III Bieg BiegamBoLubię LASY Szpęgawsk 2021

Bieg dzieci 8-11 lat

Bieg dzieci do lat 7

Bieg główny 5 km

Msc Numer Nazwisko Imię M pł Miejscowość Klub Dystans Kat M kat Prędkość Czas/km start meta Czas netto
1 11 DAJNOWSKI MATEUSZ M 1 ANGOWICE MKS CHOJNICZANKA CHOJNICE Bieg główny 5 km M 20-35 18.5 00:03:14 00:00:02.65 00:16:16.55 00:16:13.90
2 94 SADOWSKI ROBERT M 2 TCZEW Bieg główny 5 km M 36-49 18.46 00:03:15 00:00:05.05 00:16:20.20 00:16:15.15
3 98 TYBURSKI IGOR M 3 SZTUM LKS ZANTYR SZTUM Bieg główny 5 km M 16-19 17.22 00:03:29 00:00:06.10 00:17:32.07 00:17:25.97
4 45 RUTKOWSKI DAMIAN M 4 LIDZBARK WARMIŃSKI KS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK Bieg główny 5 km M 16-19 1 16.89 00:03:33 00:00:05.54 00:17:52.46 00:17:46.92
5 51 SOSNOWSKI WIESŁAW M 5 GNISZEWO Bieg główny 5 km M 36-49 1 16.81 00:03:34 00:00:05.74 00:17:56.91 00:17:51.17
6 61 WNUK DAMIAN M 6 WIELKI KLINCZ Bieg główny 5 km M 20-35 1 16.51 00:03:38 00:00:06.61 00:18:17.10 00:18:10.49
7 97 GŁÓWCZEWSKI GRZEGORZ M 7 TCZEW BIEGAJĄCY TCZEW Bieg główny 5 km M 36-49 2 16.44 00:03:39 00:00:05.13 00:18:20.14 00:18:15.01
8 100 KACPERSKI BARTOSZ M 8 DZIERZGON DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ Bieg główny 5 km M 20-35 2 16.11 00:03:43 00:00:05.22 00:18:42.55 00:18:37.33
9 54 SZCZEPANIAK PRZEMYSŁAW M 9 KOKOSZKOWY Bieg główny 5 km M 20-35 3 15.86 00:03:47 00:00:05.08 00:19:01.07 00:18:55.99
10 27 KURKOWSKI MAREK M 10 STAROGARD GDAŃSKI KS SOKÓŁ ZBLEWO Bieg główny 5 km M 50+ 1 15.69 00:03:49 00:00:07.35 00:19:15.28 00:19:07.93
11 42 PIOTROWICZ MARCEL M 11 KURZĘTNIK ZAMEK KURZĘTNIK Bieg główny 5 km M 12-15 1 15.4 00:03:53 00:00:05.87 00:19:35.28 00:19:29.41
12 59 TUWALSKA MAŁGORZATA K 1 GDAŃSK LKS ZANTYR SZTUM Bieg główny 5 km K 36-49 15.29 00:03:55 00:00:06.50 00:19:43.74 00:19:37.24
13 101 KACPERSKI MATEUSZ M 12 DZIERZGON DKS POWIŚLE DZIERZGOŃ Bieg główny 5 km M 16-19 2 15.25 00:03:56 00:00:05.47 00:19:46.26 00:19:40.79
14 63 ŻABIŃSKI MICHAŁ M 13 STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny 5 km M 20-35 4 15.08 00:03:58 00:00:00.11 00:19:54.57 00:19:54.46
15 32 MIKOŁAJCZYK WOJCIECH M 14 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES Bieg główny 5 km M 36-49 3 15.06 00:03:59 00:00:08.02 00:20:03.56 00:19:55.54
16 40 PATELCZYK SŁAWOMIR M 15 DEMLIN Bieg główny 5 km M 36-49 4 14.83 00:04:02 00:00:08.73 00:20:23.17 00:20:14.44
17 14 DERING MARCIN M 16 DEMLIN Bieg główny 5 km M 20-35 5 14.65 00:04:05 00:00:09.15 00:20:39.09 00:20:29.94
