Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milewska Dorota | Żory | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
2 | Stankiewicz Jerzy | Wysokie Mazowieckie | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
3 | Gruszka Jakub | Warszawa | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
4 | Gruszka Grzegorz | Warszawa | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | WTŁ Stegny | |
5 | Zdancewicz Paweł | Warszawa | Polska | Start Główny - 24 km | Legia Warszawa Masters | opłacono |
6 | Gruszka Tadeusz | Warszawa | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | ||
7 | Jarkiewicz Marcin | Warszawa | Polska | Start Główny - 24 km | Legia Warszawa Masters | opłacono |
8 | Warchoł Łukasz | Warszawa | Polska | Start Główny - 24 km | Legia Warszawa Masters | opłacono |
9 | Adamski Jan | Warszawa | Polska | Start Główny - 24 km | Legia Warszawa Masters | |
10 | Paczuski Jarosław | Warszawa | Polska | Start Główny - 24 km | Legia Warszawa Masters | opłacono |
11 | Piłeczka Adam Piłeczka | Warszawa | Polska | Start Główny - 24 km | Legia Warszawa Masters | |
12 | POZSADOWSKI KAZIMIERZ | Uckerland | Niemcy | Start Główny - 24 km | OBFST | opłacono |
13 | Koc Marcin | Toruń | Polska | Start Główny - 24 km | Rolla Speed Team Toruń | opłacono |
14 | Śliwiński Henryk | Toruń | Polska | Start Główny - 24 km | Rolla Speed Team | opłacono |
15 | SYGUŁA Sandra | TOMASZÓW MAZ. | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | IUKS DZIEWIĄTKA | |
16 | Sobczyński Bartosz | Tczew | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
17 | Glugla Mariusz | Świecie | Polska | Start Główny - 24 km | Runners Świecie | |
18 | Szyszka Hubert | Środa Wielkopolska | Polska | Start Główny - 24 km | ZicoRacingSpeedTeam | opłacono |
19 | Adamczuk Amelia | szarów | Polska | Start Główny - 24 km | Niezrzeszona | |
20 | POTRZEBOWSKI MICHAŁ | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
21 | Zabawa Andrzej | Słupsk | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
22 | Konkol Kaja | Rybki | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
23 | Browarczyk Wiesław | Rybki | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
24 | Kado Wiktor | Rotmanka | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | |
25 | Kado Hubert | Rotmanka | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | |
26 | Bania Zygmunt | Przysiek | Polska | Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego | opłacono | |
27 | Suprun Wiktoria | Pruszcz Gdański | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" | |
28 | Wnuczko Alan | Pruszcz Gdański | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | ||
29 | Wnuczko Alex | Pruszcz Gdański | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
30 | Szelak Zuzanna | Pruszcz Gdański | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
31 | Szelak Julia | Pruszcz Gdański | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
32 | Skrzypiec Kamil Skrzypiec | Pruszcz Gdański | Polska | Start Główny - 24 km | Niezrzeszony | |
33 | Sykut Piotr | Poznań | Polska | Start Główny - 24 km | SSW Malta | opłacono |
34 | Pietkiewicz Zuzanna | Poznań | Polska | Start Główny - 24 km | Plichwyścig | opłacono |
35 | Charubin Sławomir | Pisz | Polska | Start Główny - 24 km | Plichwyścig | opłacono |
36 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
37 | Kiedrowicz Zofia | Papiernia | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
38 | Koszałka Andrzej | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Start Główny - 24 km | ||
39 | Flisikowski Radosław | Nowa Wieś Kościerska | Polska | Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego | Forrest Gump Kościerski Klub Morsa | opłacono |
40 | Szelak Mirosław | Nowa Wies Leborska | Polska | Start Główny - 24 km | ||
41 | Szumlas Jacek | Mrzezino | Polska | Start Główny - 24 km | Prolube Masters | opłacono |
42 | Szumlas Dorota | Mrzezino | Polska | Start Główny - 24 km | Prolube Masters | opłacono |
43 | Prondzińska Małgorzata | Miastko | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
44 | Frołowicz Tomasz | Mezowo | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
45 | Sikora Zuzanna | Łowcze | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
46 | Knut Zuzanna | Lipusz | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
47 | Kulas Szymon Kulas | Lipusz | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
48 | KLASA KACPER | LIPUSZ | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
49 | Kolińska Laura | Lipusz | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
50 | Suchy Lipińska Wiktoria | Lipusz | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
51 | Słowik Arkadiusz | Kruklanki | Polska | Start Główny - 24 km | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | |
