Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Dystans | Klub | Do zapłaty | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
3City Roller Team | |||||||||
1 | Białoskórska Małgorzata | Gdynia | Start Główny - 24 km | 3City Roller Team | opłacono | ||||
2 | Kraljevic Nikola | Gdańsk | Start Główny - 24 km | 3City Roller Team | opłacono | ||||
Cortez sport | |||||||||
3 | Kacperek Eliza Kacperek | Gościeradz | Start Główny - 24 km | Cortez sport | opłacono | ||||
Forrest Gump Kościerski Klub Morsa | |||||||||
4 | Flisikowski Radosław | Nowa Wieś Kościerska | Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego | Forrest Gump Kościerski Klub Morsa | opłacono | ||||
Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | |||||||||
5 | Stankiewicz Anna | Giżycko | Start Główny - 24 km | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | |||||
6 | Słowik Arkadiusz | Kruklanki | Start Główny - 24 km | Giżyckie Stowarzyszenie Łyżwiarskie "Czarne Pantery" | |||||
IUKS DZIEWIĄTKA | |||||||||
7 | SYGUŁA Sandra | TOMASZÓW MAZ. | Dzieci 7-11 lat - 600 m | IUKS DZIEWIĄTKA | |||||
Jabra Roller Team | |||||||||
8 | Pawelec Mirosław | Gdańsk | Start Główny - 24 km | Jabra Roller Team | opłacono | ||||
9 | Zgrzywa Marek | Gdańsk | Start Główny - 24 km | Jabra Roller Team | opłacono | ||||
10 | Mazurek Sebastian | Gdynia | Start Główny - 24 km | Jabra Roller Team | opłacono | ||||
KKSW-KRAK | |||||||||
11 | Chojnacki Bartłomiej | Kłaj | Start Główny - 24 km | KKSW-KRAK | opłacono | ||||
12 | Tokarz Małgorzata | Gorlice | Start Główny - 24 km | KKSW-KRAK | opłacono | ||||
KS Jastrzębie Bydgoszcz | |||||||||
13 | Bindek Weronika | Bydgoszcz | Start Główny - 24 km | KS Jastrzębie Bydgoszcz | |||||
14 | Śpica Dariusz | Bydgoszcz | Start Główny - 24 km | KS Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono | ||||
15 | Wrońska Oliwia | Bydgoszcz | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | KS Jastrzębie Bydgoszcz | |||||
16 | Wroński Marcel | Bydgoszcz | Dzieci 7-11 lat - 600 m | KS Jastrzębie Bydgoszcz | |||||
KS ORZEŁ Ebląg | |||||||||
17 | Krasuska Anna | ELBLĄG | Start Główny - 24 km | KS ORZEŁ Ebląg | opłacono | ||||
Kksw krak rollerblade | |||||||||
18 | Zoladek Jerzy Zoladek | Garliczka | Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego | Kksw krak rollerblade | opłacono | ||||
Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |||||||||
19 | Kwiatkowski Łukasz | Bydgoszcz | Start Główny - 24 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | opłacono | ||||
20 | Filarska Marika | Bydgoszcz | Dzieci 7-11 lat - 600 m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |||||
21 | Filarski Kornel | Bydgoszcz | Dzieci do lat 6 - 300 m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |||||
22 | Kusa Piotr | Bydgoszcz | Start Główny - 24 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |||||
23 | Kusa Wiktoria | Bydgoszcz | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |||||
24 | Kusa Oliwia | Bydgoszcz | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |||||
25 | Lewandowska Wanda | Bydgoszcz | Dzieci 7-11 lat - 600 m | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz | |||||
Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz /Grudziądz | |||||||||
26 | Kwiatkowski Radoslaw | Grudziadz | Start Główny - 24 km | Klub Sportowy Jastrzębie Bydgoszcz /Grudziądz | opłacono | ||||
Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |||||||||
27 | Stachowski Antoni | Koronowo | Dzieci do lat 6 - 300 m | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |||||
28 | Stachowska Alicja | Koronowo | Dzieci do lat 6 - 300 m | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |||||
29 | Topoliński Patryk | Koronowo | Dzieci do lat 6 - 300 m | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |||||
30 | Topolińska Emilia | Koronowo | Dzieci 7-11 lat - 600 m | Klub Sportowy Jastrzębie Koronowo | |||||
Kołami do góry | |||||||||
31 | Stachowska Monika | Gdańsk | Start Główny - 24 km | Kołami do góry | opłacono | ||||
Legia Warszawa Masters | |||||||||
32 | Piłeczka Adam Piłeczka | Warszawa | Start Główny - 24 km | Legia Warszawa Masters | |||||