18 41 PAWŁOWSKA DOROTA K 2 MARZĘCICE KURZĘTNIK BIEGA Bieg główny 5 km K 36-49 14.57 00:04:07 00:00:05.47 00:20:41.41 00:20:35.94
19 26 KUHN RAFAŁ M 17 STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny 5 km M 36-49 5 14.26 00:04:12 00:00:09.68 00:21:11.94 00:21:02.26
20 22 GROBELNY TOMASZ M 18 STAROGARD GD. FC KONSTYTUCJA Bieg główny 5 km M 36-49 6 14.23 00:04:13 00:00:18.47 00:21:23.82 00:21:05.35
21 29 LIPKOWSKI PAWEŁ M 19 TCZEW Bieg główny 5 km M 20-35 6 14.02 00:04:16 00:00:09.44 00:21:34.03 00:21:24.59
22 31 MIĄSEK RYSZARD M 20 SZPĘGAWA Bieg główny 5 km M 36-49 7 13.94 00:04:18 00:00:13.37 00:21:44.64 00:21:31.27
23 49 SKOCKI PIOTR M 21 KURZĘTNIK KS ZAMEK EXPOM KURZĘTNIK Bieg główny 5 km M 12-15 2 13.9 00:04:19 00:00:07.42 00:21:43.14 00:21:35.72
24 50 SLISEWSKI TOMASZ M 22 STAROGARD GDAŃSKI GK STG Bieg główny 5 km M 36-49 8 13.85 00:04:20 00:00:07.99 00:21:48.68 00:21:40.69
25 3 BASARA MATEUSZ M 23 STAROGARD GDAŃSKI TRI STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny 5 km M 36-49 9 13.77 00:04:21 00:00:07.81 00:21:55.17 00:21:47.36
26 37 OLLER GRZEGORZ M 24 KOTEŻE TRI STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny 5 km M 50+ 2 13.71 00:04:22 00:00:06.14 00:21:59.59 00:21:53.45
27 43 PRABUCKI ROBERT M 25 OWIDZ TRI STAROGARD GDAŃSKI/ Bieg główny 5 km M 36-49 10 13.61 00:04:24 00:00:06.67 00:22:10.62 00:22:03.95
28 13 DERENGOWSKI ANDRZEJ M 26 STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny 5 km M 36-49 11 13.25 00:04:31 00:00:06.61 00:22:44.74 00:22:38.13
29 46 RYSIEWSKI ROBERT M 27 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES Bieg główny 5 km M 36-49 12 13.25 00:04:31 00:00:08.49 00:22:47.47 00:22:38.98
30 102 ZIMA JAN M 28 MINIĘTA Bieg główny 5 km M 50+ 3 13.2 00:04:32 00:00:10.66 00:22:55.07 00:22:44.41
31 39 PATELCZYK KAROL M 29 DEMLIN Bieg główny 5 km M 12-15 3 12.96 00:04:37 00:00:09.33 00:23:19.32 00:23:09.99
32 12 DERENGOWSKA PAULINA K 3 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES Bieg główny 5 km K 16-19 12.68 00:04:43 00:00:05.56 00:23:44.84 00:23:39.28
33 16 ENGLER PATRYK M 30 KOKOSZKOWY Bieg główny 5 km M 36-49 13 12.51 00:04:47 00:00:08.95 00:24:07.98 00:23:59.03
34 105 SPRĘGA AURELIA K 4 STAROGARD GDAŃSKI SKL FILIPPIDES Bieg główny 5 km K 36-49 1 12.35 00:04:51 00:00:07.50 00:24:25.32 00:24:17.82
35 44 ROGALSKA MAŁGORZATA K 5 KOLINCZ GK STG Bieg główny 5 km K 36-49 2 12.29 00:04:53 00:00:07.54 00:24:32.78 00:24:25.24
36 95 KOSIEDOWSKI ŁUKASZ M 31 KOLINCZ HARDWOOD TEAM Bieg główny 5 km M 20-35 7 12.26 00:04:53 00:00:16.10 00:24:44.34 00:24:28.24
