Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pakulska Jagna | Banino | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
2 | Pakulski Milosz | Banino | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | ||
3 | Potrzebowski Paweł | Bojano | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
4 | Hypszer Piotr | Bydgoszcz | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | UKS Zwoleń-Team | |
5 | Lewandowska Wanda | Bydgoszcz | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
6 | Wroński Marcel | Bydgoszcz | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | KS Jastrzębie Bydgoszcz | |
7 | Wrońska Oliwia | Bydgoszcz | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | KS Jastrzębie Bydgoszcz | |
8 | Kanjerski Jerzy | Bydgoszcz | Polska | Start Główny - 24 km | RollaSpeed Team Bydgoszcz | opłacono |
9 | Kusa Oliwia | Bydgoszcz | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
10 | Kusa Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
11 | Krajnik Jacek | Bydgoszcz | Polska | Start Główny - 24 km | Szybka Rolka Team | opłacono |
12 | Filarski Kornel | Bydgoszcz | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
13 | Filarska Marika | Bydgoszcz | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
14 | Szymczyk Jarosław | Bydgoszcz | Polska | Start Główny - 24 km | Szybka Rolka Team | opłacono |
15 | Śpica Dariusz | Bydgoszcz | Polska | Start Główny - 24 km | KS Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
16 | Hypszer Piotr Jakub | Bydgoszcz | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | UKS ZWOLEŃ-TEAM | |
17 | Lorkowski Jan | Bydgoszcz | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
18 | Kwiatkowski Łukasz | Bydgoszcz | Polska | Start Główny - 24 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
19 | Konkel Mateusz | Chałupy | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
20 | Krasuska Anna | ELBLĄG | Polska | Start Główny - 24 km | KS ORZEŁ Ebląg | opłacono |
21 | Matejek Dorota | Elbląg | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
22 | Zoladek Jerzy Zoladek | Garliczka | Polska | Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego | Kksw krak rollerblade | opłacono |
23 | borcz jacek | gdansk | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
24 | Kretkiewicz Magdalena | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
25 | Łukasiewicz Jacek | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
26 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | stowarzyszenie wrotkarskie | opłacono |
27 | Stachowska Monika | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | Kołami do góry | opłacono |
28 | Kraljevic Nikola | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | 3City Roller Team | opłacono |
29 | Surma Balbina | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | Niezrzeszony | opłacono |
30 | Niewęgłowski Ryszard | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
31 | Niewęgłowska Marcelina | Gdańsk | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
32 | Niewęgłowski Szymon | Gdańsk | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | ||
33 | Kseniak Tomasz | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | Twister Trójmiasto | opłacono |
34 | Mazurek Rafał | Gdańsk | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
35 | Heidrich Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
36 | Zgrzywa Marek | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | Jabra Roller Team | opłacono |
37 | Pawelec Mirosław | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | Jabra Roller Team | opłacono |
38 | Mydlarski Jarosław | Gdynia | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
39 | Jezierny Marek | Gdynia | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
40 | Białoskórska Małgorzata | Gdynia | Polska | Start Główny - 24 km | 3City Roller Team | opłacono |
41 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Polska | Start Główny - 24 km | Jabra Roller Team | opłacono |
42 | Lipka Jakub | Gdynia | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | ||
43 | Tokarz Małgorzata | Gorlice | Polska | Start Główny - 24 km | KKSW-KRAK | opłacono |
44 | Feliks Piotr | Gorzów Śląski | Polska | Start Główny - 24 km | Plichwyścig. Pl | opłacono |
45 | Sarzała Natalia | Gostynin | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | UKS Zwoleń-Team | |
46 | Solga Mateusz | Gostynin | Polska | Start Główny - 24 km | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | opłacono |
47 | Kacperek Eliza Kacperek | Gościeradz | Polska | Start Główny - 24 km | Cortez sport | opłacono |
48 | Kwiatkowski Radoslaw | Grudziadz | Polska | Start Główny - 24 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz /Grudziądz | opłacono |
49 | Maciejewski Marian | Iława | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
