Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adamczuk Amelia | szarów | Polska | Start Główny - 24 km | Niezrzeszona | |
2 | Adamski Jan | Warszawa | Polska | Start Główny - 24 km | Legia Warszawa Masters | |
3 | Bania Zygmunt | Przysiek | Polska | Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego | opłacono | |
4 | Białoskórska Małgorzata | Gdynia | Polska | Start Główny - 24 km | 3City Roller Team | opłacono |
5 | Bindek Weronika | Bydgoszcz | Polska | Start Główny - 24 km | KS Jastrzębie Bydgoszcz | |
6 | borcz jacek | gdansk | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
7 | Browarczyk Wiesław | Rybki | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
8 | Budner Barbara | Gruszczyn | Polska | Start Główny - 24 km | ||
9 | Bukowski Maciej | Inowrocław | Polska | Start Główny - 24 km | Rolla Speed Team | opłacono |
10 | Charubin Sławomir | Pisz | Polska | Start Główny - 24 km | Plichwyścig | opłacono |
11 | Chojnacki Bartłomiej | Kłaj | Polska | Start Główny - 24 km | KKSW-KRAK | opłacono |
12 | Ciezki Pawel | Krakow | Polska | Start Główny - 24 km | PlichWyscig.pl ROLLERBLADE | opłacono |
13 | Drozdzewski Robert | Kolbudy | Polska | Start Główny - 24 km | ||
14 | Feliks Piotr | Gorzów Śląski | Polska | Start Główny - 24 km | Plichwyścig. Pl | opłacono |
15 | Filarska Marika | Bydgoszcz | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
16 | Filarski Kornel | Bydgoszcz | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
17 | Flejszer Łukasz | Gostynin | Polska | Start Główny - 24 km | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | |
18 | Flisikowski Radosław | Nowa Wieś Kościerska | Polska | Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego | Forrest Gump Kościerski Klub Morsa | opłacono |
19 | Frołowicz Tomasz | Mezowo | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
20 | Glugla Mariusz | Świecie | Polska | Start Główny - 24 km | Runners Świecie | |
21 | Gruszka Grzegorz | Warszawa | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | WTŁ Stegny | |
22 | Gruszka Jakub | Warszawa | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
23 | Gruszka Tadeusz | Warszawa | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | ||
24 | Heidrich Bartłomiej | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
25 | Hypszer Amelia | Bydgoszcz | Polska | Start Główny - 24 km | UKS Zwoleń-Team | |
26 | Hypszer Piotr | Bydgoszcz | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | UKS Zwoleń-Team | |
27 | Hypszer Piotr Jakub | Bydgoszcz | Polska | Start Główny - 24 km | UKS Zwoleń-Team | |
28 | Hypszer Piotr Jakub | Bydgoszcz | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | UKS ZWOLEŃ-TEAM | |
29 | Jarkiewicz Marcin | Warszawa | Polska | Start Główny - 24 km | Legia Warszawa Masters | opłacono |
30 | Jezierny Marek | Gdynia | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
31 | Kacperek Eliza Kacperek | Gościeradz | Polska | Start Główny - 24 km | Cortez sport | opłacono |
32 | Kado Hubert | Rotmanka | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | |
33 | Kado Wiktor | Rotmanka | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | |
34 | Kanjerski Jerzy | Bydgoszcz | Polska | Start Główny - 24 km | RollaSpeed Team Bydgoszcz | opłacono |
35 | Kiedrowicz Zofia | Papiernia | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
36 | KLASA KACPER | LIPUSZ | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
37 | Knut Zuzanna | Lipusz | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
38 | Koc Marcin | Toruń | Polska | Start Główny - 24 km | Rolla Speed Team Toruń | opłacono |
39 | Kolińska Laura | Lipusz | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
40 | Konkel Mateusz | Chałupy | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
41 | Konkol Kaja | Rybki | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
42 | Koszałka Andrzej | Nowa Wieś Lęborska | Polska | Start Główny - 24 km | ||
43 | Kowalski Damian | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | ||
44 | Krajnik Jacek | Bydgoszcz | Polska | Start Główny - 24 km | Szybka Rolka Team | opłacono |
45 | Kraljevic Nikola | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | 3City Roller Team | opłacono |
46 | Krasuska Anna | ELBLĄG | Polska | Start Główny - 24 km | KS ORZEŁ Ebląg | opłacono |
47 | Kretkiewicz Magdalena | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
48 | Kseniak Tomasz | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | Twister Trójmiasto | opłacono |
49 | Kulas Szymon Kulas | Lipusz | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
50 | Kusa Oliwia | Bydgoszcz | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
51 | Kusa Piotr | Bydgoszcz | Polska | Start Główny - 24 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
