Lp Nazwisko i imię Miejscowość Dystans Klub Do zapłaty
1 Adamczuk Amelia szarów Start Główny - 24 km Niezrzeszona
2 Adamski Jan Warszawa Start Główny - 24 km Legia Warszawa Masters
3 Bania Zygmunt Przysiek Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego opłacono
4 Białoskórska Małgorzata Gdynia Start Główny - 24 km 3City Roller Team opłacono
5 Bindek Weronika Bydgoszcz Start Główny - 24 km KS Jastrzębie Bydgoszcz
6 borcz jacek gdansk Start Główny - 24 km opłacono
7 Browarczyk Wiesław Rybki Start Główny - 24 km opłacono
8 Budner Barbara Gruszczyn Start Główny - 24 km
9 Bukowski Maciej Inowrocław Start Główny - 24 km Rolla Speed Team opłacono
10 Charubin Sławomir Pisz Start Główny - 24 km Plichwyścig opłacono
11 Chojnacki Bartłomiej Kłaj Start Główny - 24 km KKSW-KRAK opłacono
12 Ciezki Pawel Krakow Start Główny - 24 km PlichWyscig.pl ROLLERBLADE opłacono
13 Drozdzewski Robert Kolbudy Start Główny - 24 km
14 Feliks Piotr Gorzów Śląski Start Główny - 24 km Plichwyścig. Pl opłacono
15 Filarska Marika Bydgoszcz Dzieci 7-11 lat - 600 m Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
16 Filarski Kornel Bydgoszcz Dzieci do lat 6 - 300 m Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
17 Flejszer Łukasz Gostynin Start Główny - 24 km U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM
18 Flisikowski Radosław Nowa Wieś Kościerska Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego Forrest Gump Kościerski Klub Morsa opłacono
19 Frołowicz Tomasz Mezowo Start Główny - 24 km opłacono
20 Glugla Mariusz Świecie Start Główny - 24 km Runners Świecie
21 Gruszka Grzegorz Warszawa Dzieci 7-11 lat - 600 m WTŁ Stegny
22 Gruszka Jakub Warszawa Start Główny - 24 km opłacono
23 Gruszka Tadeusz Warszawa Dzieci do lat 6 - 300 m
24 Heidrich Bartłomiej Gdańsk Start Główny - 24 km opłacono
25 Hypszer Amelia Bydgoszcz Start Główny - 24 km UKS Zwoleń-Team
26 Hypszer Piotr Bydgoszcz Dzieci 12-15 lat - 1800 m UKS Zwoleń-Team
27 Hypszer Piotr Jakub Bydgoszcz Dzieci 12-15 lat - 1800 m UKS ZWOLEŃ-TEAM
28 Hypszer Piotr Jakub Bydgoszcz Start Główny - 24 km UKS Zwoleń-Team
29 Jarkiewicz Marcin Warszawa Start Główny - 24 km Legia Warszawa Masters opłacono
30 Jezierny Marek Gdynia Start Główny - 24 km opłacono
31 Kacperek Eliza Kacperek Gościeradz Start Główny - 24 km Cortez sport opłacono
32 Kado Hubert Rotmanka Dzieci do lat 6 - 300 m Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy
33 Kado Wiktor Rotmanka Dzieci do lat 6 - 300 m Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy
34 Kanjerski Jerzy Bydgoszcz Start Główny - 24 km RollaSpeed Team Bydgoszcz opłacono
35 Kiedrowicz Zofia Papiernia Dzieci 7-11 lat - 600 m
36 KLASA KACPER LIPUSZ Dzieci 7-11 lat - 600 m
37 Knut Zuzanna Lipusz Dzieci 7-11 lat - 600 m
38 Koc Marcin Toruń Start Główny - 24 km Rolla Speed Team Toruń opłacono
39 Kolińska Laura Lipusz Dzieci 7-11 lat - 600 m
40 Konkel Mateusz Chałupy Start Główny - 24 km opłacono
41 Konkol Kaja Rybki Dzieci 7-11 lat - 600 m
42 Koszałka Andrzej Nowa Wieś Lęborska Start Główny - 24 km
43 Kowalski Damian Gdańsk Start Główny - 24 km
44 Krajnik Jacek Bydgoszcz Start Główny - 24 km Szybka Rolka Team opłacono
45 Kraljevic Nikola Gdańsk Start Główny - 24 km 3City Roller Team opłacono
46 Krasuska Anna ELBLĄG Start Główny - 24 km KS ORZEŁ Ebląg opłacono
47 Kretkiewicz Magdalena Gdańsk Start Główny - 24 km opłacono
48 Kseniak Tomasz Gdańsk Start Główny - 24 km Twister Trójmiasto opłacono
49 Kulas Szymon Kulas Lipusz Dzieci 7-11 lat - 600 m
50 Kusa Oliwia Bydgoszcz Dzieci 12-15 lat - 1800 m Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
51 Kusa Piotr Bydgoszcz Start Główny - 24 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
