Lp | Nazwisko i imię | Miejscowość | Kraj | Dystans | Klub | Do zapłaty |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dajnowski Mateusz | Angowice | Polska | Bieg główny 5 km | MKS Chojniczanka Chojnice | opłacono on-line |
2 | Karwatowska Amelia | Brzeźno Wielkie | Polska | Bieg główny 5 km - młodzież 12-15 lat | BBL Starogard Gdański | opłacono on-line |
3 | Ufnowska Maja | Czersk | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | Aktywni Borowiacy Czersk | |
4 | Grabowska-Ufnowska Justyna | Czersk | Polska | Bieg główny 5 km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line |
5 | Ufnowski Sebastian | Czersk | Bieg główny 5 km | Aktywni Borowiacy Czersk | opłacono on-line | |
6 | Ufnowski Bruno | Czersk | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | Aktywni Borowiacy Czersk | |
7 | Jakubiak Kinga | Dąbrówka | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | Szkola | |
8 | Buda Aleksandra | Dąbrówka | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | ||
9 | Buda Anna | Dąbrówka | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
10 | Buda Piotr | Dąbrówka | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
11 | Dering Marcin | Demlin | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
12 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
13 | Patelczyk Karol | Demlin | Polska | Bieg główny 5 km - młodzież 12-15 lat | opłacono on-line | |
14 | Patelczyk Agata | Demlin | Polska | Bieg główny 5 km - młodzież 12-15 lat | opłacono on-line | |
15 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
16 | Sowa Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
17 | Jurewicz Błażej | Elbląg | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | Drużyna Pierścienia | |
18 | Rozek Jakub | frank | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | SP.KALISKA | |
19 | Płonka Alicja | Gdańsk | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | BBL Gdańsk | |
20 | Płonka Jan | Gdańsk | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | BBL Gdańsk | |
21 | Tuwalska Małgorzata | Gdańsk | Polska | Bieg główny 5 km | LKS Zantyr Sztum | opłacono on-line |
22 | Szczodrowski Dawid | Gdańsk | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
23 | Szczodrowska Agnieszka | Gdańsk | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
24 | Teska Martyna | Gdynia | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | Active Flow/LKS Zorza Gdynia | |
25 | Wiśnicka Wiktoria | Gdynia | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | ||
26 | BOJAN Andrzej | Gdynia | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
27 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
28 | Lis Benedykt | Jabłowo | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600m | ŚDS przy Zespole Caritas Parafii NSPJ w Starogardzie Gd. | |
29 | Szczęsny Marcel | Jabłowo | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | BiegamBoLubię | |
30 | Labuda Mateusz | Jabłowo | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | ||
31 | Sikora Magdalena | Kokoszkowy | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
32 | Dróżdż Natalia | Kokoszkowy | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | ||
33 | Malachowska Matylda | Kokoszkowy | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | ||
34 | Szczepaniak Przemysław | Kokoszkowy | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
35 | Engler Zuzanna | Kokoszkowy | Polska | Bieg główny 5 km | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
36 | Engler Patryk | Kokoszkowy | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
37 | Rogalska Małgorzata | Kolincz | Polska | Bieg główny 5 km | GK STG | opłacono on-line |
38 | Buda Aleksander | Koteże | Polska | Bieg główny 5 km - młodzież 12-15 lat | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
39 | Oller Grzegorz | Koteże | Polska | Bieg główny 5 km | TRI Starogard Gdański | opłacono on-line |
40 | Hinz Arkadiusz | Krąg | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600m | ŚDS przy Zespole Caritas Parafii NSPJ w Starogardzie Gd. | |
41 | Suchorzebska Aleksandra | Krąg | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD | |
42 | Suchorzebska Magdalena | Krąg | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | Przedszkole Bajkowy Domek | |
43 | Piotrowicz Marcel | Kurzętnik | Polska | Bieg główny 5 km - młodzież 12-15 lat | zamek Kurzętnik | opłacono on-line |
44 | Skocki Piotr | Kurzętnik | Polska | Bieg główny 5 km - młodzież 12-15 lat | KS Zamek EXPOM Kurzętnik | opłacono on-line |
45 | Rutkowski Damian | Lidzbark Warmiński | Polska | Bieg główny 5 km | KS Zamek EXPOM Kurzętnik | opłacono on-line |
46 | Szweda Monika | Lipinki Szlacheckie | Polska | Bieg główny 5 km | BiegamBoLubię Pelplin | opłacono on-line |
47 | Mieczkowska Agata | Lubichowo | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | Szkoła podstawowa w Lubichowie | |
48 | Mieczkowska Marta | Lubichowo | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | Szkoła podstawowa w Lubichowie | |
49 | Reimus Nikola | Lubichowo | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | Szkoła podstawowa | |
50 | Reimus Amelia | Lubichowo | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | Szkoła podstawowa | |
51 | Dubiella Monika | Lubichowo | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
52 | Wesołowski Marcel | Malbork | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | Szkoła podstawowa nr 3 Malbork | |
