Wyniki 24 km

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans kat M kat 8 km (1) 8 km (2) 8 km (3) Meta 24 km Prędkość Czas/km
1 47 CIEZKI PAWEL M 1 KRAKOW PLICHWYSCIG.PL ROLLERBLADE 24 km m 30-39 1 00:12:59.30 00:13:11.99 00:13:10.21 00:39:21.50 36.59 00:01:38
2 104 SOLGA MATEUSZ M 2 GOSTYNIN U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM 24 km m 30-39 2 00:12:59.48 00:13:18.13 00:14:40.91 00:40:58.52 35.15 00:01:42
3 71 MAZUREK SEBASTIAN M 3 GDYNIA JABRA ROLLER TEAM 24 km m 30-39 3 00:12:59.64 00:13:36.54 00:14:22.55 00:40:58.73 35.15 00:01:42
4 97 ZGRZYWA MAREK M 4 GDAŃSK JABRA ROLLER TEAM 24 km m 16-19 1 00:12:59.90 00:13:35.79 00:14:23.18 00:40:58.87 35.15 00:01:42
5 101 SKRZYPIEC KAMIL SKRZYPIEC M 5 PRUSZCZ GDAŃSKI NIEZRZESZONY 24 km m 16-19 2 00:12:59.78 00:13:37.11 00:14:24.98 00:41:01.87 35.11 00:01:42
6 121 PAWELEC MIROSŁAW M 6 GDAŃSK 24 km m 30-39 4 00:13:01.32 00:13:37.83 00:14:45.32 00:41:24.47 34.78 00:01:43
7 46 CHOJNACKI BARTŁOMIEJ M 7 KŁAJ KKSW-KRAK 24 km m 16-19 3 00:12:59.92 00:14:33.99 00:15:45.70 00:43:19.61 33.24 00:01:48
8 120 PIŁECZKA ADAM PIŁECZKA M 8 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS 24 km m 30-39 5 00:13:50.67 00:14:46.79 00:14:52.54 00:43:30.00 33.1 00:01:48
9 44 BUKOWSKI MACIEJ M 9 INOWROCŁAW ROLLA SPEED TEAM 24 km m 30-39 6 00:13:50.31 00:14:46.88 00:14:55.07 00:43:32.26 33.08 00:01:48
10 57 KOC MARCIN M 10 TORUŃ ROLLA SPEED TEAM TORUŃ 24 km m 40-49 1 00:13:50.08 00:14:46.79 00:15:11.04 00:43:47.91 32.89 00:01:49
11 53 JARKIEWICZ MARCIN M 11 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS 24 km m 50-59 1 00:14:00.87 00:15:09.02 00:15:14.68 00:44:24.57 32.43 00:01:51
12 63 KSENIAK TOMASZ M 12 GDAŃSK TWISTER TRÓJMIASTO 24 km m 40-49 2 00:14:01.50 00:15:08.52 00:15:15.28 00:44:25.30 32.42 00:01:51
13 45 CHARUBIN SŁAWOMIR M 13 PISZ PLICHWYŚCIG 24 km m 50-59 2 00:14:01.26 00:15:09.18 00:15:25.55 00:44:35.99 32.3 00:01:51
14 96 ZDANCEWICZ PAWEŁ M 14 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS 24 km m 40-49 3 00:14:30.82 00:15:07.36 00:15:12.06 00:44:50.24 32.12 00:01:52
15 99 ZOLADEK JERZY ZOLADEK M 15 GARLICZKA KKSW KRAK ROLLERBLADE 24 km m 60-69 1 00:14:26.04 00:15:13.32 00:15:12.42 00:44:51.78 32.11 00:01:52
16 79 POZSADOWSKI KAZIMIERZ M 16 UCKERLAND OBFST 24 km m 60-69 2 00:14:30.63 00:15:07.34 00:15:14.67 00:44:52.64 32.1 00:01:52
17 92 TOKARZ MAŁGORZATA K 1 GORLICE KKSW-KRAK 24 km k 20-29 1 00:14:09.28 00:15:29.92 00:15:13.85 00:44:53.05 32.08 00:01:52