50 | Bukowski Maciej | Inowrocław | Polska | Start Główny - 24 km | Rolla Speed Team | opłacono |
51 | Majewski Damian | Juszkowo | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
52 | Majewski Julian | Juszkowo | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
53 | Majewski Antoni | Juszkowo | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | ||
54 | Chojnacki Bartłomiej | Kłaj | Polska | Start Główny - 24 km | KKSW-KRAK | opłacono |
55 | Topolińska Emilia | Koronowo | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
56 | Topoliński Patryk | Koronowo | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
57 | Stachowska Alicja | Koronowo | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
58 | Stachowski Antoni | Koronowo | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
59 | Ciezki Pawel | Krakow | Polska | Start Główny - 24 km | PlichWyscig.pl ROLLERBLADE | opłacono |
60 | Knut Zuzanna | Lipusz | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
61 | Kulas Szymon Kulas | Lipusz | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
62 | KLASA KACPER | LIPUSZ | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
63 | Kolińska Laura | Lipusz | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
64 | Suchy Lipińska Wiktoria | Lipusz | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
65 | Sikora Zuzanna | Łowcze | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
66 | Frołowicz Tomasz | Mezowo | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
67 | Prondzińska Małgorzata | Miastko | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
68 | Szumlas Jacek | Mrzezino | Polska | Start Główny - 24 km | Prolube Masters | opłacono |
69 | Szumlas Dorota | Mrzezino | Polska | Start Główny - 24 km | Prolube Masters | opłacono |
70 | Flisikowski Radosław | Nowa Wieś Kościerska | Polska | Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego | Forrest Gump Kościerski Klub Morsa | opłacono |
71 | Kiedrowicz Zofia | Papiernia | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
72 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
73 | Charubin Sławomir | Pisz | Polska | Start Główny - 24 km | Plichwyścig | opłacono |
74 | Sykut Piotr | Poznań | Polska | Start Główny - 24 km | SSW Malta | opłacono |
75 | Pietkiewicz Zuzanna | Poznań | Polska | Start Główny - 24 km | Plichwyścig | opłacono |
76 | Suprun Wiktoria | Pruszcz Gdański | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" | |
77 | Wnuczko Alan | Pruszcz Gdański | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | ||
78 | Wnuczko Alex | Pruszcz Gdański | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
79 | Szelak Zuzanna | Pruszcz Gdański | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
80 | Szelak Julia | Pruszcz Gdański | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
81 | Bania Zygmunt | Przysiek | Polska | Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego | opłacono | |
82 | Kado Wiktor | Rotmanka | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | |
83 | Kado Hubert | Rotmanka | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | |
84 | Konkol Kaja | Rybki | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
85 | Browarczyk Wiesław | Rybki | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
86 | Zabawa Andrzej | Słupsk | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
87 | POTRZEBOWSKI MICHAŁ | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
88 | Szyszka Hubert | Środa Wielkopolska | Polska | Start Główny - 24 km | ZicoRacingSpeedTeam | opłacono |
89 | Sobczyński Bartosz | Tczew | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
90 | SYGUŁA Sandra | TOMASZÓW MAZ. | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | IUKS DZIEWIĄTKA | |
91 | Koc Marcin | Toruń | Polska | Start Główny - 24 km | Rolla Speed Team Toruń | opłacono |
92 | Śliwiński Henryk | Toruń | Polska | Start Główny - 24 km | Rolla Speed Team | opłacono |
93 | POZSADOWSKI KAZIMIERZ | Uckerland | Niemcy | Start Główny - 24 km | OBFST | opłacono |
94 | Gruszka Jakub | Warszawa | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
95 | Gruszka Grzegorz | Warszawa | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | WTŁ Stegny | |
96 | Zdancewicz Paweł | Warszawa | Polska | Start Główny - 24 km | Legia Warszawa Masters | opłacono |
97 | Gruszka Tadeusz | Warszawa | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | ||
98 | Jarkiewicz Marcin | Warszawa | Polska | Start Główny - 24 km | Legia Warszawa Masters | opłacono |
99 | Warchoł Łukasz | Warszawa | Polska | Start Główny - 24 km | Legia Warszawa Masters | opłacono |
100 | Paczuski Jarosław | Warszawa | Polska | Start Główny - 24 km | Legia Warszawa Masters | opłacono |
Wyświetleń: 9787