Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Pakulska Jagna Banino Dzieci 7-11 lat - 600 m
2 Pakulski Milosz Banino Dzieci 12-15 lat - 1800 m
3 Potrzebowski Paweł Bojano Start Główny - 24 km opłacono
4 Filarski Kornel Bydgoszcz Dzieci do lat 6 - 300 m Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
5 Filarska Marika Bydgoszcz Dzieci 7-11 lat - 600 m Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
6 Hypszer Piotr Jakub Bydgoszcz Dzieci 12-15 lat - 1800 m UKS ZWOLEŃ-TEAM
7 Lewandowska Wanda Bydgoszcz Dzieci 7-11 lat - 600 m Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
8 Hypszer Amelia Bydgoszcz Start Główny - 24 km UKS Zwoleń-Team
9 Kusa Oliwia Bydgoszcz Dzieci 12-15 lat - 1800 m Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
10 Kusa Wiktoria Bydgoszcz Dzieci 12-15 lat - 1800 m Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
11 Wroński Marcel Bydgoszcz Dzieci 7-11 lat - 600 m KS Jastrzębie Bydgoszcz
12 Wrońska Oliwia Bydgoszcz Dzieci 12-15 lat - 1800 m KS Jastrzębie Bydgoszcz
13 Lorkowski Jan Bydgoszcz Start Główny - 24 km opłacono
14 Krajnik Jacek Bydgoszcz Start Główny - 24 km Szybka Rolka Team opłacono
15 Kusa Piotr Bydgoszcz Start Główny - 24 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
16 Szymczyk Jarosław Bydgoszcz Start Główny - 24 km Szybka Rolka Team opłacono
17 Śpica Dariusz Bydgoszcz Start Główny - 24 km KS Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
18 Hypszer Piotr Bydgoszcz Dzieci 12-15 lat - 1800 m UKS Zwoleń-Team
19 Bindek Weronika Bydgoszcz Start Główny - 24 km KS Jastrzębie Bydgoszcz
20 Hypszer Piotr Jakub Bydgoszcz Start Główny - 24 km UKS Zwoleń-Team
21 Kwiatkowski Łukasz Bydgoszcz Start Główny - 24 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
22 Kanjerski Jerzy Bydgoszcz Start Główny - 24 km RollaSpeed Team Bydgoszcz opłacono
23 Konkel Mateusz Chałupy Start Główny - 24 km opłacono
24 Matejek Dorota Elbląg Start Główny - 24 km opłacono
25 Krasuska Anna ELBLĄG Start Główny - 24 km KS ORZEŁ Ebląg opłacono
26 Zoladek Jerzy Zoladek Garliczka Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego Kksw krak rollerblade opłacono
27 borcz jacek gdansk Start Główny - 24 km opłacono
28 Surma Balbina Gdańsk Start Główny - 24 km Niezrzeszony opłacono
29 Łukasiewicz Jacek Gdańsk Start Główny - 24 km opłacono
30 Niewęgłowski Ryszard Gdańsk Start Główny - 24 km opłacono
31 Heidrich Bartłomiej Gdańsk Start Główny - 24 km opłacono
32 Niewęgłowska Marcelina Gdańsk Dzieci 7-11 lat - 600 m
33 Niewęgłowski Szymon Gdańsk Dzieci 12-15 lat - 1800 m
34 Stachowska Monika Gdańsk Start Główny - 24 km Kołami do góry opłacono
35 Ziółkowski Julian Gdańsk Start Główny - 24 km stowarzyszenie wrotkarskie opłacono
36 Pawelec Mirosław Gdańsk Start Główny - 24 km Jabra Roller Team opłacono
37 Mazurek Rafał Gdańsk Dzieci 7-11 lat - 600 m
38 Zgrzywa Marek Gdańsk Start Główny - 24 km Jabra Roller Team opłacono
39 Kraljevic Nikola Gdańsk Start Główny - 24 km 3City Roller Team opłacono
40 Kretkiewicz Magdalena Gdańsk Start Główny - 24 km opłacono
41 Kseniak Tomasz Gdańsk Start Główny - 24 km Twister Trójmiasto opłacono
42 Kowalski Damian Gdańsk Start Główny - 24 km
43 Mazurek Sebastian Gdynia Start Główny - 24 km Jabra Roller Team opłacono
44 Mydlarski Jarosław Gdynia Start Główny - 24 km opłacono
45 Lipka Jakub Gdynia Dzieci 12-15 lat - 1800 m
46 Białoskórska Małgorzata Gdynia Start Główny - 24 km 3City Roller Team opłacono
47 Jezierny Marek Gdynia Start Główny - 24 km opłacono
48 Stankiewicz Anna Giżycko Start Główny - 24 km Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery"
49 Tokarz Małgorzata Gorlice Start Główny - 24 km KKSW-KRAK opłacono
50 Feliks Piotr Gorzów Śląski Start Główny - 24 km Plichwyścig. Pl opłacono
