Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Szelak Mirosław Nowa Wies Leborska Start Główny - 24 km
2 Szelak Zuzanna Pruszcz Gdański Dzieci 7-11 lat - 600 m
3 Szelak Julia Pruszcz Gdański Dzieci 7-11 lat - 600 m
4 Konkol Kaja Rybki Dzieci 7-11 lat - 600 m
5 Matejek Dorota Elbląg Start Główny - 24 km opłacono
6 Sikora Zuzanna Łowcze Dzieci 7-11 lat - 600 m
7 Kiedrowicz Zofia Papiernia Dzieci 7-11 lat - 600 m
8 Gruszka Jakub Warszawa Start Główny - 24 km opłacono
9 Gruszka Tadeusz Warszawa Dzieci do lat 6 - 300 m
10 Majewski Damian Juszkowo Start Główny - 24 km opłacono
11 Majewski Julian Juszkowo Dzieci 7-11 lat - 600 m
12 Majewski Antoni Juszkowo Dzieci do lat 6 - 300 m
13 Lorkowski Jan Bydgoszcz Start Główny - 24 km opłacono
14 Łukasiewicz Jacek Gdańsk Start Główny - 24 km opłacono
15 borcz jacek gdansk Start Główny - 24 km opłacono
16 Niewęgłowski Ryszard Gdańsk Start Główny - 24 km opłacono
17 Heidrich Bartłomiej Gdańsk Start Główny - 24 km opłacono
18 Niewęgłowska Marcelina Gdańsk Dzieci 7-11 lat - 600 m
19 Mydlarski Jarosław Gdynia Start Główny - 24 km opłacono
20 Niewęgłowski Szymon Gdańsk Dzieci 12-15 lat - 1800 m
21 Stankiewicz Jerzy Wysokie Mazowieckie Start Główny - 24 km opłacono
22 POTRZEBOWSKI MICHAŁ STAROGARD GDAŃSKI Start Główny - 24 km opłacono
23 Milewska Dorota Żory Start Główny - 24 km opłacono
24 Konkel Mateusz Chałupy Start Główny - 24 km opłacono
25 Lipka Jakub Gdynia Dzieci 12-15 lat - 1800 m
26 Mazurek Rafał Gdańsk Dzieci 7-11 lat - 600 m
27 Budner Barbara Gruszczyn Start Główny - 24 km
28 Drozdzewski Robert Kolbudy Start Główny - 24 km
29 Sobczyński Bartosz Tczew Start Główny - 24 km opłacono
30 KLASA KACPER LIPUSZ Dzieci 7-11 lat - 600 m
31 Kretkiewicz Magdalena Gdańsk Start Główny - 24 km opłacono
32 Knut Zuzanna Lipusz Dzieci 7-11 lat - 600 m
33 Wnuczko Alan Pruszcz Gdański Dzieci 12-15 lat - 1800 m
34 Wnuczko Alex Pruszcz Gdański Dzieci 7-11 lat - 600 m
35 Zabawa Andrzej Słupsk Start Główny - 24 km opłacono
36 Browarczyk Wiesław Rybki Start Główny - 24 km opłacono
37 Bania Zygmunt Przysiek Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego opłacono
38 Koszałka Andrzej Nowa Wieś Lęborska Start Główny - 24 km
39 Kulas Szymon Kulas Lipusz Dzieci 7-11 lat - 600 m
40 Pakulska Jagna Banino Dzieci 7-11 lat - 600 m
41 Pakulski Milosz Banino Dzieci 12-15 lat - 1800 m
42 Kolińska Laura Lipusz Dzieci 7-11 lat - 600 m
43 Suchy Lipińska Wiktoria Lipusz Dzieci 7-11 lat - 600 m
44 Kowalski Damian Gdańsk Start Główny - 24 km
45 Prondzińska Małgorzata Miastko Start Główny - 24 km opłacono
46 Frołowicz Tomasz Mezowo Start Główny - 24 km opłacono
47 Jezierny Marek Gdynia Start Główny - 24 km opłacono
48 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie Start Główny - 24 km opłacono
49 Potrzebowski Paweł Bojano Start Główny - 24 km opłacono
50 Maciejewski Marian Iława Start Główny - 24 km opłacono
51 Białoskórska Małgorzata Gdynia Start Główny - 24 km 3City Roller Team opłacono
52 Kraljevic Nikola Gdańsk Start Główny - 24 km 3City Roller Team opłacono
53 Kacperek Eliza Kacperek Gościeradz Start Główny - 24 km Cortez sport opłacono
54 Flisikowski Radosław Nowa Wieś Kościerska Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego Forrest Gump Kościerski Klub Morsa opłacono
55 Stankiewicz Anna Giżycko Start Główny - 24 km Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery"
56 Słowik Arkadiusz Kruklanki Start Główny - 24 km Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery"
57 SYGUŁA Sandra TOMASZÓW MAZ. Dzieci 7-11 lat - 600 m IUKS DZIEWIĄTKA
58 Mazurek Sebastian Gdynia Start Główny - 24 km Jabra Roller Team opłacono