52 | Ciezki Pawel | Krakow | Polska | Start Główny - 24 km | PlichWyscig.pl ROLLERBLADE | opłacono |
53 | Topolińska Emilia | Koronowo | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
54 | Topoliński Patryk | Koronowo | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
55 | Stachowska Alicja | Koronowo | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
56 | Stachowski Antoni | Koronowo | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
57 | Drozdzewski Robert | Kolbudy | Polska | Start Główny - 24 km | ||
58 | Chojnacki Bartłomiej | Kłaj | Polska | Start Główny - 24 km | KKSW-KRAK | opłacono |
59 | Majewski Damian | Juszkowo | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
60 | Majewski Julian | Juszkowo | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
61 | Majewski Antoni | Juszkowo | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | ||
62 | Bukowski Maciej | Inowrocław | Polska | Start Główny - 24 km | Rolla Speed Team | opłacono |
63 | Maciejewski Marian | Iława | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
64 | Budner Barbara | Gruszczyn | Polska | Start Główny - 24 km | ||
65 | Kwiatkowski Radoslaw | Grudziadz | Polska | Start Główny - 24 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz /Grudziądz | opłacono |
66 | Kacperek Eliza Kacperek | Gościeradz | Polska | Start Główny - 24 km | Cortez sport | opłacono |
67 | Sarzała Natalia | Gostynin | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | UKS Zwoleń-Team | |
68 | Solga Mateusz | Gostynin | Polska | Start Główny - 24 km | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | opłacono |
69 | Flejszer Łukasz | Gostynin | Polska | Start Główny - 24 km | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | |
70 | Feliks Piotr | Gorzów Śląski | Polska | Start Główny - 24 km | Plichwyścig. Pl | opłacono |
71 | Tokarz Małgorzata | Gorlice | Polska | Start Główny - 24 km | KKSW-KRAK | opłacono |
72 | Stankiewicz Anna | Giżycko | Polska | Start Główny - 24 km | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | |
73 | Mydlarski Jarosław | Gdynia | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
74 | Jezierny Marek | Gdynia | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
75 | Białoskórska Małgorzata | Gdynia | Polska | Start Główny - 24 km | 3City Roller Team | opłacono |
76 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Polska | Start Główny - 24 km | Jabra Roller Team | opłacono |
77 | Lipka Jakub | Gdynia | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | ||
78 | Kretkiewicz Magdalena | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
79 | Łukasiewicz Jacek | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
80 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | stowarzyszenie wrotkarskie | opłacono |
81 | Stachowska Monika | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | Kołami do góry | opłacono |
82 | Kraljevic Nikola | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | 3City Roller Team | opłacono |
83 | Surma Balbina | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | Niezrzeszony | opłacono |
84 | Niewęgłowski Ryszard | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
85 | Niewęgłowska Marcelina | Gdańsk | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
86 | Niewęgłowski Szymon | Gdańsk | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | ||
87 | Kseniak Tomasz | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | Twister Trójmiasto | opłacono |
88 | Mazurek Rafał | Gdańsk | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
89 | Heidrich Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
90 | Kowalski Damian | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | ||
91 | Zgrzywa Marek | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | Jabra Roller Team | opłacono |
92 | Pawelec Mirosław | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | Jabra Roller Team | opłacono |
93 | borcz jacek | gdansk | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
94 | Zoladek Jerzy Zoladek | Garliczka | Polska | Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego | Kksw krak rollerblade | opłacono |
95 | Krasuska Anna | ELBLĄG | Polska | Start Główny - 24 km | KS ORZEŁ Ebląg | opłacono |
96 | Matejek Dorota | Elbląg | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
97 | Konkel Mateusz | Chałupy | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
98 | Hypszer Piotr | Bydgoszcz | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | UKS Zwoleń-Team | |
99 | Hypszer Piotr Jakub | Bydgoszcz | Polska | Start Główny - 24 km | UKS Zwoleń-Team | |
100 | Lewandowska Wanda | Bydgoszcz | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz |
Wyświetleń: 9786