37 28 LIEDTKE DARIUSZ M 32 TCZEW Bieg główny 5 km M 36-49 14 12.03 00:04:59 00:00:10.37 00:25:06.57 00:24:56.20
38 92 ZBLEWSKI ARKADIUSZ M 33 STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny 5 km M 36-49 15 11.91 00:05:02 00:00:07.98 00:25:19.63 00:25:11.65
39 47 SEROCKI PAWEŁ M 34 STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny 5 km M 12-15 4 11.88 00:05:03 00:00:07.11 00:25:22.41 00:25:15.30
40 15 DUBIELLA MONIKA K 6 LUBICHOWO Bieg główny 5 km K 20-35 1 11.76 00:05:06 00:00:06.52 00:25:37.38 00:25:30.86
41 17 ENGLER ZUZANNA K 7 KOKOSZKOWY SKL FILIPPIDES Bieg główny 5 km K 16-19 1 11.65 00:05:09 00:00:09.29 00:25:54.93 00:25:45.64
42 4 BIELIŃSKA BARBARA K 8 STAROGARD GDAŃSKI SKL/FILIPPIDES BBL STAROGARD GD Bieg główny 5 km K 36-49 3 11.5 00:05:13 00:00:07.75 00:26:13.44 00:26:05.69
43 30 MAJKA JAKUB M 35 NOWA WIEŚ RZECZNA SKL FILIPPIDES Bieg główny 5 km M 12-15 5 11.26 00:05:19 00:00:08.66 00:26:47.21 00:26:38.55
44 48 SIKORA MAGDALENA K 9 KOKOSZKOWY Bieg główny 5 km K 36-49 4 11.15 00:05:23 00:08:11.03 00:35:06.71 00:26:55.68
45 25 KOWALSKI RADOSŁAW M 36 STAROGARD GD. BIEGAMBOLUBIĘ Bieg główny 5 km M 36-49 16 10.91 00:05:30 00:00:10.76 00:27:41.10 00:27:30.34
46 104 WALENDZIK IWONA K 10 STAROGARD GDAŃSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ EKONOMICZNYCH STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny 5 km K 36-49 5 10.89 00:05:30 00:00:09.79 00:27:42.94 00:27:33.15
47 9 BUDA PIOTR M 37 DĄBRÓWKA Bieg główny 5 km M 36-49 17 10.86 00:05:31 00:00:14.11 00:27:52.67 00:27:38.56
48 2 ADAMKOWSKI JERZY M 38 STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny 5 km M 50+ 4 10.68 00:05:37 00:00:10.14 00:28:15.18 00:28:05.04
49 5 BIELIŃSKI KRZYSZTOF M 39 STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny 5 km M 36-49 18 10.68 00:05:37 00:00:08.38 00:28:13.70 00:28:05.32
50 93 JANKOWSKI MIKOŁAJ M 40 STAROGARD GDAŃSKI FILIPPIDES Bieg główny 5 km M 12-15 6 10.53 00:05:42 00:00:10.62 00:28:41.23 00:28:30.61
51 99 JĘDRZEJEWSKA NADIA K 11 NOWA WIEŚ RZECZNA SKLFILIPPIDES Bieg główny 5 km K 12-15 1 10.49 00:05:43 00:00:08.82 00:28:45.52 00:28:36.70
52 60 UFNOWSKI SEBASTIAN M 41 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK Bieg główny 5 km M 36-49 19 10.41 00:05:45 00:00:13.06 00:29:02.39 00:28:49.33
53 20 GRABOWSKA-UFNOWSKA JUSTYNA K 12 CZERSK AKTYWNI BOROWIACY CZERSK Bieg główny 5 km K 36-49 6 10.4 00:05:46 00:00:12.29 00:29:02.31 00:28:50.02