33 | Paczuski Jarosław | Warszawa | Start Główny - 24 km | Legia Warszawa Masters | opłacono | ||||
34 | Adamski Jan | Warszawa | Start Główny - 24 km | Legia Warszawa Masters | |||||
35 | Warchoł Łukasz | Warszawa | Start Główny - 24 km | Legia Warszawa Masters | opłacono | ||||
36 | Jarkiewicz Marcin | Warszawa | Start Główny - 24 km | Legia Warszawa Masters | opłacono | ||||
37 | Zdancewicz Paweł | Warszawa | Start Główny - 24 km | Legia Warszawa Masters | opłacono | ||||
Niezrzeszona | |||||||||
38 | Adamczuk Amelia | szarów | Start Główny - 24 km | Niezrzeszona | |||||
Niezrzeszony | |||||||||
39 | Skrzypiec Kamil Skrzypiec | Pruszcz Gdański | Start Główny - 24 km | Niezrzeszony | |||||
40 | Surma Balbina | Gdańsk | Start Główny - 24 km | Niezrzeszony | opłacono | ||||
OBFST | |||||||||
41 | POZSADOWSKI KAZIMIERZ | Uckerland | Start Główny - 24 km | OBFST | opłacono | ||||
PlichWyscig.pl ROLLERBLADE | |||||||||
42 | Ciezki Pawel | Krakow | Start Główny - 24 km | PlichWyscig.pl ROLLERBLADE | opłacono | ||||
Plichwyścig | |||||||||
43 | Pietkiewicz Zuzanna | Poznań | Start Główny - 24 km | Plichwyścig | opłacono | ||||
44 | Charubin Sławomir | Pisz | Start Główny - 24 km | Plichwyścig | opłacono | ||||
Plichwyścig. Pl | |||||||||
45 | Feliks Piotr | Gorzów Śląski | Start Główny - 24 km | Plichwyścig. Pl | opłacono | ||||
Prolube Masters | |||||||||
46 | Szumlas Dorota | Mrzezino | Start Główny - 24 km | Prolube Masters | opłacono | ||||
47 | Szumlas Jacek | Mrzezino | Start Główny - 24 km | Prolube Masters | opłacono | ||||
Rolla Speed Team | |||||||||
48 | Śliwiński Henryk | Toruń | Start Główny - 24 km | Rolla Speed Team | opłacono | ||||
Rolla Speed Team | |||||||||
49 | Bukowski Maciej | Inowrocław | Start Główny - 24 km | Rolla Speed Team | opłacono | ||||
RollaSpeed Team Bydgoszcz | |||||||||
50 | Kanjerski Jerzy | Bydgoszcz | Start Główny - 24 km | RollaSpeed Team Bydgoszcz | opłacono | ||||
Rolla Speed Team Toruń | |||||||||
51 | Koc Marcin | Toruń | Start Główny - 24 km | Rolla Speed Team Toruń | opłacono | ||||
Runners Świecie | |||||||||
52 | Glugla Mariusz | Świecie | Start Główny - 24 km | Runners Świecie | |||||
SSW Malta | |||||||||
53 | Sykut Piotr | Poznań | Start Główny - 24 km | SSW Malta | opłacono | ||||
Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" | |||||||||
54 | Suprun Wiktoria | Pruszcz Gdański | Dzieci do lat 6 - 300 m | Stowarzyszenie Wrotkarskie "Gdańskie Lwy" | |||||
Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | |||||||||
55 | Kado Hubert | Rotmanka | Dzieci do lat 6 - 300 m | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | |||||
56 | Kado Wiktor | Rotmanka | Dzieci do lat 6 - 300 m | Stowarzyszenie Wrotkarskie Gdańskie lwy | |||||
Szybka Rolka Team | |||||||||
57 | Szymczyk Jarosław | Bydgoszcz | Start Główny - 24 km | Szybka Rolka Team | opłacono | ||||
58 | Krajnik Jacek | Bydgoszcz | Start Główny - 24 km | Szybka Rolka Team | opłacono | ||||
Twister Trójmiasto | |||||||||
59 | Kseniak Tomasz | Gdańsk | Start Główny - 24 km | Twister Trójmiasto | opłacono | ||||
U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | |||||||||
60 | Flejszer Łukasz | Gostynin | Start Główny - 24 km | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | |||||
61 | Solga Mateusz | Gostynin | Start Główny - 24 km | U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM | opłacono | ||||
UKS ZWOLEŃ-TEAM | |||||||||
62 | Hypszer Piotr Jakub | Bydgoszcz | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | UKS ZWOLEŃ-TEAM | |||||
UKS Zwoleń-Team | |||||||||
63 | Sarzała Natalia | Gostynin | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | UKS Zwoleń-Team | |||||
64 | Hypszer Amelia | Bydgoszcz | Start Główny - 24 km | UKS Zwoleń-Team | |||||
65 | Hypszer Piotr Jakub | Bydgoszcz | Start Główny - 24 km | UKS Zwoleń-Team | |||||
66 | Hypszer Piotr | Bydgoszcz | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | UKS Zwoleń-Team | |||||
WTŁ Stegny | |||||||||
67 | Gruszka Grzegorz | Warszawa | Dzieci 7-11 lat - 600 m | WTŁ Stegny | |||||
ZicoRacingSpeedTeam | |||||||||
68 | Szyszka Hubert | Środa Wielkopolska | Start Główny - 24 km | ZicoRacingSpeedTeam | opłacono | ||||
_BRAK NAZWY_ | |||||||||