52 Kusa Wiktoria Bydgoszcz Dzieci 12-15 lat - 1800 m Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
53 Kwiatkowski Łukasz Bydgoszcz Start Główny - 24 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
54 Kwiatkowski Radoslaw Grudziadz Start Główny - 24 km Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz /Grudziądz opłacono
55 Lewandowska Wanda Bydgoszcz Dzieci 7-11 lat - 600 m Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz
56 Lipka Jakub Gdynia Dzieci 12-15 lat - 1800 m
57 Lorkowski Jan Bydgoszcz Start Główny - 24 km opłacono
58 Maciejewski Marian Iława Start Główny - 24 km opłacono
59 Majewski Antoni Juszkowo Dzieci do lat 6 - 300 m
60 Majewski Damian Juszkowo Start Główny - 24 km opłacono
61 Majewski Julian Juszkowo Dzieci 7-11 lat - 600 m
62 Matejek Dorota Elbląg Start Główny - 24 km opłacono
63 Mazurek Rafał Gdańsk Dzieci 7-11 lat - 600 m
64 Mazurek Sebastian Gdynia Start Główny - 24 km Jabra Roller Team opłacono
65 Milewska Dorota Żory Start Główny - 24 km opłacono
66 Mydlarski Jarosław Gdynia Start Główny - 24 km opłacono
67 Niewęgłowska Marcelina Gdańsk Dzieci 7-11 lat - 600 m
68 Niewęgłowski Ryszard Gdańsk Start Główny - 24 km opłacono
69 Niewęgłowski Szymon Gdańsk Dzieci 12-15 lat - 1800 m
70 Paczuski Jarosław Warszawa Start Główny - 24 km Legia Warszawa Masters opłacono
71 Pakulska Jagna Banino Dzieci 7-11 lat - 600 m
72 Pakulski Milosz Banino Dzieci 12-15 lat - 1800 m
73 Pawelec Mirosław Gdańsk Start Główny - 24 km Jabra Roller Team opłacono
74 Pietkiewicz Zuzanna Poznań Start Główny - 24 km Plichwyścig opłacono
75 Piłeczka Adam Piłeczka Warszawa Start Główny - 24 km Legia Warszawa Masters
76 POTRZEBOWSKI MICHAŁ STAROGARD GDAŃSKI Start Główny - 24 km opłacono
77 Potrzebowski Paweł Bojano Start Główny - 24 km opłacono
78 POZSADOWSKI KAZIMIERZ Uckerland Start Główny - 24 km OBFST opłacono
79 Prondzińska Małgorzata Miastko Start Główny - 24 km opłacono
80 Sarzała Natalia Gostynin Dzieci 12-15 lat - 1800 m UKS Zwoleń-Team
81 Sikora Zuzanna Łowcze Dzieci 7-11 lat - 600 m
82 Skrzypiec Kamil Skrzypiec Pruszcz Gdański Start Główny - 24 km Niezrzeszony
83 Śliwiński Henryk Toruń Start Główny - 24 km Rolla Speed Team opłacono
84 Sobczyński Bartosz Tczew Start Główny - 24 km opłacono
85 Solga Mateusz Gostynin Start Główny - 24 km U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM opłacono
86 Śpica Dariusz Bydgoszcz Start Główny - 24 km KS Jastrzębie Bydgoszcz opłacono
87 Stachowska Alicja Koronowo Dzieci do lat 6 - 300 m Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
88 Stachowska Monika Gdańsk Start Główny - 24 km Kołami do góry opłacono
89 Stachowski Antoni Koronowo Dzieci do lat 6 - 300 m Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo
90 Stankiewicz Anna Giżycko Start Główny - 24 km Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery"
91 Stankiewicz Jerzy Wysokie Mazowieckie Start Główny - 24 km opłacono
92 Suchy Lipińska Wiktoria Lipusz Dzieci 7-11 lat - 600 m
93 Suprun Wiktoria Pruszcz Gdański Dzieci do lat 6 - 300 m Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy"
94 Surma Balbina Gdańsk Start Główny - 24 km Niezrzeszony opłacono
95 SYGUŁA Sandra TOMASZÓW MAZ. Dzieci 7-11 lat - 600 m IUKS DZIEWIĄTKA
96 Sykut Piotr Poznań Start Główny - 24 km SSW Malta opłacono
97 Szelak Julia Pruszcz Gdański Dzieci 7-11 lat - 600 m
98 Szelak Mirosław Nowa Wies Leborska Start Główny - 24 km
99 Szelak Zuzanna Pruszcz Gdański Dzieci 7-11 lat - 600 m
100 Szumlas Dorota Mrzezino Start Główny - 24 km Prolube Masters opłacono


Wyświetleń: 3763

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