54 8 BUDA ANNA K 13 DĄBRÓWKA Bieg główny 5 km K 36-49 7 10.01 00:05:59 00:00:15.54 00:30:14.07 00:29:58.53
55 56 SZCZODROWSKA EWA K 14 STAROGARD GDAŃSKI BBL STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny 5 km K 50+ 1 9.66 00:06:12 00:00:07.11 00:31:12.02 00:31:04.91
56 55 SZCZODROWSKA AGNIESZKA K 15 GDAŃSK Bieg główny 5 km K 20-35 2 9.42 00:06:22 00:00:13.65 00:32:03.92 00:31:50.27
57 57 SZCZODROWSKI DAWID M 42 GDAŃSK Bieg główny 5 km M 20-35 8 9.42 00:06:22 00:00:13.53 00:32:04.84 00:31:51.31
58 96 DZIEWIĄTKOWSKI RAFAŁ M 43 STAROGARD GDAŃSKI MORSY ZBLEWO TEAM Bieg główny 5 km M 36-49 20 9.34 00:06:25 00:00:15.39 00:32:24.18 00:32:08.79
59 21 GROBELNY MAKSYMILIAN M 44 STAROGARD GD. FC KONSTYTUCJA Bieg główny 5 km M 12-15 7 9.26 00:06:28 00:00:13.90 00:32:37.36 00:32:23.46
60 7 BUDA ALEKSANDER M 45 KOTEŻE SKL FILIPPIDES Bieg główny 5 km M 12-15 8 9.25 00:06:29 00:00:09.96 00:32:35.87 00:32:25.91
61 34 NIERZWICKI KRZYSZTOF M 46 STAROGARD GDAŃSKI SAMRUN STG Bieg główny 5 km M 36-49 21 8.84 00:06:47 00:00:12.05 00:34:09.51 00:33:57.46
62 33 MISZEWSKA MAŁGORZATA K 16 STAROGARD GDANSKI Bieg główny 5 km K 36-49 8 8.75 00:06:51 00:00:12.19 00:34:28.39 00:34:16.20
63 1 ADAMKOWSKA ANNA K 17 STAROGARD GDANSKI Bieg główny 5 km K 36-49 9 8.75 00:06:51 00:00:11.38 00:34:28.08 00:34:16.70
64 36 NITKA MONIKA K 18 STAROGARD GDANSKI Bieg główny 5 km K 36-49 10 8.75 00:06:51 00:00:11.40 00:34:28.19 00:34:16.79
65 19 GRABARZ AGNIESZKA K 19 STAROGARD Bieg główny 5 km K 36-49 11 8.75 00:06:51 00:00:10.96 00:34:28.05 00:34:17.09
66 58 SZWEDA MONIKA K 20 LIPINKI SZLACHECKIE BIEGAMBOLUBIĘ PELPLIN Bieg główny 5 km K 36-49 12 8.26 00:07:15 00:00:18.30 00:36:36.75 00:36:18.45
67 18 GLAZA KRYSTYNA K 21 STAROGARD GDAŃSKI Bieg główny 5 km K 50+ 2 8.26 00:07:15 00:00:07.52 00:36:27.51 00:36:19.99
68 24 KOWALSKI FILIP M 47 STAROGARD GD. FC KONSTYTUCJA Bieg główny 5 km M 12-15 9 8.19 00:07:19 00:00:13.39 00:36:51.95 00:36:38.56
69 103 PATOK KACPER M 48 STAROGARD GDAŃSKI FC KONSTYTUCJA Bieg główny 5 km M 12-15 10 8.19 00:07:19 00:00:14.47 00:36:54.03 00:36:39.56
70 35 NIERZWICKI WIKTOR M 49 STAROGARD GDAŃSKI SAMRUN STG Bieg główny 5 km M 12-15 11 8.14 00:07:22 00:00:12.95 00:37:05.38 00:36:52.43
71 53 SOWA SYLWESTER M 50 ELBLĄG Bieg główny 5 km M 36-49 22 8.03 00:07:28 00:00:17.15 00:37:39.27 00:37:22.12
72 52 SOWA RENATA K 22 ELBLĄG Bieg główny 5 km K 36-49 13 8.02 00:07:28 00:00:15.67 00:37:38.72 00:37:23.05

Mistrzostwa Powiatu Starogardzkiego Osób Niepełnosprawnych 600m

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