24 km | Prolube Masters | opłacono |
83 | POZSADOWSKI KAZIMIERZ | Uckerland | Niemcy | Start Główny - 24 km | OBFST | opłacono |
84 | Szyszka Hubert | Środa Wielkopolska | Polska | Start Główny - 24 km | ZicoRacingSpeedTeam | opłacono |
85 | Jarkiewicz Marcin | Warszawa | Polska | Start Główny - 24 km | Legia Warszawa Masters | opłacono |
86 | Kusa Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
87 | Kusa Oliwia | Bydgoszcz | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
88 | SYGUŁA Sandra | TOMASZÓW MAZ. | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | IUKS DZIEWIĄTKA | |
89 | Kanjerski Jerzy | Bydgoszcz | Polska | Start Główny - 24 km | RollaSpeed Team Bydgoszcz | opłacono |
90 | Sarzała Natalia | Gostynin | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | UKS Zwoleń-Team | |
91 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | stowarzyszenie wrotkarskie | opłacono |
92 | Łukasiewicz Jacek | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
93 | Wrońska Oliwia | Bydgoszcz | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | KS Jastrzębie Bydgoszcz | |
94 | Wroński Marcel | Bydgoszcz | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | KS Jastrzębie Bydgoszcz | |
95 | Lewandowska Wanda | Bydgoszcz | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
96 | Gruszka Tadeusz | Warszawa | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | ||
97 | Zdancewicz Paweł | Warszawa | Polska | Start Główny - 24 km | Legia Warszawa Masters | opłacono |
98 | Gruszka Grzegorz | Warszawa | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | WTŁ Stegny | |
99 | Gruszka Jakub | Warszawa | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
100 | Kretkiewicz Magdalena | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono |
Wyświetleń: 9788