69 | Koszałka Andrzej | Nowa Wieś Lęborska | Start Główny - 24 km | ||||||
70 | Suchy Lipińska Wiktoria | Lipusz | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||||||
71 | Drozdzewski Robert | Kolbudy | Start Główny - 24 km | ||||||
72 | Kolińska Laura | Lipusz | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||||||
73 | Bania Zygmunt | Przysiek | Start Główny - 24 km - mieszkańcy powiatu Kościerskiego | opłacono | |||||
74 | KLASA KACPER | LIPUSZ | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||||||
75 | Matejek Dorota | Elbląg | Start Główny - 24 km | opłacono | |||||
76 | Lipka Jakub | Gdynia | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | ||||||
77 | POTRZEBOWSKI MICHAŁ | STAROGARD GDAŃSKI | Start Główny - 24 km | opłacono | |||||
78 | Kulas Szymon Kulas | Lipusz | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||||||
79 | Kowalski Damian | Gdańsk | Start Główny - 24 km | ||||||
80 | Heidrich Bartłomiej | Gdańsk | Start Główny - 24 km | opłacono | |||||
81 | Lorkowski Jan | Bydgoszcz | Start Główny - 24 km | opłacono | |||||
82 | Budner Barbara | Gruszczyn | Start Główny - 24 km | ||||||
83 | Mazurek Rafał | Gdańsk | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||||||
84 | Maciejewski Marian | Iława | Start Główny - 24 km | opłacono | |||||
85 | Niewęgłowski Szymon | Gdańsk | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | ||||||
86 | Niewęgłowska Marcelina | Gdańsk | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||||||
87 | Niewęgłowski Ryszard | Gdańsk | Start Główny - 24 km | opłacono | |||||
88 | Browarczyk Wiesław | Rybki | Start Główny - 24 km | opłacono | |||||
89 | Knut Zuzanna | Lipusz | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||||||
90 | Potrzebowski Paweł | Bojano | Start Główny - 24 km | opłacono | |||||
91 | Pakulski Milosz | Banino | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | ||||||
92 | Pakulska Jagna | Banino | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||||||
93 | borcz jacek | gdansk | Start Główny - 24 km | opłacono | |||||
94 | Kiedrowicz Zofia | Papiernia | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||||||
95 | Majewski Antoni | Juszkowo | Dzieci do lat 6 - 300 m | ||||||
96 | Majewski Julian | Juszkowo | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||||||
97 | Majewski Damian | Juszkowo | Start Główny - 24 km | opłacono | |||||
98 | Szelak Julia | Pruszcz Gdański | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||||||
99 | Szelak Zuzanna | Pruszcz Gdański | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||||||
100 | Szelak Mirosław | Nowa Wies Leborska | Start Główny - 24 km | ||||||
101 | Frołowicz Tomasz | Mezowo | Start Główny - 24 km | opłacono | |||||
102 | Wróbel Antoni | Pępowo Kartuskie | Start Główny - 24 km | opłacono | |||||
103 | Sobczyński Bartosz | Tczew | Start Główny - 24 km | opłacono | |||||
104 | Milewska Dorota | Żory | Start Główny - 24 km | opłacono | |||||
105 | Jezierny Marek | Gdynia | Start Główny - 24 km | opłacono | |||||
106 | Mydlarski Jarosław | Gdynia | Start Główny - 24 km | opłacono | |||||
107 | Sikora Zuzanna | Łowcze | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||||||
108 | Konkol Kaja | Rybki | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||||||
109 | Wnuczko Alex | Pruszcz Gdański | Dzieci 7-11 lat - 600 m | ||||||
110 | Wnuczko Alan | Pruszcz Gdański | Dzieci 12-15 lat - 1800 m | ||||||
111 | Prondzińska Małgorzata | Miastko | Start Główny - 24 km | opłacono | |||||
112 | Konkel Mateusz | Chałupy | Start Główny - 24 km | opłacono | |||||
113 | Zabawa Andrzej | Słupsk | Start Główny - 24 km | opłacono | |||||
114 | Stankiewicz Jerzy | Wysokie Mazowieckie | Start Główny - 24 km | opłacono | |||||
115 | Łukasiewicz Jacek | Gdańsk | Start Główny - 24 km | opłacono | |||||
116 | Gruszka Tadeusz | Warszawa | Dzieci do lat 6 - 300 m | ||||||
117 | Gruszka Jakub | Warszawa | Start Główny - 24 km | opłacono | |||||
118 | Kretkiewicz Magdalena | Gdańsk | Start Główny - 24 km | opłacono | |||||
stowarzyszenie wrotkarskie | |||||||||
119 | Ziółkowski Julian | Gdańsk | Start Główny - 24 km | stowarzyszenie wrotkarskie | opłacono |
Wyświetleń: 9783