Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Koszałka Andrzej Nowa Wieś Lęborska Start Główny - 24 km
2 Bindek Weronika Bydgoszcz Start Główny - 24 km KS Jastrzębie Bydgoszcz
3 Pawelec Mirosław Gdańsk Start Główny - 24 km Jabra Roller Team opłacono
4 Suchy Lipińska Wiktoria Lipusz Dzieci 7-11 lat - 600 m
5 Adamczuk Amelia szarów Start Główny - 24 km Niezrzeszona
6 Drozdzewski Robert Kolbudy Start Główny - 24 km
7 Stankiewicz Anna Giżycko Start Główny - 24 km Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery"
8 Śliwiński Henryk Toruń Start Główny - 24 km Rolla Speed Team opłacono
9 Kolińska Laura Lipusz Dzieci 7-11 lat - 600 m
10 Bania Zygmunt Przysiek Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego opłacono
11 KLASA KACPER LIPUSZ Dzieci 7-11 lat - 600 m
12 Matejek Dorota Elbląg Start Główny - 24 km opłacono
13 Glugla Mariusz Świecie Start Główny - 24 km Runners Świecie
14 Lipka Jakub Gdynia Dzieci 12-15 lat - 1800 m
15 POTRZEBOWSKI MICHAŁ STAROGARD GDAŃSKI Start Główny - 24 km opłacono
16 Kulas Szymon Kulas Lipusz Dzieci 7-11 lat - 600 m
17 Chojnacki Bartłomiej Kłaj Start Główny - 24 km KKSW-KRAK opłacono
18 Zgrzywa Marek Gdańsk Start Główny - 24 km Jabra Roller Team opłacono
19 Flisikowski Radosław Nowa Wieś Kościerska Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego Forrest Gump Kościerski Klub Morsa opłacono
20 Kowalski Damian Gdańsk Start Główny - 24 km
21 Kwiatkowski Łukasz Bydgoszcz Start Główny - 24 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
22 Kwiatkowski Radoslaw Grudziadz Start Główny - 24 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz /Grudziądz opłacono
23 Piłeczka Adam Piłeczka Warszawa Start Główny - 24 km Legia Warszawa Masters
24 Paczuski Jarosław Warszawa Start Główny - 24 km Legia Warszawa Masters opłacono
25 Heidrich Bartłomiej Gdańsk Start Główny - 24 km opłacono
26 Lorkowski Jan Bydgoszcz Start Główny - 24 km opłacono
27 Kado Hubert Rotmanka Dzieci do lat 6 - 300 m Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy
28 Kado Wiktor Rotmanka Dzieci do lat 6 - 300 m Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy
29 Skrzypiec Kamil Skrzypiec Pruszcz Gdański Start Główny - 24 km Niezrzeszony
30 Budner Barbara Gruszczyn Start Główny - 24 km
31 Mazurek Rafał Gdańsk Dzieci 7-11 lat - 600 m
32 Maciejewski Marian Iława Start Główny - 24 km opłacono
33 Kseniak Tomasz Gdańsk Start Główny - 24 km Twister Trójmiasto opłacono
34 Mazurek Sebastian Gdynia Start Główny - 24 km Jabra Roller Team opłacono
35 Hypszer Piotr Jakub Bydgoszcz Dzieci 12-15 lat - 1800 m UKS ZWOLEŃ-TEAM
36 Flejszer Łukasz Gostynin Start Główny - 24 km U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM
37 Solga Mateusz Gostynin Start Główny - 24 km U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
38 Śpica Dariusz Bydgoszcz Start Główny - 24 km KS Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
39 Niewęgłowski Szymon Gdańsk Dzieci 12-15 lat - 1800 m
40 Niewęgłowska Marcelina Gdańsk Dzieci 7-11 lat - 600 m
41 Niewęgłowski Ryszard Gdańsk Start Główny - 24 km opłacono
42 Tokarz Małgorzata Gorlice Start Główny - 24 km KKSW-KRAK opłacono
43 Ciezki Pawel Krakow Start Główny - 24 km PlichWyscig.pl ROLLERBLADE opłacono
44 Zoladek Jerzy Zoladek Garliczka Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego Kksw krak rollerblade opłacono
45 Browarczyk Wiesław Rybki Start Główny - 24 km opłacono
46 Knut Zuzanna Lipusz Dzieci 7-11 lat - 600 m
47 Surma Balbina Gdańsk Start Główny - 24 km Niezrzeszony opłacono
48 Potrzebowski Paweł Bojano Start Główny - 24 km opłacono
49 Białoskórska Małgorzata Gdynia Start Główny - 24 km 3City Roller Team opłacono
50 Bukowski Maciej Inowrocław Start Główny - 24 km Rolla Speed Team opłacono