18 106 CHOJNACKI MATEUSZ M 17 TARNOWSKIE GÓRY 24 km m 20-29 1 00:14:01.80 00:15:08.89 00:15:44.59 00:44:55.28 32.06 00:01:52
19 122 SZELAK MIROSŁAW M 18 NOWA WIES LEBORSKA 24 km m 40-49 4 00:14:26.19 00:15:13.71 00:15:17.44 00:44:57.34 32.04 00:01:52
20 93 WARCHOŁ ŁUKASZ M 19 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS 24 km m 30-39 7 00:15:29.63 00:16:15.04 00:15:35.00 00:47:19.67 30.43 00:01:58
21 64 KWIATKOWSKI ŁUKASZ M 20 BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 24 km m 30-39 8 00:15:31.29 00:16:13.76 00:15:35.92 00:47:20.97 30.42 00:01:58
22 65 KWIATKOWSKI RADOSLAW M 21 GRUDZIADZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ /GRUDZIĄDZ 24 km m 30-39 9 00:14:53.04 00:16:51.88 00:15:38.42 00:47:23.34 30.39 00:01:58
23 67 ŁUKASIEWICZ JACEK M 22 GDAŃSK 24 km m 40-49 5 00:15:34.67 00:16:10.44 00:15:40.47 00:47:25.58 30.37 00:01:58
24 100 ADAMCZUK AMELIA K 2 SZARÓW NIEZRZESZONA 24 km k 16-19 1 00:15:30.01 00:16:14.13 00:16:02.01 00:47:46.15 30.15 00:01:59
25 89 SZYSZKA HUBERT M 23 ŚRODA WIELKOPOLSKA ZICORACINGSPEEDTEAM 24 km m 40-49 6 00:15:31.14 00:16:13.55 00:16:07.14 00:47:51.83 30.09 00:01:59
26 94 WRÓBEL ANTONI M 24 PĘPOWO KARTUSKIE TWISTER TRÓJMIASTO-ZIKORACING SPEED TEAM 24 km m 70+ 1 00:15:29.80 00:16:14.07 00:16:18.17 00:48:02.04 29.98 00:02:00
27 58 KONKEL MATEUSZ M 25 CHAŁUPY 24 km m 40-49 7 00:16:08.22 00:16:56.00 00:16:58.70 00:50:02.92 28.78 00:02:05
28 116 GLUGLA MARIUSZ M 26 ŚWIECIE RUNNERS ŚWIECIE 24 km m 40-49 8 00:16:44.35 00:17:07.77 00:16:57.35 00:50:49.47 28.34 00:02:07
29 85 SYKUT PIOTR K 3 POZNAŃ SSW MALTA 24 km k 50-59 1 00:16:06.49 00:18:01.26 00:17:23.08 00:51:30.83 27.96 00:02:08
30 75 PACZUSKI JAROSŁAW M 27 WARSZAWA LEGIA WARSZAWA MASTERS 24 km m 60-69 3 00:16:04.11 00:17:57.17 00:17:30.05 00:51:31.33 27.95 00:02:08
31 98 ZIÓŁKOWSKI JULIAN M 28 GDAŃSK STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE 24 km m 50-59 3 00:16:02.72 00:17:58.13 00:17:32.06 00:51:32.91 27.94 00:02:08
32 73 MYDLARSKI JAROSŁAW M 29 GDYNIA 24 km m 40-49 9 00:16:43.82 00:18:01.01 00:16:52.74 00:51:37.57 27.9 00:02:09
33 108 STANKIEWICZ JERZY M 30 WYSOKIE MAZOWIECKIE 24 km m 50-59 4 00:16:36.28 00:18:09.15 00:17:09.75 00:51:55.18 27.74 00:02:09
34 112 KOŚCIOWSKA AGNIESZKA K 4 GDAŃSSK 24 km k 30-39 1 00:16:44.18 00:17:39.15 00:17:34.23 00:51:57.56 27.72 00:02:09
