Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
2 | Dubiella Monika | Lubichowo | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
3 | Adamkowski Jerzy | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
4 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
5 | Bieliński Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
6 | Dering Marcin | Demlin | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
7 | Nitka Monika | Starogard gdanski | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
8 | Miszewska Małgorzata | Starogard gdanski | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
9 | Adamkowska Anna | Starogard gdanski | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
10 | BOJAN Andrzej | Gdynia | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
11 | Grabarz Agnieszka | Starogard | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
12 | Szczepaniak Przemysław | Kokoszkowy | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
13 | Sikora Magdalena | Kokoszkowy | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
14 | Narloch Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | ||
15 | Miąsek Ryszard | Szpęgawa | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
16 | Zima Jan | Minięta | Polska | Bieg główny 5 km | ||
17 | Dębski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny 5 km | ||
18 | Żabiński Michał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
19 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
20 | Derengowski Andrzej | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
21 | Skarbek Iwona | Szpęgawsk | Polska | Bieg główny 5 km | ||
22 | Liedtke Dariusz | Tczew | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
23 | Lipkowski Paweł | Tczew | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
24 | Grześkowiak-Kaleta Kamila | Szpęgawsk | Polska | Bieg główny 5 km | ||
25 | Ostrowska Aleksandra | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | ||
26 | Glaza Krystyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
27 | Buda Piotr | Dąbrówka | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
28 | Buda Anna | Dąbrówka | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
29 | Kuhn Rafał | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
30 | Sowa Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
31 | Engler Patryk | Kokoszkowy | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
32 | Wnuk Damian | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
33 | Szczodrowska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
34 | Szczodrowski Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
35 | Zakrzewski Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | ||
36 | Ufnowski Sebastian | Czersk | Bieg główny 5 km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line | |
37 | Grabowska-Ufnowska Justyna | Czersk | Polska | Bieg główny 5 km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line |
38 | Szczodrowska Ewa | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | BBL Starogard Gdański | opłacono on-line |
39 | Teterka Agnieszka | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | BBL Starogard Gdański | |
40 | Kowalski Radosław | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny 5 km | BiegamBoLubię | opłacono on-line |
41 | Szweda Monika | Lipinki Szlacheckie | Polska | Bieg główny 5 km | BiegamBoLubię Pelplin | opłacono on-line |
42 | Kacperski Bartosz | Dzierzgon | Polska | Bieg główny 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
43 | Mańka Sandra | Dzierzgon | Polska | Bieg główny 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
44 | Mańka Eryk | Dzierzgon | Polska | Bieg główny 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
45 | Kacperski Mateusz | Dzierzgon | Polska | Bieg główny 5 km | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
46 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny 5 km | FC Konstytucja | opłacono on-line |
47 | Rogalska Małgorzata | Kolincz | Polska | Bieg główny 5 km | GK STG | opłacono on-line |
48 | Slisewski Tomasz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | GK STG | opłacono on-line |
49 | Wódkowski Krzysztof | Szpęgawsk | Polska | Bieg główny 5 km | GOIA | opłacono on-line |
50 | Kosiedowski Łukasz | Kolincz | Polska | Bieg główny 5 km | HARDWOOD TEAM | |
51 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
52 | Rutkowski Damian | Lidzbark Warmiński | Polska | Bieg główny 5 km | KS Zamek EXPOM Kurzętnik | opłacono on-line |
53 | Pawłowska Dorota | Marzęcice | Polska | Bieg główny 5 km | Kurzętnik Biega | opłacono on-line |
54 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg główny 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
55 | Tyburski Igor | Sztum | Polska | Bieg główny 5 km | LKS Zantyr Sztum | |
56 | Witt Grażyna | Sopot | Polska | Bieg główny 5 km | MaratonyPolskie.PL TEAM | |
57 | Kordecki Robert | Wielki Klincz | Polska | Bieg główny 5 km | Maratończyk Wielki Klincz | |
58 | Dajnowski Mateusz | Angowice | Polska | Bieg główny 5 km | MKS Chojniczanka Chojnice | opłacono on-line |
59 | Ślęzak Adam | Elbląg | Polska | Bieg główny 5 km | OSP POGRODZIE | |
60 | Schramke Maciej | Kokoszkowy | Polska | Bieg główny 5 km | Red Dragons | |
61 | Witt Henryk | Sopot | Polska | Bieg główny 5 km | S...K...S... | |
62 | Nierzwicki Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | Samrun Stg | opłacono on-line |
63 | Skibiński Dawid | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | SKL FILIPPIDES | |
64 | Derengowska Paulina | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
65 | SPRĘGA aurelia | starogard gdański | Polska | Bieg główny 5 km | SKL Filippides | |
66 | Engler Zuzanna | Kokoszkowy | Polska | Bieg główny 5 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
67 | Mikołajczyk Wojciech | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | SKL Filippides | opłacono on-line |
68 | Kitowski Jaś | starogard gdański | Polska | Bieg główny 5 km | SKL FILIPPIDES | |
69 | Byczyńska Barbara | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
70 | Rysiewski Robert | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
71 | Bielińska Barbara | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | opłacono on-line |
72 | Czaja Leszek | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Bieg główny 5 km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | |
73 | Oller Grzegorz | Koteże | Polska | Bieg główny 5 km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
74 | Basara Mateusz | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | TRI STAROGARD GDAŃSKI | opłacono on-line |
75 | Prabucki Robert | Owidz | Polska | Bieg główny 5 km | TRI STAROGARD GDAŃSKI/ | opłacono on-line |
76 | Walendzik Iwona | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | Zespół Szkół Ekonomicznych Starogard Gdański |
Wyświetleń: 12781