51 Koc Marcin Toruń Start Główny - 24 km Rolla Speed Team Toruń opłacono
52 Pakulski Milosz Banino Dzieci 12-15 lat - 1800 m
53 Pakulska Jagna Banino Dzieci 7-11 lat - 600 m
54 borcz jacek gdansk Start Główny - 24 km opłacono
55 Kiedrowicz Zofia Papiernia Dzieci 7-11 lat - 600 m
56 Kraljevic Nikola Gdańsk Start Główny - 24 km 3City Roller Team opłacono
57 Kacperek Eliza Kacperek Gościeradz Start Główny - 24 km Cortez sport opłacono
58 Majewski Antoni Juszkowo Dzieci do lat 6 - 300 m
59 Majewski Julian Juszkowo Dzieci 7-11 lat - 600 m
60 Majewski Damian Juszkowo Start Główny - 24 km opłacono
61 Szelak Julia Pruszcz Gdański Dzieci 7-11 lat - 600 m
62 Szelak Zuzanna Pruszcz Gdański Dzieci 7-11 lat - 600 m
63 Szelak Mirosław Nowa Wies Leborska Start Główny - 24 km
64 Stachowski Antoni Koronowo Dzieci do lat 6 - 300 m Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
65 Stachowska Alicja Koronowo Dzieci do lat 6 - 300 m Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
66 Topoliński Patryk Koronowo Dzieci do lat 6 - 300 m Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
67 Frołowicz Tomasz Mezowo Start Główny - 24 km opłacono
68 Szymczyk Jarosław Bydgoszcz Start Główny - 24 km Szybka Rolka Team opłacono
69 Krasuska Anna ELBLĄG Start Główny - 24 km KS ORZEŁ Ebląg opłacono
70 Pietkiewicz Zuzanna Poznań Start Główny - 24 km Plichwyścig opłacono
71 Filarska Marika Bydgoszcz Dzieci 7-11 lat - 600 m Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
72 Filarski Kornel Bydgoszcz Dzieci do lat 6 - 300 m Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
73 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie Start Główny - 24 km opłacono
74 Sobczyński Bartosz Tczew Start Główny - 24 km opłacono
75 Milewska Dorota Żory Start Główny - 24 km opłacono
76 Jezierny Marek Gdynia Start Główny - 24 km opłacono
77 Mydlarski Jarosław Gdynia Start Główny - 24 km opłacono
78 Kusa Piotr Bydgoszcz Start Główny - 24 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
79 Adamski Jan Warszawa Start Główny - 24 km Legia Warszawa Masters
80 Sikora Zuzanna Łowcze Dzieci 7-11 lat - 600 m
81 Konkol Kaja Rybki Dzieci 7-11 lat - 600 m
82 Wnuczko Alex Pruszcz Gdański Dzieci 7-11 lat - 600 m
83 Wnuczko Alan Pruszcz Gdański Dzieci 12-15 lat - 1800 m
84 Prondzińska Małgorzata Miastko Start Główny - 24 km opłacono
85 Konkel Mateusz Chałupy Start Główny - 24 km opłacono
86 Stachowska Monika Gdańsk Start Główny - 24 km Kołami do góry opłacono
87 Krajnik Jacek Bydgoszcz Start Główny - 24 km Szybka Rolka Team opłacono
88 Suprun Wiktoria Pruszcz Gdański Dzieci do lat 6 - 300 m Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy"
89 Feliks Piotr Gorzów Śląski Start Główny - 24 km Plichwyścig. Pl opłacono
90 Zabawa Andrzej Słupsk Start Główny - 24 km opłacono
91 Warchoł Łukasz Warszawa Start Główny - 24 km Legia Warszawa Masters opłacono
92 Charubin Sławomir Pisz Start Główny - 24 km Plichwyścig opłacono
93 Topolińska Emilia Koronowo Dzieci 7-11 lat - 600 m Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
94 Stankiewicz Jerzy Wysokie Mazowieckie Start Główny - 24 km opłacono
95 Szumlas Dorota Mrzezino Start Główny - 24 km Prolube Masters opłacono
96 Szumlas Jacek Mrzezino Start Główny - 24 km Prolube Masters opłacono
97 POZSADOWSKI KAZIMIERZ Uckerland Start Główny - 24 km OBFST opłacono
98 Szyszka Hubert Środa Wielkopolska Start Główny - 24 km ZicoRacingSpeedTeam opłacono
99 Jarkiewicz Marcin Warszawa Start Główny - 24 km Legia Warszawa Masters opłacono
100 Kusa Wiktoria Bydgoszcz Dzieci 12-15 lat - 1800 m Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz


Wyświetleń: 3766

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