35 118 KOSZAŁKA ANDRZEJ M 31 NOWA WIEŚ LĘBORSKA 24 km m 40-49 10 00:15:37.90 00:18:11.48 00:18:08.56 00:51:57.94 27.72 00:02:09
36 86 SZUMLAS DOROTA K 5 MRZEZINO PROLUBE MASTERS 24 km k 40-49 1 00:16:20.44 00:18:24.74 00:17:26.05 00:52:11.23 27.6 00:02:10
37 90 ŚLIWIŃSKI HENRYK M 32 TORUŃ ROLLA SPEED TEAM 24 km m 60-69 4 00:15:34.99 00:18:27.16 00:20:10.39 00:54:12.54 26.57 00:02:15
38 48 FELIKS PIOTR M 33 GORZÓW ŚLĄSKI PLICHWYŚCIG. PL 24 km m 40-49 11 00:16:55.16 00:18:51.69 00:18:29.34 00:54:16.19 26.54 00:02:15
39 81 SOBCZYŃSKI BARTOSZ M 34 TCZEW 24 km m 30-39 10 00:17:15.29 00:18:30.22 00:18:58.04 00:54:43.55 26.32 00:02:16
40 119 BORCZ JACEK M 35 GDANSK 24 km m 60-69 5 00:19:50.82 00:16:09.82 00:20:12.65 00:56:13.29 25.62 00:02:20
41 76 PIETKIEWICZ ZUZANNA K 6 POZNAŃ PLICHWYŚCIG 24 km k 20-29 2 00:17:31.28 00:19:20.02 00:19:59.96 00:56:51.26 25.33 00:02:22
42 84 SURMA BALBINA K 7 GDAŃSK NIEZRZESZONY 24 km k 20-29 3 00:17:31.26 00:19:18.67 00:20:08.16 00:56:58.09 25.28 00:02:22
43 117 KOWALSKI DAMIAN M 36 GDAŃSK 24 km m 40-49 12 00:18:27.63 00:19:48.75 00:20:08.65 00:58:25.03 24.65 00:02:26
44 59 KRAJNIK JACEK M 37 BYDGOSZCZ SZYBKA ROLKA TEAM 24 km m 50-59 5 00:17:44.24 00:20:19.76 00:20:41.09 00:58:45.09 24.51 00:02:26
45 77 POTRZEBOWSKI MICHAŁ M 38 STAROGARD GDAŃSKI 24 km m 50-59 6 00:18:56.97 00:20:12.22 00:19:57.80 00:59:06.99 24.37 00:02:27
46 72 MILEWSKA DOROTA K 8 ŻORY 24 km k 40-49 2 00:18:00.79 00:21:07.52 00:20:18.59 00:59:26.90 24.23 00:02:28
47 50 FROŁOWICZ TOMASZ M 39 MEZOWO 24 km m 60-69 6 00:17:31.83 00:21:23.78 00:20:47.69 00:59:43.30 24.11 00:02:29
48 88 SZYMCZYK JAROSŁAW M 40 BYDGOSZCZ SZYBKA ROLKA TEAM 24 km m 40-49 13 00:18:58.18 00:20:38.26 00:20:41.91 01:00:18.35 23.88 00:02:30
49 111 DROŻDŻEWSKI ROBERT M 41 KOLBUDY 24 km m 50-59 7 00:17:55.61 00:21:45.94 00:21:05.33 01:00:46.88 23.7 00:02:31
50 107 BINDEK WERONIKA K 9 BYDGOSZCZ 24 km k 16-19 2 00:19:33.45 00:20:15.87 00:21:15.80 01:01:05.12 23.57 00:02:32
51 66 LORKOWSKI JAN K 10 BYDGOSZCZ 24 km k 60+ 1 00:19:19.27 00:20:52.06 00:22:06.78 01:02:18.11 23.11 00:02:35
52 68 MACIEJEWSKI MARIAN M 42 IŁAWA 24 km m 60-69 7 00:20:30.16 00:20:56.69 00:21:18.53 01:02:45.38 22.95 00:02:36
53 102 STANKIEWICZ ANNA K 11 GIŻYCKO GIŻYCKIE STOWARZYSZENIE ŁYŻWIARSKIE "CZARNE PANTERY" 24 km k 60+ 2 00:19:50.82 00:21:37.83 00:21:17.29 01:02:45.94 22.95 00:02:36
54 115 KUSA PIOTR M 43 BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 24 km m 40-49 14 00:19:33.37 00:20:58.55 00:22:17.03 01:02:48.95 22.93 00:02:37