52 | Kusa Wiktoria | Bydgoszcz | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
53 | Kwiatkowski Łukasz | Bydgoszcz | Polska | Start Główny - 24 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
54 | Kwiatkowski Radoslaw | Grudziadz | Polska | Start Główny - 24 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz /Grudziądz | opłacono |
55 | Lewandowska Wanda | Bydgoszcz | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |
56 | Lipka Jakub | Gdynia | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | ||
57 | Lorkowski Jan | Bydgoszcz | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
58 | Maciejewski Marian | Iława | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
59 | Majewski Antoni | Juszkowo | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | ||
60 | Majewski Damian | Juszkowo | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
61 | Majewski Julian | Juszkowo | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
62 | Matejek Dorota | Elbląg | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
63 | Mazurek Rafał | Gdańsk | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
64 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Polska | Start Główny - 24 km | Jabra Roller Team | opłacono |
65 | Milewska Dorota | Żory | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
66 | Mydlarski Jarosław | Gdynia | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
67 | Niewęgłowska Marcelina | Gdańsk | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
68 | Niewęgłowski Ryszard | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
69 | Niewęgłowski Szymon | Gdańsk | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | ||
70 | Paczuski Jarosław | Warszawa | Polska | Start Główny - 24 km | Legia Warszawa Masters | opłacono |
71 | Pakulska Jagna | Banino | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
72 | Pakulski Milosz | Banino | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | ||
73 | Pawelec Mirosław | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | Jabra Roller Team | opłacono |
74 | Pietkiewicz Zuzanna | Poznań | Polska | Start Główny - 24 km | Plichwyścig | opłacono |
75 | Piłeczka Adam Piłeczka | Warszawa | Polska | Start Główny - 24 km | Legia Warszawa Masters | |
76 | POTRZEBOWSKI MICHAŁ | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
77 | Potrzebowski Paweł | Bojano | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
78 | POZSADOWSKI KAZIMIERZ | Uckerland | Niemcy | Start Główny - 24 km | OBFST | opłacono |
79 | Prondzińska Małgorzata | Miastko | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
80 | Sarzała Natalia | Gostynin | Polska | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | UKS Zwoleń-Team | |
81 | Sikora Zuzanna | Łowcze | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
82 | Skrzypiec Kamil Skrzypiec | Pruszcz Gdański | Polska | Start Główny - 24 km | Niezrzeszony | |
83 | Śliwiński Henryk | Toruń | Polska | Start Główny - 24 km | Rolla Speed Team | opłacono |
84 | Sobczyński Bartosz | Tczew | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
85 | Solga Mateusz | Gostynin | Polska | Start Główny - 24 km | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | opłacono |
86 | Śpica Dariusz | Bydgoszcz | Polska | Start Główny - 24 km | KS Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono |
87 | Stachowska Alicja | Koronowo | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
88 | Stachowska Monika | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | Kołami do góry | opłacono |
89 | Stachowski Antoni | Koronowo | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |
90 | Stankiewicz Anna | Giżycko | Polska | Start Główny - 24 km | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | |
91 | Stankiewicz Jerzy | Wysokie Mazowieckie | Polska | Start Główny - 24 km | opłacono | |
92 | Suchy Lipińska Wiktoria | Lipusz | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
93 | Suprun Wiktoria | Pruszcz Gdański | Polska | Dzieci do lat 6 - 300 m | Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" | |
94 | Surma Balbina | Gdańsk | Polska | Start Główny - 24 km | Niezrzeszony | opłacono |
95 | SYGUŁA Sandra | TOMASZÓW MAZ. | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | IUKS DZIEWIĄTKA | |
96 | Sykut Piotr | Poznań | Polska | Start Główny - 24 km | SSW Malta | opłacono |
97 | Szelak Julia | Pruszcz Gdański | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
98 | Szelak Mirosław | Nowa Wies Leborska | Polska | Start Główny - 24 km | ||
99 | Szelak Zuzanna | Pruszcz Gdański | Polska | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||
100 | Szumlas Dorota | Mrzezino | Polska | Start Główny - 24 km | Prolube Masters | opłacono |
Wyświetleń: 9808