53 | Godlewska Małgorzata | Malbork | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | Godlewski Runners/ Sp 2 Malbork | |
54 | Pawłowska Dorota | Marzęcice | Polska | Bieg główny 5 km | Kurzętnik Biega | opłacono on-line |
55 | Weremczuk Martyna | Minięta | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ | |
56 | Majka Jakub | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Bieg główny 5 km - młodzież 12-15 lat | SKL FILIPPIDES | opłacono on-line |
57 | Majka Lena | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | PSP nr 1 Starogard Gdański | |
58 | Prabucki Robert | Owidz | Polska | Bieg główny 5 km | TRI STAROGARD GDAŃSKI/ | opłacono on-line |
59 | Wolańska Julia | Rumia | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | |||
60 | Wolańska Lena | Rumia | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | |||
61 | Gliński Marek | Rywałd | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600m | Srodowidskowy Dom Samopomocy przy Zespole Caritas Parafii W Starogardzie Gd. | |
62 | Sharma Anisa | Sopot | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | SP 7 w Sopocie , BBL Gdańsk | |
63 | Sharma Ayan | Sopot | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | SP 7 w Sopocie , BBL Gdańsk | |
64 | Grabarz Agnieszka | Starogard | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
65 | Kurkowski Marek | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | KS Sokół Zblewo | opłacono on-line |
66 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny 5 km | FC Konstytucja | opłacono on-line |
67 | Grobelny Maksymilian | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny 5 km - młodzież 12-15 lat | FC Konstytucja | opłacono on-line |
68 | Kowalski Radosław | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny 5 km | BiegamBoLubię | opłacono on-line |
69 | Kowalski Filip | Starogard Gd. | Polska | Bieg główny 5 km - młodzież 12-15 lat | FC Konstytucja | opłacono on-line |
70 | Buda sZYMON | Starogard Gd. | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | SKL FILIPPIDES | |
71 | Adamkowska Anna | Starogard gdanski | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
72 | Miszewska Małgorzata | Starogard gdanski | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
73 | Nitka Monika | Starogard gdanski | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
74 | Szczodrowska Ewa | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | BBL Starogard Gdański | opłacono on-line |
75 | Lipinska Julia | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | ||
76 | ŻARDECKA Ewa | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | ||
77 | Petka Szymon | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | ||
78 | Galewski Mateusz | Starogard gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | PSP 3 Starogard Gdański | |
79 | Glaza Krystyna | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | opłacono on-line | |
80 | Mikołajczyk Wojciech | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | SKL Filippides | opłacono on-line |
81 | Mikołajczyk Joanna | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | SKL Filippides | |
82 | Fandrejewski Piotr | Starogard Gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600m | Śds Starogard Gdański | |
83 | Wollnik Kuba | Starogard Gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600m | Śds Starogard Gdański | |
84 | Prętka Lucyna | Starogard Gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600m | Śds Starogard Gdański | |
85 | Miętkiewska Beata | Starogard Gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600m | Śds Starogard Gdański | |
86 | Łukasiewicz Ewa | Starogard Gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600m | Śds Starogard Gdański | |
87 | Kortas Paulina | Starogard Gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600m | Śds Starogard Gdański | |
88 | Reksin Andrzej | Starogard Gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600m | Śds Starogard Gdański | |
89 | Szank Maria | Starogard Gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600m | Śds Starogard Gdański | |
90 | Bartkowiak Bożena | Starogard Gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600m | Śds Starogard Gdański | |
91 | Kowalski Piotr | Starogard Gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600m | Śds Starogard Gdański | |
92 | Krzemiński Piotr | Starogard Gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600m | Śds Starogard Gdański | |
93 | Eggert Jerzy | Starogard Gdański | Polska | Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600m | Śds Starogard Gdański | |
94 | Teterka Szymon | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci 8-11 lat | SKL FILIPPIDES | |
95 | Machnikowski Antoni | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | ||
96 | Nierzwicki Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km | Samrun Stg | opłacono on-line |
97 | Nierzwicki Wiktor | Starogard Gdański | Polska | Bieg główny 5 km - młodzież 12-15 lat | Samrun Stg | opłacono on-line |
98 | Michna Sandra | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | BiegamBoLubię | |
99 | Kuca Kuba | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 | MPP Nr 4 "Tęczą Malowane" Starogard Gdański | |
100 | Meus Tymoteusz | Starogard Gdański | Polska | SportGeneracja bieg dla dzieci do lat 7 |
Wyświetleń: 12527