55 103 BUDNER BARBARA K 12 GRUSZCZYN 24 km k 50-59 2 00:20:55.08 00:21:48.27 00:22:21.78 01:05:05.13 22.13 00:02:42
56 41 BANIA ZYGMUNT M 44 PRZYSIEK 24 km m 70+ 2 00:21:01.84 00:22:43.43 00:22:52.93 01:06:38.20 21.61 00:02:46
57 55 KACPEREK ELIZA KACPEREK K 13 GOŚCIERADZ CORTEZ SPORT 24 km k 40-49 3 00:19:36.84 00:23:59.69 00:24:05.23 01:07:41.76 21.28 00:02:49
58 51 GRUSZKA JAKUB M 45 WARSZAWA 24 km m 30-39 11 00:19:48.57 00:24:04.97 00:24:30.34 01:08:23.88 21.06 00:02:50
59 60 KRALJEVIC NIKOLA M 46 GDAŃSK 3CITY ROLLER TEAM 24 km m 40-49 15 00:21:01.55 00:23:57.21 00:23:55.15 01:08:53.91 20.9 00:02:52
60 61 KRASUSKA ANNA K 14 ELBLĄG KS ORZEŁ EBLĄG 24 km k 60+ 3 00:21:29.68 00:23:07.41 00:24:57.61 01:09:34.70 20.7 00:02:53
61 91 ŚPICA DARIUSZ M 47 BYDGOSZCZ KS JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ 24 km m 50-59 8 00:21:37.61 00:24:11.51 00:24:28.97 01:10:18.09 20.48 00:02:55
62 74 NIEWĘGŁOWSKI RYSZARD M 48 GDAŃSK 24 km m 40-49 16 00:22:03.16 00:23:54.53 00:24:49.65 01:10:47.34 20.34 00:02:56
63 56 KANJERSKI JERZY M 49 BYDGOSZCZ ROLLASPEED TEAM BYDGOSZCZ 24 km m 70+ 3 00:21:59.55 00:24:43.68 00:25:10.10 01:11:53.33 20.03 00:02:59
64 43 BROWARCZYK WIESŁAW M 50 RYBKI 24 km m 60-69 8 00:22:31.64 00:24:15.76 00:25:12.84 01:12:00.24 20 00:03:00
65 62 KRETKIEWICZ MAGDALENA K 15 GDAŃSK 24 km k 20-29 4 00:22:42.20 00:25:51.09 00:24:02.33 01:12:35.62 19.84 00:03:01
66 42 BIAŁOSKÓRSKA MAŁGORZATA K 16 GDYNIA 3CITY ROLLER TEAM 24 km k 40-49 4 00:22:39.93 00:24:13.23 00:25:44.17 01:12:37.33 19.83 00:03:01
67 78 POTRZEBOWSKI PAWEŁ M 51 BOJANO 24 km m 30-39 12 00:22:41.71 00:25:51.12 00:24:06.28 01:12:39.11 19.82 00:03:01
68 54 JEZIERNY MAREK M 52 GDYNIA 24 km m 60-69 9 00:23:38.90 00:25:52.11 00:23:47.44 01:13:18.45 19.65 00:03:03
69 49 FLISIKOWSKI RADOSŁAW M 53 NOWA WIEŚ KOŚCIERSKA FORREST GUMP KOŚCIERSKI KLUB MORSA 24 km m 40-49 17 00:24:00.70 00:25:19.75 00:25:11.56 01:14:32.01 19.32 00:03:06
70 82 STACHOWSKA MONIKA K 17 GDAŃSK KOŁAMI DO GÓRY 24 km k 40-49 5 00:24:11.40 00:26:00.07 00:25:45.27 01:15:56.74 18.96 00:03:09
71 70 MATEJEK DOROTA K 18 ELBLĄG 24 km k 30-39 2 00:24:07.70 00:25:55.87 00:26:28.97 01:16:32.54 18.82 00:03:11
72 69 MAJEWSKI DAMIAN M 54 JUSZKOWO 24 km m 40-49 18 00:26:32.90 00:06:27.03
73 87 SZUMLAS JACEK M 55 MRZEZINO PROLUBE MASTERS 24 km m 40-49 19 00:14:01.57 00:15:08.48