51 Solga Mateusz Gostynin Start Główny - 24 km U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
52 Flejszer Łukasz Gostynin Start Główny - 24 km U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM
53 Sarzała Natalia Gostynin Dzieci 12-15 lat - 1800 m UKS Zwoleń-Team
54 Kacperek Eliza Kacperek Gościeradz Start Główny - 24 km Cortez sport opłacono
55 Kwiatkowski Radoslaw Grudziadz Start Główny - 24 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz /Grudziądz opłacono
56 Budner Barbara Gruszczyn Start Główny - 24 km
57 Maciejewski Marian Iława Start Główny - 24 km opłacono
58 Bukowski Maciej Inowrocław Start Główny - 24 km Rolla Speed Team opłacono
59 Majewski Damian Juszkowo Start Główny - 24 km opłacono
60 Majewski Julian Juszkowo Dzieci 7-11 lat - 600 m
61 Majewski Antoni Juszkowo Dzieci do lat 6 - 300 m
62 Chojnacki Bartłomiej Kłaj Start Główny - 24 km KKSW-KRAK opłacono
63 Drozdzewski Robert Kolbudy Start Główny - 24 km
64 Topoliński Patryk Koronowo Dzieci do lat 6 - 300 m Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
65 Stachowska Alicja Koronowo Dzieci do lat 6 - 300 m Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
66 Stachowski Antoni Koronowo Dzieci do lat 6 - 300 m Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
67 Topolińska Emilia Koronowo Dzieci 7-11 lat - 600 m Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
68 Ciezki Pawel Krakow Start Główny - 24 km PlichWyscig.pl ROLLERBLADE opłacono
69 Słowik Arkadiusz Kruklanki Start Główny - 24 km Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery"
70 KLASA KACPER LIPUSZ Dzieci 7-11 lat - 600 m
71 Knut Zuzanna Lipusz Dzieci 7-11 lat - 600 m
72 Kulas Szymon Kulas Lipusz Dzieci 7-11 lat - 600 m
73 Kolińska Laura Lipusz Dzieci 7-11 lat - 600 m
74 Suchy Lipińska Wiktoria Lipusz Dzieci 7-11 lat - 600 m
75 Sikora Zuzanna Łowcze Dzieci 7-11 lat - 600 m
76 Frołowicz Tomasz Mezowo Start Główny - 24 km opłacono
77 Prondzińska Małgorzata Miastko Start Główny - 24 km opłacono
78 Szumlas Jacek Mrzezino Start Główny - 24 km Prolube Masters opłacono
79 Szumlas Dorota Mrzezino Start Główny - 24 km Prolube Masters opłacono
80 Szelak Mirosław Nowa Wies Leborska Start Główny - 24 km
81 Flisikowski Radosław Nowa Wieś Kościerska Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego Forrest Gump Kościerski Klub Morsa opłacono
82 Koszałka Andrzej Nowa Wieś Lęborska Start Główny - 24 km
83 Kiedrowicz Zofia Papiernia Dzieci 7-11 lat - 600 m
84 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie Start Główny - 24 km opłacono
85 Charubin Sławomir Pisz Start Główny - 24 km Plichwyścig opłacono
86 Pietkiewicz Zuzanna Poznań Start Główny - 24 km Plichwyścig opłacono
87 Sykut Piotr Poznań Start Główny - 24 km SSW Malta opłacono
88 Szelak Zuzanna Pruszcz Gdański Dzieci 7-11 lat - 600 m
89 Szelak Julia Pruszcz Gdański Dzieci 7-11 lat - 600 m
90 Skrzypiec Kamil Skrzypiec Pruszcz Gdański Start Główny - 24 km Niezrzeszony
91 Wnuczko Alan Pruszcz Gdański Dzieci 12-15 lat - 1800 m
92 Wnuczko Alex Pruszcz Gdański Dzieci 7-11 lat - 600 m
93 Suprun Wiktoria Pruszcz Gdański Dzieci do lat 6 - 300 m Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy"
94 Bania Zygmunt Przysiek Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego opłacono
95 Kado Wiktor Rotmanka Dzieci do lat 6 - 300 m Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy
96 Kado Hubert Rotmanka Dzieci do lat 6 - 300 m Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy
97 Konkol Kaja Rybki Dzieci 7-11 lat - 600 m
98 Browarczyk Wiesław Rybki Start Główny - 24 km opłacono
99 Zabawa Andrzej Słupsk Start Główny - 24 km opłacono
100 POTRZEBOWSKI MICHAŁ STAROGARD GDAŃSKI Start Główny - 24 km opłacono


Wyświetleń: 3765

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