59 Pawelec Mirosław Gdańsk Start Główny - 24 km Jabra Roller Team opłacono
60 Zgrzywa Marek Gdańsk Start Główny - 24 km Jabra Roller Team opłacono
61 Zoladek Jerzy Zoladek Garliczka Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego Kksw krak rollerblade opłacono
62 Tokarz Małgorzata Gorlice Start Główny - 24 km KKSW-KRAK opłacono
63 Chojnacki Bartłomiej Kłaj Start Główny - 24 km KKSW-KRAK opłacono
64 Filarski Kornel Bydgoszcz Dzieci do lat 6 - 300 m Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
65 Filarska Marika Bydgoszcz Dzieci 7-11 lat - 600 m Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
66 Lewandowska Wanda Bydgoszcz Dzieci 7-11 lat - 600 m Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
67 Kusa Oliwia Bydgoszcz Dzieci 12-15 lat - 1800 m Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
68 Kusa Wiktoria Bydgoszcz Dzieci 12-15 lat - 1800 m Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
69 Kusa Piotr Bydgoszcz Start Główny - 24 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
70 Kwiatkowski Łukasz Bydgoszcz Start Główny - 24 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
71 Kwiatkowski Radoslaw Grudziadz Start Główny - 24 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz /Grudziądz opłacono
72 Topoliński Patryk Koronowo Dzieci do lat 6 - 300 m Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
73 Stachowska Alicja Koronowo Dzieci do lat 6 - 300 m Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
74 Stachowski Antoni Koronowo Dzieci do lat 6 - 300 m Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
75 Topolińska Emilia Koronowo Dzieci 7-11 lat - 600 m Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
76 Stachowska Monika Gdańsk Start Główny - 24 km Kołami do góry opłacono
77 Wroński Marcel Bydgoszcz Dzieci 7-11 lat - 600 m KS Jastrzębie Bydgoszcz
78 Wrońska Oliwia Bydgoszcz Dzieci 12-15 lat - 1800 m KS Jastrzębie Bydgoszcz
79 Śpica Dariusz Bydgoszcz Start Główny - 24 km KS Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
80 Bindek Weronika Bydgoszcz Start Główny - 24 km KS Jastrzębie Bydgoszcz
81 Krasuska Anna ELBLĄG Start Główny - 24 km KS ORZEŁ Ebląg opłacono
82 Zdancewicz Paweł Warszawa Start Główny - 24 km Legia Warszawa Masters opłacono
83 Adamski Jan Warszawa Start Główny - 24 km Legia Warszawa Masters
84 Paczuski Jarosław Warszawa Start Główny - 24 km Legia Warszawa Masters opłacono
85 Piłeczka Adam Piłeczka Warszawa Start Główny - 24 km Legia Warszawa Masters
86 Warchoł Łukasz Warszawa Start Główny - 24 km Legia Warszawa Masters opłacono
87 Jarkiewicz Marcin Warszawa Start Główny - 24 km Legia Warszawa Masters opłacono
88 Adamczuk Amelia szarów Start Główny - 24 km Niezrzeszona
89 Surma Balbina Gdańsk Start Główny - 24 km Niezrzeszony opłacono
90 Skrzypiec Kamil Skrzypiec Pruszcz Gdański Start Główny - 24 km Niezrzeszony
91 POZSADOWSKI KAZIMIERZ Uckerland Start Główny - 24 km OBFST opłacono
92 Ciezki Pawel Krakow Start Główny - 24 km PlichWyscig.pl ROLLERBLADE opłacono
93 Pietkiewicz Zuzanna Poznań Start Główny - 24 km Plichwyścig opłacono
94 Charubin Sławomir Pisz Start Główny - 24 km Plichwyścig opłacono
95 Feliks Piotr Gorzów Śląski Start Główny - 24 km Plichwyścig. Pl opłacono
96 Szumlas Jacek Mrzezino Start Główny - 24 km Prolube Masters opłacono
97 Szumlas Dorota Mrzezino Start Główny - 24 km Prolube Masters opłacono
98 Bukowski Maciej Inowrocław Start Główny - 24 km Rolla Speed Team opłacono
99 Śliwiński Henryk Toruń Start Główny - 24 km Rolla Speed Team opłacono
100 Koc Marcin Toruń Start Główny - 24 km Rolla Speed Team Toruń opłacono


Wyświetleń: 3267

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