Wyniki 300m

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć M pł Miejscowość Klub Dystans kat M kat Meta do 6 lat - 300m
1 5 MAJEWSKI ANTONI M 1 JUSZKOWO 300 m m 0-6 00:00:24.42
2 2 GRUSZKA TADEUSZ M 2 WARSZAWA 300 m m 0-6 00:00:32.40
4 9 TOPOLIŃSKI PATRYK M 4 KORONOWO KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO 300 m m 0-6 00:00:57.85
2 6 STACHOWSKA ALICJA K 2 KORONOWO KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO 300 m k 0-6 00:00:59.95
3 8 SUPRUN WIKTORIA K 3 PRUSZCZ GDAŃSKI STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE "GDAŃSKIE LWY" 300 m k 0-6 00:01:08.62
5 4 KADO WIKTOR M 5 ROTMANKA STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY 300 m m 0-6 00:01:09.95
6 3 KADO HUBERT M 6 ROTMANKA STOWARZYSZENIE WROTKARSKIE GDAŃSKIE LWY 300 m m 0-6 00:01:40.51

Wyniki 600m K

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Kategoria
1 18 LEWANDOWSKA WANDA K BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ k 7-11 [7 - 11]
2 26 SZELAK JULIA K PRUSZCZ GDAŃSKI k 7-11 [7 - 11]
3 28 TOPOLIŃSKA EMILIA K KORONOWO KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO k 7-11 [7 - 11]
4 22 PAKULSKA JAGNA K BANINO k 7-11 [7 - 11]
5 27 SZELAK ZUZANNA K PRUSZCZ GDAŃSKI k 7-11 [7 - 11]
6 14 KNUT ZUZANNA K LIPUSZ k 7-11 [7 - 11]
7 21 NIEWĘGŁOWSKA MARCELINA K GDAŃSK k 7-11 [7 - 11]
8 23 SIKORA ZUZANNA K ŁOWCZE k 7-11 [7 - 11]
9 16 KONKOL KAJA K RYBKI k 7-11 [7 - 11]
11 12 KIEDROWICZ ZOFIA K PAPIERNIA k 7-11 [7 - 11]
12 15 KOLIŃSKA LAURA K LIPUSZ k 7-11 [7 - 11]
PK 24 SUCHY LIPIŃSKA WIKTORIA K LIPUSZ k 12-15 [12 - 15]

Wyniki 600m M

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Kategoria
1 30 WROŃSKI MARCEL M BYDGOSZCZ KS JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ m 7-11 [7 - 11]
2 11 GRUSZKA GRZEGORZ M WARSZAWA WTŁ STEGNY m 7-11 [7 - 11]
3 19 MAJEWSKI JULIAN M JUSZKOWO m 7-11 [7 - 11]
4 29 WNUCZKO ALEX M PRUSZCZ GDAŃSKI m 7-11 [7 - 11]
5 7 STACHOWSKI ANTONI M KORONOWO KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE KORONOWO m 7-11 [7 - 11]
PK 13 KLASA KACPER M LIPUSZ m 12-15 [12 - 15]

Wyniki 1800m K

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Kategoria
1 38 SARZAŁA NATALIA K GOSTYNIN UKS ZWOLEŃ-TEAM k 12-15 [12 - 15]
2 33 KUSA OLIWIA K BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ k 12-15 [12 - 15]
3 34 KUSA WIKTORIA K BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ k 12-15 [12 - 15]
4 40 WROŃSKA OLIWIA K BYDGOSZCZ KS JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ k 12-15 [12 - 15]
PK 18 LEWANDOWSKA WANDA K BYDGOSZCZ KLUB SPORTOWY JASTRZĘBIE BYDGOSZCZ k 7-11 [7 - 11]

Wyniki 1800m M

Msc Numer Nazwisko Imię Płeć Miejscowość Klub Kategoria
1 37 PAKULSKI MILOSZ M BANINO m 12-15 [12 - 15]
2 39 WNUCZKO ALAN M PRUSZCZ GDAŃSKI m 12-15 [12 - 15]
3 36 NIEWĘGŁOWSKI SZYMON M GDAŃSK m 12-15 [12 - 15]
4 35 LIPKA JAKUB M GDYNIA m 12-15 [12 - 15]

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