Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ufnowski Bruno | Czersk | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | Aktywni Borowiacy Czersk | |
2 | Płonka Alicja | Gdańsk | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | BBL Gdańsk | |
3 | Labuda Mateusz | Jabłowo | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | ||
4 | Suchorzebska Magdalena | Krąg | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | Przedszkole Bajkowy Domek | |
5 | Mieczkowska Marta | Lubichowo | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | Szkoła podstawowa w Lubichowie | |
6 | Reimus Amelia | Lubichowo | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | Szkoła podstawowa | |
7 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | Godlewski Runners/ Sp 2 Malbork | |
8 | Sharma Anisa | Sopot | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | SP 7 w Sopocie , BBL Gdańsk | |
9 | Pawłowski Wojciech | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | ||
10 | Konopka Aniela | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | Przedszkole Tęczą Malowane | |
11 | Narloch Adam | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | ||
12 | Nowak Jan | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | ||
13 | Nowak Zuzanna | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | ||
14 | Wąsik Julia | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | Przedszkole Aniołek | |
15 | WANIELISTA Kacper | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | Szkola Psp8 KP starogard | |
16 | Zakrzewska Weronika | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | ||
17 | Faleński Ksawery | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | PSP 2 Starogard Gdański | |
18 | Sosnowska Zuzanna | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | ||
19 | Felchner Adam | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | Przedszkole Aniołek | |
20 | Michna Sandra | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | BiegamBoLubię | |
21 | Lipinska Julia | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | ||
22 | Machnikowski Antoni | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | ||
23 | Petka Piotr | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | Przedszkole Słoneczna Kraina | |
24 | Kuca Kuba | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | MPP Nr 4 "Tęczą Malowane" Starogard Gdański | |
25 | Meus Tymoteusz | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | ||
26 | Kuhn Leon | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | ||
27 | Murawski Stanisław | Starogard gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | ||
28 | Figura Agata | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | ||
29 | Mierzejewska Lena | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | ||
30 | Mierzejewski Nikodem | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | ||
31 | Pałasz Marcelina | Szpęgawsk | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | ||
32 | Skarbek Iga | Szpęgawsk | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | PSP Brzeźno Wielkie - Przedszkole Szpęgawsk | |
33 | Pettka Igor | Trąbki Wielkie | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | ||
34 | Kalinowska Paula | WIELKI Bukowiec | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | Publiczna Szkoła podstawowa w Wielkim Bukowcu | ||
35 | Ćwiklińska Paulina | Zelgoszcz | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | ||
36 | Ćwiklińska Aleksandra | Zelgoszcz | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | Zelgoszcz |
Wyświetleń: 12948